Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Pon, 29.04.2024, 6:42
Dnes je pondelok 29. apríla 2024, meniny má Lea a zajtra Anastázia




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 10518 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 553, 554, 555, 556, 557, 558, 559 ... 702  Ďalší
 Nieco pravdy na tom bude... 
Autor Správa
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 16.03.2009, 1:26
Príspevky: 2391
Bydlisko: Zvolen
Odpoveď s citáciou
:shock: no teda, Tisovec :smt139
A kedy to vlastne je?
Nie som ešte v stave trvalej prítomnosti v tejto gubernii a tak veru neviem, ale možno aspoň kuknúť by sa mohlo stihnúť... nože, kedy sa to deje?

_________________
Jenki

Patrol GR (Y61) 2,8 TD6 Wagon, Family Off Road Edition
Subaru Outback 3,6 H6, SUV Edition
Pajerko II, 3,5 V6 automat, SWB, Off Road Edition - predané


Uto, 11.04.2017, 14:49
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Uto, 17.04.2012, 18:31
Príspevky: 2593
Bydlisko: Vychod
Odpoveď s citáciou
Dnes rano v spravach,ze amici pre zmenu poslali dalsie lodky s tymi tomahawkami ku severnej koreii,ze reku bude dalsi ohnostroj ci co mozme cakat ? :smt139 :smt067


Uto, 11.04.2017, 14:55
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 19.07.2009, 9:45
Príspevky: 577
Bydlisko: BA/Zvol.Slatina
Odpoveď s citáciou
dalsi vikend, 20-23. april

_________________
Pajero Wagon 3,0 V6 24V - 35x13,5R15 Maxxis Mudzilla, Superwinch 12000, CB Intek, Sirio 1000 + LPG STAG
Stavba - Nissan Patrol K160, 3.3TD, OME podvozok, ARB vzadu+kompresor, 36" SuperSwamper TSL, Warn winch, Tripmaster, CB, klietka...


Uto, 11.04.2017, 15:01
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 16.03.2009, 1:26
Príspevky: 2391
Bydlisko: Zvolen
Odpoveď s citáciou
Nejdem tu przniť všeobecne-politické okienko, ale ďakujem.
Nevyzerá to veru dobre, zahraničná činnosť má prednosť zatiaľ.

_________________
Jenki

Patrol GR (Y61) 2,8 TD6 Wagon, Family Off Road Edition
Subaru Outback 3,6 H6, SUV Edition
Pajerko II, 3,5 V6 automat, SWB, Off Road Edition - predané


Uto, 11.04.2017, 15:24
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 30.09.2008, 18:01
Príspevky: 1932
Bydlisko: TO
Odpoveď s citáciou
JOE66 píše:
Dnes rano v spravach,ze amici pre zmenu poslali dalsie lodky s tymi tomahawkami ku severnej koreii,ze reku bude dalsi ohnostroj ci co mozme cakat ? :smt139 :smt067

Joe ukľudni sa, oni ich majú všade. Určite by sa nejaká našla aj na Liptovskej Mare. :-D

To Jenki: dlho si sa neukázal, snáď niekde "neagentíš"?! :-D Ako vidíš, naše zahranično-domáco-politické okienko ( po slovensky krčma :-D ) stále funguje, ale témy nejak dochádzajú, resp. nudia. Dokonca by sa dal parafrázovať Erich Maria Remarque - Na západe nič nového. Na východe jak by dal. :-D

_________________
Pajero II 3,5l V6 24v - a už v tom zase lietam...
L200 - pracovné, a to doslova!


Uto, 11.04.2017, 15:48
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Uto, 17.04.2012, 18:31
Príspevky: 2593
Bydlisko: Vychod
Odpoveď s citáciou
Az tak to neprehanaj ,ze ich maju vsade -skor by ich cheli mat vsade a aby vazali im platili ich naklady na ne :smt021 Ja kludny len clovek uz nemoze zapnut radio alebo pozriet telku alebo precitat noviny aby stale ta ista pesnicka sa neopakovala aki su rusaci agresori a kolko zidov zahynulo pocas holokaustu :smt021 propaganda jak vysita :smt126


Uto, 11.04.2017, 16:07
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 20.05.2009, 21:33
Príspevky: 1835
Odpoveď s citáciou
[quote="Martinoff"] ....politické okienko ( po slovensky krčma :-D ) stále funguje, ale témy nejak dochádzajú, resp. nudia....[/quote]

Opisuješ zrejme svoj názor. Ja to vnímam ináč.


Uto, 11.04.2017, 17:19
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 16.03.2009, 1:26
Príspevky: 2391
Bydlisko: Zvolen
Odpoveď s citáciou
Martinoff píše:
JOE66 píše:
Dnes rano v spravach,ze amici pre zmenu poslali dalsie lodky s tymi tomahawkami ku severnej koreii,ze reku bude dalsi ohnostroj ci co mozme cakat ? :smt139 :smt067

Joe ukľudni sa, oni ich majú všade. Určite by sa nejaká našla aj na Liptovskej Mare. :-D

To Jenki: dlho si sa neukázal, snáď niekde "neagentíš"?! :-D Ako vidíš, naše zahranično-domáco-politické okienko ( po slovensky krčma :-D ) stále funguje, ale témy nejak dochádzajú, resp. nudia. Dokonca by sa dal parafrázovať Erich Maria Remarque - Na západe nič nového. Na východe jak by dal. :-D

Jasné, ako si to napísal ... "agentím". Je to v podstate moje hlavné poslanie. :smt126
Som agent s teplou vodou.
V skutočnosti iba lietam, je to náročné na čas a tak moc mi toho nezostáva. Ale držím vám palce, aby vám to tu vydržalo.

_________________
Jenki

Patrol GR (Y61) 2,8 TD6 Wagon, Family Off Road Edition
Subaru Outback 3,6 H6, SUV Edition
Pajerko II, 3,5 V6 automat, SWB, Off Road Edition - predané


Uto, 11.04.2017, 18:03
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 30.09.2008, 18:01
Príspevky: 1932
Bydlisko: TO
Odpoveď s citáciou
OGO, pochopiteľne že opisujem svoj názor. Ale štatistiku neojebabreš - za 3 mesiace pribudlo 10 strán. To v minulosti pribudlo za 2-3 dni. Alebo to bude tým, že sa vo svete a doma už nedeje nič čoby nás trápilo? :-D V tom prípade som rád že všetko smeruje k "svetlým zajtrajškom". :smt126 :smt126 :smt126

To Jenki: aj teplú vodu treba. Pravdou je, že každý na niečom "ulietavame". Len Ty to berieš tak poctivo, aj s krídlami. :smt023

_________________
Pajero II 3,5l V6 24v - a už v tom zase lietam...
L200 - pracovné, a to doslova!


Uto, 11.04.2017, 20:19
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 20.05.2009, 21:33
Príspevky: 1835
Odpoveď s citáciou
[quote="jenki"]:D ahojte národ ofroadový :-D po dlhom čase.
Vidím, že vývoj v čase ukázal nejaké tie drobné výsledky :wink:
16násobný agent zrejme stratil svoj glanc a vyrazil do inej komunity mútiť vodu v službe korektnosti.
Poniektorí postupne objavili zrkadlo aby zistili, že to čo tam rozoznávajú je ... trochu komické, a tak pooostupne prihýnajú svoj obraz i názory :-)
Veď, tak akosi to stojí v "múdrych" knihách, že len blbec trvá na svojich názoroch a ohybnosť je vlastnosť, nie vada......[/quote]

...ďalší neadresný kádrovčík ?


Uto, 11.04.2017, 22:28
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 20.05.2009, 21:33
Príspevky: 1835
Odpoveď s citáciou
[quote="Martinoff"]---OGO, pochopiteľne že opisujem svoj názor. Ale štatistiku neojebabreš - za 3 mesiace pribudlo 10 strán. To v minulosti pribudlo za 2-3 dni. Alebo to bude tým, že sa vo svete a doma už nedeje nič čoby nás trápilo? :-D V tom prípade som rád že všetko smeruje k "svetlým zajtrajškom".....[/quote]

No, štatistika....ja osobne si myslím, že za to sem pribúda menej príspevkov, lebo tieto veci, ktoré sa tu občas rozoberajú, väčšinu nezaujímajú.
Koľko členov má vlastne tento klub ? 3-4 tisíc ? Koľkí prispievajú ? Koľkí prispievajú do tohoto vlákna ?
Ďalej by som chcel poukázať na to, že v tomto vlákne sa občas preberajú viac - menej odlišné veci ako blato, drapáky, šnorchle a navijaky.
Poslednú dobu sa toho deje vo svete dosť, tu nie sú na to reakcie. Ja sa nečudujem. Kto nič nespraví, ten nič nepokazí., kto nič nenapíše, na toho kritika nepadne.


Uto, 11.04.2017, 22:33
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 30.09.2008, 18:01
Príspevky: 1932
Bydlisko: TO
Odpoveď s citáciou
OGO, tá štatistika sa týkala výlučne tohto vlákna. Načri trochu do minulosti a uvidíš. Toto vlákno je záležitosťou úzkeho klubu "zaujatých". Ale čas ukázal, že vlastne nič sa neudialo. A tak emócie a záujem vychladli. Stačí prelistovať 200-300 (aj menej) strán späť a zistíš že senzácie na chvíľu zažiarili, ale rýchlo aj pohasli.

_________________
Pajero II 3,5l V6 24v - a už v tom zase lietam...
L200 - pracovné, a to doslova!


Uto, 11.04.2017, 23:07
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 20.05.2009, 21:33
Príspevky: 1835
Odpoveď s citáciou
[quote="Martinoff"]OGO, tá štatistika sa týkala výlučne tohto vlákna. Načri trochu do minulosti a uvidíš. Toto vlákno je záležitosťou úzkeho klubu "zaujatých". Ale čas ukázal, že vlastne nič sa neudialo. A tak emócie a záujem vychladli. Stačí prelistovať 200-300 (aj menej) strán späť a zistíš že senzácie na chvíľu zažiarili, ale rýchlo aj pohasli.[/quote]


Vážený pane.,
ale však ja ani v najmenšom nespochybňujem tvoje výsledky, ktoré sú podopreté štatistikou.
Mám pocit, že sme obaja písali o tom istom, ale bolo to pochopené ináč.
Ako som spomínal, je plno vecí, ktoré majú za následok, že toto vlákno má teraz preukázateľne (ano, aj štatisticky) menšiu dynamiku prispievania ako tomu bývalo počas niektorých uplynulých období.
Ono dá sa nejaké téma rozpitvať, aj z laického hľadiska celkom fundovane, ale bohužiaľ sa stáva, že miesto vecnej a logickej argumentácie sa debata skĺzne do ironizácie, zosmiešňovania osoby, prípadne navodenia situácie, že vznikne pocit, že húúú, tu naozaj nie je potrebné viac písať.
Na škodu veci je aj to, že čiastočne sa tu vlastne odzrkadľuje aj záujem o veci verejné, no a potom sa niektoré veci dejú tak ako sa dejú a potom miesto aktivity na správnom mieste sa to doháňa aktivitou namieste, kde sa už nedá nič zmeniť....


Uto, 11.04.2017, 23:22
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 16.03.2009, 1:26
Príspevky: 2391
Bydlisko: Zvolen
Odpoveď s citáciou
OGO píše:
jenki píše:
:D ahojte národ ofroadový :-D po dlhom čase.
Vidím, že vývoj v čase ukázal nejaké tie drobné výsledky :wink:
16násobný agent zrejme stratil svoj glanc a vyrazil do inej komunity mútiť vodu v službe korektnosti.
Poniektorí postupne objavili zrkadlo aby zistili, že to čo tam rozoznávajú je ... trochu komické, a tak pooostupne prihýnajú svoj obraz i názory :-)
Veď, tak akosi to stojí v "múdrych" knihách, že len blbec trvá na svojich názoroch a ohybnosť je vlastnosť, nie vada......


...ďalší neadresný kádrovčík ?

No, ak to bolo na moju adresu, trafil si sa. :-D :smt121
Ja som zrejme bol vždy dôsledne neadresný. A ďalší neznámy. Nikto ma nikdy nevidel na žiadnej offroadovej akcii osobne, len som sa vždy prejavoval cez klávesnicu.
Aspoň, že viem poradiť, dobrosrdečne.
Čítanie s porozumením.

_________________
Jenki

Patrol GR (Y61) 2,8 TD6 Wagon, Family Off Road Edition
Subaru Outback 3,6 H6, SUV Edition
Pajerko II, 3,5 V6 automat, SWB, Off Road Edition - predané


Str, 12.04.2017, 10:21
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 20.05.2009, 21:33
Príspevky: 1835
Odpoveď s citáciou
jenki
To čítanie s porozumením ti zrejme nejde, pokiaľ si nepochopil, na čo som narážal.
Takže sa ti to vynasnažím napísať po lopate, aby nedošlo k neporozumeniu !

píšeš:
...“ 16násobný agent zrejme stratil svoj glanc a vyrazil do inej komunity mútiť vodu v službe korektnosti....“
To je kto ????
To koho tu kádruješ že je 16násobným agentom ?

Píšeš:
...“ Poniektorí postupne objavili zrkadlo aby zistili, že to čo tam rozoznávajú je ... trochu komické, a tak pooostupne prihýnajú svoj obraz i názory...“
To o komu to tu píšeš ?
To sú kto „tí poniektorí“ ????
Prečo píšeš tak neadresne ?
Pokiaľ ti niekto vadí, prečo to nenapíšeš konkrétne ?
Máš strach to napísať, že používaš takéto neadresné osočovania ?

A čo sa týka toho, či ťa vidia na offroadovej akcii osobne, alebo nie, too je druhá vec, načo to sem dávaš ? Tu sa prejavuješ cez klávesnicu a pokiaľ nie si konkrétny, adresný, tak niekto z tých tvojich poniektorých to môže kľudne považovať za osočovanie.
Tak čítaj s porozumením, a buď adresný, nech sa tu vie, konkrétne o kom to tu vypisuješ !

Teraz som fakt zvedavý, kto je podľa teba ten 16násobný agent a kto sú tí, čo objavili zrkadlo a prihýnajú svoj obraz i názory !


Str, 12.04.2017, 11:25
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 10518 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 553, 554, 555, 556, 557, 558, 559 ... 702  Ďalší

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: