Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Ned, 16.06.2024, 8:42
Dnes je nedela 16. júna 2024, meniny má Blanka a zajtra Adolf




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 25 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2
 jazdime bezpecne na SVK 
Autor Správa
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 09.12.2007, 22:40
Príspevky: 1125
Bydlisko: Nové Zámky
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Ako sa jazdí u nás? Bezpečne niektorý ano ale niektoým by som pobral vodičáky.Hlavne mladým čo sadne do ockovho auta a davaj čo to dá. Skúsenosti žiadne len hudba na plne gule a ide!!! Ale česť výnimkám.

_________________
TOYOTA 4 Runner 3.0V6 , off road club NZ, www.4x4nz.sk


Pia, 15.02.2008, 9:37
Profil WWW
Velky Kraken
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 16.11.2007, 23:01
Príspevky: 7928
Bydlisko: mesto vychadzajuceho slnka Tornala City
Odpoveď s citáciou
Poslať 
marcus píše:
Ako sa jazdí u nás? Bezpečne niektorý ano ale niektoým by som pobral vodičáky.Hlavne mladým čo sadne do ockovho auta a davaj čo to dá. Skúsenosti žiadne len hudba na plne gule a ide!!! Ale česť výnimkám.



tak dajak a este aj arogantnym nervaakom,,

_________________
EX Suzuky Samuraj1.3
EXJeep Cheroke 2.1TDI
EX Jeep Grand Cheroke Limited 4Liter
EX Mitsubishi Pajero2,5TDI GLS
EX Jeep Grand Cheroke WJ 3.2 TDI Limited
EX Nissan Patrol 2.8 TDI Y60
EX Jeep Grand Cheroke 2.5TDI laredo
EX Jeep Grand Cheroke2,5TDI Limited


Pia, 15.02.2008, 13:25
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Uto, 25.12.2007, 15:32
Príspevky: 647
Bydlisko: Ko PD
Odpoveď s citáciou
Väčšinou ked vidim nebezpečneho debila tak má špz BA,prepáčte tí čo sa ich to netýka. ;-)

_________________
UAZ,,Wrangler CRD


Pia, 15.02.2008, 16:49
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 05.10.2006, 13:24
Príspevky: 1208
Bydlisko: Ráztočno - PD
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Aj keď som rodený BA už tam 3 roky nebývam (jeden z mála vysťahovalcov :-D ) o agresívnych šoféroch s ŠPZ BA asi toľko, že každé druhé auto v SR má bratislavskú značku.
Ja si nevšímam ŠPZ ako skôr typy ako, "pán v klobúčiku, samopretekár na nehorázne stuningovanom aute, Škoda pickup (mladý šofér na firemnom aute) a pod."

_________________
Ludia požadujú aby ich život mal nejaký zmysel, život má presne toľko zmyslov, koľko sme ochotný doň vložiť. H. Hesse


Pia, 15.02.2008, 17:05
Profil
Support
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 04.10.2006, 14:20
Príspevky: 6674
Bydlisko: PB
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Len pre silne zaludky.
Ak to bude pre spolocnost velmi neprijatelne, tak to odstranim.
http://pecypz.ru/video/avtokatastrofa_477.html

_________________
Co neubrdzis, neukecas. Ak to nejde ubrzdit, aspon pridaj, nech je sranda :-D.
31" AT, AVM, hasicak, gurtne, retaze, bezna auto vybava. Zatial ...
http://www.spritmonitor.de/en/mileage_icon/599240.html


Ned, 17.02.2008, 22:22
Profil
Učeň
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 18.01.2008, 12:17
Príspevky: 55
Bydlisko: Bratislava
Odpoveď s citáciou
Poslať 
finder píše:
Len pre silne zaludky.
Ak to bude pre spolocnost velmi neprijatelne, tak to odstranim.
http://pecypz.ru/video/avtokatastrofa_477.html


hmmm..drsne,len ma zaraza ,ze na nich cumia ako na vrata...na tych co sa este hybu...by mohli aspon pomoct,alebo ich dorazit.lebo to tak to vide na stejno

_________________
skype . thoms33


Ned, 17.02.2008, 23:38
Profil ICQ
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 16.11.2007, 10:33
Príspevky: 747
Bydlisko: Trenčianske Teplice, Košice
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Takých príspevkov by malo byť čo najviac - človek si hneď rozmyslí, či sa má ponáhľať.

Ináč otázka bezpečnej jazdy raz padla v rozhlase - reportér ju dal jednému pretekárovi. On odpovedal, že tade, kade on prejde bezpečne 80-tkou, tade iní neprejdú ani 40-tkou. Takže je to veľmi relatívne.

_________________
Nikdy sa nehádaj s blbcom. Niekdo by si nemusel všimnúť, že je medzi vami rozdiel.

LAND ROVER Discovery II.


Pon, 18.02.2008, 9:23
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 10.01.2008, 23:34
Príspevky: 2183
Bydlisko: Prakovce, Myjava a Vrbové
Odpoveď s citáciou
Poslať 
bacilpyrin píše:
Takých príspevkov by malo byť čo najviac - človek si hneď rozmyslí, či sa má ponáhľať.

Ináč otázka bezpečnej jazdy raz padla v rozhlase - reportér ju dal jednému pretekárovi. On odpovedal, že tade, kade on prejde bezpečne 80-tkou, tade iní neprejdú ani 40-tkou. Takže je to veľmi relatívne.


Lenže na ceste nieje sám a oproti akurát na potvoru ide mladá šoférka s rodinou s malým nákupným košíkom a 20km/h a je to.

Treba dať priestor aj ostatným vodičom na ceste niesme nikdy sami a tak treba aj jazdiť .

_________________
ARO m461 2.5TD CactusEdition .... Trooper 2.2TD (RIP)
.... alebo ....
*Čo z auta odpadáva ,to tam nepatrí*


Pon, 18.02.2008, 9:40
Profil
Velky Kraken
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 16.11.2007, 23:01
Príspevky: 7928
Bydlisko: mesto vychadzajuceho slnka Tornala City
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Tunki píše:
bacilpyrin píše:
Takých príspevkov by malo byť čo najviac - človek si hneď rozmyslí, či sa má ponáhľať.

Ináč otázka bezpečnej jazdy raz padla v rozhlase - reportér ju dal jednému pretekárovi. On odpovedal, že tade, kade on prejde bezpečne 80-tkou, tade iní neprejdú ani 40-tkou. Takže je to veľmi relatívne.


Lenže na ceste nieje sám a oproti akurát na potvoru ide mladá šoférka s rodinou s malým nákupným košíkom a 20km/h a je to.

Treba dať priestor aj ostatným vodičom na ceste niesme nikdy sami a tak treba aj jazdiť .


Tunki trafil si klinec po hlave,,veru tak treba dat priestor aj druhym vodicom a ucastnikom cestnej premavky,bo nie sme sami a ked sa to uz stane, tak je to neodvratitelne, a lutovat je uz pozde,, a co sa tyka toho videjka, kua tak to je sila,, hybu sa zraneny a pomoc ziadna iba cumia,,nooo co k tomu dodat je to zarazajuce a velmi smutne,,,

_________________
EX Suzuky Samuraj1.3
EXJeep Cheroke 2.1TDI
EX Jeep Grand Cheroke Limited 4Liter
EX Mitsubishi Pajero2,5TDI GLS
EX Jeep Grand Cheroke WJ 3.2 TDI Limited
EX Nissan Patrol 2.8 TDI Y60
EX Jeep Grand Cheroke 2.5TDI laredo
EX Jeep Grand Cheroke2,5TDI Limited


Pon, 18.02.2008, 10:01
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 16.11.2007, 10:33
Príspevky: 747
Bydlisko: Trenčianske Teplice, Košice
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Lenže na ceste nieje sám a oproti akurát na potvoru ide mladá šoférka s rodinou s malým nákupným košíkom a 20km/h a je to.

Treba dať priestor aj ostatným vodičom na ceste niesme nikdy sami a tak treba aj jazdiť .[/quote]

Lenže ja som písal o tom, že niekto dokáže prejsť "BEZPEČNE" určitý úsek cestu vyššou rýchlosťou ako iný. Napr ako ty píšeš pretekár verzus šoférka. Prečo by sa nemali minúť oproti sebe úplne bezpečne aj keď rozdiel ich rýchlosti je 60 km/hod?

Všetko je to o odhade a precenení svojich síl.

1. Okolie Trnavy 4,00 hod, prehľad na 10 km, zima idem tak 30 - 40 námraza na rovnej ceste skoro zarovno s okolitým terénom a hovorím si sám pre seba tak tu keď dostanem šmyk, nič sa nemôže stať. V prvej zákrute som dostal hodinky a - nič sa nestalo akurát som si povedal k---a, veľmi šmýka.

2. Jahodná s kamošom - podobné autá, podobné gumky, rovnaká rýchlosť - išli sme za sebou - a ťahal som ho z priekopy. Proste smola.

Blbý odhad a to pri relatívne nízkych rýchlostiach.

Iné je to ako keď som chodil na starej 1203-ke. Tam som viac ako 60 nechodil, lebo som predpokladal, že hocikedy môžem stratiť koleso, alebo trebárs aj motor.

Čo z toho vyplíva? Každý jazdí bezpečne. Ibaže niekto je v Omyle.

_________________
Nikdy sa nehádaj s blbcom. Niekdo by si nemusel všimnúť, že je medzi vami rozdiel.

LAND ROVER Discovery II.


Pon, 18.02.2008, 10:38
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 25 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron