Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Sob, 27.04.2024, 23:19
Dnes je sobota 27. apríla 2024, meniny má Jaroslav a zajtra Jarmila




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 10518 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 697, 698, 699, 700, 701, 702  Ďalší
 Nieco pravdy na tom bude... 
Autor Správa
Velky Kraken
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 16.11.2007, 23:01
Príspevky: 7909
Bydlisko: mesto vychadzajuceho slnka Tornala City
Odpoveď s citáciou
bahno píše:
Efi a v com sa lisi to podla teba ''mensie zlo'' od totalneho kkta,ked obidvaja maju rovnakeho pana?
Ked hodis mincou,tak padne bud na jednu alebo druhu stranu,ale stale to bude jedna minca,jednej hodnoty.Vlastne u nadejnych prdicov do prcidentskeho kresla,stale to bude protinarodny podvodnik.Len bud s jamkami,alebo brylami.


V podstate mas pravdu ale ten radiator sa mi javy ze je lepsii a neslubuje ze posle vojakov na UA a to vyslovne aj viac x sluboval.. no neviem cas ukaze..a okuliarnik indicky ten vyslovne je pre vojnu :smt151

_________________
EX Suzuky Samuraj1.3
EXJeep Cheroke 2.1TDI
EX Jeep Grand Cheroke Limited 4Liter
EX Mitsubishi Pajero2,5TDI GLS
EX Jeep Grand Cheroke WJ 3.2 TDI Limited
EX Nissan Patrol 2.8 TDI Y60
EX Jeep Grand Cheroke 2.5TDI laredo
EX Jeep Grand Cheroke2,5TDI Limited


Str, 27.03.2024, 18:11
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Ned, 21.10.2007, 18:48
Príspevky: 2495
Bydlisko: LIPT.MIKULAS
Odpoveď s citáciou
Efi,ved ty si stary harcovnik,nie vypchata mlada bloncka!Hadam by si neveril jamkarovi pol slova :shock: !?
Sak vsetko svinstvo co kritizoval na sialenom igorovi zacal prave on! Ziadnych vojakov na ukrajinu sa sam nemoze rozhodnut poslat ani jeden z tych picusov.Amik bude rozhodovat,ci tam nasi vojaci pomasiruju alebo nie, bez ohladu na kecy tych pajacov. Ti su tam dosadeni nato,aby ovcania mali pocit,ze o niecom rozhodli. Vysledok bude rovnaky(ako hodnota tej mince :wink: ),len ovcania budu rozhadani....a o to predsa ide :-D . Lahsie sa im bude vladnut.


Str, 27.03.2024, 18:46
Profil
Velky Kraken
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 16.11.2007, 23:01
Príspevky: 7909
Bydlisko: mesto vychadzajuceho slnka Tornala City
Odpoveď s citáciou
bahno píše:
Efi,ved ty si stary harcovnik,nie vypchata mlada bloncka!Hadam by si neveril jamkarovi pol slova :shock: !?
Sak vsetko svinstvo co kritizoval na sialenom igorovi zacal prave on! Ziadnych vojakov na ukrajinu sa sam nemoze rozhodnut poslat ani jeden z tych picusov.Amik bude rozhodovat,ci tam nasi vojaci pomasiruju alebo nie, bez ohladu na kecy tych pajacov. Ti su tam dosadeni nato,aby ovcania mali pocit,ze o niecom rozhodli. Vysledok bude rovnaky(ako hodnota tej mince :wink: ),len ovcania budu rozhadani....a o to predsa ide :-D . Lahsie sa im bude vladnut.


sak hej ale sak som pisal ze cas ukaze,, :smt139

_________________
EX Suzuky Samuraj1.3
EXJeep Cheroke 2.1TDI
EX Jeep Grand Cheroke Limited 4Liter
EX Mitsubishi Pajero2,5TDI GLS
EX Jeep Grand Cheroke WJ 3.2 TDI Limited
EX Nissan Patrol 2.8 TDI Y60
EX Jeep Grand Cheroke 2.5TDI laredo
EX Jeep Grand Cheroke2,5TDI Limited


Str, 27.03.2024, 20:23
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 20.05.2009, 21:33
Príspevky: 1835
Odpoveď s citáciou
doručeno emailem:

Díky naší vládě, která o nás pečuje na jedničku, zasílám - Zdravotní UPOZORNĚNÍ !!!

Pokud na jakémkoli potravinářském zboží naleznete pod začátkem čárového kódu číslice 482, jde o zboží původem z Ukrajiny, pokud nechcete mít zdravotní problémy. A také počítejte s tím, že z těchhle jedovatých surovin se bude vařit v závodních kuchyních, restauracích, nemocnicích, domovech důchodců a dalších podobných zařízeních. A pozor si dejte i na služby rozvozu jídla i potravin. Kontrolní úřady musí být zticha a v TV se tohle nesmí vysílat.


Pia, 05.04.2024, 10:04
Profil
Velky Kraken
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 16.11.2007, 23:01
Príspevky: 7909
Bydlisko: mesto vychadzajuceho slnka Tornala City
Odpoveď s citáciou
:smt010 Najradsej by som postavil nieco ako Cinsky mur, na Slovensko Ukrajinske hranice a ani prach nech stadial nejde ku nam,, a Ziadnu branu alebo hranicny priechod,,, nic :smt152 hermeticky sa od nich izolovat,,

_________________
EX Suzuky Samuraj1.3
EXJeep Cheroke 2.1TDI
EX Jeep Grand Cheroke Limited 4Liter
EX Mitsubishi Pajero2,5TDI GLS
EX Jeep Grand Cheroke WJ 3.2 TDI Limited
EX Nissan Patrol 2.8 TDI Y60
EX Jeep Grand Cheroke 2.5TDI laredo
EX Jeep Grand Cheroke2,5TDI Limited


Pia, 05.04.2024, 18:17
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Uto, 06.03.2007, 19:34
Príspevky: 1814
Bydlisko: SE
Odpoveď s citáciou
Efi tak toto mi nedalo. To uz sme tu mali a k tomu to speje. Zabudol si? Ja uz nemam chut ziadat o devizovy prislub a vycestovaciu dolozku.

_________________
Bývalý offroadak


Sob, 06.04.2024, 5:32
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Ned, 21.10.2007, 18:48
Príspevky: 2495
Bydlisko: LIPT.MIKULAS
Odpoveď s citáciou
Nuz,to je o tom,ze kolko ludi,tolko nazorov. Ini by zasa radsej ziadali o dolozku na ukrajinu a zrali neotravene zradlo a mali v penazenke prachy,ktore im teraz ukradne stat,aby sa o ne mohol sabnut s kadejakymi bielymi nuchacmi.Kazdy ma ine priority.


Sob, 06.04.2024, 7:21
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Ned, 21.10.2007, 18:48
Príspevky: 2495
Bydlisko: LIPT.MIKULAS
Odpoveď s citáciou
Tak co vravite na noveho prcidenta? Sparatko len tak ziari,ako to s robom paradne spiskali :wink: .Cudak korcok,skoro nemohol ani hovorit od zlosti :wink: .


Ned, 07.04.2024, 9:03
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 03.07.2011, 11:10
Príspevky: 852
Bydlisko: Martin
Odpoveď s citáciou
Krásne sa ukázal čo je to za zmrda, keď tam mektal, že nám to nezabudne a hrozil sa pritom prstom. Plus kýbeľ ďalších sračiek. Pozrel som len trocha - na viac som nemal žalúdok.
Na nového prezidenta nevravím nič. Uvidíme aká bude realita.

_________________
MAZDA CX-30
EX: Jeep Grand Cherokee Overland 2004
2.7 Diesel
bbooble zavináč gmail.com


Ned, 07.04.2024, 11:48
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Uto, 06.03.2007, 19:34
Príspevky: 1814
Bydlisko: SE
Odpoveď s citáciou
BOOBLE píše:
..... Uvidíme aká bude realita.

Bojim sa ze bolestna. Je to len babka. Rysavec ho drzi za gule a tak si moze robit co chce. Uprimne dufam ze sa mylim ale.............

_________________
Bývalý offroadak


Ned, 07.04.2024, 21:04
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Ned, 21.10.2007, 18:48
Príspevky: 2495
Bydlisko: LIPT.MIKULAS
Odpoveď s citáciou
...asi sa nemylis :cry: .Sudruh sudca to vysvetlil celkom presne.Pele je korcok v ruzovom.Ja som ani nechcel ist k druhemu kolu(volba medzi dvomi korcokmi),ale predsa len sa mi pele vidi mensie nebezpecenstvo pre nas.Uvidime.


Ned, 07.04.2024, 21:22
Profil
Velky Kraken
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 16.11.2007, 23:01
Príspevky: 7909
Bydlisko: mesto vychadzajuceho slnka Tornala City
Odpoveď s citáciou
dindaj píše:
BOOBLE píše:
..... Uvidíme aká bude realita.

Bojim sa ze bolestna. Je to len babka. Rysavec ho drzi za gule a tak si moze robit co chce. Uprimne dufam ze sa mylim ale.............




Nechajme sa prekvapit, cas ukaze,, :smt151 :smt139 Kazdopadne je lepsi nez ten zmrd skurveny co sa vyhrazal slovenskemu ludu-volicom,, nech ide dopice taky kkt..

_________________
EX Suzuky Samuraj1.3
EXJeep Cheroke 2.1TDI
EX Jeep Grand Cheroke Limited 4Liter
EX Mitsubishi Pajero2,5TDI GLS
EX Jeep Grand Cheroke WJ 3.2 TDI Limited
EX Nissan Patrol 2.8 TDI Y60
EX Jeep Grand Cheroke 2.5TDI laredo
EX Jeep Grand Cheroke2,5TDI Limited


Ned, 07.04.2024, 21:35
Profil
Frajer

Registrovaný: Pon, 31.12.2018, 15:41
Príspevky: 209
Bydlisko: TN Mitice
Odpoveď s citáciou
Ja to vravím stále, politika, odkedy existuje, je jeden veľký bordel a boj o koryto.

Ale keď som videl pred kamerou tie "ELITY" u KOKORČOKA, normálne som žasol, že sa našlo 1 200 000 voličov, čo mu dalo hlas.

Jeden väčší keket, ako druhý. Dzurinda, Mikloš, Mikulec, Kiska ...

Samozrejme tam nechýbali ani naše hviezdy posteľného plátna, ako vravela paní Kolníková v Človečine

Pelle to dal na pána, čas ukáže, či to bola správna voľba

_________________
OPEL Frontera A 2.2i 16V benzín http://www.strechy-tono.sk


Ned, 07.04.2024, 23:15
Profil WWW
OFFROAD Expert

Registrovaný: Ned, 21.10.2007, 18:48
Príspevky: 2495
Bydlisko: LIPT.MIKULAS
Odpoveď s citáciou
Kolegovia,kto prave vediete odtucnovaciu kuru,odporucam nahrat si tohto tvora a pred jedlom si ho pustat.
https://www.youtube.com/watch?v=haMEf_rbALM
O mesiac ste zarucene ako daka Tviggi :-D .
Stastie,ze korcokovi pomahali taki,ako tento krpaty prasivec.A skoda,ze rovnakych ''pomahacov'' nemal aj pele.Mozno by sa bol do kresla dostal nejaky pronarodny kandidat.Aj ked o tom pochybujem.O ''supereni'' medzi tymito dvomi ''korcokmi'' uz bolo asi rozhodnute davno pred volbami a druhe kolo bolo len take divadlo pre plebs.Aby nadobudol presvedcenie,ze o niecom rozhodol :-D .


Pon, 08.04.2024, 15:21
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 20.05.2009, 21:33
Príspevky: 1835
Odpoveď s citáciou
Už nie je potrebné pozerať dzurindu, už skončil vo veľkej politike na malom Slovensku...

Čo si ale všímam, je spôsob komunikácie politikov pri TV debatách.
Jednak, že hovoria ukrutne rozvinutými súvetiami, kde je schované to jadro ktoré tvorí cca 10 % reči. No a potom ako sa dajú vtiahnuť do roztržky s moderátorom. Moderátori im sústavne skáču do reči a oni ako teľce si to nechajú. Miesto toho aby sa rázne ohradili proti tomu. Alebo rovno odišli. No a nadržanie opozičným politikom je tam očividné. Dokonca aj pri otázka ano - nie začínajú to obkecávať plno vetami miesto toho aby povedali jedno jediné slovo. Alebo začnú svoju reč slovami - dovoľte mi povedať.... už raz keď má slovo, tak prečo musia vravieť, že dovoľte mi ???? to bolo voľakedy na vojne, kedy sme sin avšetko museli pýtať povolenie, dovolenie a podobne.
Títo politici neovládajú absolútne komunikáciu. Popritom drzých moderátorov sa dá veľmi ľahko uzemniť, prípadne surovo zhovädiť.
Jedným z mojich najobľúbenejších politikov bol Ján Fígeľ, bývalý predseda KDH. On keď začal rozprávať, mňa chytali také driemoty, až som zaspával. A popritom ten chlap častokrát vo svojej reči vlastne nepovedal nič dôležitého.


Pon, 08.04.2024, 17:50
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 10518 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 697, 698, 699, 700, 701, 702  Ďalší

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: