Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Pia, 26.04.2024, 17:02
Dnes je piatok 26. apríla 2024, meniny má Jaroslava a zajtra Jaroslav




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 10518 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 626, 627, 628, 629, 630, 631, 632 ... 702  Ďalší
 Nieco pravdy na tom bude... 
Autor Správa
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 05.10.2006, 8:47
Príspevky: 4612
Bydlisko: Hlavná dedina
Odpoveď s citáciou
Nuž krajina neobmedzených možností a zázrakov.

Ale len pre pár vyvolených :-D

A.

_________________
WJ 2004 4,0l Laredo, 242 štandartne vo výbave - cestná leštenka 2" lift, Bilsteiny
Toyota Auris Tourist Sports 1,6Valvematic, multidrive S
EX Honda Civic 1,5 VVTI
EX JGCH 4l - trochu off
EX JGCH 5,2l - cestná leštenka

email: andrej.durda@gmail.com


Pia, 19.03.2021, 8:18
Profil
Začínajúci koumák

Registrovaný: Sob, 05.12.2009, 20:45
Príspevky: 137
Bydlisko: lipt.mikulas
Odpoveď s citáciou
podla mna je nas system paradne prepracovany :smt023 :smt023
dobre to nastavili :smt133 , myslim, ze funguje paradne uz 30 rokov , bez zavad, ked uz nieto s coho kradnut nieco sikovne vymyslia

https://www.youtube.com/watch?v=yg2XPnVgT-4 haha :-D

treba mat mensie celky a tie riadit - ked u nas v dedine niekto nieco poserie, viem komu mam rozbit hubu, nuz v meste sa to este ako tak da...
no ale cim vacsia "skupina" tym horsie.... podla mna by este nad EU mala byt nejaka "vysia " moc a uz budeme uplne v riti /teda uz sme
cim "vysie" si a mas vacsiu moc tym mas mensiu zodpovednost, tak je to spravne, tak to ma byt :wink:

_________________
LR disco I 300tdi , retrowood.sk , drevotuning.sk


Pia, 19.03.2021, 13:44
Profil WWW
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 20.05.2009, 21:33
Príspevky: 1835
Odpoveď s citáciou
Dneska som na internete natrafill na jednu veľmi výrečnú vetu :

"...Sledujeme unikátny jav. Pred očami sa nám po necelom roku otriasa v základoch koalícia s ústavnou väčšinou v parlamente...."


Pia, 19.03.2021, 14:53
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Uto, 17.04.2012, 18:31
Príspevky: 2593
Bydlisko: Vychod
Odpoveď s citáciou
Neviem ale boli sme svedkom ako 22rocny ,,jednoduchy ,, obcan isiel do parlamentu s sekerkou a macetou v igelitke -aspon takto nam to prezentovali rozne media . Ze cakam kedy pride druha ,,lastovicka,, :D Ale uz nie s sekerkou v igelite :wink: :-D A potom uvidime co sa z toho vyvrbi :smt121


Sob, 20.03.2021, 0:35
Profil
Velky Kraken
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 16.11.2007, 23:01
Príspevky: 7908
Bydlisko: mesto vychadzajuceho slnka Tornala City
Odpoveď s citáciou
OGO píše:
Dneska som na internete natrafill na jednu veľmi výrečnú vetu :

"...Sledujeme unikátny jav. Pred očami sa nám po necelom roku otriasa v základoch koalícia s ústavnou väčšinou v parlamente...."




Mozno to je len vsetko naoko-divadlo,, :smt139 keby odstupil matelko a spoll,, bol by to ich koniec a oni to nedopustia, :smt152 budu sa drzat zubami nechtami.. :smt151 bo dajme tomu ak by boli predcasne volby,, nastupi nova vlada,,, ktora bude ich postihovat za genocidu naroda , mrhanie penazi, zbytocny nudzovy stav,,atd atd,, a totok oni nepripustia :-D

_________________
EX Suzuky Samuraj1.3
EXJeep Cheroke 2.1TDI
EX Jeep Grand Cheroke Limited 4Liter
EX Mitsubishi Pajero2,5TDI GLS
EX Jeep Grand Cheroke WJ 3.2 TDI Limited
EX Nissan Patrol 2.8 TDI Y60
EX Jeep Grand Cheroke 2.5TDI laredo
EX Jeep Grand Cheroke2,5TDI Limited


Uto, 23.03.2021, 16:08
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 20.05.2009, 21:33
Príspevky: 1835
Odpoveď s citáciou
Je to zaujímavé sledovať.
Dneska podal na ústavný súd generálny prokurátor vec núdzového stavu. Tiež aj ficovci - ale to asi včera. Potom prezidentka už verejne vyzvala matoviča aby podal demisiu. Demisiu dali aj Suslík a Kozlíková. Do roka a do dňa. teda plus mínus. Predseda parlamentu zastavil parlament na týždeň. Pozerám do kalendára, či je naozaj rok 2021 alebo sa to niekde zaseklo ? Darmo majú ústavnú väčšinu, darmo prisahali či sľubovali pred nástupom do funkcie, teraz je vidieť v priamom prenose čo za družina obsadila štát.


Uto, 23.03.2021, 20:55
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 16.11.2008, 20:51
Príspevky: 1052
Bydlisko: Bratislava
Odpoveď s citáciou
OGO píše:
teraz je vidieť v priamom prenose čo za družina obsadila štát.



:smt133 :smt133 :smt133

_________________
Nissan Pathfinder R51 2005 128kW malá "expedičná" úprava: ASFIRpredný nárazník + ochrana spodku, IRON MANpodvozok, BFG KO2pneu,navijáčik


Uto, 23.03.2021, 21:15
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Ned, 21.10.2007, 18:48
Príspevky: 2495
Bydlisko: LIPT.MIKULAS
Odpoveď s citáciou
Ono ked tak pozeram,tak podobne kroky ako ta nasa druzina podnikaju aj druziny v ostatnych ''vyspelych'' statoch unie,takze to niesu len vymysly nasho duceho.Rovnako by sa chovali aj ficovci,keby teraz vladli oni.A ak budu predcasne volby a oni vyhraju(lebo volici maju pamet ako sliepky),tak sa budu chovat rovnako,ako igorovci.Akurat robert by nepopularne opatrenia hodil na brusel,igor ich hadze na seba a tak ho maju za debila.
Myslim si,ze hlavny dovod pre odstranenie tejto druziny je ten,ze zacala rubat privysoko a privierat ludi,co boli doteraz nedotknutelni.Tak sa vo vsetkych zlodejoch a podvodnikoch,co nam vladli od hadraku zrodila nebyvala solidarita a vsetci kvicia proti sucastnej druzine.Lebo vsetci sa zacali bat,ze naka moze zaklopat aj na ich dvere a vsetci vedia,ze pravom.Takze sucastna druzina musi od valova prec,dosadi sa nova druzina a zas pojde vsetko po starom.Kradnut budu ako doteraz a zavierat tiez ako doteraz....-malych podvodnickov,ci zlodejockov.Z velkych sa znova stane ''smotanka''.Jdu blejt....


Str, 24.03.2021, 0:57
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 20.05.2009, 21:33
Príspevky: 1835
Odpoveď s citáciou
Bahno, tento tvoj posledný príspevok je ako jedna z možných variant vývoja, no ale to je len akási predstava. Niečo, kde nie sme, a tak si môžeme vymýšľať hocičo čo len chceme. Ako napr. pani verona jeremiášová povedali, že za to chcú aby sa zachovala súčasná vláda na súčasnom pôdoryse, aby sa nemohla vrátiť mafia.

Toto je nová politická kultúra, častovať sa všakovakými menami.
Ten, kto o sebe prehlási, že je vlastenec, riskuje, že ho budú nálepkovať, že je extrémista....alebo iný ....ista. Choré. Takáto politická kultúra tu nikdy ešte nebola do doby, kým sa matovič nedostal do politiky.

Bahno, to, čo píšeš, je tvoja vízia budúcnosti. Ktorá ešte nie je a nikto nevie, či bude taká.
Mňa viac zaujíma súčasnosť a súčasnosť je absurdná: Ako je možné, že vládna koalícia disponujúca ústavnou väčšinou sa po roku vládnutia rozpadá ???
Ako je možné, že po roku tejto vláde nedôveruje vyše 80 % obyvateľov ?
To asi nebude tým, že sa ""vo vsetkych zlodejoch a podvodnikoch, co nam vladli od hadraku zrodila nebyvala solidarita a vsetci kvicia proti sucastnej druzine."""


Str, 24.03.2021, 16:41
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Ned, 21.10.2007, 18:48
Príspevky: 2495
Bydlisko: LIPT.MIKULAS
Odpoveď s citáciou
To nieje ziadna moja predstava,ale logicky nahlad na vec.Kym budeme v unii,tak nasi mocipani budu musiet plnit pokyny z bruselu a to bez ohladu na to,ktora partaj zlodejov bude momentalne pri koryte.Tam to vidim jasne.Tomu by zamedzilo zvolenie ozaj pronarodnej strany,ktorej ciel by bol slovaxit a to je v terajsej dobe nerealne.
....tu politicku ''kulturu'' tu nezaviedol igor,ale robertovci...oni prijali protinarodne zakony.
....nedoveruje 80% obyvatelstva.....zalezi na tom,kto si zaplatil prieskum.Ako povedal jeden statnik.../nieje dolezite,ako ludia hlasuju,ale kto pocita hlasy/ :wink: ...a tak aj vysledky ''nezavislych'' prieskumov vychadzaju take,ako si praje zakaznik.
To fakt nebude tym,ze sa v zlodejoch zrodila solidarita :smt018 ...to je o tom,ze tato vlada dostala cierneho petra v podobe kovidu a ona musi zavadzat nepopularne opatrenia.Zato som vravel,ze igi je dilino,co v tuzbe vladnut stratil pud sebazachovy.Keby nebol taky dilino,nedral by sa k priemerskemu korytu,nechal by vladnut ficovcov a ti by sa teraz odpisali uplne rovnako,ako sa odpisuje sucastna vlada.A namiesto roba a sparatka by teraz zbieral politicke body igor.
Lenze ludia su zdebilneni propagandou a strachom a tak politicke body zbiera robo(lebo ludia uz zabudli,ze kto nesie vinu na tomto maraste) a naplna moje proroctvo,ze na cele revolucie ktora povodne vznikne na odpor proti robovi v jej zavere bude stat robo :mrgreen: .
Plus sa mi vyplna aj moj predpoklad po volbach,ze tato sebranka tak rozdielnych tvorov s tak rozdielnymi zaujmami nemoze dlho vydrzat.A ak mi vyjde dalsia predpoved a k moci sa znova dostanu robovci,ci neorobovci,tak uz len boh pomahaj slovensku.
No a aby som nebol uplne protivladny,tak tato vlada je jedina po hadraku,ktora rube aj po vyssie postavenych podvodnikoch a zlodejoch.To musim uznat,aj ked mam k sucastnej vladnej garniture odpor.A zo strachu,aby nezarubala aj po dalsich,sa tito zomkli a kvicia a kvicia.
Inak,pozerat na roba,ako tragickym hlasom knuci,ze naka(nim vytvorena a za jeho vlady zasahujuca iba proti kadejakym sasom,ci blaznivym dievcatam,ci narodovcom,ktorych na zaklade zakonov vytvorenych robovou vladou nazyvaju fasistami a mieriaca sapikmi na rodinu novinara),mieri samopalmi na papalasa,ktoreho kasta bola doteraz nedotknutelna,tak to by clovek blil,az by mu zaludok trcal z huby.


Str, 24.03.2021, 21:29
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 20.05.2009, 21:33
Príspevky: 1835
Odpoveď s citáciou
Píšem odpoveď na tvoj posledný príspevok, už mám na 3/4 strany, kedy som nejak dostal vnuknutie, že zbytočne to píšem, oberám sa len o čas. Takže to sem ani nedám.
Viac menej už len mi dvaja to tu prevraciame, zbytok ako by nebol, ale sme sa aspoň kus vykecali, ani nám diskusiu nezrušili. Tak dobrú noc !


Str, 24.03.2021, 23:25
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Uto, 17.04.2012, 18:31
Príspevky: 2593
Bydlisko: Vychod
Odpoveď s citáciou
Bahno ale ved ci ficko alebo igorko tak zlodejickovia su to obidvaja. Ze to maju spolocne ale treba si zase priznat,ze radsej fundovany zlodejicek s neakymi politickymi skusenostami + akym ,takym ,,zdravym,, rozumom ako nevypocitatelny psychopat co sa sprava ako neriadena strela :smt121


Štv, 25.03.2021, 0:01
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 12.10.2006, 20:37
Príspevky: 3268
Bydlisko: Nitra
Odpoveď s citáciou
OGO píše:
Viac menej už len mi dvaja to tu prevraciame, zbytok ako by nebol,

Ja nie som na politiku a co nemozem ovplyvnit je mi sumafuk.Na co sa rozculovat,ludovo povedane,mam to v pici :smt138

_________________
Patrol GR, kde neprejdem tam pretiahnem!!!


Štv, 25.03.2021, 0:02
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Ned, 21.10.2007, 18:48
Príspevky: 2495
Bydlisko: LIPT.MIKULAS
Odpoveď s citáciou
No prave :smt139 ....kedze vela rozumnych ludi zmysla ako ty,tak sa ku korytu deru tie najvecsie svine,ktorych volici na politiku neseru a volieb sa zucastnuju ako jeden muz.
Joe,igi je sice zlodejicek,psychopat a bezcharakter(vsetko perfektne vlohy na politika),ale on je len produkt smerackych svinstiev.Keby smeraci nebasovali tak ako basovali,psychopaticky igi by sa nikdy na priemersky post nedostal.Furt by v parlamente maval svojimi papierikmi,cestoval po svete a lepil po plotoch plagaty a spolu s pavlinkou ojebaval narod o peniaze....to vlastne robit neprestal.
Pre mna je ficko daleko nebezpecnejsi,kedze je inteligentnejsi a falosnejsi.Igi sa sice chova ako neriadena strela,ale je citatelny...na nom vidis,ze ta ojebava.Naproti tomu ficka ked chytis za ruku ako ti z vrecka taha penazenku,tak on ta dokaze presvedcit,ze ti tam daval svoju.A ty mu uveris :-D .
Navyse igi len plni nariadenia zhora.....tak,ako u nas je to zhruba v celej unii okrem madarska.Akurat igi to robi viac svojsky,nie tak uhladene,ako by nas ojebaval skuseny ''politik'' ficko.
Ogo,asi si fakt dostal vnuknutie,konecne si precitol a tak si radsej zmazal to,co by som ti ja s prehladom vyvratil :wink: .Vyhovorit sa na to,ze moja praca bola strata casu a znicit ju......to je strata casu!
....zbytok akoby nebol.....to je presne ciel nasej verchusky!Aby sa ludia prestali zaujimat.Nechapem preco by nam mali diskusiu zrusit :shock: ...ved tu diskutujeme na tak vysokej urovni,o akej sa vysedavacom v parlamente ani nezda.


Štv, 25.03.2021, 8:17
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Uto, 17.04.2012, 18:31
Príspevky: 2593
Bydlisko: Vychod
Odpoveď s citáciou
Bahno nesuhlasim s tym,ze Igor je citatelny ,pretoze od neho nikto nevie ako sa rano vyspi a ci zobral lieky ,ze predvydatelny je skor ficko :-D Ten ide svoju lajnu v klasickom politickom prude.Ze hovorit,ze za vsetko moze ficko tak to uz si ako nasi novinari co nemaju ziadny odborny vyraz len vyhovorku,ze za vsetko mozte ficko :-D Vzdy sa kradlo a aj kradnut bude v politike ale treba to robit s neakou ,,graciou,, a odbornostou + hodit omrvinky chudobe :smt126 a to matelko nepochopil :smt152


Štv, 25.03.2021, 12:19
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 10518 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 626, 627, 628, 629, 630, 631, 632 ... 702  Ďalší

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: