Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Štv, 28.03.2024, 11:05
Dnes je štvrtok 28. marca 2024, meniny má Sona a zajtra Miroslav




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 10488 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 588, 589, 590, 591, 592, 593, 594 ... 700  Ďalší
 Nieco pravdy na tom bude... 
Autor Správa
OFFROAD Expert

Registrovaný: Ned, 21.10.2007, 18:48
Príspevky: 2482
Bydlisko: LIPT.MIKULAS
Odpoveď s citáciou
Luther píše:
Jedna vec je čo sľubuje, druhá vec čo od nej chcú ľudia ktorí dotujú jej "neziskovky" :smt139 Najhoršie je, že sa to všetci dozvieme :smt012

Čo sa týka prieskumov, pripomína mi to hokejové majstrovstvá, keď sa naším darí, tak sú hrdinovia, lenže keď sa prestane dariť, už na nich padajú len nadávky.


Tesat do kamena!A ze ti ludia maju velke ocakavania,to velmi skoro pocitime.Ona mi pripada,ako kiska v sukni.


Pia, 22.03.2019, 12:04
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 30.09.2008, 18:01
Príspevky: 1932
Bydlisko: TO
Odpoveď s citáciou
Luther píše:
Čo sa týka prieskumov, pripomína mi to hokejové majstrovstvá, keď sa našim darí, tak sú hrdinovia, lenže keď sa prestane dariť, už na nich padajú len nadávky.

Tak ja nie som ani "klasický fanúšik". Keď hrajú dobre a je tam vidieť snaha a prehrajú, tak ich chválim. Ale keď hrajú na figu a flákajú to a napriek tomu vyhrajú, tak im nadávam. :-D To sa mi páčievalo u českého týmu, že fakt bojovali až do konca. Ale aj tam to už ide dole vodou. V posledných rokoch sa hokej veľmi zmenil, už nie je tak divácky atraktívny - aspoň u nás v európe. Asi preto sa vymýšľajú rozne nové pravidlá.

_________________
Pajero II 3,5l V6 24v - a už v tom zase lietam...
L200 - pracovné, a to doslova!


Pia, 22.03.2019, 12:17
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 31.03.2013, 19:37
Príspevky: 2116
Bydlisko: Lipt. Mikuláš
Odpoveď s citáciou
Nemám ho rád, ale video zaujímavé:
https://www.youtube.com/watch?v=VcbIsZK4eeQ

_________________
...Respect Nature...
Som označený za extrém, pretože milujem svoju zem!


Pia, 22.03.2019, 14:58
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Ned, 21.10.2007, 18:48
Príspevky: 2482
Bydlisko: LIPT.MIKULAS
Odpoveď s citáciou
Co tam po knihach,ci napise tenku,ci hrubu,nato srat.Dolezitejsie je,ze kto a kolko za ne zaplati :wink: .
Dalej je dolezite,ze kolko stala kampan jednotlivych kandidatov a kto ju platil.Lebo ten bude zakonite cakat,ze sa mu investicia poriadne okoti.No a do zuzanky zainvestovali fest.....tak ta sa bude musiet riadne obracat.
Inak,ja to vidim podobne,ako tento autor clanku...
https://blog.hlavnespravy.sk/10881/za-n ... e-kotleba/
Keby tam nebol majo,tak by som k volbam vobec nesiel....z hlavnych kandidatov tam nebol ani jeden,ktoremu by som mohol dat hlas.Tak som volil koho som chcel a teraz sa uz len rozhodujem,ci ist k druhemu kolu.Ci sa bude do prdele pochodovat veselsie pod taktovkou vosinktnu,ci bruselu.


Sob, 23.03.2019, 9:23
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 20.05.2009, 21:33
Príspevky: 1827
Odpoveď s citáciou
https://www.youtube.com/watch?time_cont ... 6BoseVLscg


Pon, 25.03.2019, 12:57
Profil
Velky Kraken
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 16.11.2007, 23:01
Príspevky: 7899
Bydlisko: mesto vychadzajuceho slnka Tornala City
Odpoveď s citáciou
Ogo,, je to super, ale aj totok, hocijetouz starsie, https://www.youtube.com/watch?v=Y1iWz8RAE5U
ale cista pravda,,

_________________
EX Suzuky Samuraj1.3
EXJeep Cheroke 2.1TDI
EX Jeep Grand Cheroke Limited 4Liter
EX Mitsubishi Pajero2,5TDI GLS
EX Jeep Grand Cheroke WJ 3.2 TDI Limited
EX Nissan Patrol 2.8 TDI Y60
EX Jeep Grand Cheroke 2.5TDI laredo
EX Jeep Grand Cheroke2,5TDI Limited


Uto, 26.03.2019, 13:13
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Ned, 21.10.2007, 18:48
Príspevky: 2482
Bydlisko: LIPT.MIKULAS
Odpoveď s citáciou
Aj toto je bohuzial pravda.
https://www.parlamentnilisty.cz/arena/m ... jte-575523
Neviem,v dejepise som bol vzdy slaby.....ale,mate niekto info o tom,zeby sme k nam vlacili otrokov z afriky,alebo zeby nas africania o daco obohatili?
No a teraz otazka.....kto z dua caputova sefcovic je proti tomu,aby sa u nas zavadzali taketo zhovadilosti?
Odpoved....ani jeden!Ma cenu unuvat sa k volbam v sobotu?Nema!
Kua,dnes m,a krutila cvokarka na testoch.Nieje to chore?Ja riadim mizerny kamion a musim mat cvokara,doktora,profesak,kartu a dalsie hovadiny.....a uniu mozu riadit kadejaki ozrani,fetaci a uchylaci,ktorym by som nedovolil jazdit ani s furikom.A potom sa cudujeme,ako top sprintuje do prdele.Niesme my chuji,ked toto dopustime?A nezasluzime si,aby nam toto vladlo,ked sme taki chuji?


Štv, 28.03.2019, 17:52
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 20.05.2009, 21:33
Príspevky: 1827
Odpoveď s citáciou
Už som to tu písal, cit:...Slováci volili v prvom kole prezidentských volieb podľa emócií, a nie podľa rozumu. Konštatoval politológ Ján Baránek. „Keby prevládlo rácio, výsledok by bol iný,“ vyhlásil...." Slovensky povedané, áno, sme takí chuji.
https://www.topky.sk/cl/1002081/1779723 ... -rozdelila


Štv, 28.03.2019, 21:26
Profil
Začínajúci koumák

Registrovaný: Sob, 05.12.2009, 20:45
Príspevky: 137
Bydlisko: lipt.mikulas
Odpoveď s citáciou
Nejak sa mi to nechce riesit, samozrejme, ze kazdy ma svoj "dobry" zdroj informacii, na zaklade ktoreho sa rozhoduje - ako to tak sledujem, tak vela ludi sa natolko nudi, ze pozera od rana do vecera TELKU :mrgreen: no a vysledok je aky je.
kuknite toto - ma zaujalo dneska - je to pekne :smt156
https://www.facebook.com/ostefik/videos ... 1ODY0NzI1/

_________________
LR disco I 300tdi , retrowood.sk , drevotuning.sk


Štv, 28.03.2019, 21:46
Profil WWW
OFFROAD Expert

Registrovaný: Ned, 21.10.2007, 18:48
Príspevky: 2482
Bydlisko: LIPT.MIKULAS
Odpoveď s citáciou
Poucne videjko :smt023 .Lenze my sme budik prespali a tak nas uz caka presne to,co sa snivalo tomu batuskovi :( .
Ci uz zvolime jedno,alebo druhe zlo.
Obrázok 
Clovek by skor cakal,ze tej samicke napisu heslo v zneni,napr.....:chcem,aby sme boli krainou,kde sa ludia nebudu bat zit:....a oni jej tam napisu takuto hovadinu.A najde sa dost(strasne vela ludi,az mi je to divnuo),ktori ju zvolia.Zeby sa tak tesili na tu zmenu,co slubuje?Len ona ma na mysli mozno len zmenu pohlavia :smt126 :smt126 :smt126 ...len volici si to nespravne vysvetlili.Ako vzdy.S tym umieranim jej to verim.Sak je lepsie vyletiet do luftu,ci byt zastreleny,alebo podrezany a vypustit dusu za chvilu,ako par rokov zdochynat na starobu v opatere nasho ''zdravotnictva'' a za vydatnej'' :smt126 podpory nasho statu :mrgreen:


Pia, 29.03.2019, 9:25
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 30.09.2008, 18:01
Príspevky: 1932
Bydlisko: TO
Odpoveď s citáciou
Chlapci ukľudnite sa. Ide volebný víkend, v nedeľu sa dozviete výsledky a od pondelka zase hurá do rachoty ako inokedy. A všetky katastrofické scenáre zapadnú prachom ako vždy. Jedine Harabin nechápe prečo nie je inaugurovaný keď vyhral. :-D

_________________
Pajero II 3,5l V6 24v - a už v tom zase lietam...
L200 - pracovné, a to doslova!


Pia, 29.03.2019, 10:12
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Ned, 21.10.2007, 18:48
Príspevky: 2482
Bydlisko: LIPT.MIKULAS
Odpoveď s citáciou
Coze harabin....ale svagor sa so mnou nebavi :smt010 .Ten ''moj zkurveny a ficom kupeny'' :smt121 kotleba ukradol hlasy svagrovmu ''najsamlepsiemu zachrancovi slovenska'' :smt126 :smt126 ''pevnemu v nazoroch a cistemu ako lalia'' sudruhovopanovi harabinovi :smt126 :smt126 .Tak sa svagor ide pozerat,ako moja jebnuta rodina kraca do prdele :smt126 ......ked sme nepodporili prezidenta,ktory by ''zatocil'' :smt126 :smt126 s tymi kurvami :smt126 :smt126 :smt126
Tak uz nam prichodi naozaj len cakat,ci vyhra zlo,alebo zlo a v pondelok nakracat do tej rachoty.Poniektori uz v nedelu :smt011 .
A zacat pocuvat rozpravocky,ktorymi nas zacnu krmit buduci poberaci tisicovych platov v bruseli. :wink:


Pia, 29.03.2019, 14:27
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 20.05.2009, 21:33
Príspevky: 1827
Odpoveď s citáciou
Nezabudnite si posunúť hodinky, najlepšie pred r. 1989, treba to skúsiť znova.....

Stále ohováraní „súdruhovia komunisti“ za „socializmu“ vo vojnou zničenom Československu :
• Vydržiavali veľkú armádu, ktorá nielen že strážila hranice a bola pripravená chrániť vlasť, ale bola kedykoľvek pripravená pomáhať pri živelných udalostiach a aj na akomkoľvek úseku hospodárstva.
• Zabezpečili prácu všetkým svojim občanom.
• Všetci Rómovia museli pracovať. Príživníci išli do väzenia. Ten, kto neplatil výživné na deti, išiel do vezenia, tam musel pracovať a peniaze išli matke a deťom.
• Ľudia zarábali toľko, že každý mohol vyžiť.
• V každom meste postavili továrne.
• Elektrifikovali a plynofikovali krajinu.
• Postavili vodné a tepelné elektrárne.
• Postavili nemocnice, zdravotnícke strediská a zaistili bezplatnú zdravotnú starostlivosť.
• Postavili obrovské množstvo cenovo dostupných bytov, ktoré ešte dnes majú takú cenu, že hypotéku na nich treba splácať celý život. Ich nájom bol veľmi lacný.
• Ceny energii boli veľmi lacné.
• Školstvo na všetkých stupňoch bolo úplne bezplatné.
• Postavili školy s jedálňami, telocvičňami a ihriskami.
• Vybudovali vodovody.
• V každej obci postavili kino, knižnicu, kultúrny dom, požiarnu zbrojnicu, poštu a obchod.
• Vybudovali pionierske domy a pionierske tábory. Starali sa o bezplatné aktivity mládeže vo voľnom čase?
• Postavili rekreačné zariadenia a pracujúcim poskytovali rekreácie na zotavenie zadarmo.
• Postavili zimné štadióny, futbalové štadióny, športové haly, plavárne a iné športové zariadenia.
• Vybudovali bezprašné cesty do každej dediny.
• Stavali diaľnice.
• Zelektrifikovali železničné trate.
• Zabezpečili lacné autobusové spojenie do každej dediny od rána do polnoci.
• Poskytovali zľavy na dopravu pre študentov a pracujúcich.
• Zabezpečili sebestačnosť vo výrobe potravín.
• Potraviny boli veľmi kvalitné.
• Potraviny boli lacné s rovnakou cenou na celom území Československa.
• Veci pre malé deti boli za smiešne nízke ceny.
• Neboli bezdomovci.
• Mladým rodinám poskytovali nenávratné pôžičky na kúpu zariadení a stavbu rodinných domov.
• Do dôchodku sa odchádzalo v 60-ke, ženy „s deťmi“ a niektoré ťažké roboty skôr.
• Vybudovať telekomunikačné systémy, rozhlasové a televízne vysielanie.
• Ľudia sa nebáli chodiť v noci po mestách a dedinách a cítili sa bezpečne. Malé deti sa samé voľne pohybovali po širokom okolí.
• Počet ľudí pribúdal, pričom sme na bicykloch nemuseli nosiť prilby, v autách sa nepoužívali sedačky, ...
• Nechránili sa osobné údaje, lebo ich nikomu nebolo treba.
• Ľudia boli družnejší a viac sa spolu zabávali (osobne, nie cez mobilné telefóny).
• Pôdu mohol vlastniť iba občan Československa.
• Drogy, terorizmus, ... boli neznámymi pojmami.
• O homosexuáloch, ... nebolo nič počuť.
• Cenzúra čiastočne dokázala ochrániť plátna kín, obrazovky televízorov, koncertné sály, ... od „kultúrnych“ výplodov idiotov, debilov, úchylákov, ... ktorí sa museli stiahnuť „do pivníc a tmavých uličiek“.
• Ukážte mi jediný národ našej veľkosti, ktorý dokázal vyrábať a vyvíjať prúdové lietadlá, dopravné lietadla, atómové reaktory, lokomotívy, trolejbusy, autobusy, traktory, radary, motocykle, osobné automobily, špičkové zbrane, tkáčske stroje, poľnohospodárske stroje, obrovské turbíny, nákladné automobily, námorné lode, tanky, špičkové sklárske a porcelánové výrobky, podieľať sa na vesmírnom výskume a vyrábať kvalitnú oceľ a hutnícke výrobky. Dnes nevyvíjame nič, sme iba montovňa automobilov.
• Po „okupácii“ v roku 1968 nám „Rusi“ nerozkradli štát, nechali nám naše banky a naše peniaze, ponechali nám naše poľnohospodárstvo a fabriky, obchodovali s nami, zabezpečili, pokoj, spokojnosť a mier.
• A pri tom všetkom mali vyrovnaný štátny rozpočet a žiadne dlhy !!!!
• „Kapitalizmus“ mal lepšiu iba jednu vec : dokonale prepracovanú a účinnú propagandu, ktorou dokázal nakaziť našu spoločnosť a dostal osprostený dav do ulíc, kde sa štrngajúcimi kľúčmi pripravil o všetko.
Stav po 30-tich rokoch kapitalizmu a liberalizmu :
• Majetok štátu rozkradnutý, veľká časť národa nevie ako prežiť, bezdomovci, ... a dlh štátu a občanov dosahuje astronomickú výšku. V krajine ktorú nepustošia tornáda, nesužujú zemetrasenia, nevybuchujú sopky, úrodu nežerú kobylky, netrápia ju suchá a 70 rokov nezažila vojnu.
• Za socializmu niekto ukradol vrece uhlia alebo cementu, ale teraz po "novembri" niekto ukradol celé bane a cementárne.
• Západ nás skrotil ako lacnú pracovnú silu a urobil si z nás odbytište pre svoje druhotriedne výrobky.
• Z komunistu sa stal demokrat, z ateistu katolík, z veksláka podnikateľ, zo zlodeja a podvodníka podnikateľ, z výpalníka esbeeskár. Z dušičiek sa stal Helloween, z deda Mráza sa stal Santa Claus. V škole sú učitelia bez autority a po chodbách drogy. Nekvalitné potraviny, v alkohole metanol. V televízii hnoj.
• Aj socializmus mal svoje mínusy, lenže teraz plusov poriadne ubudlo a mínusov extrémne pribudlo a stále pribúda.


Pia, 29.03.2019, 14:33
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 30.09.2008, 18:01
Príspevky: 1932
Bydlisko: TO
Odpoveď s citáciou
A kde skončila tá ružová minulosť? V :smt141 ! :-D Ale ako vtip dobré... :smt005

_________________
Pajero II 3,5l V6 24v - a už v tom zase lietam...
L200 - pracovné, a to doslova!


Pia, 29.03.2019, 15:10
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Ned, 21.10.2007, 18:48
Príspevky: 2482
Bydlisko: LIPT.MIKULAS
Odpoveď s citáciou
Martinoff,v riti to skoncilo preto,lebo vo vedeni statu neboli komunisti.
K prvej casti Ogovho prispevku mam par vyhrad,hodnotenie po 30tich rokoch....tam nemam,co by som vytkol.Len by bolo treba doplnit aj to,ako sa zvysila zivotna uroven...teda,skor konzumna.Ale tam nema az taku velku zasluhu kapitalizmus,ale vyvoj.Na konci sociku mali ludia predsa tiez daleko vyssiu zivotnu uroven,ako na konci kapitalizmu.
Ja by som to ako vtip nehodnotil.....skor ako smutnu realitu.
A kde podla teba skonci tato pozlatkom obalovana sucastnost?


Pia, 29.03.2019, 17:34
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 10488 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 588, 589, 590, 591, 592, 593, 594 ... 700  Ďalší

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: