Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Sob, 20.04.2024, 12:53
Dnes je sobota 20. apríla 2024, meniny má Marcel a zajtra Ervín




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 10512 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 611, 612, 613, 614, 615, 616, 617 ... 701  Ďalší
 Nieco pravdy na tom bude... 
Autor Správa
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 20.05.2009, 21:33
Príspevky: 1833
Odpoveď s citáciou
Čítal som vyjadrenia našich "politikov" teda tých čo sú aktuálne pri moci, no ja sa už v tom nevyznám, ako to vlastne myslia. Lebo ked v bielorusku protestovali proti voľbám, tak to bolo v poriadku a demokratické, teraz ked sa protestuje v usa tak to už nie je demokratické, a nie je to ani v poriadku. No fakt sa v tom nevyznám.


Štv, 07.01.2021, 13:26
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Uto, 17.04.2012, 18:31
Príspevky: 2593
Bydlisko: Vychod
Odpoveď s citáciou
V com sa nevyznas? Vsak to je jednoduche . Ked sa vlade a nasej spiacej princezne nieco nepaci tak to v dnesnej dobe znamena ,ze Veci sa deju spravne :-D Tak ako ked niekto napise pravdu tak dnes je to vo vladnych kruhoch v mode napisat ktomu,ze je to konspiracia a extremizmus. Inokedy by to len popreli :-D Ale je dobre,ze tej usej sa dostava vlastna medicina,ktoru sirili po celom svete . Mozno sa dockame od zapadu aj neakej revolucie ci ako to uz v dnesnej dobe nazvat kedze majdany mame len tu na vychode :-D Skoda,ze zase budu len nevinni ludia umierat. A aj nasa spiaca princenzna falosna prezidentkas svojim gasparkom leskom sa uz prebudila a perli k tej amerike ale ku bielorusku ku protestujucim mala opacny nazor :smt017 A o Lucanskom bola ticho ako vos pod chrastou :smt021


Štv, 07.01.2021, 15:58
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 20.05.2009, 21:33
Príspevky: 1833
Odpoveď s citáciou
Raz som videl takú rozprávku, o Pinokiovi, ten ked klamal, tak mu narástol nos, tak to by som chcel vidieť ako by to fungovalo pri tých ich tlačových besedách !


Štv, 07.01.2021, 18:49
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 12.10.2006, 20:37
Príspevky: 3268
Bydlisko: Nitra
Odpoveď s citáciou
JOE66 píše:
A aj nasa spiaca princenzna falosna prezidentkas svojim gasparkom leskom sa uz prebudila a perli k tej amerike ale ku bielorusku ku protestujucim mala opacny nazor

Vies ako sa hovori,"kto ta plati,toho pesnicku spievaj"Viem ze to bolo koho chleba ješ ale kto uz by mal miliony z chleba :smt139

_________________
Patrol GR, kde neprejdem tam pretiahnem!!!


Štv, 07.01.2021, 21:01
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Uto, 17.04.2012, 18:31
Príspevky: 2593
Bydlisko: Vychod
Odpoveď s citáciou
Milan sak vidime koho pesnicku ta princezna spieva :-D Opozicnu liderku bieloruska az do palaca zavolala aj ju pochvalila ake fajne protesty v tom Bielorusku organizuje ale ked su uz protesty v usej v kongrese tak to uz je nedemokraticke a uz to nie je koser . A ked Lucansky exol v cele tak o tom sa primadona ani nezmienila v novorocnom prihovore-dokonca ani vznik republiky pizda nespomenula. Ale ked protesty v usa a aj obete tam tak uz princezna ma aj usta a hned vie neaku sprostost povedat :smt021 Inak dnes vysla sprava ,ze curaka z penty prepustili z vazby :smt136 Ze Lucanskeho drzali vo vazba pre udajne podozrenie z 500 000 tisicoveho uplatku a vo vazba aj umrel po bitke ktoru chceju zahladit s xy verziami a chujko z penty co je verejne zname aj z telefonnych nahravok uplacal politikov niekolko milionovymi uplatkami tak toho dnes pustili :smt139 :smt130 Ze taky dvojity meter s takou propagandou tu asi ani za komancov nebol :-D


Štv, 07.01.2021, 21:41
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Ned, 21.10.2007, 18:48
Príspevky: 2492
Bydlisko: LIPT.MIKULAS
Odpoveď s citáciou
A cudujes sa?Sak si sam napisal,ze lucansky vzal a chujko dava :mrgreen: .Ked sa zlodej vie rozdelit s vrchnostou,tak prestava byt zlodej a zacina byt partner a tento medzi nasu ''elitu'' paradne zapadne.
Zuzke sa nemozte cudovat.Ona plni to,co slubovala pred volbami....-aby sa ludia na slovensku nebali umierat :mrgreen: .A vypada to,ze sa ludia pomaly budu bat na slovaci zit.No,ale ked je vecsina naroda jebnuta a zvolila ju....


Štv, 07.01.2021, 22:14
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 12.10.2006, 20:37
Príspevky: 3268
Bydlisko: Nitra
Odpoveď s citáciou
No len aby to neskoncilo ako na divokom zapade aby sa ludia nebali aj strielat.Zachvilu budu ludia tak na tom bezvychodiskovo ze im to bude jedno koho odjebu :smt139 splatkove kalendare sa pomaly koncia a zacina sa platit za odlozene splatky.A niektori maju na pozicku aj pero kupene.

_________________
Patrol GR, kde neprejdem tam pretiahnem!!!


Pia, 08.01.2021, 16:58
Profil
Frajer

Registrovaný: Pon, 31.12.2018, 15:41
Príspevky: 209
Bydlisko: TN Mitice
Odpoveď s citáciou
bahno píše:
A cudujes sa?...No,ale ked je vecsina naroda jebnuta a zvolila ju....


Toto je ten najväčší problém na Slovensku.
Tá väčšina, ako píšeš, bola vlastne iba z 50% (už si to nepamätám, možno aj menej) oprávnených voličov.

Rovnako bol na tom Magorovič, získal 25% hlasov, ale volieb sa zúčastnilo, ak dobre pamätám cca 58% voličov.
Čiže ľudia, čo nechodia voliť, si zvolili nepriamo túto čvargu.

Apropó, ten Holý zo SME-Rodina má parádnu výnimku, takú aj Ja chcem :smt133

_________________
OPEL Frontera A 2.2i 16V benzín http://www.strechy-tono.sk


Pia, 08.01.2021, 23:32
Profil WWW
OFFROAD Expert

Registrovaný: Uto, 17.04.2012, 18:31
Príspevky: 2593
Bydlisko: Vychod
Odpoveď s citáciou
Milan tu by Druha revolucia ale poriadna po 89 len prospela len kto ju bude robit :smt017 :-D


Sob, 09.01.2021, 5:25
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Ned, 21.10.2007, 18:48
Príspevky: 2492
Bydlisko: LIPT.MIKULAS
Odpoveď s citáciou
Tomas,ale ti,co sa volieb nezucastnili(50%) predsa svojim postojom vyjadruju suhlas s vysledkom ktory vyjde hlasovanim vecsiny tych,co sa zucastnili.Takze ti,co na svoje pravo volit seru,nemaju pravo po volbach dristat,ze co za haved sa tam dostala.Lebo volici tej najvecsej havede stoja pri urnach vzdy ako jeden muz :cry: .
Inak,jediny dovod na neucast vo volbach vidim vtedy,ked ma volic pocit,ze vsetky ponuky su rovnako velke zlo a nevidi medzi nimi rozdiel...ako som mal pocit ja v druhom kole volby prcidenta :-D .Tam mi bolo hjedno,ci sa do kresla dostane zuzanka v gatiach,alebo v sukni.Ich obojky drzi jedna ruka.Takze som vobec nie sklamany cinnostou nasej zuzky...robi to,co bolo pred volbami jasne,ze bude robit.Ze to nebolo jasne volicom,nieje jej sprostost,ale ich!
Joe,ziadna revolucia nepomoze...tam sa akurat vyjebu medzi sebou ti,na ktorych akoze ochranu vznikla a vitazi sa onedlho stanu rovnaki alebo horsi ako ti,proti ktorym vznikla :cry: ....to je nemenny zakon,trvajuci veky.Chujova vyhlidka,co :-D ?


Sob, 09.01.2021, 8:22
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 12.10.2006, 20:37
Príspevky: 3268
Bydlisko: Nitra
Odpoveď s citáciou
Joe,revolucia by sa aj dala,ale koho tam dat na celo,do vlady ked nie je koho.Ludi uz poriadne zivot prefackal,obral o peniaze vo vidine velkeho zarobku a uz rozmyslaju trochu inak.Nehovorim ze vsetci.Jedine co musis ako foter hovori sa prisposobit.čo muzes urvy,co nemužeš urvat ,skurvi.Take česke prislovie.

_________________
Patrol GR, kde neprejdem tam pretiahnem!!!


Sob, 09.01.2021, 21:24
Profil
Frajer

Registrovaný: Pon, 31.12.2018, 15:41
Príspevky: 209
Bydlisko: TN Mitice
Odpoveď s citáciou
Neviem či pred týždňom, či dvomi, ale náhodou som natrafil na jednu reportáž.
Dávali tam rozhovor v jednom slovenskom laboratóriu, čo vyvíja slovenskú vakcínu.
Odznelo tam niečo dosť zaujímavé. Počas skúmania, čo všetko spôsobuje vírus v našom tele prišli na to, že telo produkuje nejakú protilátku (nejakú bielkovinu, ak si dobre pamätám).
Ten típek povedal asi toto:

Vraj nepotrvá dlho a zistia ako vyrobiť tabletky proti tomuto vírusu, ktoré budu dostupné v lekárni.

Tak som sa zamyslel nad očkovaním, do ktorého investovali veľa miliárd bubákov, že prečo ho asi tak strašne presadzujú, keď aj tak je tam obmedzený čas na uchovanie protilátok v tele. To sa budeme očkovať dvakrát ročne???
:smt017

_________________
OPEL Frontera A 2.2i 16V benzín http://www.strechy-tono.sk


Ned, 10.01.2021, 22:25
Profil WWW
OFFROAD Expert

Registrovaný: Ned, 21.10.2007, 18:48
Príspevky: 2492
Bydlisko: LIPT.MIKULAS
Odpoveď s citáciou
Nuz,presadzuju ho preto,ze don nainvestovali vela miliard bubakov :wink: a potrebuju,aby sa bubaky okotili.
Ze je vakcina dlhodobo neodskusana....koho to zaujima?Dolezity je zisk a ak budu nejake neprijemne vedlajsie ucinky,tak ovcania pojebte sa!Nik zato nenesie zodpovednost.Takze treba len dobre nastrasit ovecky a tie budu vlnu davat same...ani ich nebude treba strihat :-D .
A ''celebrity'' nam idu s ockovanim ''prikladom'' :mrgreen: ....
https://odysee.com/@pjus:e/o%C4%8Dkov%C3%A1n%C3%AD:d
...alebo nam davaju navod ako s tym vyjebat :wink: ?


Ned, 10.01.2021, 22:32
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 05.10.2006, 8:47
Príspevky: 4612
Bydlisko: Hlavná dedina
Odpoveď s citáciou
Milan píše:
čo muzes urvy,co nemužeš urvat ,skurvi.Take česke prislovie.


no hej len potom čo sa divíme že to tu tak vypadá, že áno, to je také po mne potopa.

Tomáš V - mrT píše:
Počas skúmania, čo všetko spôsobuje vírus v našom tele prišli na to, že telo produkuje nejakú protilátku


Áno väčšina ľudí si po prekonaní vytvorí tieto protilátky, o ich dobe trvania sú trochu polemiky, koľkože to vydrží chrániť organizmus. Na druhej strane, aj keď ich máš môžeš dostať túto sračku, akurát budeš mať ľahší priebeh, alebo budeš asymtomatický - bez príznakový.

bahno píše:
a ak budú nejaké nepríjemné vedľajšie úcinky,tak ovčania pojebte sa! Nik zato nenesie zodpovednost.

tak skús si prečítať aj na iné lieky nežiadúce účinky, pri neiktorých budeš dosť prekvapkaný, že sú horšie ako tu. Riešiš to? alebo riešia to ľudia čo berú lieky na srdce, tlak a čo ja viem čo ešte? Pri posratom ibuprofene môžeš mať nežiadúce účinky a nik to nerieši. A rovnako za to nie je nikto zodpovedný, alebo si takú jedinec že nikdy nebol u lekára nič v svojom veku neberieš?? Ak aj áno ale poväčšina starých ľudí bohužiaľ nie.

A ono aj to dlhodobé odskúšanie, to nie sú ani iné lieky, inekcie a iné farmaká čo sa dávajú na trh, nakoľko groo času kým sa schvália je len byrokracia či to má všetky papiere a vyplnené tlačivá v poriadku, to testovanie na humanoidoch trvá len nejakú dobu.
A v podstate ak máš akékoľvek vedľajšie účinky, tak v podstate by mal o tom vedieť Tvoj lekár a on má potom povinnosť poslať správu na ŠUKL - ktorý to posúva ďalej - a pri dostatočnom množstve prípadov sa to následne dostane do letáku ako nežiadúce účinky.
A v podstate všetky nežiadúce účinky je len subjektívny popis na danej testovacej vzorke.

A videl si už nejaký biznis robiť pre charitu, ja teda ešte nie. Čiže podľa teba by žiadna firma nemala vytvárať zisk :-D

A na druhú stránku, buď rád, lebo podľa rečí si to svinstvo nedostal. Ja bohužiaľ už hej, a nebola to chrípôčka, ako to tu kadejaký nímandi z vysokou školou života hovoria. A rovnako poznám osobne x ľudí čo tým prešli a mali to vážnejšie ako ja. A len tak na okraj doteraz mám problémy, takže ak si chceš vyskúšať aké to je daj sa do kazajky stiahni si pľúca a potom skús fungovať, keď sa máš furt kyslíkový dlh. Je to fakt pôžitok - odporúčam a to som rád že mi vylúčili pneumóniu pľúc. nehovoriac o tom, že každá čo sebe menšia fyzická práca ma stojí 10x viac síl ako za normálnych okolností.
Takže očkovanie má svoj význam. len hold národ je ako vravíš ovcami jedni blekocú za a druhý pod tlakom hoaxou a mainstreamu blekocú nie.
Ale každý si môže vybrať.
Howg

A.

_________________
WJ 2004 4,0l Laredo, 242 štandartne vo výbave - cestná leštenka 2" lift, Bilsteiny
Toyota Auris Tourist Sports 1,6Valvematic, multidrive S
EX Honda Civic 1,5 VVTI
EX JGCH 4l - trochu off
EX JGCH 5,2l - cestná leštenka

email: andrej.durda@gmail.com


Pon, 11.01.2021, 10:45
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 31.03.2013, 19:37
Príspevky: 2118
Bydlisko: Lipt. Mikuláš
Odpoveď s citáciou
Andrej, ktoré liečivá sa ešte viažu na DNA a modifikujú ho, ako pri spomínanej novej vakcíne na Covid-19? Chvália sa, že to je nová progresívna metóda, či to nieje pravda?

K tomu zisku, americký daňoví poplatníci sa vyskladali na miliardy dolárov pre farmaceutické firmy, no napriek tomu sa Bill Gates vyjadril, že ich nebude predávať za réžiu, ale zo ziskom. Ak to nieje hyenizmus tak čo to je?

Ja som mal Covid-19 cez sviatky, fakt zle mi bolo asi len jeden deň, potom som už fungoval normálne, akurát bez čuchu a chuti. Pripisujem to tomu, že som ešte pomerne mladý. No skús sa opýtať ľudí, ktorí majú sklerózu, cukrovku alebo iné autoimunitné ochorenie, ktoré okrem iného môže vyvolať vakcína nového typu, čo by si radšej vybrali, či dva týždne korony, alebo doživotné neliečiteľné problémy.

Inak, nezľahčuj chrípku, aj tá dokáže narobiť paseku. Prečo aj kvôli chrípke neuzatvárame ekonomiku?

_________________
...Respect Nature...
Som označený za extrém, pretože milujem svoju zem!


Pon, 11.01.2021, 12:22
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 10512 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 611, 612, 613, 614, 615, 616, 617 ... 701  Ďalší

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: