Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Pia, 19.04.2024, 17:39
Dnes je piatok 19. apríla 2024, meniny má Jela a zajtra Marcel




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 10511 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 643, 644, 645, 646, 647, 648, 649 ... 701  Ďalší
 Nieco pravdy na tom bude... 
Autor Správa
OFFROAD Expert

Registrovaný: Ned, 21.10.2007, 18:48
Príspevky: 2491
Bydlisko: LIPT.MIKULAS
Odpoveď s citáciou
Aku americanku :shock: ?Lovil som ju u nas a tak som sa vratil dokoncit preruseny lov.Ten mi vysiel :D .
Pyramidy viem ako su skonstuovane :wink: ....kazdy vidi,ze su to kamene na sebe.Co neviem(a to nevie nik) je,ze neviem kto,ako a kedy ich postavil.Len o soche som sa vtedy nemal kde docitat a strasne ma zaujimalo,ci je to odliatok,alebo ako bola skonstruovana.Az ked som sa tam dozvedel,ze ju staval ajfel,zacal som tusit ako a ked som ju videl zvnutra,tak sa mi tusenie potvrdilo.Vdedy akurat nefungoval vytah,aj faklu reparovali,tak nas do celenky vyslo len zopar.Ostatnym stacilo,ze si na hlavu nasadili koruny z molitanu a fotili sa pred stojanom.Moj rusky,rucne natahovany zenit tam vtedy budil pozornost medzi baterkacmi :lol: ...
...preventivny uder....tomu verim,ze maju zakomponovane.Sak aj ''obranny'' :smt121 spolok nato sa ''brani'' tym,ze napada ine staty.Naplna tym prislovie,ze -najlepsia obrana je utok :-D .
...nasa vlada nieje nato,aby sa o nas starala....ona je (dosadena zapadom)nato,aby dokazala predat a znicit to,co nestihli vlady pred nou.Ta pila je v tom pripade naozaj fenomenalny uspech vlady.Druhy je znicenie lesov a zivobytia ludi v podhorskych oblastiach a nasledne predane aj tie oblasti....to sa im asi tiez podari.No ale co cakat od takej havede.......
Ale ako vravim...sami sa tam nezvolili!Oni su len obraz slovenskeho naroda.Teda,vecsiny.


Pia, 06.08.2021, 14:38
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Ned, 21.10.2007, 18:48
Príspevky: 2491
Bydlisko: LIPT.MIKULAS
Odpoveď s citáciou
Kuuurvaaa....clovek sa nahana ako jebnuty,prejde pol europy a pride na zaprdene slovensko a tam kral kokotov,preobleceny za veduceho cestarov da v piatok pri kralovanoch rozkopat cestu :shock: .A riadit premavku necha dvoch romskych spoluobcanov s prikazom 20 aut z jednej strany,20 z druhej.Tak spoluobcania plnia prikaz do bodky.Cakaju kym sa nazbiera 20 aut od ruzomberka....to trva tak 3 az 5 minut,potom pustia 20 aut z 10 kilometrovej kolony od ziliny.Tym romom sa nedivim...ale tomu kokotovi co im to rozkazal......to musi byt urcite nejaky priaznivec vladnucich stran.Normalny clovek by nemohol byt taky cocot.Urobit takuto hovadinu v piatok,ked sa pol vychodneho slovenska vracia domov.....to uz chce inu davku debility.Ako by povedal ander z kosicoch,-do vlady toho cloveka! k igimu a veronicke by sadol ako rit na serbel.


Pia, 13.08.2021, 11:46
Profil
Velky Kraken
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 16.11.2007, 23:01
Príspevky: 7906
Bydlisko: mesto vychadzajuceho slnka Tornala City
Odpoveď s citáciou
bahno píše:
Kuuurvaaa....clovek sa nahana ako jebnuty,prejde pol europy a pride na zaprdene slovensko a tam kral kokotov,preobleceny za veduceho cestarov da v piatok pri kralovanoch rozkopat cestu :shock: .


Obrázok 

Sme vysnivana krajina,, ale pre Sorosa.. :smt151 :smt133 :smt023

_________________
EX Suzuky Samuraj1.3
EXJeep Cheroke 2.1TDI
EX Jeep Grand Cheroke Limited 4Liter
EX Mitsubishi Pajero2,5TDI GLS
EX Jeep Grand Cheroke WJ 3.2 TDI Limited
EX Nissan Patrol 2.8 TDI Y60
EX Jeep Grand Cheroke 2.5TDI laredo
EX Jeep Grand Cheroke2,5TDI Limited


Pia, 13.08.2021, 12:05
Profil
Velky Kraken
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 16.11.2007, 23:01
Príspevky: 7906
Bydlisko: mesto vychadzajuceho slnka Tornala City
Odpoveď s citáciou
:smt139 tak totok bude velmi zaujimave,, kde to spejeme????

https://www.topky.sk/cl/10/2165847/OTAZ ... -fungovat-

_________________
EX Suzuky Samuraj1.3
EXJeep Cheroke 2.1TDI
EX Jeep Grand Cheroke Limited 4Liter
EX Mitsubishi Pajero2,5TDI GLS
EX Jeep Grand Cheroke WJ 3.2 TDI Limited
EX Nissan Patrol 2.8 TDI Y60
EX Jeep Grand Cheroke 2.5TDI laredo
EX Jeep Grand Cheroke2,5TDI Limited


Pon, 16.08.2021, 12:43
Profil
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 25.11.2013, 8:17
Príspevky: 351
Bydlisko: Lučenecko
Odpoveď s citáciou
Tak z tohto je jednoznačne evidentné, že tu neide o zdravotnú ochranu občanov, ale o ďalší nehorázny tlak na neočkovaných, dať sa zaočkovať.
A čo sa týka kontrol v rôznych zariadeniach, Zák.č.576/2004 Z.z. o zdravotnej starostlivosti exaktne stanovuje v 15 bodoch, kto má prístup k zdravotnej dokumentácii, ktorou kovid pas ... je. A medzi oprávnenými osobami nie sú ani policajti, ani vojaci a už tobôž nie zamestnanci rôznych prevádzok.

_________________
Nikdy sa nevzdávaj!
Toyota LC 95 3,4 V6 leštenka
Ex. Mitsubishi Pajero II 3,5 V6
Ex. Jeep Grand Cherokee WG stock
Ex. Subaru Forester MY 2007 IM
Ex. TLC 90 +2" Ultimate suspension
Ex. THilux +2" OME


Pon, 16.08.2021, 14:09
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 20.05.2009, 21:33
Príspevky: 1833
Odpoveď s citáciou
Švajčiarska polícia odmieta porušovať ľudské práva
https://zemavek.sk/svajciarska-policia- ... ske-prava/


Štv, 19.08.2021, 20:22
Profil
Velky Kraken
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 16.11.2007, 23:01
Príspevky: 7906
Bydlisko: mesto vychadzajuceho slnka Tornala City
Odpoveď s citáciou
:-D tak totok je super,, zial slovak je tupy a nim aj zostane..vid sucasnu situaciu..Koho volili , nuz viac k tomuto ani niet co dodat :smt152

_________________
EX Suzuky Samuraj1.3
EXJeep Cheroke 2.1TDI
EX Jeep Grand Cheroke Limited 4Liter
EX Mitsubishi Pajero2,5TDI GLS
EX Jeep Grand Cheroke WJ 3.2 TDI Limited
EX Nissan Patrol 2.8 TDI Y60
EX Jeep Grand Cheroke 2.5TDI laredo
EX Jeep Grand Cheroke2,5TDI Limited


Pia, 20.08.2021, 21:07
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Ned, 21.10.2007, 18:48
Príspevky: 2491
Bydlisko: LIPT.MIKULAS
Odpoveď s citáciou
Pripomenme si pamiatku na tych,co v SNP polozili zivoty za to,aby sme sa my mohli narodit :smt039 .Oni sa este dokazali vzopriet .....co my?


Ned, 29.08.2021, 20:00
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 31.03.2013, 19:37
Príspevky: 2118
Bydlisko: Lipt. Mikuláš
Odpoveď s citáciou
Len taká technická otázka, prečo by si sa nemohol narodiť keby ďalej fungoval Slovenský štát?

_________________
...Respect Nature...
Som označený za extrém, pretože milujem svoju zem!


Ned, 29.08.2021, 20:11
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Ned, 21.10.2007, 18:48
Príspevky: 2491
Bydlisko: LIPT.MIKULAS
Odpoveď s citáciou
Lebo nemci mali so slovanmi svoje plany :-D(germanovi nesmies verit) tahat pluh na ukrajine by sa mi nechcelo a slovensky stat neuznavam.Zucastnil sa spolu s nacistami napadnutia zssr a aj ked to bola z nudze cnost(aby si nas nerozdelili poliaci s madarmi)aj tak sa mi nepaci jeho fungovanie.Teda to napadnutie zssr.Ale taka bola doba.....mat na vyber zanik slovenska,alebo spojenectvo s nemeckom.....nechcel by som byt v kozi tisa.Myslim,ze z dvoch ziel co mal na vyber vybral to mensie pre narod ako taky.


Ned, 29.08.2021, 20:39
Profil
Frajer

Registrovaný: Pon, 31.12.2018, 15:41
Príspevky: 209
Bydlisko: TN Mitice
Odpoveď s citáciou
Nemci nás nechceli zničiť fyzicky, iba politicky. Boli sme pre nich strategicky výhodný partner.
Mali sme zbrojovky, u nás sa vyrábali delá, nemecké tanky a podobne.
Nemuseli nikoho zaúčať, mali hotové fabriky s vyškoleným personálom.

_________________
OPEL Frontera A 2.2i 16V benzín http://www.strechy-tono.sk


Ned, 29.08.2021, 22:22
Profil WWW
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 31.03.2013, 19:37
Príspevky: 2118
Bydlisko: Lipt. Mikuláš
Odpoveď s citáciou
Dejiny píšu víťazi, takže si nemyslím, že by Nemci z dlhej chvíle chceli vyvraždiť Slovanov. V nejednom historickom prameni som sa dočítal, že pre Nemcov boli Slovania v podstate len rusi a tí boli ich prirodzený nepriatelia.

Keby sme mali niekomu ďakovať za to, že sme sa mohli narodiť, tak by to bol Tiso. Nie zmätený opilci, ktorí opustili svoje ženy a deti a ušli sa skryť do hôr. Ale priznávam, doba bola ťažká a človek nevedel komu veriť. Aj vtedy verili propagande (tak ako dnes) a rozpútali peklo, v podstate za cudzie záujmy, následkom čoho bolo zabitých veľa nevinných ľudí.

_________________
...Respect Nature...
Som označený za extrém, pretože milujem svoju zem!


Ned, 29.08.2021, 22:58
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 20.05.2009, 21:33
Príspevky: 1833
Odpoveď s citáciou
Dejepis je problematická vec.
Dejiny píšu víťazi, tak si tam napíšu to, čo sa im hodí. Čo je v podstate logické, však ktoby už len písal o sebe zle ? Tak ako sa dozvieme, čo vlastne bola pravda ? Dá sa max spoliehať na tých, čo v tej dobe žili. Ale to je tak na 1-2 generácie a už sa to prepisuje, upravuje.

Bahno, ty si napísal jednu zaujímavú myšlienku: „Pripomenme si pamiatku na tych,co v SNP polozili zivoty za to,aby sme sa my mohli narodit.“

Teda tá zaujímavá časť pre mňa je tá druhá polka, kde píšeš, že „aby sme sa my mohli narodiť.“
Tak ma napadla myšlienka, ty si vedel, že sa narodíš ? Resp. ak by v SNP životy nepoložili, tak TY sa nenarodíš ? Či ako si to vlastne myslel ?
Akože nič v zlom, mňa toto veľmi zaujíma, lebo som sa dočítal, že sú ľudia, ktorí vedia o sebe ešte pred narodením, napr. že kedy a komu sa narodia.

K tým dejinám ešte krátka poznámka.
Ja mám skoro 60 rokov. Za komančov som už riadne pracoval, bol som ženatý, mal som dieťa. Takže viem reálne porovnávať obdobie komančov a toto obdobie. Ale dnes čítavam kvantum článkov o tom komančskom období, kde ich pisatelia majú okolo 25-30 rokov. To znamená, že v r. 1989 čoby konca éry komančov v podstate ani nežili. Tak sa pýtam, skade čerpali vedomosti o tom komančskom režime ? No ale to len tak na okraj.
Ináč fakt veľmi rád by som sa dozvedel pravú príčinu vzniku 2. svetovej vojny. Lebo tomu oficiálnemu dejepisu ja neverím.


Pon, 30.08.2021, 2:31
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Ned, 21.10.2007, 18:48
Príspevky: 2491
Bydlisko: LIPT.MIKULAS
Odpoveď s citáciou
Ogo,ja som sa asi vyjadril blbe :oops: ....ale to je problem pisaneho vyjadrovania,ze sa neda vysvetlit z oci do oci a hned.mal som hadam napisat,ze ktori sa tiez sasluzili....
Rokov mam zhruba tolko co ty a tak musis sam uznat,ze to ako vnimas socik ty,v ziadnom pripade neznamena,ze to tak naozaj bolo.Ja ho mozem vnimat trocha inak a dalsi ho moze vnimat uplne opacne.Rovnako aj tuto dobu.Jednemu sa moze zdat bohova,inemu uplne nahovno a obidvaja budu mat zo svojho pohladu pravdu.
....pricina 2. svetovej......nuz rovnaka ako ostatnych vojen :-D ....zdroje,moc.....
Luther...pises,ze si nemyslis,ze nemci chceli vyhladit slovanov a zaroven pises,ze slovania boli pre nich len rusi,ich nepriatelia :smt139 ...teda aj slovania boli nepriatelia?
...chceli nas znicit politicky :shock: ...to ako si myslel?Politicky nas mohli nicit po 48mom,ale predtym tazko.
U nas sa vyrabali dela a tanky?
Jasne,par ludi(-tych,co by nutne potrebovali ....kolko percent ludi z naroda boli tie vyskolene obsluhy vo fabrikach?) by nechali,ale verit tom,zeby sme pre nich boli partner..... :smt121 ...teraz sme?
Tisovi nemame preco dakovat.....narodili by sme sa tak ci tak,on bol len postaveny pred vyber z dvoch ziel a jedno si vybral.Zato som pisal,zeby som nechcel byt v jeho kozi.
Povazovat partizanov za zmetenych opilcov=hlava vymyta cirkvou.To akoze ti opilci dokazali tak dlho viazat na seba tak pocetne nemecke sily?Samozrejme tam boli aj taki...ale keby ich bola vecsina,tak su zlikvidovani za par tyzdnov.Mal som z rodiny aj vojakov,co museli (na rozkaz ''ludomila'' tisa) ist zabijat do zssr ludi ktori im nic neurobili a rovnako aj tych,ktorym sa to zdalo nespravne(ako mne) a sli radsej partizancit.Rovnako aj teraz by cast ludi s vymytym mozgom sla rada na rusov,cast by tam sla za prachy....ako chodia nasi ''veterani'' sirit ''demokraciu'' a cast by sa otocila proti tym,co by ich chceli na tych rusov poslat.To je normalne.
Za cudzie zaujmy umieraju ludia vo vojne vzdy.....za svoje umierali naposledy za spartakusa.A v kazdej vojne je vzdy zabitych vela nevinnych ludi....vlastne,drviva vecsina.Preto treba mat na pameti ten vyrok pana hemingveja,co maju ludia urobit,ak nechcu zomierat vo vojne :wink: .


Pon, 30.08.2021, 6:24
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 31.03.2013, 19:37
Príspevky: 2118
Bydlisko: Lipt. Mikuláš
Odpoveď s citáciou
Čo s tým má cirkev? Dnešný predstavitelia cirkvi považujú partizánov za hrdinov a Tisa za zločinca.

Zle si ma pochopil s tými Slovanmi. Pre Nemcov boli rusi nepriatelia, ale mysleli si, že Slovan = Rus. O iných Slovanoch nemali ani paru.

O partizánoch čerpám zo svedectiev ľudí z tej doby. Čo-to som prečítal, čo to počul. A odhliadnuc od oficiálnej pravdy boli tie svedectvá podobné. Rozprávala mi o tom aj stará mama osobné skúsenosti a nemyslím si, že by mala potrebu klamať ma. Nemcov pritom nemá rada.

Mne sú Rusi, Nemci, Američania, ukradnutý. Ja som Slovák a zaujíma ma Slovensko. Nerozumiem potrebe pchať sa do riti tomu alebo tomu, keď tu máme svoji krajinu.

_________________
...Respect Nature...
Som označený za extrém, pretože milujem svoju zem!


Pon, 30.08.2021, 12:04
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 10511 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 643, 644, 645, 646, 647, 648, 649 ... 701  Ďalší

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: