Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Uto, 23.04.2024, 16:14
Dnes je utorok 23. apríla 2024, meniny má Vojtech a zajtra Juraj




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 10516 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 586, 587, 588, 589, 590, 591, 592 ... 702  Ďalší
 Nieco pravdy na tom bude... 
Autor Správa
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 20.05.2009, 21:33
Príspevky: 1835
Odpoveď s citáciou
Tak ked už sa tu tak hrá vadí-nevadí, tak mne Harabin , ktorý bol kedysi pred 30 rokmi v ksč vadí oveľa menej ako Kollár, donedávna na mafiánskom zozname ....súčasný veľký to pilier demokracie na Slovensku....


Uto, 19.03.2019, 14:20
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 20.05.2009, 21:33
Príspevky: 1835
Odpoveď s citáciou
V Dobšinej neprispôsobivý občan zabil mladého muža.
Všade hľadám vyjadrenie prezidenta k tejto vražde, vyjadrenie premiéra, ministra vnútra, hľadám kedy budú masové pochody organizované Slušným Slovenskom, ale nikde som sa zatiaľ nedopátral.
Ak by ste niečo vedeli, dajte link.
https://www.hlavnespravy.sk/mlademu-rom ... il/1701193


Uto, 19.03.2019, 17:03
Profil
Velky Kraken
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 16.11.2007, 23:01
Príspevky: 7907
Bydlisko: mesto vychadzajuceho slnka Tornala City
Odpoveď s citáciou
Tak ten bumbaj sa urcite nebude vyjadrovat k predmetnej veci,, najme este pred druhym kolom volieb a ani potom,, vsak on tes patry dotej spodiny,, :-D posledny cigan ma vacsiu hodnotu ako on,, hoci ja ich uz vobec nemusim.. :-D :-D :-D

_________________
EX Suzuky Samuraj1.3
EXJeep Cheroke 2.1TDI
EX Jeep Grand Cheroke Limited 4Liter
EX Mitsubishi Pajero2,5TDI GLS
EX Jeep Grand Cheroke WJ 3.2 TDI Limited
EX Nissan Patrol 2.8 TDI Y60
EX Jeep Grand Cheroke 2.5TDI laredo
EX Jeep Grand Cheroke2,5TDI Limited


Uto, 19.03.2019, 17:42
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 20.05.2009, 21:33
Príspevky: 1835
Odpoveď s citáciou
Ľuboš Blaha

Len trošku nedávnej histórie.

PRÍBEH JEDNEJ ZUZANY

1. V roku 2016 dostáva Zuzana Čaputová na účet 157 tisíc amerických dolárov od liberálnej mimovládky z Kalifornie.

2. Partii okolo Progresívneho Slovenska sa okrem toho hrnú peniažky od Nadácie otvorenej spoločnosti. V obrovských sumách.

3. Čaputovej Via Iuris a ďalšie mimovládky, z ktorých neskôr povstane prezidentská kandidátka, sa zadúšajú grantmi a odrazu patria k najbohatším mimovládkam. Pripravuje sa čosi veľké.

4. V septembri 2016 je ohlásený vznik Progresívneho Slovenska. Oficiálne vzniká v roku 2017, okamžite získava neuveriteľný mediálny priestor a podporu prezidenta Kisku.

5. Vo februári 2018 je brutálne popravený mladý novinár Ján Kuciak a jeho snúbenica. Vražda je vykonaná tak, aby šokovala Slovensko a viedla k politickému otrasu.

6. Okamžite po vražde liberálne médiá vytvoria konšpiračnú teóriu o zapojení vlády do vraždy. Ľudia na jej základe vyjdu do ulíc. Organizáciu majú na starosti mimovládky, ktoré sú napojené na USA. Zapája sa aj prezident Kiska.

7. Rozbesnenej ulici ponúknu rozprávkový naratív o boji Dobra so Zlom, o boji Slušného Slovenska proti Neslušnému Slovensku - ľahká detinská skratka, ktorá funguje na jednoduchších emotívnych ľudí, ktorí mozog používajú len pri nákupoch

8. Prevrat sa nepodaril, vláda ďalej pokračuje, ale v pozadí ďalej beží zálohový plán - neustála mobilizácia voličov cez odkaz Jána Kuciaka, ktorého vraždu liberáli ďalej zneužívajú.

9. Nosičom sa stáva kandidátka na prezidenta Čaputová, ktorá vyšla priamo z prostredia mimovládok, ktoré organizovali slovenský majdan.

10. Slovensko je odrazu oblepené billboardmi Čaputovej. V čase, kedy väčšina ľudí ešte ani netuší, že budú voľby prezidenta, Čaputovej tvár z plagátov ich víta na každej zástavke MHD. Kampaň, ktorá stojí státisíce. Aktivistka Čaputová rozbila prasiatko - financie nie sú problém.

11. Do kampane je nasadený Mistrík, ktorý do nej investuje pol milióna eur. V rozhodujúcej chvíli však nečakane odstupuje z kampane a vyjadruje podporu Čaputovej. Len-tak hádže do kanála pol milióna, zradí svoju stranu SaS a pošle ju na smetisko dejín. Čaputovej tím sa tvári, že Mistrík nedostal nič na oplátku - len ho proste pri srdci hreje krásny polmiliónový kozmick&ya cute; pocit, ako pomohol Dobru v boji proti Zlu.

12. Prieskumné agentúry za tri dni vyženú Čaputovej preferencie na úroveň severokórejskej Strany práce. Voľby neskôr ukážu, že Čaputová má v skutočnosti o takmer 15% nižšiu podporu ako v prieskume. Mobilizačný efekt je ale dosiahnutý a agentúry, ktoré pri tomto podvode spolupracovali, sa dnes slnia na výslní televíznych kamier. Bude biznis.

13. Čaputovej kampaň je podobne jednoduchá, ako v prípade amerických volieb - namiesto programu a hlbších posolstiev len infantilné frázy o dobre a slušnosti. Podstata je rozdeliť Slovensko na dve časti, z ktorých jedna má vyhrať a druhá má byť eliminovaná. Stačí mentálna skratka, ktorú používajú šarvanci na pieskovisku - ja som dobrý, ty si zlý.

14. Latentne sa ďalej zneužíva vražda Kuciaka, hoci sa už medzitým dávno preukázalo, že s touto vraždou nemala vláda nič spoločné - ale pocit horkosti vo verejnosti pretrváva a mobilizuje ľudí. A tento resentiment živí Čaputovú. Presne s týmto sa počítalo.

15. Kampaň Čaputovej je pekelne nákladná, ale nikto sa nepýta, odkiaľ na to pezinská aktivistka zobrala peniaze. Takéto otázky totiž médiá označujú za šírenie nenávisti. Blahu dokonca obvinia z antisemitizmu. Čaputová si proti nepohodlným otázkam najme ochranku, čím frašku dokonalo zavŕši.

16. Liberálna mafia využíva svoje mediálne impérium na to, aby promovalo Čaputovú a šírilo neuveriteľnú nenávisť voči všetkým, čo sa proti nej postavili. Fico je označovaný za mafiána, Blahu hejtujú na dennej báze, všetky alternatívy sú vyhlásené za extrém a zlo, vrátane podpredsedu Európskej komisie, svetovo uznávaného diplomata Šefčov iča.

17. Zúrivá kampaň priniesla výsledok 40% pre Čaputovú v prvom kole. Účasť 48%. Čiže v konečnom dôsledku sa liberálom podarilo zmobilizovať asi štvrtinu populácie. Zvyšné tri štvrtiny sa cítia byť Čaputovu buď ponižovaní, hejtovaní alebo sú celkovo znechutení a politiku ignorujú. Napriek tomu sa Čaputovej tím tvári ako víťaz intergalaktického boja so zlom.

18. Hoci by mali oslavovať výsledok prvého kola, liberálni trolovia neustávajú. Hneď po oznámení výsledkov sa snažia eliminovať Blahu ako hrozbu a cez novinárske otázky tlačia Šefčoviča do toho, aby sa od Blahu dištancoval. Na Blahovu stenu nabehne stovky liberálnych fanatikov a vulgárne hejtujú polovicu Slovenska. Harabín je zosmiešňovaný, rovnako ako všetci, čo sa stavajú pr oti Čaputovej.

19. Kiska gratuluje Čaputovej. Natočí videjko, aby si ho všimla, lebo mu nezdvíha telefón. Potrebuje milosť za svoje daňové podvody, nestráni sa preto ani takto hlúpo ponižovať. V kampani ju výrazne promoval a hejtoval ostatných kandidátov, hoci je stále úradujúci prezident.

20. Čaputová sa chystá na druhé kolo volieb - ďalej si udržuje prádzny výraz televíznej hlásateľky, ďalej šíri "proatlantické hodnoty", dva týždne bude tíško o gejoch a migrácii, aby neprovokovala, ešte do toho hodí sem-tam nejaký kostol (ale prázdny) a tak. Médiá ju budú ofukovať, mimovládky oslavovať, ide ovládnuť Slovensko so štvrtinovým m andátom od Slovákov.

EŠTE STÁLE SLOVENSKO MÔŽEME ZACHRÁNIŤ

Tu sme dnes. Ešte stále môžeme zabrániť tomu, aby Slovensko ovládla liberálna mafia.

Prevzatie moci začalo pred rokmi - starostlivo naplánované.

Rok 2016 peniaze, rok 2017 organizácia, rok 2018 zneužitie vraždy, rok 2019 kampaň.

Štvrtina Slovenska naletela. Zvyšné tri štvrtiny sa musia postaviť za záchranu Slovenska. Je to posledná šanca.


Str, 20.03.2019, 16:46
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 20.05.2009, 21:33
Príspevky: 1835
Odpoveď s citáciou
Chmelár: Je to potvrdené! USA rokujú so Slovenskom o vojenskej prítomnosti. A vy možno už tušíte, prečo je pre Američanov dôležité, kto bude prezidentom SR

https://www.hlavnespravy.sk/chmelar-pot ... ti/1703813


Str, 20.03.2019, 17:07
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Ned, 21.10.2007, 18:48
Príspevky: 2494
Bydlisko: LIPT.MIKULAS
Odpoveď s citáciou
Ogo....uprimne....v com sa lisi sefcovic od caputovej?Maju jedneho babkovodica.Akurat caputova je majitelmi
divadla vyraznejsie tlacena...asi je tvarnejsia,alebo sa jej kecy lepsie pocuvaju roznym .....neviem,ako nazvat ludi,ktori jej mozu zrat tie hovadiny,co mota.Amicky rukopis z toho az krici.Sefcovic je v politike uz dlhsie a tak svoju rolu zvlada profesionalnejsie...ale zaver predstavenia bude myslim si,rovnaky.
Martinoff....stale sa ti zda,ze media nehraju v kortesacke velku ulohu?Ja si myslim,ze najvecsiu.Uz stryko gebls vedel,ze kto vladne mediam,vladne statu.to by ti povedali aj taki byvali sudruhovia,ako pali rusko a byvaly sudruh suster,palim dosadeny do kresla.
Mozno by bol kotleba naozaj vladoIII....tazko povedat.Ale zatial,zdoraznujem,zatial nas este v nicom neoklamal na rozdiel od ostatnych politikov.Takze je to 50 na 50,opriti 110 u ostatnych.No a jeho nevrazivost k unii sa mi paci.Ked si predstavim,ze za davnych cias boli narodovci v podobnej situacii,ako on a predsa to nevzdali....Ktovie,ako proti nim vtedy stvala vrchnost ovcanov a vidis....sme tu!Zalezi na nas,ako dlho sa este budeme volat slovaci a nie euroovcania.


Str, 20.03.2019, 19:56
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 30.09.2008, 18:01
Príspevky: 1932
Bydlisko: TO
Odpoveď s citáciou
Blaha je "čistý pacient". Na neho nemá ani Harabin. Veľmi ťažko nesie potápanie smeru. Kam sa chudák potom podeje? :-D
Šefčovič sa zo dňa na deň stále viac a viac blamuje. Ak bol v Bruseli váženým kariérnym diplomatom, tak teraz to celkom pohnojil. Toľko falošnosti sa len tak nevidí, tie smerácke noty berie moc vážne a to mu zlomí krk. Teraz chápem, prečo sa tomuto Lajčák vyhýbal ako len mohol. Asi má ešte trochu svedomia.
Médiá - áno stále si myslím že nezohrávajú veľkú rolu. Je pár dní do druhého kola a nič sa nedeje. Akurát Kiska bol v Naka, Fico mal tlačovku, niekde boli havárie, skrátka bežný deň na slovači. Očakával som gradovanie kampaní. Zatiaľ to vyzerá že Šefčovič netuší ako prilákať k sebe harabinovcov a kotlebovcov. Čaputová to asi ani neskúša, momentálne neviem odhadnúť akou cestou sa vyberie. Možno skúsi aktivovať nevoličov.
Rusko je pekný príklad - to bol čistý meteor. Zažiaril a pohorel. Napriek tomu, že ovládal najsilnejšie médium tej doby - Markízu. Schustera dostal hore svojou aroganciou Mečiar.
Kotleba - kedysi som si na ňom cenil priamosť a otvorenosť. Ale pohnojil to vstupom do politiky. Myslel som že vrcholom boli zmanipulované tendre v BBvucke, ale vstupom do parlamentu tomu nasadil korunu. Keď som prvý raz videl ako kotlebovci "podržali" smerákov pri hlasovaní v jednom parlamentnom výbore, myslel som že sú tak sprostí že nevedia ani poriadne hlasovať. Keď sa to zopakovalo aj v iných, bolo mi jasné že sa nepomýlili. Korunu tomu nasadili keď naklusali na Ficov rozkaz pri voľbe ústavných sudcov a hlasovali rovnako ako smer. Aj Kotlebova kandidatúra poslúžila len smeru, pretože dobre vedel že nemá šancu a len rozdelí antisystémových voličov. Za to som mu ale vďačný. :-D

_________________
Pajero II 3,5l V6 24v - a už v tom zase lietam...
L200 - pracovné, a to doslova!


Štv, 21.03.2019, 0:00
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 20.05.2009, 21:33
Príspevky: 1835
Odpoveď s citáciou
Kto zmanipuloval tendre v BBvucke ?


Štv, 21.03.2019, 1:45
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Ned, 21.10.2007, 18:48
Príspevky: 2494
Bydlisko: LIPT.MIKULAS
Odpoveď s citáciou
Martinoff,divame sa na to rozlicnou optikou....ale o tom je demokracia,ne?
Ale s tvojou predposlednou vetou nemozem suhlasit,co ako demokraticky by som sa na to pozeral.Ako mohol kotleba rozdelit antisystemovych volicov?Ja si myslim,ze ich prave spojil.Nebyt jeho,tak sa antisystemovi volici mohli na volby akurat vysrat.Ved,koho by volili?


Štv, 21.03.2019, 8:56
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 30.09.2008, 18:01
Príspevky: 1932
Bydlisko: TO
Odpoveď s citáciou
Asi by volili Harabina. :-D Aj keď by to asi ďaľšie 4% neboli, bol by so Šefčovičom na hrane. Šefčoviča by Harabin porazil, iba ak by Kotleba priamo vyzval svojich stúpencov, aby ho volili. Ale ani tam si nie som celkom istý, koľko % by to bolo. Včera ma celkom pobavila debata pod článkom čo sem hodil OGO - tieto 2 tábory si idú pekne po krku a navzájom sa obviňujú z terajšieho výsledku. :-D Ešte väčšia sranda je, ako považujú Ševčoviča za menšie zlo, lebo Čaputová povedala svoj názor na homosexuálov. Že Šefčovič tieto veci aplikuje do života v europarlamente im nevadí! :-D :-D :-D

Že máš na veci iný názor mi nevadí. Normálne diskutujeme o témach čo nás zaujímajú. A to všetci tunajší prispievatelia. Na rozdiel od iných diskusií sa tu neosočujeme a vulgárne si nenadávame a to si cením. Asi preto mám pocit, že to s týmto štátom ešte nie je celkom stratené. :-D

OGO nájdi si výberové konanie na opravu ciest v BBSK - z asi 17-tich vysúťažených 14 získala jedna firma, ktorá mala asi 6 zamestnancov a nikdy sa cestami alebo stavbami nezaoberala. Súťažné podmienky boli vyhlásené necelé 2 dni pred súťažou a to nikto nestíhal zistiť skutočný stav tých ciest a vypracovať projekt do súťaže. Skrátka, "také slovenské výberové konanie"... :-D :-D :-D

_________________
Pajero II 3,5l V6 24v - a už v tom zase lietam...
L200 - pracovné, a to doslova!


Štv, 21.03.2019, 10:11
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 20.05.2009, 21:33
Príspevky: 1835
Odpoveď s citáciou
Martinoff - K tomu výberovému konaniu na opravu ciest v BBSK.

Ja som za to dal otázku, že Kto zmanipuloval tendre v BBvucke ?, lebo to nejak uniklo mojej zvýšenej pozornosti, mám obdobia, kedy viac sledujem politiku a obdobia, kedy je u mňa na okraji záujmu, aj teraz asi nebudem dohľadávať tie výberové konania, len by som rád sem napísal môj názor na vec.
A síce nakoľko nemám prehľad o výberových konaniach Kotlebovho predchodcu, tak to môžem len prirovnať ku všetkým ostatným "klasickým" politikom, ktorí využívajú svoju pozíciu a prihrávajú kšefty svojim. Z tohoto pohľadu ma to ani nejak nezaujíma.
Čo by som ale chcel zdôrazniť, vec má aj svoju druhú stránku a síce, či tie Kotlebove výberovky mali alebo nemali znaky trestnej činnosti.
Totižto Kotleba je na SK ešte stále trofejným politikom, a kto ho dá dole, ten bude king, celá masmediálna žumpa na neho poľuje ako na posledného zajačika v poli, prokuratúra ho preveruje ako intergalaktockého záškodníka, súd zvažuje, či mu rozpustí stranu alebo nerozpustí, viem si predstaviť, že aj nejaká štátna sledovačka ho nonstop monitoruje a preto som presvedčený, že sa Kotleba tr. činnosti nedopustil. Lebo by už bol obyvateľom nejakej basy a noviny by o tom písali svoje litánie. A pokiaľ konanie nebolo trestné, ale nejak ináč závadové, tak mu tomohli aj tak zrušiť, napr. NKÚ...no ale nejak sa nič nekonalo.


Štv, 21.03.2019, 12:03
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 30.09.2008, 18:01
Príspevky: 1932
Bydlisko: TO
Odpoveď s citáciou
Vystihol si to takmer presne - skutok sa nestal, lebo pravidlá boli vopred nastavené na špinavosti. Klasické smerácke maniere. Rovnako sa vyjadril prokurátor keď sa ho pýtali prečo nebol Bašternákovi zablokovaný prevod majetku a on ho stihol všetok "upratať" - leba na to vraj nebol dôvod! :-D A potom sa čuduj, že ľudia sú nasratí na takéto vedenie štátu. Takže ak to zhrniem aby som Ti odpovedal: nie, nemali znaky trestnej činnosti, bola to čistá zlodejina ako všetky ostatné čo sú u nás zákonom chránené. Presne ako všetky čo predtým kritizovali.
Toto bola len jedna kvapka v mori kvôli ktorej stratil v BBSK podporu ľudí - zbadali že je to zase len jeden z mnoha rovnakých, len nie v červenom, ale pre istotu v hnedom.
Všetko toto vystihuje tento starší vtip:
- Vieš čo si ak dlžíš sociálnej poisťovni 300€? Prípad pre exekútora.
- Vieš čo si ak dlžíš sociálnej poisťovni 3 000 000€? Partner na jednanie...

_________________
Pajero II 3,5l V6 24v - a už v tom zase lietam...
L200 - pracovné, a to doslova!


Štv, 21.03.2019, 12:33
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 20.05.2009, 21:33
Príspevky: 1835
Odpoveď s citáciou
- lebo pravidlá boli vopred nastavené na špinavosti..... no ale kto tvorí pravidlá ??? Poslanci ? Vidíme ako pravidelne dopadnú voľby. Smeráci si už zaviazali také kvantum svojich voličov, že furt majú toľko % aby boli vo vláde a aby mohli tvorť zase tieto pofidérne pravidlá pre blízkych svojich...

- prokurátor sa vyjadril, keď sa ho pýtali prečo nebol Bašternákovi zablokovaný prevod majetku a on ho stihol všetok "upratať" - leba na to vraj nebol dôvod!.... tak tomu verím. U nás ani jeden prokurátor nebude riskovať spraviť niečo nad rámec zákona, lebo letí. Pokiaľ dotyčný v tom čase nebol vyšetrovaný v spojitosti s nejakou časťou svojho majetku, tak ten majetok nemohol byť ani blokovaný. A tu podozrenie nestačí. O vine a nevine rozhoduje súd a kým sa z podozrivého stane obvinený, kým z obvineného obžalovaný, z obžalovaného vinný, tak veľa vody potečie dole Dunajom...

Kde so to pechoríme ? Všetko je to o ľuďoch, o mamone, túžbe po bohatstve, moci. Zlatý to socializmus. Len ho súdruhovia dodrbali, vypustili gin z fľašky a výsledok je tu. Keď sa Husák vrátil z návštevy, z Moskvy, tak ho na letisku spovedali novinári, že ako to bude, na čo im Husák povedal, súdruhovia, komunizmus je v riti. Na to mu novinári povedali, že my to tak nemôžeme napísať ! Na druhý deň vyšli noviny a palcové titulky oznamovali, Husák: komunizmus je na dosah ruky !


Štv, 21.03.2019, 13:44
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Ned, 21.10.2007, 18:48
Príspevky: 2494
Bydlisko: LIPT.MIKULAS
Odpoveď s citáciou
Martinoff,vravis,ze sa nic nedeje.Trocha som pocuval slovensky rozhlas a jeden ''nezavisly'' prieskum za druhym.....vsade caputova cez 60%,sefcovic 40.To aby ti nerozhodni vedeli,ze sefcovi sa hlas dat neoplati,kedze aj tak vyhra caputova.Podobne oblbovacky boli aj v prvom kole.Ja by som aspon 2 mesiace pred volbami zakazal davat taketo ''nezavisle'' hovadiny do verejnych medii.
Blaha sice moze byt pacient....ale,klame?Myslim,ze moc nie.Taketo veci sa pripravuju roky dopredu,ako vravi Ogo....v tomto suhlasim.
Kotleba a zobratie hlasov harabinovi.....priznam sa,ze zpociatku som sa aj ja rozhodoval medzi harabinom a kotlebom.Lenze mam taky blby zvyk,zistovat si o kandidatovi co najviac info a to daleko dozadu.Takze po troche studia sa sudruh sudca prepadol az dozadu v pomyslenom rade mojich kandidatov.Sudruh sudca sa odrazu skoro nelisil od troch vrchnostou nastrcenych kandidatov.A ja som skoro nemal ziadny dovod ist k volbam.Este bola moznos hodit neplatny hlas,ale to sa mi zdalo mrhanie casom.Tak som to hodil majovi,ktory este nemal moznost ojebat ma(uvidim,ci ju vyuzije :wink: ) a s ktorym suhlasim s niektorymi jeho myslienkami.Ale keby tam majo nebol,asi by som sa k volbam ani neunuval.Nevadi,ze nemal sancu....,ale aspon som podporil toho,koho som aspon trocha chcel.
To,ze keby tam majo nekandidoval,tak by jeho volici dali hlas harabinovi,to sa mi moc nezda.Ja teda urcite nie a co kecam s ''kotlebovcami'' z okolia,ani oni.Skor by dali krajniakovi a ja tiez,keby som musel.Alebo by sme sa na cele volby vysrali,ako vyse polovica naroda.Lenze my by sme sa nevysrali preto,zeby nam to bolo u prdele,ako polovici naroda,ale preto,zeby sme jednoducho nemali koho volit.
No a povazovat harabina za euroskeptika....... :shock: .Netreba pocuvat len to,co slabikuje teraz,ale treba brat do uvahy to,co robil predtym.


Štv, 21.03.2019, 19:49
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 30.09.2008, 18:01
Príspevky: 1932
Bydlisko: TO
Odpoveď s citáciou
Tak vidíš, včera ešte nič a dnes sa to už rozbieha. Veď som si už začínal myslieť, že na nás zabudli. :-D
Prieskumy sa robili vždy, ľudia sú od prírody zvedaví. Paradoxne do nedávna prieskumy favoritov poškodzovali a zrazu ich vyzdvihujú. Kto chce voliť pôjde a kto nechce nepôjde, žiadny prieskum to nezmení. Veď aj v prieskume vychádza účasť do 60%! :-D
Ale zabudol som spomenúť jednu pikošku. Bol som účastníkom jedného predvolebného prieskumu! :-D
Asi v prvej polovici februára som mal telefonát či chcem odpovedať na otázky prieskumu spoločnosti AKO.
Že majú len 3 otázky, teda po veku a vzdelaní.
1. Pôjdete voliť?
2. Koho budete voliť?
3. Ktorú dvojicu by ste chceli v druhom kole volieb: Mistrík vs. Harabin, Šefčovič vs. Harabin?
Tak som im povedal že to skôr tipujem Mistrík vs. Šefčovič. Oni na to že takú možnosť nemám, tak som dal prvú dvojicu.
Kto si len mohol taký prieskum objednať? :-D :-D :-D

_________________
Pajero II 3,5l V6 24v - a už v tom zase lietam...
L200 - pracovné, a to doslova!


Štv, 21.03.2019, 21:24
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 10516 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 586, 587, 588, 589, 590, 591, 592 ... 702  Ďalší

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: