Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Pia, 29.03.2024, 1:44
Dnes je piatok 29. marca 2024, meniny má Miroslav a zajtra Vieroslava




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 10488 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 644, 645, 646, 647, 648, 649, 650 ... 700  Ďalší
 Nieco pravdy na tom bude... 
Autor Správa
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 20.05.2009, 21:33
Príspevky: 1827
Odpoveď s citáciou
Luther .... Mne sú Rusi, Nemci, Američania, ukradnutý. Ja som Slovák a zaujíma ma Slovensko. Nerozumiem potrebe pchať sa do riti tomu alebo tomu, keď tu máme svoji krajinu.

No áno.
Ale keď pozorne sleduješ politiku u nás, tak musíš zistiť, že súčasná politická reprezentácia nerozmýšľa tak ako ty. A tu si musíme položiť otázku, ako je to možné.

Bahno
Vyjadril si sa dobre, a práve preto ma to zaujalo.
Teraz tu napíšem fakt, ja som čítal o ľuďoch, ktorý si pamätajú že pred tým žili, dokonca vedeli rozprávať aj tým jazykom akým sa vtedy rozprávalo, niektorí vedome, niektorí vtedy, ked sa dostali do spánku alebo hypnózy.
No skade by to mali v hlave ? Žeby reinkarnácia fakt bola ? Kdesi som čítal teóriu, že keby reinkarnácia fakt bola, tak stvoriteľ sa poistil tak, že sa po narodení nepamätal na to, kto bol, čo bol predtým, lebo že ináč by to nezniesol, možno by sa aj zabil. Je to hodne zaujímavé a neprebádaná oblasť nášho života.
Ja poslednú dobu sa hodne zaujímam o bateriáncov, lebo ma zaujalo, že nejedia. Lebo poslednú dobu, čo je tu ten vírus a samé zákazy vychádzania, tak sa moje aktivity hodne zredukovali, čo sa ale nezredukovalo je jedenie, takže mám malý výdaj a štedrý príjem, následkom čoho len puchnem ako prasa, no a keď čítam tie články o tých bateriáncoch, čo nejedia, tak ma to zaujalo. napr. Peter Starec – muž, ktorý neje.
http://www.ageprana.eu/peter-starec-muz-ktory-neje/


Pon, 30.08.2021, 12:47
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 31.03.2013, 19:37
Príspevky: 2117
Bydlisko: Lipt. Mikuláš
Odpoveď s citáciou
Ogo, mám kamarát ktorý neje už okolo pol roka. Dokonca prekypuje energiou. V noci spi 4 hodiny a je vyspatý. Má to niečo do seba, ale bojím sa tých energií, s ktorými sa zahráva.

_________________
...Respect Nature...
Som označený za extrém, pretože milujem svoju zem!


Pon, 30.08.2021, 12:50
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 20.05.2009, 21:33
Príspevky: 1827
Odpoveď s citáciou
Super, konečne niekto, kto má reálne skúsenosti !

Totižto títo ľudia nechcú byť v pozornosti, v minulosti by ich upálili, že sú bosoráci, ale nie sú bosoráci, možno len sa vedia napojiť na energiu, ktorá im supluje chýbajúcu energiu.
Napr. ja som si všimol sám na sebe, že keď som vonku na slnku, často pol dňa a nie som hladný. A všimol som si to pri bicyklovaní, totižto donedávna som dosť bicykloval ale som preferoval jar a jeseň, v lete kedy sú tie páľavy tak to mi už nechutilo, max ráno a večer pár km., no ale čo chcem napísať, ak som ostal dnuka, že som nešiel von na bicykel, tak som za tú dobu už min. 2-x jedol, a keď som bol vonku, tak nejak ten hlad akoby ustúpil a to som krútil kilometre, zo začiatku som tomu nevenoval pozornosť, keď sa doma hlad prihlásil, tak som sa najedol a hotovo, pozrel som na tachometer bolo tam 10, 20, niekedy 30 km, tak som počítal s tým, že po výdaji energie vznikne tomu úmerný hlad. Čo je ale podstatné, ten rozdiel v jedení bol natoľko veľký, že som začínal uvažovať, že tam vonku na čerstvom vzduchu na slniečku je nejaká energia, ktorá sčasti mi dobíja tú energiu, ktorú som vydal pri bicyklovaní. Ale ako každý ten bateriánec ( hovoria si pránici, ja ich volám bateriánci...) tvrdí, že na každého to ináč funguje, tak to je pravda, lebo som bol aj s kamarátom podobného veku, váhy ako ja a on len čo sme zastali, tak už sa ládoval tatrankami a ja som bol v pohode, bez hladu.

Luther, prosím ťa, ak môžeš, zisti u toho tvojho známeho, či by bol ochotný sa somnou kus o tom podebatiť a ak by bol ochotný, tak mi napíš na neho kontakt do súkromnej správy, povedz mu, že pre mňa je výhodnejši mailový kontakt, nerád sa vykecávam po telefone. Kľudne mu povedz, že nie som debil, že mám už skoro 60 a hľadám len zdroje informácií. Díky.


Pon, 30.08.2021, 13:58
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 31.03.2013, 19:37
Príspevky: 2117
Bydlisko: Lipt. Mikuláš
Odpoveď s citáciou
Obrázok

_________________
...Respect Nature...
Som označený za extrém, pretože milujem svoju zem!


Pon, 30.08.2021, 21:35
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 20.05.2009, 21:33
Príspevky: 1827
Odpoveď s citáciou
Je toto pravda alebo novinárska kačica ?
https://www.novarepublika.cz/2021/08/us ... rd-dolarov


Pon, 30.08.2021, 23:02
Profil
Velky Kraken
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 16.11.2007, 23:01
Príspevky: 7899
Bydlisko: mesto vychadzajuceho slnka Tornala City
Odpoveď s citáciou
Luther píše:
Zle si ma pochopil s tými Slovanmi. Pre Nemcov boli rusi nepriatelia, ale mysleli si, že Slovan = Rus. O iných Slovanoch nemali ani paru. No pre upresnenie Nemci Slovanou mali za banditov, boli sme pre nich len odpad,, spomen si len nato ze co chceli,, *Arijska rasa*, teda blondak , modre oci a Germanska krv,, no teda to posledne slovak nikdy nemal takze sme boli prenich skodna!!!

O partizánoch čerpám zo svedectiev ľudí z tej doby. Čo-to som prečítal, čo to počul. A odhliadnuc od oficiálnej pravdy boli tie svedectvá podobné. Rozprávala mi o tom aj stará mama osobné skúsenosti a nemyslím si, že by mala potrebu klamať ma. Nemcov pritom nemá rada. ****vo vojne sa tasko hlada spravodlivost

Mne sú Rusi, Nemci, Američania, ukradnutý. Ja som Slovák a zaujíma ma Slovensko. Nerozumiem potrebe pchať sa do riti tomu alebo tomu, keď tu máme svoji krajinu.
**tak stymto stebou plne suhlasim, ale povedz ato aj nasim vrchnym predstavitelom no neviem ci ich presvedcis, vcetne prvej dami sk.

_________________
EX Suzuky Samuraj1.3
EXJeep Cheroke 2.1TDI
EX Jeep Grand Cheroke Limited 4Liter
EX Mitsubishi Pajero2,5TDI GLS
EX Jeep Grand Cheroke WJ 3.2 TDI Limited
EX Nissan Patrol 2.8 TDI Y60
EX Jeep Grand Cheroke 2.5TDI laredo
EX Jeep Grand Cheroke2,5TDI Limited


Uto, 31.08.2021, 9:38
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Ned, 21.10.2007, 18:48
Príspevky: 2482
Bydlisko: LIPT.MIKULAS
Odpoveď s citáciou
Efi,dobre si to napisal :smt023 !


Uto, 31.08.2021, 12:29
Profil
Velky Kraken
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 16.11.2007, 23:01
Príspevky: 7899
Bydlisko: mesto vychadzajuceho slnka Tornala City
Odpoveď s citáciou
bahno píše:
Efi,dobre si to napisal :smt023 !


dakovala dakovala :smt156 ,, ale chyba nam tu kamarat spajky :mrgreen:

_________________
EX Suzuky Samuraj1.3
EXJeep Cheroke 2.1TDI
EX Jeep Grand Cheroke Limited 4Liter
EX Mitsubishi Pajero2,5TDI GLS
EX Jeep Grand Cheroke WJ 3.2 TDI Limited
EX Nissan Patrol 2.8 TDI Y60
EX Jeep Grand Cheroke 2.5TDI laredo
EX Jeep Grand Cheroke2,5TDI Limited


Uto, 31.08.2021, 12:35
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Ned, 21.10.2007, 18:48
Príspevky: 2482
Bydlisko: LIPT.MIKULAS
Odpoveď s citáciou
Spajky oplakava vyprask,co dostali amici v afgane :lol:
Luther,ale komunizmus v cine :shock: :smt126 ?Ved tam je hadam este tvrdsi kapitalizmus ako u nas :-D
...este k tym partizanom....jeden polsky to dotiahol az na papeza :wink: .zeby aj on bol zmeteny opilec :wink: ?


Uto, 31.08.2021, 18:37
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 31.03.2013, 19:37
Príspevky: 2117
Bydlisko: Lipt. Mikuláš
Odpoveď s citáciou
Nechcem sa hádať, ale asi vieš o Číne viac ako samotný Číňania :D

Niečo mi uniklo? Ján Pavol II. bojoval v SNP? Či už ideme miešať jablká z hruškami? Sám cez tú selektívnu slepotu musíš uznať, že situácia v Poľsku a na Slovensku bola iná.

_________________
...Respect Nature...
Som označený za extrém, pretože milujem svoju zem!


Uto, 31.08.2021, 19:38
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Uto, 17.04.2012, 18:31
Príspevky: 2593
Bydlisko: Vychod
Odpoveď s citáciou
Luther vo vasom kraji mozno boli neaki partizani vkuse naliati 100gramami vodky ale na vychode z rozpravania starej mami co im aj chleba piekla to vyzeralo inak . Ze netreba podla par vynimiek hodnotit vsetkych . Tak ako tu raz pisal bahno,ze za komancov u jeho kraju sa cigani vraj len povalovali bez roboty zatial co u nas na vychode museli makat na stavbach a vo fabrikach . Ze vsade sa nasli odrbavaci :-D Mne zase dedo nadaval na zidov,ze ich ozobracovali pri predaji urody ale nemozem zase podla toho nadavat na vsetkych . Aj nemci boli svine ale nasli sa aj taki co mali to v hlave v poriadku .Neboha suseda mi rozpravala ako nemecky doktor ked prechadzal nemecky front cez zemplin jej
ked bola este male dieta a mala popaleninu na nohe a jej viackrat ten nemecky doktor ju osetroval bez naroku na honorar oproti domacemu dedinskemu lekarovi . Ze bola vojna a nic nebolo take jednoznacne ako sa pise a hovori alebo ako by som to povedal :smt017 :D


Uto, 31.08.2021, 22:30
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 31.03.2013, 19:37
Príspevky: 2117
Bydlisko: Lipt. Mikuláš
Odpoveď s citáciou
Ja som nepísal, že všetci partizáni boli taký, len ma vytáča tá propaganda, že “akí boli hrdinovia”! Z každej strany počúvam tie nalinajkované frázy, je mi u toho zle. V dedine v ktorej teraz bývam rusi s partizánmi zabili miestneho kňaza, len preto že mal nemecké priezvysko. Ľudia ho mali radi, ešte ho prosili aby sa schoval, no on ostal na svojej farnosti až kým neskončil s vyrezaným hákovým krížom na chrbte mŕtvy umučený v priekope. Tak isto mlynár, ktorý sa previnil len nemeckým priezviskom, ničím iným. A 29.8. tu z rozhlasu znejú oslavné ódy na tých vrahov, ako oslobodili túto dedinu! To je to z čoho mi je zle.

Mne starká tiež rozprávala, ako u nich Nemci spali v humne na sene pri zvieratách a nechali im zato peniaze a rôzne sladkosti pre deti a keď prišli rusi, tak spali v manželskej posteli opitý, špinavý a domáci s malými deťmi v humne. Alebo v susednej dedine ako zastrelili ženu, keď im namiesto vodky doniesla vodu.

Mrzí ma, že len na Slovensku je taký fenomén, že sa ľudia hanbia za svoje dejiny. Pritom za prvej republiky si ľudia pochvaľovali. Prirovnávali nás k druhému Švajčiarsku a kde sme teraz? Švajčiarov by sme nedobehli ani keby nám šli naproti.

Ako napísal Jozef Cíger Hronský:
„Až raz budú dejiny opäť dejinami, nejaký historik ponapráva si okuliare raz i druhý raz, nachýli sa lepšie nad rok 1944 a nad mapu, kde býva neveľký národ slovenský, i pokrúti hlavou. Toto nie je možné! Nie, v dejinách na to príkladu niet. Niet na to príkladu, aby národ povstával proti svojmu vlastnému štátu, aby si niekto podpaľoval dom, v ktorom sa mu žilo dobre, za ktorým dlho túžil a ktorý si napokon ťažko vydobyl, postavil a zariadil. To nie je možné!”

_________________
...Respect Nature...
Som označený za extrém, pretože milujem svoju zem!


Uto, 31.08.2021, 23:35
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Ned, 21.10.2007, 18:48
Príspevky: 2482
Bydlisko: LIPT.MIKULAS
Odpoveď s citáciou
Luther,co mi treba vediet o cine?Podstata komunizmu je zhruba ta,ze vsetci su si rovni,ze kazdy ma co potrebuje a pracuje podla svojich schopnosti.Mozes daco z toho uplatnit na cinu?
Ja som nepovedal,ze wojtyla bojoval v snp.Povedal som,ze partizancil.A partizancil proti nemcom s ktorymi jeho vrchnost predtym uzavrela dohodu....podobne,ako vrchnost na slovensku.V com bola ta situacia ina?Polsky partizan nenavidel nemcov a ich polskych prisluhovacov rovnako,ako slovensky partizan.
....nemci boli slusnaci,co spali na sene.....nezabudaj,ze u nas (na liptove) boli tylaci a ti sa chovali uplne inak,ako bojovaci.Ludia v nemeckej by ti vraveli daco uuuplne ine,ako tvoja stara mat.
Zasa nasu dedinu uplne vystahovali,aby mali kde rozlozit svoje vozatajstvo a tylove zabezpecenie....cize nemozes brat to,ako sa chovali u vas za smerodatne.U nas sa chovali inak a v nemeckej,ostrom gruni,klaku a inde sa chovali ako bestie.
....ruski vojaci.....predstav si sam seba na ich mieste.Skoro kazdemu nemci(nasi vtedajsi spojenci) zabili niekoho,ci celu rodinu a namiesto dvoch ludi,co zabili u vas rusi s partizanmi,nemci spolu s nasimi vojakmi vyvrazdovali komplet cele dediny.Takze mozme byt radi,ze sme ako spojenci(z donutenia) nemcov obisli na konci vojny celkom dobre...aj vdaka snp.
....druhe svajciarsko za prvej republiky..... :smt126 to sa ludia vystahovavali do ameriky preto,ze im od blahobytu jebalo?Alebo preto,aby v tom druhom svajci nepodochli od hladu?
Ten hronsky napisal riadnu hovadinu.Keby napisal radsej,ze slovensky narod napadol(donuteny) s inym narodom dalsi narod,ktory mu nic neurobil a ten narod ich obidva nakopal do riti......a narod nepovstal proti svojmu statu,ale proti kolaborantom.
Zober si sam seba....keby ta teraz taky nad poslal na rozkaz amika bojovat proti takemu istemu ako si ty,len by to bol rus.A keby vas tam poslal tisice.Sli by ste,alebo by ste otocili zbrane tym spravnym smerom?No a ti ludia v druhej svetovej boli postaveni pred rovnaku volbu.Niektori si vybrali ist na rusa,niektorym vadilo ist strielat rovnakych chlapov ako boli oni a radsej otocili zbrane proti zlodejom.Takto sa na to musis pozerat.


Str, 01.09.2021, 0:42
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 31.03.2013, 19:37
Príspevky: 2117
Bydlisko: Lipt. Mikuláš
Odpoveď s citáciou
Jaj, vlastne hej, tak to bolo aj v ČSSR, všetci mali hojno, všetci boli šťastný a nik nemusel utekať do zahraničia ;)

Zo slovenského štátu odchádzali presne taký ľudia, ktorý volali po “SNP”, ktorý sa nevedeli zmieriť so samostatným slovenskom.

Ján Pavol II. partizánčil keď Poľsko okupovali Nemci. “Naši” partizáni začali partizánčiť proti svojim susedom, Nemca videli až keď rozvrátili celý štát. Áno, môžeš písať, že povstali proti kolaborantom, len väčšina z nich ani nevedela kto alebo čo to je. Ale tak povedali ruský partizáni, tak to muselo byť tak.

Bahno, Hronský to zažil na vlastnej koži, je trúfalé napísať, že napísal hlúposť len preto, že to nekorešponduje s tvojim názorom.

Dakedy som chcel byť vojak, z presvedčenia a s lásky k svojej vlasti, ale práve pre tie žoldácke misie do ktorých ich teraz nasadzujú v cudzích vojnách som sa nato vykašľal. Ale ako si písal, vláda slovenského štátu volila menšie zlo, lebo sme mohli vidieť ako dopadlo nahnevanie Nemcov. Akurát ako bonus tu zúrili aj rusi. Aby nedošlo k nedorozumeniu, ani navista ani boľševik mi nieje bližší. Obe ideológie sú pre mňa neprijateľné, len chcem dať na váhu aj iný pohľad, nie ten rokmi propagandy zaužívaný.

_________________
...Respect Nature...
Som označený za extrém, pretože milujem svoju zem!


Str, 01.09.2021, 8:21
Profil
Velky Kraken
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 16.11.2007, 23:01
Príspevky: 7899
Bydlisko: mesto vychadzajuceho slnka Tornala City
Odpoveď s citáciou
[quote="Luther"]Ja som nepísal, že všetci partizáni boli taký, len ma vytáča tá propaganda, že “akí boli hrdinovia”! Z každej strany počúvam tie nalinajkované frázy, je mi u toho zle. V dedine v ktorej teraz bývam rusi s partizánmi zabili miestneho kňaza, len preto že mal nemecké priezvysko.

,Nuz ano,, vies ono je to tasko ci uz robili to alebo ono, su vedeny ako hrdinovia,,,, no a na prirovnanie,, Poyebany Anglicania vedeli vopred ze aku dan zaplatia cesi, ked odjebu R Haidrycha,,, a vycvicili cechov na ten atentat, ktory doviedli dokonca a aka bola dan zato???? vypalene obce, vcetne Lidice, potom zrovnane zo zemou , uplne vyhladena obec, a viac ako 1000 ludi postrielali jak ovce,, no a zaver?? z Teroristov urobili hrdinov,,,,kurwa co su to za hrdinovia, ked skrze nich bola takato kruta dan???? vidis je to tosame co ty pises..

_________________
EX Suzuky Samuraj1.3
EXJeep Cheroke 2.1TDI
EX Jeep Grand Cheroke Limited 4Liter
EX Mitsubishi Pajero2,5TDI GLS
EX Jeep Grand Cheroke WJ 3.2 TDI Limited
EX Nissan Patrol 2.8 TDI Y60
EX Jeep Grand Cheroke 2.5TDI laredo
EX Jeep Grand Cheroke2,5TDI Limited


Str, 01.09.2021, 10:05
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 10488 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 644, 645, 646, 647, 648, 649, 650 ... 700  Ďalší

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: