Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Sob, 27.04.2024, 17:14
Dnes je sobota 27. apríla 2024, meniny má Jaroslav a zajtra Jarmila




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 10518 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 615, 616, 617, 618, 619, 620, 621 ... 702  Ďalší
 Nieco pravdy na tom bude... 
Autor Správa
Frajer

Registrovaný: Pon, 31.12.2018, 15:41
Príspevky: 209
Bydlisko: TN Mitice
Odpoveď s citáciou
O tomto bol nedávno aj na TA3 rozhovor s jedným primárom na VÚSCH Košice.
Vo svete sa používa verzia ivermektínu pre ľudí.
Dokonca spomenul liečenie pomocou vysokej dávky CELASKONU v prvých dňoch silného priebehu vírusu.

Zaujímavo rozprával aj o obsluhe prístrojov na umelú pľúcnu ventiláciu.
Nevedel pochopiť, prečo už od minulého leta nikoho nenapadlo zaškoliť lekárov na obsluhu týchto prístrojov.
On to prirovnal k pilotovi vetroňa, ktorého posadíte do F16 a chcete aby išiel zničiť nejaký cieľ.
Ani by nevzlietol, nie to ešte aby niečo trafil.

_________________
OPEL Frontera A 2.2i 16V benzín http://www.strechy-tono.sk


Ned, 24.01.2021, 10:05
Profil WWW
OFFROAD Expert

Registrovaný: Ned, 21.10.2007, 18:48
Príspevky: 2495
Bydlisko: LIPT.MIKULAS
Odpoveď s citáciou
Ivermektin sa pouziva na liecenie ludi uz vyse 40 rokov.Lenze ako volne dostupny a nepodliehajuci ziadnym obmedzeniam nieje zaujimavy pre moderne zdravotnictvo premenene na byznys.Okecia sa to tym,ze nieje dobre otestovany.Preco nieje???Lebo sa na nom neda nabalit!V dnesnej dobe ide zdravie naroda bokom.Dolezity je len zisk a ten ivermektin ''nasim '' neprinesie.Rovnako,ako isoprinosin,ktory je u nas v lekarnach momentalne nedostupny.Preco ho niet,...-vykupili ho sami lekari,ktori poznaju jeho dobre vlastnosti.Takze obycajny clovek ho musi kupovat v zahranici.
Lenze info o tych liekoch sa uz po nete dost rozsirilo,a tak to uz ti nasi sviniari nedokazu efektivne zametat pod koberec a musia pomaly s pravdou von.Duce sa uz asi mlati do hlavy,ze vcas nezareagoval a ''znama'' firmicka z trnavy este nema nakupene par kontajnerov tych liekov.To sa zas pavlinka mohla nabalit :mrgreen: .Lenze kontrakty na vakcinu,ruska a respiky az su,tak im zatial staci ryzovat odtial.
Ceckom,deckom a dalsimi vitaminmi sa kazdy normalny clovek dopuje uz od zaciatku ''pandemie'' a to v nasobnych davkach,nez ake su odporucane v navodoch :wink: .


Ned, 24.01.2021, 10:50
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 31.03.2013, 19:37
Príspevky: 2118
Bydlisko: Lipt. Mikuláš
Odpoveď s citáciou
Je si dávam doporučenú dávku x 2. Ale mám 120kg, tak možno by nezaškodilo ani viac.

_________________
...Respect Nature...
Som označený za extrém, pretože milujem svoju zem!


Ned, 24.01.2021, 12:54
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 20.05.2009, 21:33
Príspevky: 1835
Odpoveď s citáciou
Človek je až zúfalý, ako zatĺkajú. Veľmi sme si zvykli na to, že pravdu majú autority, no a normálny človek normálne žijúci, ministra za autoritu považuje. Lenže teraz už skončila éra posielania správ holubmi, dymovými znameniami alebo poslami na koňoch. A i napriek tomu informácie od našich autorít doslova splnajú kvalitu tých starých informačných tokov. Ako môže jedna takzvaná slovenská lekárska elita povedať o lieku pochybnosti, ked vo svete funguje 40 rokov a je odskúšaný na tisícnásobkoch slovenskej populácie. Ja som zisťoval ako sú na tom policajti, tak tu u nás v rámci ORPZ zatiaľ nedostali nič. Informácia je stará týždeň. Či niečo dostali vyššie zložky riadenia PZ, to som nezisťoval, mne stačí, že tu základné útvary, teda tie v prvom nasadení od štátu nedostali nič.

Teraz si predstavte, že povolia ten liek, dajú to nejakému chorému a on sa vylieči.
A čo tie stovky a stovky úmrtí ? Museli zomrieť za to, lebo slovenským autoritám poštový holub nedoniesol informáciu, že liek existuje je lacný a že ho úspešne využívajú 40 rokov.
Mimo Slovenska. (ÚDH)


Ned, 24.01.2021, 13:14
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Ned, 21.10.2007, 18:48
Príspevky: 2495
Bydlisko: LIPT.MIKULAS
Odpoveď s citáciou
Kua,Ogo,kolko mas rokov?My co tahame k 60ke sme si zvykli,ze autoritam sa zasadne neveri ani slovo a kazdy normalny clovek musi ministra povazovat za chodiacu loz :wink: !Ved je predsa jasne,ze rovny clovek sa do politiky malokedy dostane a ak chce nadalej ostat rovny,musi odtial co najrychlejsie vypadnut.Vecsinou vsak zacne spievat s ostatnymi....vid lucansky.
Ti mrtvi nezomreli preto,zeby slovenska vrchnost nemala info....ona mala rozkaz.Ved duce si bol po rozkazy priamo u firerin.Nepodarilo sa zkorumpovat lukasenka,tak sa to muselo urobit na najslabsom clanku a tym sa ukazal byt nas duce.
Ci daco dostali polisi to som nezistoval,lebo nedostal nikto nic.Ale kazdy,komu na sebe zalezi by nemal cakat,ze mu daco da stat(ktory sa ho skor snazi okradnut),ale ma sa sam starat o svoje zdravie.

Luther,ja beriem Ccka asi 3 (3000mg)nasobnu davku,Dcka 6 nasobnu(6000iu),plus selen,zinok,Becko,teraz este isoprinosin a odhodlavam sa na ivermektin namiesto cesnakovych tabliet.No a verim tomu,ze tieto opatrenia maju za nasledok,ze nasledky nakazy u mna bola jednodnova strata cuchu oproti mojej polovicke ktora berie lieky podla prikazu doktora(cize malo) a ktora sa z toho doteraz celkom nespametala.Ale aspon vitaminy uz berie ako ja :D ...siel som jej prikladom.Tiez mam ''trocha'' :oops: viac kil(110),vyssi tlak,ale nakazu som prekonal celkom v pohode,myslim si.


Ned, 24.01.2021, 14:21
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 20.05.2009, 21:33
Príspevky: 1835
Odpoveď s citáciou
Bahno
Dobre píšeš, u mňa sa prejavuje výchova, najmä vplyv starej mamky, kde sme chodili vnúčatá ako do ochranného pásma pred rodičmi...moja stará mamka mala takú charizmu a prirodzenú múdrosť, že za ňou normálne chodili dospelý ľudia z celej ulice na rady. V mojom ponímaní tehdajšieho malého vnúčika to bola druhá bytosť po pánbožkovi. Moja stará mamka mi stále hovorievala, aby sme boli dobrí a poctiví, aby sme sa modlili k pánbožkovi a on nás za to odmení, a planých ľudí potrestá. No poslednú dobu si myslím, že pánbožko nielenže netrestná planých, ale dokonca tým darebákom nadŕža, viem, nemal by som takto písať, rúhať sa, ale mám pocit že pánbožko aj mňa skúša, ako sa osvedčím.
No k tej 60 sa pomaly blížim, ak dožijem, tak ešte musím dočkať rok aj kúštik.

K tým vitramínom:
Nie je potrebné dávky nejak extra predávkovať, lebo ak je toho veľa, tak organizmus to vylúči, väčšinou to vymočíš. Okrem toho pri pravidelnom príjme vznikne určitá nasýtenosť organizmu, ktorú stačí držať už len minimálnou udržiavacou dávkou, môj názor je, že ked sa nič nedeje, tak céčka stačí pár 100 mg denne.
Déčko –v čom beriete ? ( ako sa to volá ? )
selen,zinok –v čom beriete ? ( ako sa to volá ? )

120., 110 kg, hehe vidím, pekné chlapské váhy...síce ja tiež nepatrím medzi najľahších....A čo je to ten vyšší tlak ? Však lekári sami vravia, v našom veku je každý tlak ok, kým ta nevykántne.


Ned, 24.01.2021, 16:45
Profil
Frajer

Registrovaný: Pon, 31.12.2018, 15:41
Príspevky: 209
Bydlisko: TN Mitice
Odpoveď s citáciou
Presne, ako píše OGO. Najviac na toto upozorňujú pri vitamíne C.
Môžeš dostať do seba aj kilo C-éčka, ale telo si aj tak nechá iba toľko, koľko potrebuje. Ostatné ide von.

K tej politike asi iba toľko:
Pozrite si dnes o 21:20 na Jednotke film "Zemianska česť" natočený podľa románu Jána Kalinčiaka "Reštavrácia"

Je to starý film podľa ešte staršej knihy. Potom uvidíte, ako sa "zmenila" politika od tej doby.

_________________
OPEL Frontera A 2.2i 16V benzín http://www.strechy-tono.sk


Ned, 24.01.2021, 18:46
Profil WWW
OFFROAD Expert

Registrovaný: Ned, 21.10.2007, 18:48
Príspevky: 2495
Bydlisko: LIPT.MIKULAS
Odpoveď s citáciou
Tomas,politika sa od tej doby vobec nezmenila a preto politikovi neverit ani slovo.Ako tam vravela ta kocka...-oni su pani- a tak sa mozu chovat ako hovada :-D .
Ogo,mal som podobne detstvo a aj preto som mal holu rit a ciste svedomie :wink: .S panbozkom to vidim rovnako :mrgreen: ...ak nas stvoril na svoj obraz(aj politikov),tak nebude nic moc...a vyzera,ze aj mlynar v jeho mlynoch je lajdak :-D .
Ccko,ked toho beries vela,poseres sa....1000mg je minimalna denna davka,ked ho mas dost.Zeriem 3-4000mg denne praskoveho Ccka v tobolkach,ktore plni syn z kiloveho balenia.
Dcko-D3max od Warrior 4000iu v tablete.Mesiac 3 tablety denne,potom mesiac po 2,potom stale po jednej.Zapit ostropestrecovym,ci olivovym olejom.Bukovsky to skusal na sebe.Ak bral zo zaciatku len 3-4000 iu,nemalo to ziadny ucinok...tak sme v nasich koncinach s Dckom v minuse.
Selen zinok v tabletkach a vola sa to selen a zinok.Plus si davam kazde rano soferske ranajky(nie pivo a pldeci :wink: )-v kefire vecer rozmiesane ovsene vlocky.
Isoprinosin....polsky Groprinosin 3xdenne po tabletke,k ivermektinu som sa zatial nedostal(mam kupeny)...zatial som to riesil cesnakom.
Vyssi tlak je vraj od 140/90 v mojom veku,to niekedy ako spravny ''svazak'' :smt121 aj prekrocim(hlavne po pozreti najnovsich sprav v ''nezavislych'' mediach),hladina kyslika v krvi 95-96 jednotiek.


Ned, 24.01.2021, 22:12
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 20.05.2009, 21:33
Príspevky: 1835
Odpoveď s citáciou
Bahno

ďakujem za info ohľadne vitaminoch, ale potrebujem sa opýtať, ako sa zistilo, že „““Ak bral zo zaciatku len 3-4000 iu,nemalo to ziadny ucinok...

Ja som s céčkom opatrný, mám pocit akoby sa mi od neho prekysľoval žalúdok. Obvykle si dávam 1 cmúľaciu tabletku 500 mg asi 2-x do týždňa a mám pocit, že mi to stačí. Raz som skúšal denne asi 1000. mg ale už som veľa chodil do wc. Myslím si, že to je hodne individuálne.
Selen a zinok nepoznám ale skúsim si ho zohnať.
Ja si zvyknem dať tribulus, potom L arginin, B-komplex forte, a stop krčom – tak sa volajú tie tabletky, lebo mám predispozíciu schytávať krče obvykle ráno do lýtok. občas éčko, občas tyamín.
Pred pár rokmi som mal značné problémy s trávením, dlhšie obdobie som sa musel z toho kurírovať alternatívnou liečbou. Mám pocit, že keby som sa zveril do rúk našim lekárom, tak som už kampes. Preto teraz som už opatrný s tým, čo zjem. Tak som začal pátrať po zmene stravovacích návykov až somnarazil na odporúčania MUDr. Budwigovej a Vlada Zlatoša, ktorý v oblasti stravovania odporúča nízkosacharidové jedlá. Skúšam a výsledky ( pre mňa ) sú ako z rozprávky.


Pon, 25.01.2021, 3:41
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Ned, 21.10.2007, 18:48
Príspevky: 2495
Bydlisko: LIPT.MIKULAS
Odpoveď s citáciou
Zistil to tak(mam postahovane jeho videa a pozeram v robote),ze si bol zmerat hodnotu Dcka v tele,namerali mu malo a tak zacal s tabletkami.No a ked bral tych 3-4k iu,tak telo ich stihlo spracovat,ale nebolo to dost nato,aby sa mu to zvysovalo,takze na dalsej kontrole o mesiac mal toho furt malo.Az ked to mesiac zral zvysene na 8 ci 9k,tak sa mu upravilo mnozstvo Dcka v tele do normalu.Kukni tie videa.Treba ho uzit s niecim mastnym...tak ja ho zapijem pestrecovym olejom.No a aby si telo zacalo to Dcko ukladat,musi sa najprv nadopovat zvysenou davkou a potom na udrzanie hladiny staci uz menej.Ale Bukovsky tam vravel,ze tych doporucenych 800iu je v nasich koncinach smiesne malo.
Zinok a selen su normalne v tabletkach a napomahaju vstrebavaniu Dcka.On vravel,ze Dcko ani nieje vitamin,ale nejaky uz som zabudol co a v nasich koncinach ho mame stale nedostatok.
Bkomplex si davam repelent,ma mat v sebe nejake pridavky niecoho,co odpudzuje klieste.Treba ho brat aspon 2 mesiace pred rojenim kliestov,tak ja to beriem cely rok a nemusim sa bat,ze koncom zimy zabudnem.
Ccko,to je ako vravis...kazdy to znasa inak.Mne nerobi problem ani vecsie mnozstvo.
Sacharidy....sladke moc nemusim,caj a kavu nesladim....inak mozem drzat dietu aku chcem,pod 100 kil som nemal ani pred 30 rokmi,ked som robil PrDr :wink: .
Kukam nove video z Bukovskym....
https://www.youtube.com/watch?v=nqD8E6F ... _rel_pause
....2.45...'hlavna odbornicka'' :smt121(to kde sa im podarilo vystrachat take teliatko?) :smt121 ...nuz,ked mame takychto ''odbornikov'',mozme sa este niecomu cudovat :mrgreen: ?To nato prisla az teraz?


Pon, 25.01.2021, 7:43
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Ned, 21.10.2007, 18:48
Príspevky: 2495
Bydlisko: LIPT.MIKULAS
Odpoveď s citáciou
Ogo,to je akurat pre teba.V tomto videu prave Bukovsky vysvetluje,preco treba zvysit odporucanu davku tych prvkov,aby to malo nejaky zmysel.


Pon, 25.01.2021, 8:55
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 20.05.2009, 21:33
Príspevky: 1835
Odpoveď s citáciou
Ďakujem za podnetné myšlienky, budem sa nimi zaoberať.

Tie sacharidy – píšeš - sladke moc nemusim,caj a kavu nesladim...

Nie je to o sladkých papaniach.
Myslia sa tým s tým potraviny, ktoré sacharidy obsahujú a bežne ich konzumujeme, teda napr. chlieb, zemiaky, ryža, cestoviny, a pod. Oni tvoria časť nášho jedálníčku okrem dalších 2 zložiek a to tukov a bielkovín. Pri bežnej strave obvykle prevažuje najviac sacharidov, potom bielkovín a na záver tukov. Píšem o takzvanej bežnej strave lebo napokon tú „bežnú stravu“ teda základný pomer zložiek ( tuky, bielkoviny a sacharidy) určil aj WHO. Mimo to pred pár desaťročiami vznikla veľká kampaň démonizácie tukov a miesto klasických tukov sa odporúčali margaríny a podobné priemyselne vyrábané tuky. A prakticky vtedy začalo pomalé ale isté šírenie obezity, spojenej aj s kardiovaskulárnymi ochoreniami. Tie štúdie a výsledky prešli asi takou fázou zverejňovania ako teraz ivermektin voči covidu. Teda vysoká neznalosť. Samozrejme sú ľudia, ktorým bežná strava vyhovuje a teda nemajú dôvod ju meniť. Napokon aj mne samému organizmus začal štrajkovať, ked som mal okolo 50 r. Ja som musel zmeniť základnú schému stravovania nie kvôli móde, alebo chudnutiu ale kvôli zdraviu.


Pon, 25.01.2021, 12:26
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Ned, 21.10.2007, 18:48
Príspevky: 2495
Bydlisko: LIPT.MIKULAS
Odpoveď s citáciou
To mas pravdu,lenze obmedzit sacharidy v potravinach je tazsie,ako jednoducho vylucit sladkosti.No a tie nase kombinacie....pecene meso so zemiakmi,knedlou...a tak...to sa clovek toho zlozvyku zbavi az ked nastupia zdravotne tazkosti a je jednoducho nuteny.Tiez mi nerobia dobre urcite potraviny(zelena paprika,kava s cukrom a mliekom-pali ma z nich zaha,len co ju zavoniam),tak ich nejem.
ja zatial zdravotne tazkosti nemam,ale rad by som zhodil zo 20 kil.Lenze zhadzujem ich uz skoro 40 rokov a furt namiesto jedneho zhodeneho sa na mna prilepi poldruha noveho :oops:


Pon, 25.01.2021, 13:49
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 20.05.2009, 21:33
Príspevky: 1835
Odpoveď s citáciou
Bahno – píšeš: To mas pravdu,lenze obmedzit sacharidy v potravinach je tazsie,ako jednoducho vylucit sladkosti.

Ano máš pravdu, je to ťažké a môže to potrvať aj pár mesiacov, kým sa to zvládne.
Ešte jedna poznámka – prosím, nemýľme si sacharidy automaticky so sladkosťami.

Napíšem pár riadkov z mojich poznatkov od rôznych zdrojov, ktoré som si overil aj vyskúšal.

Celá vec sa má tak, že žalúdok potrebuje vytvárať iné tráviace šťavy pre dokonalé trávenie bielkovín a iné pre trávenie sacharidov.
Bielkovina potrebuje kyslé prostredie a sacharidy prostredie zásadité.
Toto rozhodne nemôže prebiehať ak zjeme treba párok v rožku.
Párok je bielkovina a potrebuje kyslé prostredie a rožok je sacharid a vyžaduje prostredie zásadité.
Žalúdok v tomto prípade dostane od mozgu pokyn vytvoriť ako kyselinu, tak zásadu ale zmiešaním kyseliny so zásadou vzniká neutralizácia a výsledkom tejto reakcie je vlastne voda. Voda nič nestrávi a nestrávená kaša sa po nejakej dobe posunie ďalej do tráviaceho systému, kde je zdrojom kvasných a hnilobných procesov, ktoré v konečnom dôsledku pomaly ničí funkcie jednotlivých orgánov. Ak v tomto stravovacím postupe pokračujeme, a len pomocou rôznych tabletiek odstraňujeme prekyslenie, plynatosť a zápchu, páchame v podstate vedomú samovraždu, pretože vo finále niektorá časť organizmu tento nápor nevydrží a nastúpi choroba.
Môže byť rôzne vážna, od vysokého tlaku a cukrovky, až po rakoviny. Len tak pre zaujímavosť: na tie zdanlivo menej nebezpečné choroby, ako iba vysoký tlak umiera oveľa viac pacientov, než na rakovinu, hoci tá je oveľa väčším strašiakom. Lekár nám oznámi diagnózu a odporučí miesto obmedzenia stravy zaplatiť ďalšie jedy, odborne nazývané lieky. Je to začarovaný kruh, z ktorého vedú dve cesty. Jedna je na cintorín a druhá pre tých, čo pochopí, je určité životné obmedzenia a radikálne úprava jedálnička, ktorá celkom spoľahlivo nastolí opäť v organizme rovnováhu.


Naše telo pokrývy svoje energetické požiadavky v podsate a prevažne z týchto zdrojov – sacharidy a tuky. Bielkoviny čiastočne, lebo energetické krytie bielkovinami z dlhodobého hľadiska napácha viac škody ako úžitku.

Zopár nasledovných bodov pomôže analyzovať váš aktuálny stav a výšku možnej metabolickej nerovnováhy:

- častý vlčí, priam neovládateľný hlad a s ním spojená nervozita a podráždenosť
dôvod: vysoká závislosť mozgu na glukóze až okolo 90-100%,

- v prípade vynechania raňajok vysoká nervozita, kolísanie energie a neschopnosť koncentrovať sa
dôvod: vysoká závislosť mozgu na glukóze a neflexibilný metabolizmus,

- potreba konzumovať 5-6x za deň jedlo a v prípade vynechania jedla zvýšené riziko straty svalovej hmoty (katabolizmus)
dôvod: neschopnosť tela využívať ako zdroj energie mastné kyseliny a ketóny, panika mozgu a snaha o záchranu rozbíjaním svalov na aminokyseliny, ktoré sa premenia na glukózu, aby vyživili hladujúci mozog (vysoký stupeň metabolickej neflexibility a závislosti na glukóze),

- neschopnosť fyzicky pracovať na prázdny žalúdok a podať kvalitný fyzický výkon, možné závrate alebo priam omdlievanie
dôvod: veľmi vysoká závislosť na glukóze a neschopnosť svalov využívať ako zdroj energie mastné kyseliny, svaly “ukradnú” glykogén aj z pečene, ktorá ako jediná je schopná vyživovať mozog glukózou a ten potom zamdlieva , nakoľko je na 100% závislý len na glukóze a zatiaľ nevie využiť štvrtú formu paliva, ktorou môžu byť ketóny (bioprodukt mastných kyselín a prirodzene fungujúceho tukového metabolizmu),

Tých bodov je samozrejme omnoho viac ale nejdem ich sem vypisovať.
Táto téma je veľmi komplexná, vyžaduje sústredenie a pochopenie plno vecí okolo nej.
Len veľmi málo ľudí si zmení svoje stravovacie zvyklosti len tak pre parádu.
Obvykle sú k tomu donútení zo zdravotného hľadiska.


Pon, 25.01.2021, 15:13
Profil
Velky Kraken
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 16.11.2007, 23:01
Príspevky: 7908
Bydlisko: mesto vychadzajuceho slnka Tornala City
Odpoveď s citáciou
OGO píše:
Bahno – píšeš: To mas pravdu,lenze obmedzit sacharidy v potravinach je tazsie,ako jednoducho vylucit sladkosti.
Len veľmi málo ľudí si zmení svoje stravovacie zvyklosti len tak pre parádu.
Obvykle sú k tomu donútení zo zdravotného hľadiska.


Bingo,, osobne som tes musel,, hm ziadna slaninka, ziadna klobaska, ziadne skvarky, ziadne sladkosti,vratane aj cokoladky :smt151 mastne jedla, minimum muky,, kua iba sama zelenina a picoviny, co nemusiim ale zo zdravotnych dovodov musim kua,, ale aspon sa lepsie citim, a kilecka idu dole a aj bembel je uz mensiiii :mrgreen: ale mam strach aby to nemalo vplyv aj na cicinu :smt126

_________________
EX Suzuky Samuraj1.3
EXJeep Cheroke 2.1TDI
EX Jeep Grand Cheroke Limited 4Liter
EX Mitsubishi Pajero2,5TDI GLS
EX Jeep Grand Cheroke WJ 3.2 TDI Limited
EX Nissan Patrol 2.8 TDI Y60
EX Jeep Grand Cheroke 2.5TDI laredo
EX Jeep Grand Cheroke2,5TDI Limited


Pon, 25.01.2021, 19:47
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 10518 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 615, 616, 617, 618, 619, 620, 621 ... 702  Ďalší

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: