Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Str, 05.06.2024, 7:07
Dnes je streda 5. júna 2024, meniny má Laura a zajtra Norbert




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 437 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 30  Ďalší
 Nasi pesovia 
Autor Správa
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 04.12.2006, 15:26
Príspevky: 1254
Bydlisko: Trenčín
Odpoveď s citáciou
Poslať 
mam aj ja hafana je to sucka 8 rocna Nemecky ovciak + belgican Malinois. Farba taka ta vlko siva, kazdy sa pyta od kial mam take rozumne CV-cko hehehe
Len do nivy by bol skladnejsi asi papuch :lol:
Foto neskor

_________________
na cestach umiera cim dalej tym viac ludi...budem radsej jazdit po chodniku...
Nikdy nesúper s blbcom.
Stiahne Ťa na svoju úroveň a tam Ťa prevalcuje svojimi skúsenosťami....
"Byť človekom nie je fakt, ale možnosť ..."


Uto, 02.01.2007, 12:38
Profil ICQ
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 04.10.2006, 17:20
Príspevky: 4200
Bydlisko: St. George SVK
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Moj kamarát:
Volá sa Hero, je velmy dobrý ale je rasista. :P :lol:


Obrázok

_________________
Strieborný Šíp & Čierny Hawran


Uto, 02.01.2007, 12:47
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 11.10.2006, 22:19
Príspevky: 886
Bydlisko: Šoma - východ SR
Odpoveď s citáciou
Poslať 
No a toto je zasa môj "nespratník" ;-)

Obrázok

_________________
"Každý z nás je len taký človek, ako vníma a posudzuje iných ľudí okolo seba."
https://www.youtube.com/channel/UCI80j8 ... y0FyRKt0Xg


Uto, 02.01.2007, 13:08
Profil
Koumák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 01.01.2007, 23:11
Príspevky: 175
Bydlisko: Nitra
Odpoveď s citáciou
Poslať 
vsetci zatazeni na NO :)?

_________________
Nie som povinná byť taká, aká by som podľa ostatných mala byť. Je to ich omyl, nie moje zlyhanie.


Uto, 02.01.2007, 14:01
Profil ICQ
Support
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 04.10.2006, 14:20
Príspevky: 6674
Bydlisko: PB
Odpoveď s citáciou
Poslať 
majaNR píše:
vsetci zatazeni na NO :)?

Akoze vsetci ? Ja nie ... Inac, nema niekto skusenosti s kaukazakmi ?

_________________
Co neubrdzis, neukecas. Ak to nejde ubrzdit, aspon pridaj, nech je sranda :-D.
31" AT, AVM, hasicak, gurtne, retaze, bezna auto vybava. Zatial ...
http://www.spritmonitor.de/en/mileage_icon/599240.html


Uto, 02.01.2007, 14:09
Profil
Koumák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 01.01.2007, 23:11
Príspevky: 175
Bydlisko: Nitra
Odpoveď s citáciou
Poslať 
finder píše:
majaNR píše:
vsetci zatazeni na NO :)?

Akoze vsetci ? Ja nie ... Inac, nema niekto skusenosti s kaukazakmi ?

z bernaka prejst na kaukazaka ? to uz aka odvaha :shock: :-D o kaukazakoch som vzdy pocula len to najlepsie..teda pokial ho zvladnes vychovat..aj na klubovej vystave na kysuciach boli v pohode,skoro som sa tam do jedneho zamilovala taky bol nadherny, len malinko su dominantne..

_________________
Nie som povinná byť taká, aká by som podľa ostatných mala byť. Je to ich omyl, nie moje zlyhanie.


Uto, 02.01.2007, 14:14
Profil ICQ
Support
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 04.10.2006, 14:20
Príspevky: 6674
Bydlisko: PB
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Bernak je mumulko, to je taky strochopud, este jedneho psa k nemu treba co bude strazit jeho :-D ....
Inac super pes do rodiny, ale strazenie nie ... A myslim si, ze ked psa chovas do mala, a s dostatocne tvrdou rukou, aj ked nie si kynolog, tak sa z neho da vychovat pes a nie mrcha ...

_________________
Co neubrdzis, neukecas. Ak to nejde ubrzdit, aspon pridaj, nech je sranda :-D.
31" AT, AVM, hasicak, gurtne, retaze, bezna auto vybava. Zatial ...
http://www.spritmonitor.de/en/mileage_icon/599240.html


Uto, 02.01.2007, 14:20
Profil
Koumák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 01.01.2007, 23:11
Príspevky: 175
Bydlisko: Nitra
Odpoveď s citáciou
Poslať 
finder píše:
Bernak je mumulko, to je taky strochopud, este jedneho psa k nemu treba co bude strazit jeho :-D ....
Inac super pes do rodiny, ale strazenie nie ... A myslim si, ze ked psa chovas do mala, a s dostatocne tvrdou rukou, aj ked nie si kynolog, tak sa z neho da vychovat pes a nie mrcha ...

bernak je naozaj maznak, ale mal by si vidiet toho maznaka co vystraja ked ma moj drahy zacne pred nim akoze bit....ide ho roztrhat, uz mu par krat aj chytil ruku...A hlavne sa nikto nesmie chytit nasho syna.. Takze je to maznak ale odtial potial :) samozrejme na strazenie domu je vyslovene nevhodny...aj ked uz len ta velkost odradi vacsinu ludi..Ak hladas psa na strazenie, kavkazak sa mi zda vhodna volba. Strazi uz od cca 6 mesiacov, aspon co som citala na nete od chovatelov. Tiez nad tym plemenom rozmyslam, ale az ked moja svorka odide do vecnych lovist co je tak cca 10 rokov, :)

_________________
Nie som povinná byť taká, aká by som podľa ostatných mala byť. Je to ich omyl, nie moje zlyhanie.


Uto, 02.01.2007, 14:52
Profil ICQ
Koumák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 10.10.2006, 16:48
Príspevky: 197
Bydlisko: Jablonica
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Jano JP píše:
Miroslav píše:
no moj labradorek sa znesie s kazdym :D

zaujímavé, ten môj bol na ľudí úplne super - absolútne neagresívny, ale keď videl druhého psa a hlavne susedovho škaredého tiežčierneho labradora, mal som čo robiť, aby som ho udržal na vodítku a raz som ich musel od seba odtrhávať riskujúc, že sa ujde aj mne...
aj keď bol na ľudí OK, vadila mi jeho neovládateľnosť - aj keď nič zlé neurobil, ľudia sa veľkých psov boja a dieťa môže dostať aj šok - tak to som fakt nepotreboval...

tak to suhlasim:malokomu povies ze nespravi nic,ked sa za ludmi ide utrhnut,ale to iba preto,aby ich onuchal alebo oblizal.jednu alebo dve starenky ma vybrane v jablonici ze ked ich zbada,tak sa ich boji a zacne stekat.a este dvoch psov ktorych neznasa.keby tam nebol plot,neviem ci by z toho psa nieco zostalo,lebo co robi on,to by som do takeho kludneho plemena nikdy nepovedal :?


Uto, 02.01.2007, 15:18
Profil
Koumák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 10.10.2006, 16:48
Príspevky: 197
Bydlisko: Jablonica
Odpoveď s citáciou
Poslať 
kapo:to teda hej,ja som svojho labradora vycvicil zaklady zhruba tak za 2 mesiace,mozno aj skor.ale to s tymi polienkami je fakt super 8)
maja:o tvrdohlavosti viem svoje:moj beny jetaky tvrdohlavy jak jeho pan :lol: :lol: :lol: ale ked si labrador vezme nieco do hlavy,malokedy to dostane von.ale zase ked maju kludnu povahu,musia mat zase nieco nevyhovujuceho pre nas.napriklad ten moj na vychadzke som mu ani raz nevidel hlavu hore.stale chodi cumakom po zemi a obdiera si ho.nastastie ze nezije 50 rokov.by mu museli dat aspon tri inplantaty zeleznej papule :lol: ale su to velmi dobre psy,ja som s nimi spokojny :wink:


Uto, 02.01.2007, 15:26
Profil
Pajero compatibile
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 09.10.2006, 11:04
Príspevky: 2172
Bydlisko: Licavca City
Odpoveď s citáciou
Poslať 
majaNR píše:
Jano JP píše:
Miroslav píše:
no moj labradorek sa znesie s kazdym :D

zaujímavé, ten môj bol na ľudí úplne super - absolútne neagresívny, ale keď videl ...


labradory by mali byt neagresivne, a ked som Tinu kupovala myslela som aj ze poslusne...dievca ma rychlo vyviedlo z omylu, je sice inteligentna, poslusna ale tvrdohlavaaaaa...Jedna holka mi hovorila ze jej labrador (inak nauceny cistotny pes) ked sa mu nevenuje, stane si pred dvere a rovno pred ne spravi peknu kopku (hladam slusny vyraz....)..(nenasla som ho).. :smt029

- potvrdzujem - bol inteligentný, neagresívny, povedal by som až vychcaný...ale iných psov a hlavne toho susedovho neznášal...

_________________
:smt017 Krásnu blondínu, abo nadupaný off????? ..... :smt115 Poradím sa s tou brunetou v mojom pajero šport!!!!!... :smt025


Uto, 02.01.2007, 15:26
Profil
Koumák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 10.10.2006, 16:48
Príspevky: 197
Bydlisko: Jablonica
Odpoveď s citáciou
Poslať 
vidis a na vychcanost som zabudol.ked ma tazkosti tak sa nevysere v kuchyni na gumolin,ale pekne do obyvacky na parkety :lol:


Uto, 02.01.2007, 15:39
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 04.10.2006, 21:15
Príspevky: 2568
Bydlisko: Handlová
Odpoveď s citáciou
Poslať 
a tu je moj havo Koner

Obrázok

Obrázok

Obrázok
a tu je moj domaci milacik Viki

psik? dost dobry IQvac ale mama ho strasne rozmznava..
potkanica? riadne mudra a cistotna a nie ako mi otec tvrdil ze to je humusacka...


Uto, 02.01.2007, 15:45
Profil
Koumák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 10.10.2006, 16:48
Príspevky: 197
Bydlisko: Jablonica
Odpoveď s citáciou
Poslať 
dalsi co ma vlcaka.... :) ale je inak pekny.a stym rozmaznavanim to nechaj tak.moja mama tiez rozmaznava,ale ja si nepomozem.ked ho budem zato byt co mu dovoli mama,tak to ma bude nenavidiet este viac :wink:


Uto, 02.01.2007, 15:48
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 04.10.2006, 17:20
Príspevky: 4200
Bydlisko: St. George SVK
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Miroslav píše:
dalsi co ma vlcaka.... :) ale je inak pekny.a stym rozmaznavanim to nechaj tak.moja mama tiez rozmaznava,ale ja si nepomozem.ked ho budem zato byt co mu dovoli mama,tak to ma bude nenavidiet este viac :wink:


to máš tak...ak offroad - tak jeep, ak psa - tak vlčiaka, ak ženu - tak kozatú. :D

N.O. mne pripadá ako najpsovitejší a najprirodzenejší pes. Nepáčia sa mi "šlachtením" zdegenerované rasy a v podstate ich lutujem. Vela takto zohavených rás aj skutočne telesne trpí kôli ludskej bezcitnosti, bohorovnosti a rozmarnosti. Vela ludí som počul tvrdiť že vlčiaky sú sprosté ale ja tvrdím, že pes je z velkej miery taký aký je na neho človek.

_________________
Strieborný Šíp & Čierny Hawran


Uto, 02.01.2007, 17:49
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 437 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 30  Ďalší

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: