Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Štv, 28.03.2024, 22:11
Dnes je štvrtok 28. marca 2024, meniny má Sona a zajtra Miroslav




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 10488 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 674, 675, 676, 677, 678, 679, 680 ... 700  Ďalší
 Nieco pravdy na tom bude... 
Autor Správa
OFFROAD Expert

Registrovaný: Ned, 21.10.2007, 18:48
Príspevky: 2482
Bydlisko: LIPT.MIKULAS
Odpoveď s citáciou
Nechapem.... :smt139 ...v jednej vete napises ze sa mylim a v druhej,ze ho cast naroda miluje.A co by bol v pripade nasilnej smrti od rusa pre tu cast naroda?
S kolkymi beznymi ukrami si hovoril?S parsto,ci parstotisic?Ak si hovoril s ukrami u nas,tak su to vecsinou taki co zdrhli aby nemuseli bojovat,ci taki,co zdrhli za pracou....kedze volodymyr im ziadnu normalnu neponukol.Ti ho samozrejme velebit nebudu.Ale ich nazor nieje nazor celeho naroda.
Ze sa vojna s rusom vyhrat neda,to nevedia len normalni ukrajinci ale aj my :wink: ....ale kopec ukrajincov a inych zblbnutych ludi si mysli,ze sa vyhrat da.A preto bojuju.Inak by sa nato vysrali,nemyslis?


Sob, 13.08.2022, 15:09
Profil
Velky Kraken
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 16.11.2007, 23:01
Príspevky: 7899
Bydlisko: mesto vychadzajuceho slnka Tornala City
Odpoveď s citáciou
JOE66 píše:
Bahno tu sa mylis. Volodu poznaju ukrajinci tak ako naseho kisku. Jedna cast ho miluje,druha neznasa a tretia akcepruje . Nic viac,nic menej. Je to vyplod marketingu a jeho financmajstra stvoritela oligarchu tusim,ze kolomonskeho alebo ako sa vola. Inak teraz uz ho voloda zbavil obcianstva ,ze uz sa nebratrickuju :-D To mi hovoria bezni ukrajinci co sa s nimi rozpravame o takychto veciach . Ze ziadny mucenik by z neho nebol ked ho sami ukrajinci nemusia. :-D Maximalne u par idotov co velebia stepana banderu :smt021 Lebo aj normalne zmyslajuci ukrajinci uz toho maju dost a vedia ,ze vojna s rusom sa vyhrat neda :smt134



PLNY S U H L A S


A JEDNA PERLICKA KUA TO SNAD ASI NENI MOZNE ZE CO CHCU SUDRRUHOVIA V BRUSELU

https://www1.pluska.sk/rady-a-tipy/zle- ... RwrxOjPOan

_________________
EX Suzuky Samuraj1.3
EXJeep Cheroke 2.1TDI
EX Jeep Grand Cheroke Limited 4Liter
EX Mitsubishi Pajero2,5TDI GLS
EX Jeep Grand Cheroke WJ 3.2 TDI Limited
EX Nissan Patrol 2.8 TDI Y60
EX Jeep Grand Cheroke 2.5TDI laredo
EX Jeep Grand Cheroke2,5TDI Limited


Sob, 13.08.2022, 19:40
Profil
koumák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 06.10.2006, 9:35
Príspevky: 4310
Bydlisko: ZA
Odpoveď s citáciou


Akurát to nemá nič spoločné s bezpečnosťou. Proste elektromobily nemôžu dlhodobo jazdiť 130 po diaľnici, pretože potom nedosahujú taký dojazd ako je deklarovaný výrobcom. A ľudia to nekupujú alebo to potom reklamujú. Tak s tým chcú vyjebať takto

_________________
www.facebook.com/jeepparts , www.jeepparts.sk , www.spinsro.sk


Sob, 13.08.2022, 20:36
Profil WWW
OFFROAD Expert

Registrovaný: Ned, 21.10.2007, 18:48
Príspevky: 2482
Bydlisko: LIPT.MIKULAS
Odpoveď s citáciou
To je pravda.Ekoteroristi vychvaluju baterkace a nik z nich nedal uspokojivu odpoved nato,ze kde by to chceli nabijat a odkial by vzali elektrinu,keby sa baterkace rozsirili vo velkom.Lenze agenda 2030 :-D ...a ked si zratame 2+2,vyjde nam ,ze pravy dovod tychto hovadin je obmedzenie mobility plebsu.Proste spalovaky sa zakazu,plebs na nove baterkace mat nebude,jazdeny bude sice lacny,ale zas nebudu prachy na baterku....a tak sa plebs do roboty odvezie na bycikli,kolobezke,ci autobusom ak don bude palivo,pride z roboty domov,nasadi 3D brejle a ''dovolenkuje'' :-D .Nejako tak to prespekuloval sudruh svab.


Sob, 13.08.2022, 21:33
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Uto, 17.04.2012, 18:31
Príspevky: 2593
Bydlisko: Vychod
Odpoveď s citáciou
Maximalka 30 v meste bude na dvojprudovkach utrpenie a sposobi este vacsie zapchy aj tam kde nie su :-D Este par takychto somarin vymyslia a madar a talian vystupi z Eu a eu sa rozpadne :-D Ono staci ked zakazu spalovaky a ludia ich ukamenuju :-D Uz teraz aky boli premudreti ked kecali o okamzitom odpojeni od ruskeho plynu a rus ho len priskrtil a uz sa im to sype ako domcek z karat :-D


Ned, 14.08.2022, 4:16
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Ned, 21.10.2007, 18:48
Príspevky: 2482
Bydlisko: LIPT.MIKULAS
Odpoveď s citáciou
...../daj ludom tu spravnu loz/.....z priskrtenia plynu vinia rusa a nie svoju debilitu,....30tku okecaju bezpecnostou......
Najprv ludia nesmu mat co zrat,musia v zime mrznut,pripadne prist o strechy nad hlavou a hlavne televizory....az potom zacnu trocha mysliet.A mocipanom zas bude stacit ukazat,ze za to nemozu oni,ale sused ktory ma zdroje ....a tak ludia namiesto kamenovania mocipanov zacnu kamenovat susedov.
Aj to uz bolo.To by najprv muselo padnut na hubu tak,zeby naozaj prezili len ti najschopnejsi a ti by zacali budovat nejaku spravodlivu spolocnost o ktorych sa tvrdi,ze existovali.Inak to bude len premalovavanie starej fasady.


Ned, 14.08.2022, 8:22
Profil
Začínajúci koumák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 08.10.2021, 20:25
Príspevky: 106
Bydlisko: Bratislava
Odpoveď s citáciou
efendi píše:
JOE66 píše:
Bahno tu sa mylis. Volodu poznaju ukrajinci tak ako naseho kisku. Jedna cast ho miluje,druha neznasa a tretia akcepruje . Nic viac,nic menej. Je to vyplod marketingu a jeho financmajstra stvoritela oligarchu tusim,ze kolomonskeho alebo ako sa vola. Inak teraz uz ho voloda zbavil obcianstva ,ze uz sa nebratrickuju :-D To mi hovoria bezni ukrajinci co sa s nimi rozpravame o takychto veciach . Ze ziadny mucenik by z neho nebol ked ho sami ukrajinci nemusia. :-D Maximalne u par idotov co velebia stepana banderu :smt021 Lebo aj normalne zmyslajuci ukrajinci uz toho maju dost a vedia ,ze vojna s rusom sa vyhrat neda :smt134



PLNY S U H L A S


A JEDNA PERLICKA KUA TO SNAD ASI NENI MOZNE ZE CO CHCU SUDRRUHOVIA V BRUSELU

https://www1.pluska.sk/rady-a-tipy/zle- ... RwrxOjPOan

Im topekne jebe v bruseli to im neprejde chciet mozu co tak kolobezky a bycikle vyjebatzcesty ked sa nevedia chovata chodci maju chodnik nemaju sa co jebat po ceste ja s autom tiez nemozem na chodnik.

_________________
Ked to nejde na 1 krat, treba to este parkrat skusit.
---------------------------------------------------------
Kia Sportage 2.0 i 70kw 4x4


Pon, 15.08.2022, 14:13
Profil
Začínajúci koumák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 08.10.2021, 20:25
Príspevky: 106
Bydlisko: Bratislava
Odpoveď s citáciou
palo-cherokee píše:


Akurát to nemá nič spoločné s bezpečnosťou. Proste elektromobily nemôžu dlhodobo jazdiť 130 po diaľnici, pretože potom nedosahujú taký dojazd ako je deklarovaný výrobcom. A ľudia to nekupujú alebo to potom reklamujú. Tak s tým chcú vyjebať takto

Je pekne ze chcu elektricky na cestach ale ma to zopar problemou
1 ekologicka lykvidacia clankou pozivotnosti
2 lykvidacia vozidla po nehode
neexistuje funkcny system na lykvidaciu viem o pripade ked naburali elektricke vozidlo a muselo byt malozene do kontainera ktory bol napusteny vodou a odvezene do nemecka na lykvidaciu.Cize skvele elektromobily a to nevravym o tom ked to zacne horiet : https://www.youtube.com/watch?v=5r-yN8SugWM
Tam mate ten bezpecny elektromobil bez emysii ale co emisie z poziaru tie uz sa nepocitaju?

_________________
Ked to nejde na 1 krat, treba to este parkrat skusit.
---------------------------------------------------------
Kia Sportage 2.0 i 70kw 4x4


Pon, 15.08.2022, 14:19
Profil
Velky Kraken
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 16.11.2007, 23:01
Príspevky: 7899
Bydlisko: mesto vychadzajuceho slnka Tornala City
Odpoveď s citáciou
Trosku sa vratim k tym slavnym elektromobilom :smt017 ,, som zvedavy,, :smt017 ak na dialnici dojde k dopravnej nehode ked bude v zime snehova kalamita a vozidla budu stat viac hodin :smt151 ,, cim budu kuryt?? a ci tie baterky vydrizia daco v tom nepriaznivom pocasiu,,Mozno bude povynne nosit aj elektrocentralu v aute v kufry,,,Elektromobil schvalujem v mestskej prevadzke ale mimo je to ohubu, a v zime na dialnici samovrazda domnievam sa :smt139

_________________
EX Suzuky Samuraj1.3
EXJeep Cheroke 2.1TDI
EX Jeep Grand Cheroke Limited 4Liter
EX Mitsubishi Pajero2,5TDI GLS
EX Jeep Grand Cheroke WJ 3.2 TDI Limited
EX Nissan Patrol 2.8 TDI Y60
EX Jeep Grand Cheroke 2.5TDI laredo
EX Jeep Grand Cheroke2,5TDI Limited


Pon, 15.08.2022, 20:29
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Uto, 17.04.2012, 18:31
Príspevky: 2593
Bydlisko: Vychod
Odpoveď s citáciou
Efi baterkace v kolone pri minusovych teplotach 2hodiny ako tak s prizmurenym okom budu kurit . No uz po 2hodinach vela km neprejdu :-D . A ked bude najhorsie tak jeden baterkac sa vyskratuje alebo mechanicky poskodia baterky a ohnik bude isty :-D A budu si ludia nim prikurovat aby deti nepomrzli kym pridu hasici :-D Len teraz hasici ludom v niekolko hodinovych kolanch ked bol extrem roznasali palivo-naftu,ci benzin .A teraz asi pritiahnu 100kw velku diezel elektrocentralu s ,,antonickom,, v ktorom bude po po chu.j koncoviek na dobijanie :-D :-D :-D Fuj . Ostavam ja verny benzin -plynu :D Kamos ma maly baterkac kiu+ fotovoltiku na streche a auto dobija cez den teraz ked je slnecno . Ale keby to nedaval do nakladov + na firmu tak sa mu to nesplati ani za 20rokoch aj keby cena elektriny bola trojnasobna :-D Sam som uvazoval,ze ci si tie panely nedat na strechu .Ale ked som po asi 10rokoch opravoval kamosovi menic + zapojenie okolo toho .A beterky mu v systeme nevydrzali ani 8 rokov tak mozem na to prdiet .Pre trochu usetrenych penazi si vyrabat zbytocne starosti a kram v baraku co sa po 10rokoch zacne kazit :mrgreen: . A to by som si to urobil za zlomkovu cenu oproti firme ! To uz radsej solar a nahrievat vodu v bojleru + bazen a naklady na prevadzku a servis neporovnatelne nizsie :-D


Pon, 15.08.2022, 21:18
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Ned, 21.10.2007, 18:48
Príspevky: 2482
Bydlisko: LIPT.MIKULAS
Odpoveď s citáciou
Pri tom ohniku v kolone by sa hrialo trocha neprijemne :-D
https://www.youtube.com/watch?v=-tcm0zgCKJ8
...tiez som spekuloval so solarami,ale ked som spocital naklady.... :smt139 ,sral som nato.Dal som len kolektory na strechu,300L 3valentny bojler a fakci to uz dakych 10 rokov.Akurat som raz vymenil fridex a raz cerpadlo.Inak to nema chybu.


Pon, 15.08.2022, 22:24
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 31.03.2013, 19:37
Príspevky: 2117
Bydlisko: Lipt. Mikuláš
Odpoveď s citáciou
bahno píše:
Pri tom ohniku v kolone by sa hrialo trocha neprijemne :-D
https://www.youtube.com/watch?v=-tcm0zgCKJ8

Pojem: "auto je zbraň" naberá iný rozmer :smt133

_________________
...Respect Nature...
Som označený za extrém, pretože milujem svoju zem!


Uto, 16.08.2022, 8:11
Profil
Začínajúci koumák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 08.10.2021, 20:25
Príspevky: 106
Bydlisko: Bratislava
Odpoveď s citáciou
efendi píše:
Trosku sa vratim k tym slavnym elektromobilom :smt017 ,, som zvedavy,, :smt017 ak na dialnici dojde k dopravnej nehode ked bude v zime snehova kalamita a vozidla budu stat viac hodin :smt151 ,, cim budu kuryt?? a ci tie baterky vydrizia daco v tom nepriaznivom pocasiu,,Mozno bude povynne nosit aj elektrocentralu v aute v kufry,,,Elektromobil schvalujem v mestskej prevadzke ale mimo je to ohubu, a v zime na dialnici samovrazda domnievam sa :smt139

Nie baterie maju presne stanovene parametre pri ktorych maju pracovat ak dojde k prehrievaniu maju vlastne aktivne chladenie neviem ci su ajprikurovane v skoleni na hybridy a EV to nieje uvedene aspon nie pre vozidla honda, maju odpajaci obvod nieco ako ma BMW odstrelovu poistku na baterii pre startovanie.Ak na to nezabudnem po dovolenke sem vlozim cast skolenia na HONDU E mozte si nastudovat.

_________________
Ked to nejde na 1 krat, treba to este parkrat skusit.
---------------------------------------------------------
Kia Sportage 2.0 i 70kw 4x4


Uto, 16.08.2022, 10:08
Profil
Začínajúci koumák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 08.10.2021, 20:25
Príspevky: 106
Bydlisko: Bratislava
Odpoveď s citáciou
Este taka drobnost spalovacie motory nechceme koli Emisiam ale elektromobyl tiez nieje bez emisii treba si uvedomit ze:
emisie sa vyrobia pri : jehovyrobe , pri vyrobe elektrickej energie , pri jeho poziari aj s toxickimy exhalatmy , pri vyrobe pneumatik prevadzkovych kvapalin a nahradnych dieloch.
PS: akniekto povie ze sak mame vodne elektrarne a jadro tak ja tam sa pri stavbe vytvaraju emisiie a jadrova vyraba odpadne teplo ktore tiez ohrieva atmosferu cize pomaha sklenikovemu efektu a to nevravym o vyhoretom palive ktore treba uskladnit na cca 1000 R a jejich samotnemu vypnutiu a rozobraniu a dekontaminacii.
CIZE NECH ZIJE ZELENA ELEKTROMOBILITA- Ktora ale vobec zelena nieje :? :? :? /nech zije marketing/

_________________
Ked to nejde na 1 krat, treba to este parkrat skusit.
---------------------------------------------------------
Kia Sportage 2.0 i 70kw 4x4


Uto, 16.08.2022, 11:08
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Uto, 17.04.2012, 18:31
Príspevky: 2593
Bydlisko: Vychod
Odpoveď s citáciou
Dusko kia uz aj starsi model mala tepelne cerpadlo na ohrievanie baterii v zime :-D A ochrany proti pretazeniu a podobne ? V nemecku zhorelo par eniakov ci ako sa vola ta elektricka skodovka :D A ja sam som videl horiet teslu-tusim ,ze tesla 3 ci ako sa to volalo. Tak to rychlo zacalo horiet ,ze sme nestihali ani panicku s dievcatkom poriadne vytiahnut z auta a uz bolo auto na uhol :-D Ale zase aj diezlak dokaze rychlo horiet co som videl :-D


Uto, 16.08.2022, 14:35
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 10488 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 674, 675, 676, 677, 678, 679, 680 ... 700  Ďalší

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: