Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Pia, 19.04.2024, 3:33
Dnes je piatok 19. apríla 2024, meniny má Jela a zajtra Marcel




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 10511 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 623, 624, 625, 626, 627, 628, 629 ... 701  Ďalší
 Nieco pravdy na tom bude... 
Autor Správa
Velky Kraken
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 16.11.2007, 23:01
Príspevky: 7906
Bydlisko: mesto vychadzajuceho slnka Tornala City
Odpoveď s citáciou
bahno píše:
Efi a vies,ze sa necudujem :wink: ?Aj moj kamos polis ma rovnaky nazor ako ty s Ogom./-mozu byt fico s kalim a dalsi smeraci svine ake chcu,ale nam(polisom) pridali tak,ako este nik.....tak su v ''poriadku'' :smt017 .
Lenze vsetci nefungujeme v statnej sprave.... :wink:



Vies ono ked si to tak vezmes,, Kali ten nanic hodnik, ktory ma korene od nas, nam dochodcom v istom roku nevalorizoval dochodky atym padom sme okrateny uz opar sto eur, k dnesnemu dnu a to ani neuvidime, takze ako osobu ho nemam v laske, ale berme druhu stranu mince,,ani jedna politicka strana neurobila tolko pre slovensky stat ako strana SMER, podotykam nie som ich fanusik ani volic,, maju tu smolu ze vsetko sa nanich valilo v poslednej dobe,, od korupcie, prypad Vadalovcov, vrazdy Kuciakovcov,ktore bolo riadene z* USA* aby bola smeracka vlada zvrhnuta a nacom sa podielal aj agent Nicholson,,,,Kde sa im podarylo zhodit z kresla Kaliho,,,,Ale pytam sa ten Zloduch Meciar bol dobry?? sak rozhodol onas bez nas pri rozdeleni CSFR,, aby vedel dobre kradnut,,znicil slovensko, za jeho ery sa rozrastla mafia unas, vid Černak a spol,, za krpatehoDzurindu co bolo?? rozkradol stat a rozpredal vsetko vcetne strategickych podnikov,, takze nam ostalo hovno velke,, no a po nastupu smeru, Ficovcom sa im podarylo aspon co to dostat s5,,osobne som zastancom *Harabina*,, je to politik, pravnik, ktory sa vie orientovat v politike a neni hlupy jak ten dnesny papagaj :mrgreen:

_________________
EX Suzuky Samuraj1.3
EXJeep Cheroke 2.1TDI
EX Jeep Grand Cheroke Limited 4Liter
EX Mitsubishi Pajero2,5TDI GLS
EX Jeep Grand Cheroke WJ 3.2 TDI Limited
EX Nissan Patrol 2.8 TDI Y60
EX Jeep Grand Cheroke 2.5TDI laredo
EX Jeep Grand Cheroke2,5TDI Limited


Štv, 25.02.2021, 22:10
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Ned, 21.10.2007, 18:48
Príspevky: 2491
Bydlisko: LIPT.MIKULAS
Odpoveď s citáciou
Efi,nieze mali smolu,ale mali este moznosti dalej rozkradat republiku a tak tie moznosti vyuzili.Tito novi uz take moznosti nemaju.Predat uz niet co,lisabonska zmluva(koniec zvrchovanosti nasho statu) je ratifikovana(za vlady smeru a velkej podpory harabina),tak uz len parazituju na statnych zakazkach a pocuvaju vrchnost z bruselu...teda,z berlina.Ale robia aspon jednu spravnu vec,-zavieraju aj vecsie ryby.Kto z dolezitych pachosov bol vzaty do vezby za vlady smeru?Naka zobrala tu blbku,co ochcala koran,nastrasila sapikmi(ale ''dobrymi'') rostasa s rodinou,odsudili kotlebu za debilnu provokaciu,privreli toho sediveho srandistu za blbe kecy.....a to je tak vsetko.Teraz,ked naka mieri (uz fuuuj ''zlymi'')sapikmi na smerackych zlocincov,odrazu je to podla robertov fasizmus :shock: .Nepride ti to,ked uz nie chore a zvratene,tak aspon divne?
Vravis,ze kali je had...ale on len posluchal sefa :wink: !
Smer mal casu a casu od 2006teho,aby ponapraval zlodejiny a svinstva,co sa diali za predchadzajucich vlad.Urobil daco?Urobil!Rovnake svinstva.A prislovie ktore vzniklo pred volbami,(ked robert sialil svojich volicov rovnako ako igor nedavno),ze/-ako sa kradlo za meciara,tak sa kradne za dzurindu a rovnako sa bude za fica/,malo nieco do seba.Ved co branilo smerakom pozavierat a zostatnit nakradnyty majetok zlodejom z predoslych vlad?
Cudujes sa igorovym volicom,ze volili igora.Ale oni ho volili z rovnakeho dovodu,ako by si ty volil harabina.Pacila sa im jeho rec a vystupovanie.


Štv, 25.02.2021, 23:03
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 20.05.2009, 21:33
Príspevky: 1833
Odpoveď s citáciou
Bahno
........Cudujes sa igorovym volicom,ze volili igora.Ale oni ho volili z rovnakeho dovodu,ako by si ty volil harabina.Pacila sa im jeho rec a vystupovanie.......


Omyl Bahno, omyl.
Vrana k vrane sadá, a nie inak. Matovičove správanie, vystupovanie, celkový prejav dokáže pritiahnuť len presne taký istý typ voličov.
A to presne vystihuje, prečo JUDr. Harabin vypadol. On svojim prejavom nedokáže presvedčiť zadubených ľudí. Pamätám si, raz v jednej televízii sa vyjadroval k nejakej téme a moderátor ho poprosil aby to ešte viac vysvetlil,lebo to ani on nechápe. Harabin sa na neho s údivom pozrel a povedal mu, že keď to nechápe, tak nechápe, alebo tak nejak. Chápeš ? Koľko percent dostal Harabin, a koľko Matovič úplne vypovedá o mentálnej úrovni tohto obyvateľstva. A to, čo teraz denno denne produkuje, aj s tou jeho družinou, to je čistý ukážkový a učebnicový príklad, ako to nefunguje.
Vieš, ja ti mám taký pocit. Že keď matovič pozatvára aj celý smer aj s upratovačkou a kuričom, tak ľudia na to za chvíľu zabudnú.
Ale veľmi dlho budú spomínať na to, koľko ľudí zbytočne zomrelo za matovičovej vlády, lebo im nevedel zabezpečiť ivermektín a doplnkové vitamíny.


Pia, 26.02.2021, 2:41
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Ned, 21.10.2007, 18:48
Príspevky: 2491
Bydlisko: LIPT.MIKULAS
Odpoveď s citáciou
Omyl Ogo,omyl!
Vrana k vrane sada...to je fakt :wink: .Igiho spravanie dokaze pritiahnut rovnaky typ volicov,spravanie roberta a steva dokaze pritiahnut zas iny typ volicov.Ved som pisal,ze teraz si kazdy moze vybrat politika ktory ho ojebe.Takze igi dokaze ojebat jednoduhsich(ale volili ho aj ludia o ktorych som myslel,ze maju sirsi rozhlad) volicov,robert so sudruhom sudcom aj tych viac premyslajucich.
Nemas pravdu,ze harabin nedokaze presvedcit zadubenych ludi.Ludia nemusia byt zadubeni,staci ked si pametaju :wink: .A ja si pametam :wink: .
Ja mam zas pocit,ze ak by igi zacal zatvarat spicky zo smeru,presiel by ho nakladak,ktoremy ''zlyhali'' brzdy.Keby zatvaral kuricov a upratovacky zo smeru,spicky smeru by cusali a medlili si ruky.Lenze igi zatal vyssie a niekto sa zacina bat.Vies,mne ti je jedno,ci je zavrety podvodnik zo smeru,hzds,dzurindovec....hlavne aby sedel.Tak,ako u obycajneho cloveka nik nekuka nato v akej je strane a zavru ho,ak daco vyvedie(ak nepatri k chranenemu etniku),tak by to malo byt rovnake aj u vyssie postavenych.Len tresty by mali byt nasobne vyssie.....-/mas vecsiu moc,tym padom vyssiu zodpovednost a tym padom aj pripadny trest bude adekvatny/.Utopia :-D .
Igiho vlada ma fakt na svedomi vela zbytocne umretych ludi.Ale marne premyslam kolko toho ivermektinu zabezpecila ficova vlada,sudruh kicura tiez nebol clenom igiho vlady a ked by som uz naozaj chel ist ku korenom problemov,tak igi nerozkradol nase zdravotnictvo,ani nas neuvrhol do podrucia bruselu(berlinu).Akurat bol taky sprosty a tak chtivy moci,ze prestal vnimat a vcas neodskocil od sutaze o premierske kreslo.mal to nechat ficovi,ktory by teraz robil rovnake hovadiny(lebo brusel) a bol by si vyzral to,co natropil za 12 rokov svojej vlady.Lenze fico je pravnik a ten by to vsetko zvalil na uniu(igi to hadze na obcanov a preto ho maju za chuja) a obcania(nie vsetci :wink: ) by ho zboznovali,....lebo zla unia a ''dobry'' sudruh birmovany fico :-D .Fico by ivermektin tiez nezabezpecil(neda sa na nom nabalit),ked Bukovsky spominal doplnkove vitaminy ficovci z neho robili chuja...a ako som spominal,v rozkradnutom zdravotnictve sa zazraky robit nedaju.A igi ho nerozkradol!On uz len zbiera to,co nestihli ukradnut ti pred nim.
To,co predvadza teraz s jeho druzinou je ukazkovy priklad,ako nefunguje nielen igiho sebranka,ale cela unia ktora (ne)funguje podobne.Igi len plni prikazy.Niektore tie debilnejsie na 150%(presne ako predchadzajuca vlada).
Toz,asi tolko.....
...vyzivna debata...
https://www.youtube.com/watch?v=J9JMFxRuXYQ
jdu blejt....
borisa absolutne nemusim,ale da sa mu vytknut nieco,co tam povedal?Myslim to o tych dialniciach.Sak vravi tak mudro,akoby mu sepkal sam harabin :wink: .Dalej uz potom kecal ako klasicky ''politik''.A ku koncu uz ako uplny chu.j :mrgreen: .Ale co to musia byt za tvory,ktore take daco dokazu zvolit do vlady,to nechapem.
Iba ''extremisticki'' poslanci tam mali prispevky co mali hlavu i petu.Clenovia minulej a terajsej vlady sa akurat okydavali bez toho,aby prisli k nejakej rozumnej dohode.Z toho mi jasne vyplyva,ze teraz vladnuce strany su spolu zo smerom,ci hzds,ci dzurindovcami absolutne neprijatelne,ci priam nebezpecne pre narod.


Pia, 26.02.2021, 7:11
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 03.07.2011, 11:10
Príspevky: 851
Bydlisko: Martin
Odpoveď s citáciou
Ja len taký postreh k špajchľovaniu nosa. Keďže som "nádherných" 11 mesiacov PN, tak mi to nebolo treba. Idem zajtra na megnetickú rezonanciu a tam si vyžadajú test (čo by tiež nemali ale...) Tak som sa objednal, prišla sms s presným časom. Celé to zaberie cca 5min. Prídem pred TULIP, tam asi 30 ľudí :shock: Pýtam sa ste objednaní ? Všetci hľadia na mňa ako teľce. Tak idem dopredu. Pýtam sa ešte pre istotu, či je niekto objednaý. Nikto. Všetko relatívne mladí ľudia. Nad 50 tam nebol asi nikto. Nechápem. Sprostosť ? Lenivosť ? Potreba stáť v rade ?
Asi to niečo o nás Slovákoch vypovedá.

_________________
MAZDA CX-30
EX: Jeep Grand Cherokee Overland 2004
2.7 Diesel
bbooble zavináč gmail.com


Pon, 01.03.2021, 10:48
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 04.09.2012, 9:43
Príspevky: 1886
Bydlisko: GA-Kosuty
Odpoveď s citáciou
Ovce moje ovce...

_________________
VW T3 1,6 aircooled boxer(1980). EX:Jeep Grand Cherokee 5,2 V8,Jeep Grand Cherokee 5,2 V8,Jeep Cherokee 2,5 td,Ford Maverick 2,7td,Jeep Grand Cherokee 5,2V8,Jeep Grand Cherokee 4,0i,Jeep Grand Cherokee 2,5td,Hyundai Galloper 2,5td,Jeep Cherokee 2,5td


Pon, 01.03.2021, 17:16
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Ned, 21.10.2007, 18:48
Príspevky: 2491
Bydlisko: LIPT.MIKULAS
Odpoveď s citáciou
Z ineho pohladu.Sefovci(pozitivni) ma v nedelu ukecali na test.Prihlasili ma,prisla mi sms-dostavte sa tam a tam v nedelu o 8.16.Nemeskajte!!!Tak som tam o 8.15 bol,pred kontajnerom 20 nadavajucich ludi a na kontiku cedula,ze v nedelu nerobia :-D .
Siel som na druhe miesto,tam sice neobjednavali cez telefon,ale v sore 50 ludi.Tak som sa na cele testovanie vysral aby som tam daco nechytil a siel som domov.Takto to na slovaci funguje.


Pon, 01.03.2021, 18:03
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 12.10.2006, 20:37
Príspevky: 3268
Bydlisko: Nitra
Odpoveď s citáciou
BOOBLE píše:
Potreba stáť v rade ?
Asi to niečo o nás Slovákoch vypovedá.

Nepovedal by som.Ked prides do roboty prve co sa ta pyta veduci ci mas aktualny papier z testovania.Ale vidim ze si dlho v robote nebol tak nevies.Ale hlavne ze testovanie je dobrovolne :smt121

_________________
Patrol GR, kde neprejdem tam pretiahnem!!!


Pon, 01.03.2021, 18:21
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Ned, 21.10.2007, 18:48
Príspevky: 2491
Bydlisko: LIPT.MIKULAS
Odpoveď s citáciou
Milan,ale on sa ta nepyta,ci si bol na testoch,ale ci mas papier :wink: .
Jasne,ze je testovanie dobrovolne.


Pon, 01.03.2021, 19:24
Profil
Začínajúci koumák

Registrovaný: Sob, 05.12.2009, 20:45
Príspevky: 137
Bydlisko: lipt.mikulas
Odpoveď s citáciou
hoši, ked budeme rospravat nasim vnukom /mozno/ , ze stacilo policajtom ukazat nejaky "papier" /ved kazdy krat dostanem iny... , tý ko.... sa nevedia ani na tomto dohodnut a myslim, ze nieje nejaka "forma, VZOR",......... :smt009 / tak sa nam budu smiat, ze si z nich robime PI.. , v "dnesnej dobe kverkódov...., hahaha, budme radi ze to tak je ,a evidentne to maju "zmaknute K..... :smt150 :smt150 Ámen.
nebudem to rozvadzat. myslim, ze som si pustil hubu na spacir...
otazne je kedy sa to presiakne, to ako to vlastne cele je.dnes som si pozeral graf, ze strasne to stupa a je treba nieco robit.... /som bou počuv v rádiu, omylom/ no ja tam vidim nejake od cca 20,1 jemne znizenie rastu - neviem ako to ukazuje vam.....kedze nemam telku , je mozne ze mam ine info, ale asi som k...., ked to nevidim :smt009
napriklad ecdc.europa.eu/en/case......sweden 435 nakazenych /mrtvych 18,88
cesi - 1120 / 186
my 526 / 239

na 100000 obyvatelov - len tak ako priklad....dohladajte si kludne...
"nezda sa vam to nejak divne.....?
nemal by som taketo "veci sirit, neprospieva mi to, ale neda mi to.... jaaaaj
Slovák znesie!!!!
neviem kam to dospeje, ale ak, tak idem HOŠI!!! ratajte so mnov, to uz nieje sranda a doteras som to mal v "P", ale uz zacina prihorievat :smt021

_________________
LR disco I 300tdi , retrowood.sk , drevotuning.sk


Pon, 01.03.2021, 21:04
Profil WWW
OFFROAD Expert

Registrovaný: Uto, 17.04.2012, 18:31
Príspevky: 2593
Bydlisko: Vychod
Odpoveď s citáciou
Cital som co ti kokotkovia za ten tyzden vysedavania vydumali a ked som precital do konca co ,ze cez den zase vsade len s negativnym testom tak im na to je.bem :-D Nic len zase testovanie :smt017 Na ziadnom som nebol a ani nejdem :smt134 Je to len biznis s testami nic ine :smt021


Pon, 01.03.2021, 23:45
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Ned, 21.10.2007, 18:48
Príspevky: 2491
Bydlisko: LIPT.MIKULAS
Odpoveď s citáciou
Samozrejme,ze je to biznis.A preco by nemal byt?


Uto, 02.03.2021, 4:47
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 31.03.2013, 19:37
Príspevky: 2118
Bydlisko: Lipt. Mikuláš
Odpoveď s citáciou
Iné východisko ako občiansky odpor, žiaľ, už nevidím.
Nieje možné aby si pár darmožráčov robilo z 5 000 000 ľudí rukojemníkov!

_________________
...Respect Nature...
Som označený za extrém, pretože milujem svoju zem!


Uto, 02.03.2021, 8:46
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Ned, 21.10.2007, 18:48
Príspevky: 2491
Bydlisko: LIPT.MIKULAS
Odpoveď s citáciou
Viziu mas spravnu,ale musis brat do uvahy jednu vec.Aby mohol vzniknut nejaky odpor,musia mat ludia najprv inspiraciu.A tu nenajdu,pokial maju kde byvat,kym su plne obchodaky a kym im deti nekapu od hladu,tak si o nejakom odpore nedovolia ani snivat.A tych,ktori padnu uplne na hubu,musi byt vecsina.Az ked clovek nema co stratit,potom zacne hladat pricinu,preco dospel do toho stadia a zacne hladat riesenie.
Zatial je bohove dobre....toto,co sa deje u nas sa deje v podstate v celej europe.Prave vykladam v bruseli a ludom(aj obycajnym) tu jebe daleko viac ako u nas.Musim sediet v kabine a picusi kazdu chvilu chodia na cumendu,ci mam na hube nahubok :-D .Nechapem,ako v tom mozu fungovat cely den,navyse ked kukam niektorym na respiky,tak to vypada,akoby v jednom behali cely mesiac.
A Luther nemyl sa!Toto nerobi par sialencov od nas...oni len plnia rozkazy.Tie vydava niekto z vyssieho fleka.Akurat nasi pajaci vypadaju chujovejsie,lebo su horsi herci,ako ti ostatni no a navyse nasi nemaju nad sebou principala,ale sasa.A tak to potom v tom divadle aj vypada.
No a my co sa pametame ako dopadol iny odpor, ratame aj s tym,ze pri nejakom naznaku k nam zas docestuju nejake zelezne maringotky....tentokrat z opacnej strany.


Uto, 02.03.2021, 16:46
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Uto, 17.04.2012, 18:31
Príspevky: 2593
Bydlisko: Vychod
Odpoveď s citáciou
Bahno tak ruske iljusiny by k nam mohli priletiet :-D Verim,ze az taky chaos by nebol ako keby prisli americke :-D Ked tak dumam tak rusaci by mali u nas v centre europy z geopolitickeho vyznamu rozmiestnienia velmi dobru poziciu :smt017 :-D


Uto, 02.03.2021, 19:56
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 10511 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 623, 624, 625, 626, 627, 628, 629 ... 701  Ďalší

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron