Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Ned, 16.06.2024, 7:45
Dnes je nedela 16. júna 2024, meniny má Blanka a zajtra Adolf




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 46 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4  Ďalší
 Podvodníci-zlodeji ! 
Autor Správa
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 01.01.2007, 23:33
Príspevky: 459
Bydlisko: BA/MY
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Andrej píše:
janwayz píše:
Tyky píše:
Kapo, Janwayz, uz je to rozposlane!

jj, teta na asociacii leasingoviek bola zlatá, ešte poradila asociáciu bánk...
no fakt si Kapo už ani neprdne :-D, vypnú mu prúd a zoberú občiansky...


No si Ty ale pekná manželka :-D bude jak batola, už len davať jesť a prebaliť :smt129


tož keď nechce prezradiť, kam tie notebooky dáva...

_________________
GAZ 69M, Nissan Patrol a niečo medzi tým. Výbava? Kapo. :-)
skype: jancila (<>)


Pon, 07.04.2008, 15:01
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Štv, 05.10.2006, 7:51
Príspevky: 1759
Bydlisko: SK
Odpoveď s citáciou
Poslať 
A nemal by nejaký voľný za dobrú cenu? Dotykový, s GPS-om, zodolnený?


Pon, 07.04.2008, 15:14
Profil
Velky Kraken
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 16.11.2007, 23:01
Príspevky: 7928
Bydlisko: mesto vychadzajuceho slnka Tornala City
Odpoveď s citáciou
Poslať 
rado nd píše:
A nemal by nejaký voľný za dobrú cenu? Dotykový, s GPS-om, zodolnený?



robite si z Kapa prcu co??? hehe, ale jemu asi neni do smiechu, no ale pevne verim ze sa z toho vylize, sak ono sa na to pride,, drzim mu palce, :smt023 :smt006

_________________
EX Suzuky Samuraj1.3
EXJeep Cheroke 2.1TDI
EX Jeep Grand Cheroke Limited 4Liter
EX Mitsubishi Pajero2,5TDI GLS
EX Jeep Grand Cheroke WJ 3.2 TDI Limited
EX Nissan Patrol 2.8 TDI Y60
EX Jeep Grand Cheroke 2.5TDI laredo
EX Jeep Grand Cheroke2,5TDI Limited


Pon, 07.04.2008, 19:59
Profil
Velky Kraken
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 16.11.2007, 23:01
Príspevky: 7928
Bydlisko: mesto vychadzajuceho slnka Tornala City
Odpoveď s citáciou
Poslať 
janwayz píše:

Martin, včera som tým strávila hodinu, hľadaním e-mailov a posielaním.
Neviem či to pomôže, ale každopádne si Kapo teraz nekúpi sám ani ponožky :-D



jooooj Kapo to budes mat ale tvrdu kontrolu, tos v Tisovci uz ani pit somnou asi nebudes, vsade budes mat druhu polovicku ze,, hehe cenzura,,,


nebojjj z tej prkotiny sa dostanes, sak nemas sa ceho bat,, nech sa boji ten co to spachal, tie listiny co boli falosne spravene, pojdu na KEUcko na grafologiu a tam presne zistia podpis je ci, kto uzatvaral daku zmluvu atd,,,, nemaj strach,, :smt023

_________________
EX Suzuky Samuraj1.3
EXJeep Cheroke 2.1TDI
EX Jeep Grand Cheroke Limited 4Liter
EX Mitsubishi Pajero2,5TDI GLS
EX Jeep Grand Cheroke WJ 3.2 TDI Limited
EX Nissan Patrol 2.8 TDI Y60
EX Jeep Grand Cheroke 2.5TDI laredo
EX Jeep Grand Cheroke2,5TDI Limited


Pon, 07.04.2008, 20:11
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 26.11.2006, 22:15
Príspevky: 681
Bydlisko: Zvolen
Odpoveď s citáciou
Poslať 
dnes som naaahodou nieco riesil cez cetelem - trva to par sekund, chcu dva doklady a nic si nefotia, len odpisu udaje, hodim im dva autogramy, ktore nijak neoveruju(schvalne som napisal ine ako su na VP - nevadilo), akurat preverovali ci u zadaneho zamestnavatela skutocne robim! volali mu! Tak som hned preventivne vsetkych na firme poucil ze ked sa bude niekto pytat tak tam nerobim...

Ale povedal by som, ze pri takomto pristupe je to urcite na tarchu firmy a nie "ziadatela o uver", ked sa nieco presrsti...

_________________
Lada Niva MPI v prestavbe, Chevy Niva 2.0MPI


Pon, 07.04.2008, 22:52
Profil ICQ WWW
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 26.02.2007, 14:27
Príspevky: 399
Bydlisko: Bratislava
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Majo píše:
Ale povedal by som, ze pri takomto pristupe je to urcite na tarchu firmy a nie "ziadatela o uver", ked sa nieco presrsti...


Tak na to by som sa nespoliehal. Firmy tohto typu maju neuveritelne premakany sposob vymahania. Nez sa pride ne to, ze to nie si ty tak uz mozes mat pekne natecene v botach.

_________________
unlimited


Pon, 07.04.2008, 22:59
Profil
Support
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 04.10.2006, 14:20
Príspevky: 6674
Bydlisko: PB
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Toto je normalne tema do Lamparne v Markize ...
Mohli by tam vysvetlit, ako sa spolocnosti zachovaju voci poskodenemu (nevinnemu) cloviecikovi ... A ako sa voci tomu branit ..

_________________
Co neubrdzis, neukecas. Ak to nejde ubrzdit, aspon pridaj, nech je sranda :-D.
31" AT, AVM, hasicak, gurtne, retaze, bezna auto vybava. Zatial ...
http://www.spritmonitor.de/en/mileage_icon/599240.html


Pon, 07.04.2008, 23:02
Profil
Trvalá prekážka
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 05.10.2006, 0:10
Príspevky: 3197
Bydlisko: nr
Odpoveď s citáciou
Poslať 
.... múdro píšeš finder... úžerníci už dohnali jednoduchosť získania pôžičky do krajnosti.

Kápovci.... rozmáznite to v médiách....

_________________
SLOW & FURIOUS


Uto, 08.04.2008, 8:37
Profil WWW
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 05.10.2006, 8:47
Príspevky: 4611
Bydlisko: Hlavná dedina
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Martin 4 píše:
.... múdro píšeš finder... úžerníci už dohnali jednoduchosť získania pôžičky do krajnosti.

Kápovci.... rozmáznite to v médiách....


Tak fíš tie domy medaky niečo stoja aj tie ich manželky a milenky :-D

toš nejako jeden býva pod tatkovým barákom na strmích tu v hlavnej dedine tiež jeden majitel takej požičovne penazí nemenovanej čo pravidelne v tv masíruje mozgy ludom zo základným vzdelaním :-D

_________________
WJ 2004 4,0l Laredo, 242 štandartne vo výbave - cestná leštenka 2" lift, Bilsteiny
Toyota Auris Tourist Sports 1,6Valvematic, multidrive S
EX Honda Civic 1,5 VVTI
EX JGCH 4l - trochu off
EX JGCH 5,2l - cestná leštenka

email: andrej.durda@gmail.com


Uto, 08.04.2008, 8:42
Profil
Trvalá prekážka
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 05.10.2006, 0:10
Príspevky: 3197
Bydlisko: nr
Odpoveď s citáciou
Poslať 
muhehe.... robil u nás jeden murár... šikovný chlapík, len .... povedzme ... intelektuálne nesmelý. A ten stále nariekal kolko má všelijakých splátok za to i ono (počítač, domáce kino, chladničku a já neviem čo všetko). Na otázku, prečo nabral tolko pôžičiek (najmä keď nemá stálu robotu), akosi odpovedať nevedel....

_________________
SLOW & FURIOUS


Uto, 08.04.2008, 8:48
Profil WWW
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 05.10.2006, 8:47
Príspevky: 4611
Bydlisko: Hlavná dedina
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Martin 4 píše:
muhehe.... robil u nás jeden murár... šikovný chlapík, len .... povedzme ... intelektuálne nesmelý. A ten stále nariekal kolko má všelijakých splátok za to i ono (počítač, domáce kino, chladničku a já neviem čo všetko). Na otázku, prečo nabral tolko pôžičiek (najmä keď nemá stálu robotu), akosi odpovedať nevedel....


A panko aspon niečo doma mal takže pochopitelne šak aj sused zrejme mal tak musel mať aj on.

Lepší je prípad mojej exsvokri (chvalabohu) pač ta v jeden rok si tak nejako požičala hat cez 400 tácov nejakým sposobom divným pač doma jej nepribudlo ništ za tu sumu. A hat potom exšvagri mali geniálny nápad šak ja ťažky podnikatel z vidlami prehazujúci 5 tisicky šak to zaplatim :-D

Mno to som sa asi 2x narodil pač som nechytil zradnika a nešiel rovno pod drn.

_________________
WJ 2004 4,0l Laredo, 242 štandartne vo výbave - cestná leštenka 2" lift, Bilsteiny
Toyota Auris Tourist Sports 1,6Valvematic, multidrive S
EX Honda Civic 1,5 VVTI
EX JGCH 4l - trochu off
EX JGCH 5,2l - cestná leštenka

email: andrej.durda@gmail.com


Uto, 08.04.2008, 9:00
Profil
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 01.01.2007, 23:33
Príspevky: 459
Bydlisko: BA/MY
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Martin 4 píše:
.... múdro píšeš finder... úžerníci už dohnali jednoduchosť získania pôžičky do krajnosti.

Kápovci.... rozmáznite to v médiách....


uff, no .... včera som na radu právnika poslala list v zmysle ja som od vás nič nežiadal, nepožičal si, ani nepodpísal a vyzývam vás na zdržanie sa všetkých krokov na vymáhanie podľa tejto zmluvy voči mojej osobe, nakoľkos som ju s vami neuzavrel. A okamžite vymažte moje údaje zo svojej evidencie lebo na to nemáte môj súhlas a neobťažujte ma vašimi listami.

S chlápkom z tej jednej splátkovej firmy som volala, takže oni si nič nekopírujú a len nech pošlem čestné prehlásenie. A navyše majú uvedené úplne iné číslo OP ako má Kapo naozaj.

Tie médiá - no už ma to tiež napadlo, najmä potom ako som všade roztrúbila aby kapovi nedávali na dlh ani pohár vody, lebo tá infoška je väčšinou spracovaná v tých veľkých firmách štýlom "BLACK-LIST" a basta a volala mi prekvapená kamoška z leasingovky že preboha čo sa stalo, čo sme spravili, že má len veľké červené stop pri kapovom mene. Takže nič príjemné, z bezúhonného občana je persona-non-grata.

Ale ešte chvíľu počkám, ako sa zachová tá splátková firma a čo vyriešia policajti, majú nejakú adresu kam to doručili, aj nejaké telefonne číslo, ako s tým hajzlíkom komunikovali....

to Majo: presne to isté som včera spravila - zakázala som Kapovej firme podávať infošky o tom že tam vôbec robí a sú zlatí, včera mi hneď volali, keď sa tam niekto pokúšal overiť údaje.


Sere ma len to, že som sa tento týždeň mohla venovať úplne iným témam, ako napr. Tešíme sa na Tisovec, a ja tu riešim toto :roll: :roll:

_________________
GAZ 69M, Nissan Patrol a niečo medzi tým. Výbava? Kapo. :-)
skype: jancila (<>)


Uto, 08.04.2008, 9:13
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 05.10.2006, 8:47
Príspevky: 4611
Bydlisko: Hlavná dedina
Odpoveď s citáciou
Poslať 
janwayz píše:
to Majo: presne to isté som včera spravila - zakázala som Kapovej firme podávať infošky o tom že tam vôbec robí a sú zlatí, včera mi hneď volali, keď sa tam niekto pokúšal overiť údaje.


Ty jo takže to skušal zas eniekto mno nadom fasajo, rovno vešeť verejne na námestí pred radnicou, hned by bol trochen klud

_________________
WJ 2004 4,0l Laredo, 242 štandartne vo výbave - cestná leštenka 2" lift, Bilsteiny
Toyota Auris Tourist Sports 1,6Valvematic, multidrive S
EX Honda Civic 1,5 VVTI
EX JGCH 4l - trochu off
EX JGCH 5,2l - cestná leštenka

email: andrej.durda@gmail.com


Uto, 08.04.2008, 9:17
Profil
Mitsubishi Man
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 10.01.2007, 22:54
Príspevky: 1375
Bydlisko: Púchov
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Kapo a janwayz držím palce nech to dobre dopadne a tá telka napadla aj mňa hneď ako prvá.Možno by ich to zaujalo pokial to je ešte čerstvé! :smt139

_________________
Každý raz začínal!Nemalo by sa na to zabúdať!
Offroad nie je o autách,ale o ľuďoch!


Uto, 08.04.2008, 14:55
Profil
Legenda Offroadu
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 05.10.2006, 10:45
Príspevky: 3012
Bydlisko: Rimavská Sobota
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Je to celkovo taky fenomen, kazdy skusa ci niekto nahodou nieco nezaplati aj ked nic nema, nic neobjednal a pod. Robia to vsetci pocnuc T-com cez banky, splatkove spolocnosti.
Manzelka robi v OTP, prisla ku nim jedna pani, ktorej syn je par rokov mrtvy a banka mu uctuje poplatky za spravu uctu, hoci maju kopiu umrtneho listu. Skusaju to aj inak (VUB a SlSP) , ked sa zrusi ucet, este akoze omylom poslu list, ze ste im dlzny za spravu uctu. Za vsetkym treba behat a vybavovat. Hoci je to len cca. 120 Sk v globale za celu SR to robi dost vela.

_________________
Bilancia skrývky humusového horizontu poľnohospodárskej pôdy.


Uto, 08.04.2008, 15:14
Profil WWW
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 46 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4  Ďalší

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: