Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Sob, 27.04.2024, 18:29
Dnes je sobota 27. apríla 2024, meniny má Jaroslav a zajtra Jarmila




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 10518 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 629, 630, 631, 632, 633, 634, 635 ... 702  Ďalší
 Nieco pravdy na tom bude... 
Autor Správa
OFFROAD Expert

Registrovaný: Ned, 21.10.2007, 18:48
Príspevky: 2495
Bydlisko: LIPT.MIKULAS
Odpoveď s citáciou
Joe,nevravim,ze sa neodvazim tipovat co bude robit,ale ci bude mensie,ci vecsie zlo.Robit bude hovadiny,to je jasne.....ved sa nezmenil.Ale ci bude len slepo plnit prikazy igiho,alebo bude kreativny a este ich ''vylepsi'',to zatial neviem.Moze sa stat aj to,ze sa postavi na zadne a vznikne nam strana-este obycajnejsi ludia :-D ,ak zacne mat pocit,ze prerastol vodcu.Ako to spravil petko a minovci.Tazko povedat dopredu.Lenze,ked igi povedal,ze je to dobry clovek,tak to znamena,ze je poslusny.A poslusny plni prikazy.
No,ale na druhu stranu...v jednej vlade spolu igi s risom....to znamena dalsie pokracovanie tej tragikomedie.
Sa mame naco ''tesit'' :cry: .


Uto, 30.03.2021, 6:31
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Ned, 21.10.2007, 18:48
Príspevky: 2495
Bydlisko: LIPT.MIKULAS
Odpoveď s citáciou
....ako keby som bol prorok :cry: .Plny valov je silne pojitko a dnes je prveho aprila,tak si z nas nasi politicu urobili prdel a pri valove ostali.Sorosovsky vesiak na luxusne saty si s narodom vytrel rit a na 1. aprila si z naroda tiez riadne vystrelil.Tento den by sme mali mat ako vyrocie vitazstva idiotizmu nad zdravym rozumom.
Tuto majo basni(od 0.50),ze narod si pameta...
https://www.youtube.com/watch?v=dOINPyrCbJ8
...narod si pameta hovno!Narod zabudol,co sa stalo pred tyzdnom...nieto este pred rokom.A z nas co pripominame,co politici slubovali pred 10 a viac rokmi a ako si tymi slubmi vytreli rite,z nas ma narod srandu.A tak to odsere.Skoda,ze aj my s nim :cry: .
No a kedze narod rad zabuda,tak sa normalne desim z toho,ako staronovym podvodnikom,zlodejom a mafosom rastu preferencie.


Štv, 01.04.2021, 20:18
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 20.05.2009, 21:33
Príspevky: 1835
Odpoveď s citáciou
....ako keby som bol prorok....

Tu máš bahno, pozeraj, kto je "prorok"... akurát sa mu to všetko obrátilo proti nemu.
Tu vidno, že staré príslovia a porekadlá majú svoje opodstatnenie, napr. nebude zo psa slanina, ani z vlka baranina, už lepší príklad snáď ani nie je treba.

https://www.youtube.com/watch?v=RJkXuYx4o9c&t=275s


Sob, 03.04.2021, 16:46
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Ned, 21.10.2007, 18:48
Príspevky: 2495
Bydlisko: LIPT.MIKULAS
Odpoveď s citáciou
Ogo,ty vari pozeras stare videa :shock: ?Sak si mna nedavno za nieco take kritizoval :smt139 . Inak, uz som to videl videl predvcerom.Dal to kolega na ceskom fore.Len to potvrdzuje to moje...ze takto pekne vzdy vravia politici predtym a potom.Nikdy nie vtedy,ked su sami pri koryte.A ja sa divim,ze take tvory si ludia dokazu zvolit opetovane :shock: .A prave preto,ze si pozrem,ako sa tie tvory chovaju predtym a potom,co slubuju a co z toho splnia,tak nemozem volit nikoho z tych,co uz pri koryte boli.Pripadne igora,ktory ani pri koryte byt nemusel,stacilo pozerat jeho prejavy.


Sob, 03.04.2021, 21:14
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 20.05.2009, 21:33
Príspevky: 1835
Odpoveď s citáciou
Pozerám všetky videá, ktoré ma zaujmú, ale tie o politikoch ma väčšinou nazaujmú, tak ich nezvyknem pozerať, toto video som našiel v nejakých správach, či komentároch tak som zo zvedavosti pozrel a keďže ma zaujalo, tak som dal sem odkaz. Inak fakt naozaj nezvyknem pozerať staré videá s politikmi, lebo ako som už minule písal, oni sa vykrúcajú, prevracajú názory aj kabáty. No ale ako to napokon vyzerá, tak oni to robia ako náplň práce, ktorá im zabezpečuje blahobyt. Ale má to aj opačnú stránku, a síce, koľko ľudí si takýmto konaním znepriatelía. Taký človek nebude na nich myslieť s láskou ale bude ich preklínať spolu aj s ich rodinami a preto im nezávidím. Verím v silu myšlienky a nechcem ani myslieť na to čo všetko fajné im ľudia prajú v týchto smutných dňoch, kedy ľudia umierajú, hoc by sa dalo určite viac spraviť pre nich zo zdravotného hľadiska, ale to by táto vláda musela mať záuejm o ich životy a podľa toho konať. Minule som niekde čítal, že minister vojny nagy sa vychvaľoval, že jeho podriadený vojaci mali z vlastného vrecka vyzbierať nejaké peniažky, za ktoré zakúpili nejaké oximetre pre nemocnicu, no a potom pár dní na to mal tlačovku, kde sa pýšil, že sa ide kupovať nejaký radar za 100- neviekoľko miliónov ! Čo už na to povedať, strach a hrôza.
A čo som ti minule písal, tak to nebolo mienené ako kritika, ale ako varovanie dobrého internetového dískutéra pred možnými škodlivými vplyvmi z nadmerného pozerania videí politikov.


Sob, 03.04.2021, 22:43
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Ned, 21.10.2007, 18:48
Príspevky: 2495
Bydlisko: LIPT.MIKULAS
Odpoveď s citáciou
Nuz,v tomto sa rozchadzame.Ja v tom nevidim skodlivy vplyv,ale prave naopak!Vidim v tom poucenie,ako neurobit druhykrat tu istu chybu a znovu zvolit tych,co ma uz podviedli.
Keby tak robili aj ostatni,nezvolili by znova tych podvodnikov a nemuseli by ich potom potom preklinat.Lebo ak veris v silu myslienky,musis ratat aj s moznostou,ze prekliatie sa moze odrazit a skocit naspet na svojho tvorcu :wink: .
No a kedze vela ludi sa neriadi podobnymi myslienkami ako sa riadim ja,tak sa ku korytu dostavaju tvory ako ten nad,igor,robertovia.....ti si nasledne dosadzaju rozne opicky......a tak .Keby si volici prave pozerali aj stare dristy politikov,tak by volili rozumom a nie volebnymi plagatmi,ci televiznymi relaciami a ''nezavislymi'' :smt121 prieskumami.Volili by prave tie strany,ktore su v prieskumoch na konci a do ziadnej televizie sa nedostanu.Lebo strana proti ktorej sa spoji vecsina zlodejov(ktori sa inak nezhodnu ani na dnesnom datume) je prave dobra pre ostatok naroda.


Ned, 04.04.2021, 7:10
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 20.05.2009, 21:33
Príspevky: 1835
Odpoveď s citáciou
Ano, to môže byť tiež jedna z možných variant vyhnúť sa rôznym povolebným sklamaniam. Ale na to musí byť aj volič kus informovaný resp. nezábudlivý. Možno to napravia tie staré videjká....
Tiež existuje ďalšia možnosť, ktorú vidím dokonca ako nutnosť a síce prijať podmienky, ktoré by sa nepodliezali, podmienky, ktoré musí splniť poslanec alebo člen vlády.
Ako napr. bezúhonnosť. Príčetnosť. Čitateľné majetkové pomery. Zdravotný stav. Vzdelanosť....atd. atd.
Lebo sme si nejak zvykli, že to akosi automaticky spĺňajú, kdežto plno z nich nesplňa.
Radový človiečik musí mať. na vedenie ešte aj toho najmenšieho mopeda vodičák, skúšky, testy, .....na vedenie štátu nie sú ustanovené žiadne podmienky a tak štát môže riadiť duševne labilný človek s preukázanou kriminálnou minulosťou, s falošným diplomom, bez znalostí cudzích jazykov...šéf špeciálnej prokuratúry neprokurátor vo výkone podmienečného trestu odňatia slovody, minister, podriadený bývalej štátnej bezpečnosti, atd, atd, mohlo by sa menovať. Pokiaľ sa neprijmú zákonné taxatívne podmienky na zastávanie tej – ktorej funkcie vo vedení štátu, tak tu nikdy poriadok nebude, lebo človek, ktorý nikdy nedodržiaval zákony a bude ustanovený do vysokej funkcie, tak tam nebude dodržiavať zákony už dupľom. Čoho sme svedkami dennodenne. Ináč v demokratickej krajine, ak by takto teatrálne zavreli šéfa tajnej služby ako u nás, tak to je dôvod na odstúpenie predsedu vlády automaticky, lebo šéf tajnej služby má len jedného nadriadeného a to je predseda vlády. Poviem ale úprimne, viac ma znekľudňuje situácia na Sliači a na Ukrajine.


Ned, 04.04.2021, 13:14
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Ned, 21.10.2007, 18:48
Príspevky: 2495
Bydlisko: LIPT.MIKULAS
Odpoveď s citáciou
No prave!Preto treba volit tu stranu,ktora chce tie podmienky presadit.To zatial nechcela ani jedna z tych,co boli doteraz pri moci.Ale su take,co to maju v programe.Len zatial je este moc dobre a ludia maju plne brucha a hier pokokot,tak su tie strany zatial bez sance.
....v demokratickej krajine.....my prave v demokratickej sme a asi uz v tom najvyssom stadiu demokracie,ktore predpovedal Sokrates....-/a az zlocinci demokraciu nakoniec ovladnu,lebo zlocinci odjakziva bazia po moci-vznikne tyrania daleko horsia,ako najhorsia totalita.....ci tak nejako to vravel.A vypada to,ze sa ani nesekol :cry: .


Ned, 04.04.2021, 18:39
Profil
Velky Kraken
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 16.11.2007, 23:01
Príspevky: 7908
Bydlisko: mesto vychadzajuceho slnka Tornala City
Odpoveď s citáciou
bahno píše:
No prave!Preto treba volit tu stranu,ktora chce tie podmienky presadit.demokracie,ktore predpovedal Sokrates....-/a az zlocinci demokraciu nakoniec ovladnu,lebo zlocinci odjakziva bazia po moci-vznikne tyrania daleko horsia,ako najhorsia totalita.....ci tak nejako to vravel.A vypada to,ze sa ani nesekol :cry: .


:smt023 Presne tak,, dobre pises,,preto budem volit Mazureka!!!!!!!!!!!!!!! :smt023

_________________
EX Suzuky Samuraj1.3
EXJeep Cheroke 2.1TDI
EX Jeep Grand Cheroke Limited 4Liter
EX Mitsubishi Pajero2,5TDI GLS
EX Jeep Grand Cheroke WJ 3.2 TDI Limited
EX Nissan Patrol 2.8 TDI Y60
EX Jeep Grand Cheroke 2.5TDI laredo
EX Jeep Grand Cheroke2,5TDI Limited


Pon, 05.04.2021, 10:26
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Ned, 21.10.2007, 18:48
Príspevky: 2495
Bydlisko: LIPT.MIKULAS
Odpoveď s citáciou
Efi,ja ti neviem... :smt139 ...nepripada ti mazurek ako robert,ci igi predtym,ako sa dostali k valovu?Ja by som sa vic klonil k svecovi.Ma pre mna prijatelnejsie nazory.A mainstrim ho tiez oznacuje za extremistu,tak pre mna to znamena,zeby to bol dobry pilitik pre narod.Navyse ma este nestihol ojebat :wink: .Ani vytknut mu dako nemam co.Sice nesuhlasim so vsetkymi bodmi v ich programe,ale vypada to,ze zo ziel ktore mame moznost volit,toto vypada pre narod ako celkom prijatelne.:smt139 .Len narodu je este stale moc dobre,tak o tom este nepremysla.


Pon, 05.04.2021, 20:00
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 31.03.2013, 19:37
Príspevky: 2118
Bydlisko: Lipt. Mikuláš
Odpoveď s citáciou
Bahno, Šveca poznám roky a ver mi, je to čistý Pelegriny. Čo sa povahy aj orientácie týka.
Veľa kvalitných ľudí odišlo od neho (z SHO) do LSNS práve kvôli jeho povahe. Čo už je dosť čo povedať, keď vieme aká povaha je Kotleba.

Aj Mazúreka poznám osobne, aj ľudí v jeho úzkom kruhu a nieje to len populista. Čo hovorí myslí vážne. Nehovoriac o ľuďoch v jeho strane typu Uhrík, Suja, Durica, atď.

_________________
...Respect Nature...
Som označený za extrém, pretože milujem svoju zem!


Pon, 05.04.2021, 20:14
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Ned, 21.10.2007, 18:48
Príspevky: 2495
Bydlisko: LIPT.MIKULAS
Odpoveď s citáciou
Ono,svec moze byt pele v inom vydani,ale ich program sa mi vidi viac,ako program lsns,aj ked lider mi nemusi sediet.


Pon, 05.04.2021, 21:51
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 31.03.2013, 19:37
Príspevky: 2118
Bydlisko: Lipt. Mikuláš
Odpoveď s citáciou
OK, je každého slobodná vôľa koho bude voliť. Len aby si potom nebol smutný.

_________________
...Respect Nature...
Som označený za extrém, pretože milujem svoju zem!


Pon, 05.04.2021, 22:25
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Ned, 21.10.2007, 18:48
Príspevky: 2495
Bydlisko: LIPT.MIKULAS
Odpoveď s citáciou
Smutny budem v kazdom pripade :cry: .Ako vravim,zatial je stale moc dobre a ludia su moc rozmaznani nato,aby tieto tzv.''extremisticke'' strany dostali dost hlasov.A ked uz bude uplne nahovno,tak sa zas dostane k moci strana,proti ktorej terajsi ''extremisti'' budu vypadat ako daki slnieckari.A uplne nahovno bude.Ked pozeram,ako rastu preferencie prezlecenym ficovcom.... :cry: .Volici uz zabudli.


Pon, 05.04.2021, 22:49
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 20.05.2009, 21:33
Príspevky: 1835
Odpoveď s citáciou
Bahno, začínam mať pocit, že si namýšľaš, že sa tu niečo zmení ak dáš niekomu svoj hlas.


Pon, 05.04.2021, 23:35
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 10518 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 629, 630, 631, 632, 633, 634, 635 ... 702  Ďalší

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: