Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Pia, 19.04.2024, 22:55
Dnes je piatok 19. apríla 2024, meniny má Jela a zajtra Marcel




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 10512 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 591, 592, 593, 594, 595, 596, 597 ... 701  Ďalší
 Nieco pravdy na tom bude... 
Autor Správa
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 20.05.2009, 21:33
Príspevky: 1833
Odpoveď s citáciou
No ja osud Slovenska vidím vo veľmi v čiernych farbách. Žijem tu dole na dolniakoch, a tak mám možnosť porovnávať mentalitu Slovákov a Maďarov. Preto vidím, že Slováci sa boja, nie sú hrdí na domovinu, a nevedia sa dohodnúť. Maďari držia pokope, ich predseda vlády Orbán je veľmi silná osobnosť, bráni svoj národ a nebojí sa to povedať ani v Bruseli. Naproti tomu slovenský prezident, kde len príde, tak hanobí Slovensko a označuje ho ako mafiánsky štát. V prezidentskom paláci privítal kozu, je zapletený do série trestných činov, atd, atd. Pelegrini teraz v USA asi zapredal dušu, že ho tam privítali...no vravím, aj tvrdím, že najmenší člen EÚ je aj najslabší.
Povedzte mi, kde to dospeje, ked 30 rokov po komunistoch je tu taký právny, morálny a spoločenský chaos, ked zarábame 3-4x menej ako na západe ???


Sob, 04.05.2019, 21:14
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Uto, 17.04.2012, 18:31
Príspevky: 2593
Bydlisko: Vychod
Odpoveď s citáciou
Ogo naco sa pytas otazku ked vies na nu aj odpoved :-D Dobre uz bolo ,ze vies kde to speje :smt150 :smt141


Ned, 05.05.2019, 0:56
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 16.11.2008, 20:51
Príspevky: 1052
Bydlisko: Bratislava
Odpoveď s citáciou
Ogo - bude referendum kde slovensko,časť rumunska a ďalších stratených častí sa znova vráti k maďarsku s tým rozdielom,že už nebude kráľovstvo ale "autonómia". :smt017 :-D

_________________
Nissan Pathfinder R51 2005 128kW malá "expedičná" úprava: ASFIRpredný nárazník + ochrana spodku, IRON MANpodvozok, BFG KO2pneu,navijáčik


Pon, 06.05.2019, 14:17
Profil
Velky Kraken
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 16.11.2007, 23:01
Príspevky: 7906
Bydlisko: mesto vychadzajuceho slnka Tornala City
Odpoveď s citáciou
Fefe píše:
Ogo - bude referendum kde slovensko,časť rumunska a ďalších stratených častí sa znova vráti k maďarsku s tým rozdielom,že už nebude kráľovstvo ale "autonómia". :smt017 :-D



a nevylucujes niaku novu RU monarchiu?? len niak zmodernizovanu,,???este to by bolo najmudrejsie,,aspon sprosty slovak by nemohol tolko picovat, :-D :-D :-D

_________________
EX Suzuky Samuraj1.3
EXJeep Cheroke 2.1TDI
EX Jeep Grand Cheroke Limited 4Liter
EX Mitsubishi Pajero2,5TDI GLS
EX Jeep Grand Cheroke WJ 3.2 TDI Limited
EX Nissan Patrol 2.8 TDI Y60
EX Jeep Grand Cheroke 2.5TDI laredo
EX Jeep Grand Cheroke2,5TDI Limited


Pon, 06.05.2019, 15:23
Profil
Začínajúci koumák

Registrovaný: Sob, 05.12.2009, 20:45
Príspevky: 137
Bydlisko: lipt.mikulas
Odpoveď s citáciou
Chlopi, nemam telku ani radio /chvalabohu/ a nehladam info - no začuv som, ze ti co prisli o obcianstvo koli tomu ze si našli "lepšie" bolo im nase odobrate a teras uz moze byt aj ponavrátenô??? co je na tom pravdy?
a tiez vraj ukraina toto "prepasla a vela ludi ma aj maďarskô občianstvo.... a ked bude referendum.... o kadecom ,ktovie ako sa bude hlasovat - nechce sa mi hladat, lebo najdem aj vela inych veci a nerad sa rozculujem :smt005
dik za info :idea:
ma zaujalo

_________________
LR disco I 300tdi , retrowood.sk , drevotuning.sk


Pon, 06.05.2019, 20:24
Profil WWW
Velky Kraken
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 16.11.2007, 23:01
Príspevky: 7906
Bydlisko: mesto vychadzajuceho slnka Tornala City
Odpoveď s citáciou
marek sk,lm,, vedel si otom ze aj Janosik bol madar?? :smt017 :mrgreen: ,, veru hej,, studoval na farskej skole za farara v Budapesti,, len sa potom nato vybodol, :smt023 bo mu lepsie seklo byt zbojnikom,, :smt151 ,, a ze chudobnym daval?? bacov cocot, bol to lump,, :smt151 ,, no tuto informciu mam od jedneho z Liptova, co dobre pozna hystoriu,, tiez som len cucal, a ukazal mi to v niakej knihe co mal sebou.. :smt151 :smt023

_________________
EX Suzuky Samuraj1.3
EXJeep Cheroke 2.1TDI
EX Jeep Grand Cheroke Limited 4Liter
EX Mitsubishi Pajero2,5TDI GLS
EX Jeep Grand Cheroke WJ 3.2 TDI Limited
EX Nissan Patrol 2.8 TDI Y60
EX Jeep Grand Cheroke 2.5TDI laredo
EX Jeep Grand Cheroke2,5TDI Limited


Uto, 07.05.2019, 10:36
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Ned, 21.10.2007, 18:48
Príspevky: 2492
Bydlisko: LIPT.MIKULAS
Odpoveď s citáciou
Efi,ako vies,ze v tej knihe bola napisana pravda? :wink:
Mne tiez jeden historik z muzea rozpraval,ze povest o tom,ze janosik rozdaval dukaty vznikla tak,ze sa v krcme ozral a rozhadzoval ich.....ale ci je to pravda..... :smt017 .
Sak o par rokov sa uz bude ''historia'' o ''najvecsom humanistovi'' vykladat tak,ze s par studakmi porazil komancov v cssr :mrgreen:
Niekto raz povedal,ze historia je ta najvecsia defka :wink: ...a ma podla mna pravdu.Dalsia vec....vzdy ju pisu vitazi a tak sa rozlicnym vykladom historie neda vsetko (skoro nic)verit :-D

Takto o rok si uz tie zmanipulovane teliatka mozno budu uctievat pamiatku padlych vojakov zastavami s hakenkrajcom :smt078
https://www.hlavnespravy.sk/progresivne ... ie/1746856
Nahodou z toho ps nemame aj buducu ''hlavu'' statu :smt022 ?


Uto, 07.05.2019, 20:00
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 20.05.2009, 21:33
Príspevky: 1833
Odpoveď s citáciou
Ako som už aj prednedávnom písal, budúcnosť Slovenska vidím zle-nedobre. Aj tento report, čo si dal Bahno, to len potvrdzuje. Ja sa už neprestávam diviť, čo za ľudia to sú, čo vyznávajú takéto hodnoty. Čo to mali za prijebaných rodičov, čo ich takto vychovali ? To čo sú vlastne tie hodnoty liberálnej demokracie ? Ked to je také dobré, ako to, že už celé Slovensko nie je za ? Ako je to možné, že tu vznikajú nové a nové strany, a každá jedna chce len to najlepšie pre obyvateľov ? 30 rokov po komunistoch, človek by povedal, že už by to malo byť komplet ustálené, stabilizované...a ono čí dalej, tým väčšie a väčšie sračky vyplávajú na vrch.
Ja len jedno tvrdím - na komunistov nadávali, že vraj mali svoju propagandu a obyvateľom vymývali mozgy, no čo sa teraz deje 30 rokov po komunistoch, tak toto násobne prekonáva aj najmaximálnejšiu komunistickú propagandu.


Uto, 07.05.2019, 22:10
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Ned, 21.10.2007, 18:48
Príspevky: 2492
Bydlisko: LIPT.MIKULAS
Odpoveď s citáciou
Ogo,akych 30 rokov po komunistoch? :shock:
Ja by som povedal,ze komunisti nikdy nevladli(akurat tak pri sustruhu :wink: ) a za druhe,vlada tych,co vladli za tzv.sociku,nikdy neskoncila.Ti vladnu furt,len uz niesu preobleceni len v cervenom.Zistili,ze ludom lahsie vymyju mozgy,ked sa oblecu pestrofarebne.A dari sa im.
Ludom vymyvaju mozgy coraz viac,do vlad sa dostavaju coraz vecsi degenerati a ludia sa im snazia podobat.......
Ale trapit ta to dako nemusi.Vsetko to uz bolo.Ktovie,kolko ''civilizacii'' pred nami uz takto skoncilo a ktovie kolko ich takto za parstotisic rokov skonci :smt017 ......Moznoze je ludstvo takto naprogramovane amozno sa s nami len niekto hra :wink: ......
Je to s nami tak,ako s tymi mysami v labaku.Cim viac ich krmia a rozmaznavaju,tym su lenivsie,jebnutejsie a nakoniec sa od dobroty pozeru medzi sebou.A s ludmi je to skoro rovnake.Kedze sa teraz mame tak dobre,ako este nikdy,sme pohodlni a rozmaznani,ako este nikdy,tak len cakam,kedy sa to zvrtne :smt011 .Ci to bude uz za nasej generacie,alebo potrebuju,aby este prirodzene vymrela nasa generacia,ktora by tomu zvrtnutiu este (mozno) dokazala zabranit....tazko povedat.


Str, 08.05.2019, 8:59
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Ned, 21.10.2007, 18:48
Príspevky: 2492
Bydlisko: LIPT.MIKULAS
Odpoveď s citáciou
Ako oslavujete vitazstvo?Ja som dnes v rajchu pripil po dlhej dobe s par ruskymi vodicmi a nasrali sme par nackov :D .....


Str, 08.05.2019, 19:36
Profil
Velky Kraken
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 16.11.2007, 23:01
Príspevky: 7906
Bydlisko: mesto vychadzajuceho slnka Tornala City
Odpoveď s citáciou
bahno píše:
Efi,ako vies,ze v tej knihe bola napisana pravda? :wink:
Mne tiez jeden historik z muzea rozpraval,ze povest o tom,ze janosik rozdaval dukaty vznikla tak,ze sa v krcme ozral a rozhadzoval ich.....ale ci je to pravda..... :smt017 .
Sak o par rokov sa uz bude ''historia'' o ''najvecsom humanistovi'' vykladat tak,ze s par studakmi porazil komancov v cssr :mrgreen:
Niekto raz povedal,ze historia je ta najvecsia defka :wink: ...a ma podla mna pravdu.Dalsia vec....vzdy ju pisu vitazi a tak sa rozlicnym vykladom historie neda vsetko (skoro nic)verit :-D

Takto o rok si uz tie zmanipulovane teliatka mozno budu uctievat pamiatku padlych vojakov zastavami s hakenkrajcom :smt078
https://www.hlavnespravy.sk/progresivne ... ie/1746856
Nahodou z toho ps nemame aj buducu ''hlavu'' statu :smt022 ?




Mnooo veru mozem iba stebou suhlasit,, ono sa hovory ze dejiny pisu vytazi,, :mrgreen: ono ten pan dotycny sa zaobera hystoriou, ale ako pises, :smt017 ktovie ako to bolo,, napriklad, nas oslobodila cervena armada,,zaco im vdacime, ale uz sa prifaruju aj americania ze oni su osloboditelia teda aj,, hm, :smt017 nemaju :smt152 vsak ziadny podiel natom, skorej na vypuknuti vojny, :smt023 ktoru financovali americky zidia, bankary, a takisto aj oni dali dat vybudovat koncetracne tabory,, len pozdejsie sa Adolf spamatal a uchytil sa lepsie moci a stal sa nenasytnym,, co sa amikom veru vymklo z ruk bo videli ze vsade sa rozprestiera adolf, a potom bolo co bolo.. :smt151

_________________
EX Suzuky Samuraj1.3
EXJeep Cheroke 2.1TDI
EX Jeep Grand Cheroke Limited 4Liter
EX Mitsubishi Pajero2,5TDI GLS
EX Jeep Grand Cheroke WJ 3.2 TDI Limited
EX Nissan Patrol 2.8 TDI Y60
EX Jeep Grand Cheroke 2.5TDI laredo
EX Jeep Grand Cheroke2,5TDI Limited


Štv, 09.05.2019, 8:49
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 20.05.2009, 21:33
Príspevky: 1833
Odpoveď s citáciou
Prepisovači dejín môžu uspieť ľahko, lebo preukázateľne toľko debilov ako je teraz si jakživ nepamätám a to už mám za chvíľu 60. A čo je najhoršie, debilov pribúda. Napokon to je aj zámer eú - zmiešaním rás znížiť iq obyvateľstva no a človek, čo má iq ako hojdací koník veľa vody nenamúti, toho sa báť netreba.


Štv, 09.05.2019, 20:18
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 15.03.2009, 22:18
Príspevky: 2349
Bydlisko: Banská Štiavnica
Odpoveď s citáciou
bahno píše:
Ako oslavujete vitazstvo?Ja som dnes v rajchu pripil po dlhej dobe s par ruskymi vodicmi a nasrali sme par nackov :D .....

:smt126 no ja som poctivo vystrielal 50. rán z predofky

_________________
Ex. XJ. 2,5td 1998.
WJ 2,7 crd 2002. zatial leštenka . Grand Vitara 2,0td 2006 3dv.
WK/WH 3crd. 2006.
Prejdem kade chcem - skoro všade !


Pia, 10.05.2019, 7:57
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Ned, 21.10.2007, 18:48
Príspevky: 2492
Bydlisko: LIPT.MIKULAS
Odpoveď s citáciou
A ja som si dal s ruskimi kolegami v rajchu stakan vodky a podarilo sa mi nasrat nafukaneho nemeckeho esbeeskara,co sa tvaril ako druhy ada tak,ze ho skoro kleplo :D ...tak som bol spokojny.

Lenze som sa trocha zacital do pc pri obede a mna zas nasral tento zdegenerovany tvor.....
https://www.epshark.cz/clanek/2027/na-r ... -zapomente
Kua,ani nejdem dalej obedovat,aby som nemusel ist :smt078


Pia, 10.05.2019, 13:59
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 20.05.2009, 21:33
Príspevky: 1833
Odpoveď s citáciou
Ten záver je najlepší, pekne to povedali obaja. Teraz už aspoň nie sú pochybnosti, akú demokraciu presadzujú. Kde sú všetcia, čo očierňovali CCCP a ich vplyv na nás ???, by sa mohli teraz vyjadriť.


Pia, 10.05.2019, 18:49
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 10512 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 591, 592, 593, 594, 595, 596, 597 ... 701  Ďalší

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: