Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Uto, 23.04.2024, 8:29
Dnes je utorok 23. apríla 2024, meniny má Vojtech a zajtra Juraj




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 10516 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 585, 586, 587, 588, 589, 590, 591 ... 702  Ďalší
 Nieco pravdy na tom bude... 
Autor Správa
OFFROAD Expert

Registrovaný: Uto, 17.04.2012, 18:31
Príspevky: 2593
Bydlisko: Vychod
Odpoveď s citáciou
Isiel som na to sposobom ,ze kto je mediami najviac pretlacovany je najmenej prijatelny kandidat,ze caputovu som vylucil hned a sefcovic je vlastne caputovu v smerackom podani s skoro rovnakymi nazormi. Tak som volil harabina -talarnika. Tiez to nebol idealny kandidat pretoze sa nevedel pekne vyjadrovat hoci odbornostou je na tom lepsie ako caputova alebo sevcovic ale chyba mu presnejsie lepsie artikulovanie a je dost tvrdohlavy :-D A marianka som nevolil lebo som hned vedel,ze nema sancu . Krajniak by tiez bol celkom v pohode ma idealny vek -je este ,,mlady,, aj neake politicke skusenosti aj sa vie dobre vyjadrovat ale z tej jeho alma mater strany co je teraz mi neako nevonalo a preto som volil radsej konzervativneho kandidata hoci ma nieco za usami ale retorika a vyjadrovanie by sa dalo naucit keby chcel a odbornost by mu nechybala :-D No ale kedze ludia chcu mat doma druhu ameriku v podani caputky tak ju budu mat :smt126 . Som zvedavy aka spina na nu vyplava po par rokoch ako na naseho anderka :mrgreen:


Pon, 18.03.2019, 17:06
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Ned, 21.10.2007, 18:48
Príspevky: 2494
Bydlisko: LIPT.MIKULAS
Odpoveď s citáciou
Martinoff,takto....prostredie,v ktorom sa pohybujem....Kolegovia jednoznacne davali prednost harabinovi.
Lebo...:ved pocuvaj,ako vravi,ze vyjebe s tymi picusmi v bruseli: :smt126 :smt126 :smt126
Volit samozrejme nebol ani jeden,lebo....:ved seci ho budu volit,tak poco pojdem ja?: :-D
Ja som u nich fasista,lebo kotleba je fasista :smt126 .Na otazku,ze preco sa im zda kotleba fasoun,odpoved....:co nepozeras televizor?Ved tam stale vravia,ze je to fasista!: :-D ...= sila medii.Akurat maju pravdu v tom,ze ja fakt necumim do telky.Ani vlastne neviem,aku znacku mame :-D
Volal som s dcerou...je na fejsbuku a vravi,ze co tam je za masirku za caputovu :-D,plus reklama za reklamou na nu ...= sila medii.Potom tie vyhrazky tych ''uvedomelych'' uzivateliek,ked spomenula,ze nas favorit je majo....ma informacie odo mna,+fotky,co nosim z ciest,kde vidi aj odvratenu stranu multikulti a nechce,aby jej syn vyrastal v niecom podobnom....a u caputovej a jej podobnych ma istotu,ze v niecom podobnom vyrastat bude.
Prieskum,na zaklade ktoreho mistrik odstupil..... :smt126 :smt126 :smt126 nehnevaj sa,ale verit tomu,ze clovek,ktory nasype do kortesacky tolko vlastnych(podla jeho kecov) penazi,by nikdy neodstupil na zaklade nejakeho prieskumu.Jedine,ze prachy boli sefove a sef kazal :wink: .
Ked tak pozeram,caputovu volila tak petina ludi.Takze komplet 4%na mensina,vseliake gender hracky prirody,vela vysokoskolakov,slniecok,clenov ''neziskoviek'',plus ti,co veria,zeby ona mohla daco zmenit :shock:a myslia si,ze sa odrazu budeme mat ako na vyspelom zapade :smt126 :smt126 :smt126 a ti vsetci sli za svojim.Ostatni nato srali,tak to odseru v buducnosti.
Joe,ty mi pripominas toho,koho spomina lucka.Obcana,ktory zabuda.A zabudol si,ze prave talarnik ma velky podiel na tomto svinstve.Jasne,ze zakon je nanho kratky,ked ho on pomahal tvorit.A este k tomu je byvaly strannicky funkcionar,momentalne preobleceny do vysivanej kosele.Pre mna je absolutne neprijatelny.To uz by som asi radsej krajniaka so skripajucimi zubami.
Ja som tiez vedel,ze majo nema sancu,ale aspon raz som chcel volit z vlastnej vole...nie vyberat z dvoch troch ziel,co mi ponukne vrchnost.Na druhe kolo serem...je mi jedno,ci pod gilotinou budem lezat na chrbte,ci na bruchu.Vysledok bude rovnaky,len pocity sa v poslednej chvili budu ''trocha'' lisit :-D
Sefcovic,ci caputova,to mas pravdu.Je mi uz jedno,ktory z nich sa posadi do kresla,ked obidvoch ma na povrazkoch jeden babkovodic,ci ako sa vola ten clovek,co ovlada babky.
Kiska a basa.....neverim,zeby siel sediet.To by sa potom ostatne prasce museli bat,zeby si mesiar prisiel raz aj po niektore z nich a to nikdy nedopustia.


Pon, 18.03.2019, 17:51
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Uto, 17.04.2012, 18:31
Príspevky: 2593
Bydlisko: Vychod
Odpoveď s citáciou
Bahno ja viem, ze talarnik toho ma dost za usami ale ako som pisal volil som mensie zlo + niektore prieskumy mu davali este aku taku sancu ziskat tolko hlasov ako sefcovic tak preto som ho ako mensie zlo volil. A marianka ,ze si volil toho svojeho ktoreho si chcel je pekne ale co z toho ked je to platne ako vystrel z dela do luftu lebo uz vopred nemal sancu. Marian si dosral karieru tym,ze v mladosti bol zbytocne az velmi aktivny s tymi skinhedmi a to vela ludi mu to nedokaze odpustit. Darmo,ze ludia,politici a strany sa vyvijaju a aj menia a vidno to aj na marianovej retorike,ze uz je trosku ostrielany a vie suvisle a odborne odpovedat na otazky ale bohuzial aj ked ho niektori ludia pochvalia za jeho normalne nazory,v podstate aj s nim suhlasia tak to jeho byvale hajlovanie s skinhedmi je pre nich taky neaky blok,ze ho nebudu preto volit nieco podobne ako pre Teba bol teraz ,blok,, u talarnika,ze co ma za sebou a co pohnojil v svojej ,,politickej,, kariere . Na Slovensku zatial nemame kandidata co by bol cisty ako lalija a dokazal ludi spajat+ mal kopec prachov ,ze nezavisly a mal narodne citenie aby sme sa zomkli ako tie 3 Svatoplukove pruty :-D A na druhe kolo uz nejdem ani ja pretoze uz je to jedno kto tam bude teraz sediet ked nazory budu rovnake a popotahovat nitky bude niekto iny v podstate u oboh rovnaky scenarista :mrgreen:


Pon, 18.03.2019, 18:13
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 30.09.2008, 18:01
Príspevky: 1932
Bydlisko: TO
Odpoveď s citáciou
Čaputovú média "objavili" až keď bola medzi prvými 5-6 kandidátmi v preferenciách. Dovtedy to bol "prezentačný priemer. Zato Ševčovič hviezdil v médiách od prvej minúty ako ho predstavili - ale to bolo skôr veľkým očakávaním, s kým sa Ficiak vytasí. :-D
Harabina nemusím vôbec - zo všetkých bol u mňa na poslednom mieste. Jeho komunistická a hzdesácka minulosť je väčšine dobre známa + tie drísty čo všetko zakáže a ako so všetkými zatočí. Je to notorický klamár a je smutné, že mu to ľudia ešte žerú. Najviac mi vadí ako sa svojim klamstvám sám smeje. Patrí hneď vedľa Fica, či už basa alebo šibenica.

Bahno Kotleba je fašista aj keď sa prezliekol a tvári sa ako baránok. A nie preto že to tvrdia médiá, ale preto že sa k tomu sám hlásil a teraz len tichučko naznačuje. Alebo chceš povedať že na videách čo si natáčali ešte v predošlej strane neheiloval ale si len rozcvičoval ruku? A na tých šekoch bolo 1488 tiež len náhodou? To môže rozprávať len takým čo seno žerú. Ak by bolo treba, tak do budúcna im po 12 € venujem aby to mali zaokrúhlené na 1500. Ale to by asi potom nemalo pre nich ten správny efekt.
Multikulti - jazdíš po európe, takže vieš ako to tam vyzerá. A určite vieš ako to tam vyzeralo pred tou veľkou kauzou s migrantami. Ja som tiež pochodil dosť po svete aj európe (hlavne pred migračnou krízou) a videl som nemecko prepchaté turkami, francúzko alžírčanmi, marokáncami a inými afričanmi, holandsko afričanmi a aziatmi atď. Každá krajina má najväčšie zastúpenie inokrajcov z bývalých kolónií. Migračná kríza má ekonomicko-politické pozadie. Prečo sa asi všetci tlačili do nemecka a VB? My sme boli len tranzitná krajina.

_________________
Pajero II 3,5l V6 24v - a už v tom zase lietam...
L200 - pracovné, a to doslova!


Pon, 18.03.2019, 18:43
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Ned, 21.10.2007, 18:48
Príspevky: 2494
Bydlisko: LIPT.MIKULAS
Odpoveď s citáciou
Joe,mohol by som s tebou suhlasit,lebo mas zhruba pravdu.Ale ja sa ta opytam.Kto urobil viacej svinstva pre slovensko.?
Komunisti,(teda,aby som bol uprimny,zlodejska chamrad ,vtedy preoblecena do cerveneho a po neznej pleskovo preoblecena do pestrofarebneho)ktori maju ruky od krvi aj nevinnych ludi a medzi ktorych patril aj talarnik,ktory potom,ked prezliekol,skodil slovensku dalej,alebo viac skodil skinhed majo svojimi pochodmi,nadejou pre obycajnych ciganmi sikanovanych ludi,ktory nikdy nepreobliekol kabat a nebol pri podpisovani zmluvy,ktora z nas urobila vazalov bruselu?Za dalsie,velky odporca fasistickeho rezimu,ktory sa na nas ruti z nasich terajsich ''bratskych a vespelejsich'' krajin?Odpovedz uprimne!
Ak by si odpovedal uprimne,tak ani talarnik nemal sancu postupit,lebo vsetci majovi volici by mu nedali hlas....skor mozno,ako ja,krajniakovi,keby nebolo vychodiska.Preco si mu potom daval hlas?
Uz som to pisal pred volbami.....vrchnost postavi 2-3 babky,z ktorych 1 musi vyhrat....nezalezi na tom,ktora.Kazda ma trocha inu retoriku,aby oslovili co najsirsi okruh volicov.Potom sa tam prida zopar dalsich babok,ktore su bez sance a aby sa vzbudilo zdanie legitimity.....a ide sa :wink: .
Toto mi daco pripomenulo :wink:
https://www.youtube.com/watch?v=hLWB2nNovkQ
tak,ako sa z neznameho umyvaca aut v juesej stal po nenapadnej masirke sudruh pan prezident,tak sa aj z neznamej bojovnicky za smetisko v dalsej nenapadnej masirke a s pomocou ''trocha'' penazi od takej ''bezvyznamnej'' skupiny ''bojovnikov za demokraciu'' :mrgreen: asi stane pani prezidentka.
No,ale v politike je mozne vsetko....aj neznamy bankovy uradnik sa moze stat prezidentom....notoricky alkoholik moze rozkazovat celej unii,normalny chlap sa musi hanbit,ze nieje teply a nepacia sa mu cernosi,ci sa neciti byt psom...ako v starom rime pred kolapsom :-D
Martinoff,caputovu media ''neobjavili'',az ked bola znama....akurat sa cakalo ci bude znamejsia ona,alebo sefcovic.Ale obidvaja uz boli pre svoju rolu nauceni.
No a ked uz kotleba,tak nacista :wink:,ci lepsie,nacionalista(bez nich narod vymre,alebo ho asimiluje islam,ci ho znicia nejake gender nezmysly) ...fasisti su v bruseli a kotleba je vytvor fasistov a zidobolsevikov.On je vlastne da sa povedat ten plot,co by mal branit,aby to u nas nevypadalo tak,ako v krajinach,ktore spominas.Oni afriku a vychod roky cicali,tak teraz sa mozu revansovat.Ale nechapem,preco by sme sa toho mali zucastnovat aj my.Myslis,zeby majo mal nejaku sancu,ci podporovatelov z radov obycajnych ludi,keby pri korytach,teda,vo vlade nesedeli daleko vecsie svine,ako je on?Ved on oproti vecsine byvalych,ci terajsich politikov vypada byt cisty ako lalia.Samozrejme ma sere,ze zo seba robi sasa s tymi nacistickymi symbolmi,aj ked hajlovat som ho nikdy nepocul,ze sa moc kamarati s cernoprdelnikmi a ohana sa bohom,ale je z politikov jediny,ktory je proti fasistickym manierom z bruselu a ako mal na bilborde,nikdy nepreobliekol kabat.A opytam sa ta....ten sek,s tym strasnym cislom obdarovany z principu odmietol,ci ho prijal?Myslis,ze pozeral na symbol,alebo na cifru?Sak,keby mu ten sek dali ti,co mu ho mali dat,nemusel si tym uzivat svojich 5 minut slavy majo.Alebo si tych 1500 mohol poslat ty :wink:
Migranti tlaciaci sa do rajchu,ci anglie....sak sli tam,kde dostanu najviac,to je logicke,nie?Preco myslis,ze vymyslela angela spolu s tym frncuzkym buzikom,zeby ''obohacovaci'' mali brat v celej unii rovnake dividendy?Aby sa ''spravodlivo'' rozdelili medzi vsetky krajiny,ne?No a majo je proti tomu a teda,so mnou:wink: .Ked si uz ''vyspely'' zapad pozval hostov do draheho hotela a oni mu to tam vyzeru a znicia,tak nech si ucet ''vyspely'' zapad zaplati sam a nenuti nas,aby sme sa skladali.
S ohodnotenim harabina ako si ho opisal,suhlasim kazde slovo.


Pon, 18.03.2019, 19:07
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 20.05.2009, 21:33
Príspevky: 1835
Odpoveď s citáciou
Ci panabeka, cimaria, tato neskutočné politycke komentare, normalne polytologovia možu íst do rici, handry fajčiť.


Pon, 18.03.2019, 20:15
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 04.09.2012, 9:43
Príspevky: 1887
Bydlisko: GA-Kosuty
Odpoveď s citáciou
bahno píše:
Joe,mohol by som s tebou suhlasit,lebo mas zhruba pravdu.Ale ja sa ta opytam.Kto urobil viacej svinstva pre slovensko.?
Komunisti,(teda,aby som bol uprimny,zlodejska chamrad ,vtedy preoblecena do cerveneho a po neznej pleskovo preoblecena do pestrofarebneho)ktori maju ruky od krvi aj nevinnych ludi a medzi ktorych patril aj talarnik,ktory potom,ked prezliekol,skodil slovensku dalej,alebo viac skodil skinhed majo svojimi pochodmi,nadejou pre obycajnych ciganmi sikanovanych ludi,ktory nikdy nepreobliekol kabat a nebol pri podpisovani zmluvy,ktora z nas urobila vazalov bruselu?Za dalsie,velky odporca fasistickeho rezimu,ktory sa na nas ruti z nasich terajsich ''bratskych a vespelejsich'' krajin?Odpovedz uprimne!
Ak by si odpovedal uprimne,tak ani talarnik nemal sancu postupit,lebo vsetci majovi volici by mu nedali hlas....skor mozno,ako ja,krajniakovi,keby nebolo vychodiska.Preco si mu potom daval hlas?
Uz som to pisal pred volbami.....vrchnost postavi 2-3 babky,z ktorych 1 musi vyhrat....nezalezi na tom,ktora.Kazda ma trocha inu retoriku,aby oslovili co najsirsi okruh volicov.Potom sa tam prida zopar dalsich babok,ktore su bez sance a aby sa vzbudilo zdanie legitimity.....a ide sa :wink: .
Toto mi daco pripomenulo :wink:
https://www.youtube.com/watch?v=hLWB2nNovkQ
tak,ako sa z neznameho umyvaca aut v juesej stal po nenapadnej masirke sudruh pan prezident,tak sa aj z neznamej bojovnicky za smetisko v dalsej nenapadnej masirke a s pomocou ''trocha'' penazi od takej ''bezvyznamnej'' skupiny ''bojovnikov za demokraciu'' :mrgreen: asi stane pani prezidentka.
No,ale v politike je mozne vsetko....aj neznamy bankovy uradnik sa moze stat prezidentom....notoricky alkoholik moze rozkazovat celej unii,normalny chlap sa musi hanbit,ze nieje teply a nepacia sa mu cernosi,ci sa neciti byt psom...ako v starom rime pred kolapsom :-D
Martinoff,caputovu media ''neobjavili'',az ked bola znama....akurat sa cakalo ci bude znamejsia ona,alebo sefcovic.Ale obidvaja uz boli pre svoju rolu nauceni.
No a ked uz kotleba,tak nacista :wink:,ci lepsie,nacionalista(bez nich narod vymre,alebo ho asimiluje islam,ci ho znicia nejake gender nezmysly) ...fasisti su v bruseli a kotleba je vytvor fasistov a zidobolsevikov.On je vlastne da sa povedat ten plot,co by mal branit,aby to u nas nevypadalo tak,ako v krajinach,ktore spominas.Oni afriku a vychod roky cicali,tak teraz sa mozu revansovat.Ale nechapem,preco by sme sa toho mali zucastnovat aj my.Myslis,zeby majo mal nejaku sancu,ci podporovatelov z radov obycajnych ludi,keby pri korytach,teda,vo vlade nesedeli daleko vecsie svine,ako je on?Ved on oproti vecsine byvalych,ci terajsich politikov vypada byt cisty ako lalia.Samozrejme ma sere,ze zo seba robi sasa s tymi nacistickymi symbolmi,aj ked hajlovat som ho nikdy nepocul,ze sa moc kamarati s cernoprdelnikmi a ohana sa bohom,ale je z politikov jediny,ktory je proti fasistickym manierom z bruselu a ako mal na bilborde,nikdy nepreobliekol kabat.A opytam sa ta....ten sek,s tym strasnym cislom obdarovany z principu odmietol,ci ho prijal?Myslis,ze pozeral na symbol,alebo na cifru?Sak,keby mu ten sek dali ti,co mu ho mali dat,nemusel si tym uzivat svojich 5 minut slavy majo.Alebo si tych 1500 mohol poslat ty :wink:
Migranti tlaciaci sa do rajchu,ci anglie....sak sli tam,kde dostanu najviac,to je logicke,nie?Preco myslis,ze vymyslela angela spolu s tym frncuzkym buzikom,zeby ''obohacovaci'' mali brat v celej unii rovnake dividendy?Aby sa ''spravodlivo'' rozdelili medzi vsetky krajiny,ne?No a majo je proti tomu a teda,so mnou:wink: .Ked si uz ''vyspely'' zapad pozval hostov do draheho hotela a oni mu to tam vyzeru a znicia,tak nech si ucet ''vyspely'' zapad zaplati sam a nenuti nas,aby sme sa skladali.
S ohodnotenim harabina ako si ho opisal,suhlasim kazde slovo.

:smt023 :smt023 :smt023 :smt023 :smt023 :smt023

_________________
VW T3 1,6 aircooled boxer(1980). EX:Jeep Grand Cherokee 5,2 V8,Jeep Grand Cherokee 5,2 V8,Jeep Cherokee 2,5 td,Ford Maverick 2,7td,Jeep Grand Cherokee 5,2V8,Jeep Grand Cherokee 4,0i,Jeep Grand Cherokee 2,5td,Hyundai Galloper 2,5td,Jeep Cherokee 2,5td


Pon, 18.03.2019, 20:22
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Ned, 21.10.2007, 18:48
Príspevky: 2494
Bydlisko: LIPT.MIKULAS
Odpoveď s citáciou
OGO píše:
Ci panabeka, cimaria, tato neskutočné politycke komentare, normalne polytologovia možu íst do rici, handry fajčiť.


Ogo,politologovia musia pisat to,co im kazu ti,ktori ich platia A my mozeme(zatial) pisat to,co chceme :wink: .Preto sa nase komentare asi viac blizia k pravde :wink: .


Pon, 18.03.2019, 23:18
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Uto, 17.04.2012, 18:31
Príspevky: 2593
Bydlisko: Vychod
Odpoveď s citáciou
Bahienko v niecom s Tebou suhlasim a s majom mas pravdu sak vo volbach som ho aj ja volil ale uznaj,ze za prezidenta nam ho netreba-bolo by ho skoda za prezidenta lebo vo vlade by sa vynimal-vynikal lepsie. Celu tu jeho kandidaturu prezidentsku ja chapem ako jeho reklamnu kampan pred buducimi volbami. No ale zase nesuhlasim s tym jeho hajlovanim v minulosti a popieranim,ze neuznava snp . A sere ma to ,ze uz ma v svojom kosiari aj darebakov co v niektorych okresoch prezliekli kabat a naskocili do jeho strany-partaje ,ze mal by si tam urobit poriadok. Ono ked sa bude takto pozitivne vyvvijat a premienat tak ho najskor asi budem volit aj v dalsich volbach+ na truc oproti slnieckarskemu spolku :-D len ked clovek vidi,ze vdaka nadnarodnym zaujmom je slobodna volba kazdeho jedinca prd platna ,pretoze media a zmanipulovane ovecky rozhodnu aj tak za nas masovou vacsinou tak rozmyslam ci to ma vobec vyznam sa zapodievat politikou a ist volit s rozumom :smt017 Ci by nepomohla radsej neaka defenestracia ktora by mala vacsi ucinok :smt121 Len kto by ju zacal a kto aj uspesne dokoncil ked narod je lenivy a rozmaznany :smt017 :smt157


Uto, 19.03.2019, 0:23
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 30.09.2008, 18:01
Príspevky: 1932
Bydlisko: TO
Odpoveď s citáciou
JOE66 píše:
...A sere ma to ,ze uz ma v svojom kosiari aj darebakov co v niektorych okresoch prezliekli kabat a naskocili do jeho strany-partaje ,ze mal by si tam urobit poriadok...

A tu zase súhlasím s Joem - korunu tomu všetkému nasadil keď draftoval Cupera - šenkvického pijana. Kotleba ide presne rovnakou cestičkou ako Fico - najprv populistické reči, potom naberanie odpadu z iných strán a "voala" - je tu Mečiar III! :?
Druhou pravdou je, že ak by Kotleba odišiel zo svojej strany, tak tá sa rozpadne. Je to rovnaká "one man show" ako bolo HZDS, HZD, SOP, SMER atď.

_________________
Pajero II 3,5l V6 24v - a už v tom zase lietam...
L200 - pracovné, a to doslova!


Uto, 19.03.2019, 9:41
Profil
Velky Kraken
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 16.11.2007, 23:01
Príspevky: 7907
Bydlisko: mesto vychadzajuceho slnka Tornala City
Odpoveď s citáciou
Martinooff :smt023 :smt023 :smt023 plny suhlas,, a takjeto aj s Bugarovou stranou,,zbiera kadeaky odpad cosa neuplatnili v predoslych ich politickych stranach,, :smt023,, ale OTOM POTOM :smt121 :smt126

_________________
EX Suzuky Samuraj1.3
EXJeep Cheroke 2.1TDI
EX Jeep Grand Cheroke Limited 4Liter
EX Mitsubishi Pajero2,5TDI GLS
EX Jeep Grand Cheroke WJ 3.2 TDI Limited
EX Nissan Patrol 2.8 TDI Y60
EX Jeep Grand Cheroke 2.5TDI laredo
EX Jeep Grand Cheroke2,5TDI Limited


Uto, 19.03.2019, 10:35
Profil
On-line
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 31.03.2013, 19:37
Príspevky: 2118
Bydlisko: Lipt. Mikuláš
Odpoveď s citáciou
Martinoff píše:
Bahno Kotleba je fašista aj keď sa prezliekol a tvári sa ako baránok. A nie preto že to tvrdia médiá, ale preto že sa k tomu sám hlásil a teraz len tichučko naznačuje. Alebo chceš povedať že na videách čo si natáčali ešte v predošlej strane neheiloval ale si len rozcvičoval ruku? A na tých šekoch bolo 1488 tiež len náhodou? To môže rozprávať len takým čo seno žerú. Ak by bolo treba, tak do budúcna im po 12 € venujem aby to mali zaokrúhlené na 1500. Ale to by asi potom nemalo pre nich ten správny efekt.

Máš také videá? Rád by som ich videl.

K sume 1488€, roky darovali rôzne sumy, nik o tom nevie. O sume 1488€ sa rozšírila celonárodná debata, takže účel splnený podľa mňa :smt139

_________________
...Respect Nature...
Som označený za extrém, pretože milujem svoju zem!


Uto, 19.03.2019, 10:43
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 20.05.2009, 21:33
Príspevky: 1835
Odpoveď s citáciou
1488 ako aj mnohé iné znaky, čísla, symboly ako hákový kríž prijala naša legislatíva ako prejav sympatií s nacizmom,. lebo hitlerovci v roku 1920 dali pravotočivý hákový kríž za svoj symbol, ako symbol árijskej rasy., tak to automaticky spojili s nimi.
To že tieto symboly boli tisícročia už tu a poväčšinou sa jednalo o staré rituálne, náboženské sväté znaky, o tom už naša legislatíva nehovorí nič. Dali to do súvislosti s hitlerovcami a punktum, a už sa za to trestá. Svastiku v mnohých krajinách je bežne vidieť a vôbec nie je trestná lebo predstavuje a chápu ju tak ako ona bola pôvodne zamýšľaná.


Uto, 19.03.2019, 11:33
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 30.09.2008, 18:01
Príspevky: 1932
Bydlisko: TO
Odpoveď s citáciou
OGO, viem čo je svastika, videl som kdekade vo svete ( najväčšie a najznámejšie sú asi na slonoch pri vstupe do Carlsbergu v Kodani :-D ).
Luther, neukladal som si žiadne videá ale sledujem všetky politické strany a hľadám v čom mi vyhovujú a v čom nie, porovnávam a hlavne pamätám. Dokonca ešte aj také sprostosti že Bugár sa na začiatku svojej politickej kariéry volal Vojtech :-D :-D :-D . Tie šeky s tou sumou mi vadia lebo je to len sprostá propaganda na úkor neštastia iných ľudí. Aj keď oveľa viac mi vadi Rozboril so svojou reláciou - to je už čistý hyenizmus. Vadí mi že sa hrajú na niečo, čo nie sú, tvrdia že sú demokrati a osudzujú potláčanie ľudských práv a za chrbtom robia presný opak. Vadí mi že smeráci sa hrajú na ľavičiarov ale ich správanie a zákony im závidia konzervatívny pravičiary z celého sveta. Vadí my že Bugár sa tvári že nie je maďar a chce presadzovať slovenské záujmy a pritom všetky jeho aktivity smerujú na južné slovensko. Vadí mi že pravicové strany sa trieštia a vybíjajú na malichernostiach namiesto aby boli hodnotnou protiváhou zlodejstvám smeru. Potom túto funkciu musí zastávať prezident. Vadí mi že vyskočil zo skrine Mečiarov kostlivec Harabin, čert s rohami a kopytom a tvári že je anjel aj keď smrdí peklom. Vadí mi aj Šefčovič, ktorý sa v jednej vete hrá na nezávislého a v druhej povie že ešte výsledok volieb nekonzultoval s Ficom.
Všetci títo sú pre mňa klamári čo sa chcú zviezť na politickej vlne aj za cenu že predajú dušu tomu, kto ponúkne viac bez ohľadu na akékoľvek morálne hodnoty.
Či bude taká aj Čaputová? Neviem, to ukáže čas. Ak sa spreneverí ako hore spomenutý pôjde tiež do kelu. Ale je tu šanca, že to tak nebude(percentuálne sa nedá vyjadriť, ale aj 1% by bola výhra). U ostatných je to istota, že sa tak zachovajú.
Dúfam že to neberiete osobne, ale takto to vidím ja. Médiá na to nemajú vplyv, reklamy nepozerám, všade mám naištalovaný AdBlock( fakt skvelá vec :-D ), názory na veci si tvorím postupne. Nepotrebujem žiadneho "zbožňovaného vodcu", diktatúru odmietam zo zásady, nerobím si ilúzie o žiadnom politikovi a posudzujem ich na základe ich vyjadrovania a činov.

_________________
Pajero II 3,5l V6 24v - a už v tom zase lietam...
L200 - pracovné, a to doslova!


Uto, 19.03.2019, 12:44
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 30.09.2008, 18:01
Príspevky: 1932
Bydlisko: TO
Odpoveď s citáciou
Luther, ešte som si spomenul, že jedno video bolo z nejakej akcie na cintoríne. Boli tam ešte v čiernych rovnošatách a Kotleba bol ešte dosť mlaďas :-D . A jedno bolo z nejakej inej akcie, to bolo tuším na youtube. Ale je to už 13-14 rokov späť.
Aby som bol spravodlivý, tak s kotlebovcami zdieľam názor na neriešenie rómskej otázky na Slovensku. Ale to asi 99% obyvateľstva.

_________________
Pajero II 3,5l V6 24v - a už v tom zase lietam...
L200 - pracovné, a to doslova!


Uto, 19.03.2019, 12:51
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 10516 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 585, 586, 587, 588, 589, 590, 591 ... 702  Ďalší

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: