Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Sob, 27.07.2024, 9:35
Dnes je sobota 27. júla 2024, meniny má Božena a zajtra Krištof




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 10563 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 701, 702, 703, 704, 705  Ďalší
 Nieco pravdy na tom bude... 
Autor Správa
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 20.05.2009, 21:33
Príspevky: 1866
Odpoveď s citáciou
Samozrejme, že najlepšie sa ovládnu voľby znechutením voličov.
Čítam odhady...1,4 mil.....oproti tomu špáranie v nose na ulici v zime cca 3,5 milióna....niečo je tu na zamyslenie.


Ned, 09.06.2024, 9:34
Profil
Velky Kraken
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 16.11.2007, 23:01
Príspevky: 7924
Bydlisko: mesto vychadzajuceho slnka Tornala City
Odpoveď s citáciou
OGO píše:
Samozrejme, že najlepšie sa ovládnu voľby znechutením voličov.
Čítam odhady...1,4 mil.....oproti tomu špáranie v nose na ulici v zime cca 3,5 milióna....niečo je tu na zamyslenie.



Nejde o znechutneni volicov ale o benevolenciu obcanov!!!!!Cakaju doma co bude a lenosia toje vsetko,, benevolencia a potom len picovat ako aj na socialnych sietoch - miestach..Mlady si dali zalezat -vela studentov a tu je vysledok!!!!

Podľa neoficiálnych výsledkov sa do Európskeho parlamentu prekrúžkovalo celkovo päť strán. 15 mandátov pre Slovensko by si mali rozdeliť nasledovne: Progresívne Slovensko 6 kresiel, Smer 5 kresiel, Republika 2 kreslá, KDH a Hlas po jednom kresle. Do Európskeho parlamentu by sa tak neprekrúžkovali kandidáti strany SaS, Demokrati, SNS, ani Maďarskej aliancie. Informuje o tom Denník N. Výsledky naďalej nie sú potvrdené Štatistickým úradom, definitívne výsledky zverejnia po 23. hodine.

_________________
EX Suzuky Samuraj1.3
EXJeep Cheroke 2.1TDI
EX Jeep Grand Cheroke Limited 4Liter
EX Mitsubishi Pajero2,5TDI GLS
EX Jeep Grand Cheroke WJ 3.2 TDI Limited
EX Nissan Patrol 2.8 TDI Y60
EX Jeep Grand Cheroke 2.5TDI laredo
EX Jeep Grand Cheroke2,5TDI Limited


Ned, 09.06.2024, 11:41
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 20.05.2009, 21:33
Príspevky: 1866
Odpoveď s citáciou
Ja si myslím, že úspech je aj to, že sa tam nedostal nikto od matelkoviča, ani ten Nagy, čo odzbrojil Slovensko. Čo sa čudujem, kde ostalo SNS ???? KDH sa asi pridá k progresivcom, KDH je predstaviteľ strany kde vietor tam plášť.


Ned, 09.06.2024, 12:36
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Ned, 21.10.2007, 18:48
Príspevky: 2514
Bydlisko: LIPT.MIKULAS
Odpoveď s citáciou
Takze progresivci maju teda minimalne 10 kresiel :wink: ?


Ned, 09.06.2024, 20:33
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 20.05.2009, 21:33
Príspevky: 1866
Odpoveď s citáciou
V europe sa niečo začína diať...
...Francúzsky prezident Emmanuel Macron v nedeľu informoval o rozpustení Národného zhromaždenia. Zároveň oznámil termín predčasných parlamentných volieb, ktoré sa budú konať 30. júna a 7. júla.....
https://www.hlavnespravy.sk/volby-pre-n ... by/3519744

...aj v belgicku sa niečo deje...
https://www.hlavnespravy.sk/vysledok-vo ... iu/3519764

...aj v nemecku...Nemecký predseda CSU vyzval na predčasné voľby po vzore Francúzska
https://www.topky.sk/cl/11/2779773/Neme ... Francuzska

...vyzerá to na nejaké veľké šachy...


Pon, 10.06.2024, 12:54
Profil
Velky Kraken
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 16.11.2007, 23:01
Príspevky: 7924
Bydlisko: mesto vychadzajuceho slnka Tornala City
Odpoveď s citáciou
Veru mas pravdu,, nieco sa deje ale nase media kurevsky mlcia,, hm, zaujimave..Pockaj este tu Putinko poriadne zamiesa karty,, otazka casu :smt005 :smt151

_________________
EX Suzuky Samuraj1.3
EXJeep Cheroke 2.1TDI
EX Jeep Grand Cheroke Limited 4Liter
EX Mitsubishi Pajero2,5TDI GLS
EX Jeep Grand Cheroke WJ 3.2 TDI Limited
EX Nissan Patrol 2.8 TDI Y60
EX Jeep Grand Cheroke 2.5TDI laredo
EX Jeep Grand Cheroke2,5TDI Limited


Pon, 10.06.2024, 20:57
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Ned, 21.10.2007, 18:48
Príspevky: 2514
Bydlisko: LIPT.MIKULAS
Odpoveď s citáciou
Pozeram,ze novodoby adolf sa zasa snazi priviest risu....ci skor celu europu do pruseru.
https://www.infovojna.bz/article/rusko- ... snu-obranu
...a ak sa zabozrutovi podari rozpustit vladu a mesiac bude absolutny vladca.....za mesiac sa da porobit svinstva.... :smt139


Str, 12.06.2024, 8:01
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 20.05.2009, 21:33
Príspevky: 1866
Odpoveď s citáciou
Ukrajina je dôležitá pre svoje nerastné bohatstvo

https://aeronet.news/maska-spadla-a-sen ... nu-dolaru/


Str, 12.06.2024, 19:41
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Ned, 21.10.2007, 18:48
Príspevky: 2514
Bydlisko: LIPT.MIKULAS
Odpoveď s citáciou
Sak jasne....amik vzdy ''obhajuje'' :-D demokraciu tam,kde je co ukradnut. Plus sevastopol,plus moznost (po vzati ukrajiny do nato)vykrikovat,ze ''dobyvacni'' russssaci (dufam,ze som napisal dost s pre ''demokratov'' :-D) sa zas o kus priblizili k nasmu ''obrannemu'' :smt126 spolku.....no,nekup to :wink: !


Štv, 13.06.2024, 14:20
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 20.05.2009, 21:33
Príspevky: 1866
Odpoveď s citáciou
Čítam - vraj mala čaputová nejaký príhovor - no tak som si prečítal pod článkami komentáre - tak odhadom 70-80 % komentárov je úplne proti nej, a to som napísal diplomaticky, čítal som komentáre pod asi 3-4 spravodajskými portálmi, ktoré obvykle čítavam, no dostala tam "pekné" ohodnotenie.
Ináč najväčšia nálož bola asi v Čechách, kde ju vyznamenal český prezident a ona vyznamenala jeho. Za mňa 100 bodov.


Pia, 14.06.2024, 22:06
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Ned, 21.10.2007, 18:48
Príspevky: 2514
Bydlisko: LIPT.MIKULAS
Odpoveď s citáciou
Ja som prihovor ani nepocuval. Stacilo mi vidiet nadpis. Vraj ''moje milovane slovensko'' :roll: . Tak nam skladkova otocila o 540° a ''tuto krajinu'' zacala odrazu nazyvat slovenskom. A dokonca milovanym :smt126 .
Tie vyznamenania prave sedia!Take tvory si ich mozu davat akurat medzi sebou.Nik normalny by ich od nich neprevzal.
Lenze skladkova uz ide do prdele a my by sme sa mali venovat skor podrazom,ktore na nas chysta nova vlada.
Toto je napriklad velmi zaujimava infoska.....
https://www.youtube.com/watch?v=CJRTyTZG8ks
....byvali preobleceni sudruhovia potvrdzuju prislovie o starom psovi.....
Z toho by sa volici konecne mohli poucit,ze opakovanim stale stejneho postupu sa nikdy k inemu vysledku nedopracuju.


Sob, 15.06.2024, 8:34
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 20.05.2009, 21:33
Príspevky: 1866
Odpoveď s citáciou
Ja to nevidím ako niečo čo by nemohlo byť.
Keď taký kaliber ako kiska alebo caputová môžu mať to zabezpečenie, tak prečo nie aj predseda vlády ? kiska aj caputová preukázateľne niekoľkokrát konali proti Slovensku, a to či už v rovine politickej alebo trestnej. Ale keďže Slovensko nemá dostatočne silné orgány na to aby sa právo dodržiavalo aj na najvyššej úrovni, tak sa nič nedeje.
Mňa zaujala správa, že sa niečo deje ohľadne tých darovaných tryskáčov.
Čistý trapas, lebo nevedia nájsť právnu analýzu, či sa darovať mohli alebo nie.
A na to pán darca Naď na tlačovke začne mávať nejakým papierom, že analýza je a on ju má. Kokos, niečo neskutočné. Aj na najmenšom obecnom úrade je každá štátna písomnosť evidovaná, opatrená pečiatkou s dátumom. Na ministerstve obrany ju nevedia nájsť ??!!! Kokos ako je možné, že neprešla registratúrnym záznamom ???? Ako je možné, že Naď ju má ???? Ako oddôvodní, že ju má ??? a že nie je zaznamenaná v štátnom registri ministerstva obrany ??? Ako je možné, že hoci ju Naď má, nikomu ju neposkytol ????
Najviac zaujímavé je ale, že ako sa vlastne vysporiadali s medzinárodnou vojenskou zmluvou medzi nami a CCCP, ktorá bola dohodnutá oboma štátmi ako nevypovedateľná ???? Ako to darovanie mohla odobriť prezidentka caputová ???? Ako mohla darovať strategické zbrane vláda v odvolaní ????
Tu je tak veľa otázok, že na Slovensku sa toto nikdy nevyrieši.
Ten, čo by mal ešte pred darovaním zakročiť, teda generálny prokurátor si pomýlil svoj úrad a v podstate nekoná. Som veľmi zvedaví ako sa toto všetko utrasie, lebo rusáci sú na medzinárodné vojenské nevypovedateľné zmluvy hodne citlivý. u nás to možno vyšumí, lebo sa boja postupovať v zmysle spravodlivosti, ale dozvuky to mať bude.


Sob, 15.06.2024, 20:36
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Ned, 21.10.2007, 18:48
Príspevky: 2514
Bydlisko: LIPT.MIKULAS
Odpoveď s citáciou
O to zabezpecenie az tak nejde.Aj ked by som pre niektorych namiesto dozivotneho zabezpecenia videl skor dozivotie.....
Na druhu stranu.....za svoje funkcne obdobie kazdy z nich zarobil ci nakradol tolko,ze po odchode od koryta by som im uz nedal nic. Je nas ''zamestnanec'' a radovy zamestnanec co aspon daco robi pre stat dostane po skonceni pracovnej zmluvy holy k.....
Ale narazal som na to obmedzovanie zhromazdovania. Takze nemozes protestovat (niezeby som na nejake protesty chodil....nato je este moc dobre) pred domom nejakeho skorumpovanca,budes chciet usporiadat protest proti vlade a nebudes moct,lebo sa tam prave vtedy bude konat zhromazdenie za :wink: vladu.....A suuhovia si uz osefuju,ze vzdy,ked sa bude mat konat protest proti.... :-D .
Ad migy.....snad si nemyslis,ze keby bol vladol robo a minister vojny bol ''kapitan'',zeby tie migy na okrajinu nesli? Hadam niesi tak naivny.Sak vsetko co igorovci robili,zacali robit robovci. Len mali stastie,ze ich ''zvrhli'' :smt121 igorovci a tak museli za robovcov porobit vsetky tie nepopularne opatrenia. A tym padom bol na cele ''revolucie'' ktora zacala proti robovi v jej zavere na jej cele robo :-D . To nevymyslis....to je politika.
A este mu bohove pomohol ten pokus o vrazdu. Vypada,ze sa z toho vylize v pohode bez nasledkov a este mu to nazenie dalsich sympatizantov. A umozni mu to utiahnut sroby daleko vecsim momentom,ako pred tym atentatom.
Plus tie kecy o slobodnom vyjadrovani.....po ''sudruzsky'' to znamena,ze sice mozes slobodne vyjadrit svoj nazor,ale ci po jeho vyjadreni ostanes na slobode..... :smt139


Sob, 15.06.2024, 22:06
Profil
Velky Kraken
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 16.11.2007, 23:01
Príspevky: 7924
Bydlisko: mesto vychadzajuceho slnka Tornala City
Odpoveď s citáciou
:-D Ja som teraz velice zvedavyyyy, ze co bude teraz robit jaternica..ked uz nesedi na trone :-D :-D :-D

_________________
EX Suzuky Samuraj1.3
EXJeep Cheroke 2.1TDI
EX Jeep Grand Cheroke Limited 4Liter
EX Mitsubishi Pajero2,5TDI GLS
EX Jeep Grand Cheroke WJ 3.2 TDI Limited
EX Nissan Patrol 2.8 TDI Y60
EX Jeep Grand Cheroke 2.5TDI laredo
EX Jeep Grand Cheroke2,5TDI Limited


Ned, 16.06.2024, 10:23
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 20.05.2009, 21:33
Príspevky: 1866
Odpoveď s citáciou
- obmedzovanie zhromazdovania....
- protestovat pred domom nejakeho skorumpovanca....

Toto sú prvky, ktoré nastupujú ak zlyháva úradná moc.
To je to, čo od začiatku píšem.
Na SK absolútne nefunguje právo, vymožiteľnosť práva.
Kto by išiel protestovať pred dom nejakého skurumpovaného politika, keď by ho úplne normálne a právne čisto odsúdili a zavreli ??? A hlavne rýchlo a bez prieťahov ??? No ale to by muselo fungovať právo !!! Tu na SK sa niektoré prípady naťahujú celé roky, však za tú dobu je už všetko inak.

Na konkrétnu ilustráciu - Valka zavraždili v jeho dome v Limbachu 8. novembra 2010.,
a tu teraz píšu, že .... V kauze vraždy advokáta Valka ešte nie je vytýčený hlavný termín pojednávania...
https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/ ... ednavania/
Koľko je to rokov ??? To nie je normálny súdny proces, to je jedna justičná katastrofa.
Základom je právo a vymožiteľnosť práva !

Ďalej treba si uvedomiť, že akú právnu silu má občiansky protest pred domom nejakého skorumpovaného politika.
Žiadnu.
Nulovú.
Ľudia sa zídu, poklebetia, zakričia si, zamávajú mávatkami a ide sa domov. A to je tak všetko.

Druhá vec:
Na základe posledných masových protestov občanov voči politike vlády sa preukázalo, že to nie sú klasické občianske nepokoje - protesty, ale sú organizované politickými stranami, v našom prípade hlavne PS !!!

Nedávno som čítal článok, kde boli konkrétne spomenuté výdavky na taký protest už len prenájom pódia, zvukotechniky, výroba transparentov a mávatok - to sú ťažké tisíce a tisíce eur a to vari budú platiť naši nespokojní voliči ????
https://ereport.sk/kto-plati-protesty-opozicie/
Ale kdeže, oni sú tam len ako kulisa, všetko platia politické strany, ktoré to organizujú, lebo prehrali vo voľbách tak sa snažia touto cestou vyvolať akože občianske nepokoje v štáte.

Veď keby od protestujúcich občanov začali organizátori vyberať peniaze na uhradenie výdavkov na protest, kto tam prišiel ???? akonáhle by sa rozšírilo, že sa za protestovanie musí platiť tak by tí ľudia stade zutekali ako myši !!!


....A este mu bohove pomohol ten pokus o vrazdu.....
No, to je téma na špekulácie.
Pre tých, čo radi špekulujú, je tu link kde sa XY celkom podrobne zaoberá, ako to vlastne bolo ??? čítajte, lebo to za chvíľu asi zmažú...
https://magazin.ksbforum.info/clovek-sp ... lni-ludia/


Ned, 16.06.2024, 11:34
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 10563 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 701, 702, 703, 704, 705  Ďalší

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron