Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Pia, 29.03.2024, 3:18
Dnes je piatok 29. marca 2024, meniny má Miroslav a zajtra Vieroslava




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 10488 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 627, 628, 629, 630, 631, 632, 633 ... 700  Ďalší
 Nieco pravdy na tom bude... 
Autor Správa
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 20.05.2009, 21:33
Príspevky: 1827
Odpoveď s citáciou
[quote="bahno"] .....tak,ako u nas je to zhruba v celej unii okrem madarska.....
.[/quote]

Žijem, bývam na pár km od maďarskej hranice, v Maďarsku mám aj rodinu, vyrastal som v prostredí, kde bolo viac maďarskej menšiny ako Slovákov, mal som možnosť spoznať mentalitu Maďarov. Preto tej vete, čo som vytiahol z tvojho príspevku rozumiem a je to niečo, čo u nás zrejme je tak vzdialená vízia, že ju ani nie je vidno. Ten rozdiel v mentalite je veľmi veľký. Mňa osobne to veľmi uráža, že nás volajú butatoti ( sprostí Slováci ), ale to čo sa deje u nás, im len dáva za pravdu. Milan dobre napísal, ...co nemozem ovplyvnit je mi sumafuk. Na co sa rozculovat....
Ano nezverejnil som svoj príspevok, čo som chystal, a zrejme som dospel do bodu, čo písal aj Milan.

Otázka na JOE66
Zvykneš písať na fórum Autobazár.EU ?


Štv, 25.03.2021, 14:37
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 20.05.2009, 21:33
Príspevky: 1827
Odpoveď s citáciou
[quote="Milan"] ...Ja nie som na politiku a co nemozem ovplyvnit je mi sumafuk.Na co sa rozculovat,ludovo povedane,mam to v pici... [/quote]
Ako mi pribúdajú roky, tak mám pocit, že sa pomaly približujem k tvojej myšlienke aj ja.


Štv, 25.03.2021, 14:50
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 12.10.2006, 20:37
Príspevky: 3267
Bydlisko: Nitra
Odpoveď s citáciou
OGO píše:
Ano nezverejnil som svoj príspevok, čo som chystal, a zrejme som dospel do bodu, čo písal aj Milan.


Presne na toto som myslel :smt023 Na fotke v nicku som este pekny a mlady,teraz som uz len pekny :smt121

_________________
Patrol GR, kde neprejdem tam pretiahnem!!!


Štv, 25.03.2021, 20:40
Profil
Velky Kraken
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 16.11.2007, 23:01
Príspevky: 7899
Bydlisko: mesto vychadzajuceho slnka Tornala City
Odpoveď s citáciou
Milankooo, zabudol si este dodat ze ale este na 100 procent vytalny :-D :-D :-D :smt156

_________________
EX Suzuky Samuraj1.3
EXJeep Cheroke 2.1TDI
EX Jeep Grand Cheroke Limited 4Liter
EX Mitsubishi Pajero2,5TDI GLS
EX Jeep Grand Cheroke WJ 3.2 TDI Limited
EX Nissan Patrol 2.8 TDI Y60
EX Jeep Grand Cheroke 2.5TDI laredo
EX Jeep Grand Cheroke2,5TDI Limited


Štv, 25.03.2021, 20:46
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 12.10.2006, 20:37
Príspevky: 3267
Bydlisko: Nitra
Odpoveď s citáciou
No neboj sa,viagru si este davat nemusim aby mi nepadali teplaky :smt033 aj ked sa uz pri sexe bojim infarktu :smt022

_________________
Patrol GR, kde neprejdem tam pretiahnem!!!


Štv, 25.03.2021, 20:58
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Ned, 21.10.2007, 18:48
Príspevky: 2482
Bydlisko: LIPT.MIKULAS
Odpoveď s citáciou
Joe,ale to si ma nepochopil....Ja som nikdy nepovedal,ze za vsetko moze ficko.Ja som povedal,ze to,ze sa k moci dostali tieto tvory,je hlavne fickova zasluha a igi je vlastne fickovo dieta.
Ak sa pametas,tak ficko sa predral do cela presne rovnakymi kecami,ako mal pred volbami igi,akurat ficko to este rezol majovou retorikou.Mam tie jeho prejavy v 2010 a 11tom a igor aj majo akoby to odkukali od neho.Igi potom podobnu retoriku pouzil proti fickovi a majo na pouzitie fickovej retoriky doplatil.Lebo ficko s pomocou sudcu co ''nikdy neprehral'' vymysleli zakon,ktory po novom tresta to,co ficka vynieslo nahor.Proste politika.
Keby smeraci neboli tak okato kradli,ale boli by naplnali fickove sluby,ze nastolia spravodlivost a zacnu zavierat zlodejov a podvodnikov z minulych vlad,nikdy by zufali a zblbnuti obcania nevolili to,co tam je teraz.Ficko mal za 12 rokov moznost pozavierat vecsinu pachatelov zlocinov z minulych vlad,mohol nastolit zakony ktore by to umoznovali a co urobil?Kradol rovnako ako ti pred nim.Teraz sa cuduje,ze igorovci pouzivaju naku na to,na co bola vytvorena,ze zavieraju zkorumpovanych uradnikov jeho vlady....sak to mal urobit on!On to sluboval pred volbami!
Vravis,ze ficko je citatelnejsi.....podla mna nie.Dokaze ta ojebat a presvedcit,ze ta obdaroval.
Igi sa naproti tomu chova presne tak,ako clovek od psychopata caka.Takze kazdy normalny clovek vie,co od neho moze cakat a tak necaka nic svetoborneho.Si predstav,ako museli byt ludia nasrati na ficka,ked boli schopni to hodit igimu a tej dalsej havedi a nevnimali,ze namiesto supov si volia hyeny.
No a ked sa tak obzeram po svete,tak podobne ako nas psychous sa chovaju aj ostatne prasata v okolitych krajinach.A ti,co vladli pred nimi,maju teraz cuduj sa svete presne tie iste kecy,ako mali ti,co vladnu teraz,kym este nevladli.
Milan a Ogo,vy ste vlhky sen vsetkych zkorumpovanych a blaznivych politikov :mrgreen: .Ved koho by sa mali bat viac,ako mysliaceho a sikovneho volica,ktory nesere na svoje pravo a ide tam volit protivnika tych zkorumpovancov a blaznov.Lebo ako vravim,volici zkorumpovanych a blaznivych politikov na svoje prava neseru.


Štv, 25.03.2021, 22:43
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 12.10.2006, 20:37
Príspevky: 3267
Bydlisko: Nitra
Odpoveď s citáciou
Aaale neboj sa,chodim volit.Ale teraz a tu na sk cakam kto posledny vo vlade zhasne :smt121

_________________
Patrol GR, kde neprejdem tam pretiahnem!!!


Štv, 25.03.2021, 23:26
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Ned, 21.10.2007, 18:48
Príspevky: 2482
Bydlisko: LIPT.MIKULAS
Odpoveď s citáciou
No,s tym zhasinanim by som to nevidel take horuce :mrgreen: ...pretekajuce koryto je velmi silny magnet.A ako vieme protipoly sa pritahuju.Sam som zvedavy,ako to divadlo skonci.


Štv, 25.03.2021, 23:57
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Uto, 17.04.2012, 18:31
Príspevky: 2593
Bydlisko: Vychod
Odpoveď s citáciou
Bahno jasne,ze mas pravdu,ze ficko si moze za tu situaciu,ze nechal svoju cvargu tak okato vo velkom rabovat a preto niektora naivna slovac naletela igorkovi,ze urobi poriadok.Ale zase na druhej strane to neznamena,ze zato,ze ficko mal zledejov v kosiari tak mame volit blaznov ,ze nie vsetko je cierne alebo biele :-D Sam som zvedavy aj ako to bude u Mariana ked mu minko s uhrikom dali kosom :smt017 :mrgreen: A vidis keby bol matelko taky citatelny ako spominas tak by si uz vedel ako bude cirkus pokracovat :smt121 Lenze to u blaznov nikto nevie :smt135
Ogo sem tam napisem -posledne som pisal v teme aky 8valec ;-) Ale tam kazdu temu doku.r.vi oco13 s svojimi traktormi-hoci niekedy aj vinimocne ma pravdu ,ze potom ho citam ako zmeni retoriku na traktoroch-fore :-D


Pia, 26.03.2021, 0:33
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 20.05.2009, 21:33
Príspevky: 1827
Odpoveď s citáciou
JOE66
No ja tam chodievam čumákovať, aké autá idú a za aké peniažky, chcem byť v obraze. Voľakedy som tam písaval aj hodne, ale potom som prestal, lebo tam je plno ľudí, čo chcú za každú cenu tam niečo múdreho napísať ale k veci málo. Raz som chcel niečo konkrétneho, tak som v úvode poprosil, nech tam píšu ľudia, čo majú reálne skúsenosti, ale kdeže, písali tam hotové hlúposti, evidentne nemali žiadne reálne skúsenosti so zadanou témou, keby niekto tam hľadal konkrétnu radu, tak si prečíta 90 % hlúpostí a možno z tých 10 % si dačo vyberie. Ale koho baví sa prelúskať takým kvantom balastu, kým narazí na niečo, čo sa aspoň zďaleka približuje k téme.

Na teba som si tipol, lebo ten štýl sa mi zdal známy, a potom keď sa už spomínalo Dodge Ram na plyn, tak mi to pridalo na pravdepodobnosti.


Pia, 26.03.2021, 1:21
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Ned, 21.10.2007, 18:48
Príspevky: 2482
Bydlisko: LIPT.MIKULAS
Odpoveď s citáciou
Joe,sak som vravel,ze ludia boli zblbnuti a tak nevnimali,ze na zlodejov ukazuje len iny zlodej.Hlavne,ze vravel to,co chceli pocut a nepolozili si otazku,ze ci je spravne nahradit jedneho zlodeja druhym :smt139 .Zato som vravel,ze je vecsina slovenskych volicov vymleta,ked si tam dokazali zvolit tuto zostavu.
...ako to dopadne u maja....myslim,ze uhrikovci budu mat navrch.Uhrik rozprava rozumne,nema za sebou debilne kusky maja a ma mina,ktory uz teraz uspesne dokaze vymyt volicom mozgy...taky ficko v mladsom vydani.
...ako bude cirkus pokracovat.....nuz,ako cirkus.Igi bude robit hovadiny ako doteraz,ak ho teda nevymenia.Inak,podobne saskarne okrem ''dobrovolneho'' testovania robia v celej unii...myslim,ze to dostavaju pokynom ''zhora''.Akurat igi chce byt papezskejsi ako papez...podobne sa choval aj ficko.Len on dokazal vsetko zvalit na uniu a tento dilino to vala na seba.


Pia, 26.03.2021, 11:29
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 20.05.2009, 21:33
Príspevky: 1827
Odpoveď s citáciou
No vida, Bahno, ty si hotový politológ !
Máš v tom jasno, máš v tom prehľad.
Síce hodne argumentuješ frázami typu lebo fico, lebo brusel, ale vzápätí nenápadne napíšeš, že .....tak,ako u nas je to zhruba v celej unii okrem madarska.....
A koniec.
Takže sme sa nedozvedeli, či je Maďarsko na tom lepšie ako my alebo horšie.
Čo by bolo hodne zaujímavé, lebo sme v podstate bezprostrední susedia.
A možnože by aj nám prospelo mať vo vedení štátu človeka ako Viktor Orbán.


Pia, 26.03.2021, 23:51
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Ned, 21.10.2007, 18:48
Príspevky: 2482
Bydlisko: LIPT.MIKULAS
Odpoveď s citáciou
Noze mi ukaz,kde som spomenul frazu/lebo fico,lebo brusel/ :smt139
...ze je u nas podobne ako v ostatku unie okrem povinnych testov,za tym si stojim...kedze sa v unii pohybujem viac ako doma a tak vidim,ake opatrenia sa pouzivaju.Bola to reakcia na Joeov prispevok,z ktoreho som mal pocit,akoby len igi robil hovadiny.
...ci je v madarsku lepsie.....to sa neodvazim tvrdit.Akurat tvrdim,ze orban si neda od bruselu tak brnkat po nose,ako nasi politici.Podla mna by nam v kazdom pripade prospelo mat vo vlade podobneho typka.
No a ked ako vravim,posudzujem politikov podla toho co slubuju....
namatkou....
https://www.youtube.com/watch?v=lxdijtzl3S0
https://www.youtube.com/watch?v=wa4Ydw-yAfw
..a co robia ked sa dostanu ku korytu... :-D .Nato clovek nemusi byt politolg :wink: .Ta posledna veta komentatora z videa o ciganoch nema chybu :smt126 :smt126 !
...a mino na zaver tejto debaty exceloval :wink:
https://www.youtube.com/watch?v=j8EmkMQ7DKA
...no a taketo videjka si ja pustam v robote na fajront.


Sob, 27.03.2021, 0:21
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 20.05.2009, 21:33
Príspevky: 1827
Odpoveď s citáciou
Bahno, hamúúúj, ty už musíš mať nejakú mániu, že pozeráš 20 ročné videjká, čo ktorý politik povedal, natáral, naklamal, juj, a že vraj v robote na fajront...bahno, úprimne, nepreháňaj to, lebo sa zmagoríš, keď budeš chodiť často do mlyna, tak skôr neskôr budeš zababraný od múky a keď budeš veľa sledovať politiku, tak sa zmagoríš, lebo tí politici ťa dopletú, budeš ukazovať jedno videjko, ale o pár dní už bude dalšie videjko, kde to poprú, dementujú, že to tak nebolo...
Ja rád sledujem politiku, ale až tak veľmi že by som si púšťal z archívu 20 ročné videjá, tak to teda nie, však to čo povedia dnes, už nie je pravda zajtra, na to netreba 20 ročné videjká stačia 2-3 dni staré. Ja to v podstate politikom ani nezazlievam, však sú za to dobre platený, mňa len serie to, že tak masívne odrbávajú a nerobia ani to, čo sľubovali, ked skladali slub v NRSR. Aby si to už pochopil, tak to zopakujem - mňa len serie to, že tak masívne odrbávajú a nerobia ani to, čo sľubovali, ked skladali slub v NRSR. Ja sa neodvolávam na nejaké cirkusové 20 ročné staré videjká, kde natárali 2 na 3, ja vravím o tom, že po zložení sľubu poslanca ten sľub nenaplňajú, a to je z hľadiska práva diametrálne odlišný stav ako ked robia niekde nejaké predvolebné kortešačky, kde môžu natárať a nasľubovať hory doly od výmyslu sveta, kdežto po sľube je viazaný ústavou SR !


Sob, 27.03.2021, 2:17
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Ned, 21.10.2007, 18:48
Príspevky: 2482
Bydlisko: LIPT.MIKULAS
Odpoveď s citáciou
Sak vravim,ze si vlhky sen vsetkych politikov :wink: .Ja si tie stare kortesacky pustim,potom si pustim kortesacky tych istych politikov po 4 rokoch,po 10tich rokoch....a ked vidim,ze ti isti ''politici'' ojebavaju furt rovnako,tak by som musel byt uplny idiot,aby som ich volil aj po 16tich rokoch,nemyslis?Prave to,ze ludia maju kratku pamet,dovoluje ojebavacom dostat sa naspet ku korytu po kratkej dobe....-smer je toho prikladom.Ludia zabudli....a znova sadnu na lep za misku gulasu.
...viazany ustavou sr :shock: :smt126 :smt126 :smt126 ....tak ten ti vysiel :smt126 !Lenze nie sme v sekcii vtipy :wink: !Na ustavu oni zvysoka seru!
Politici ma nemozu dopliest.Prave pozeranim starsich videi mi coraz viac a viac otvaraju oci.Takze cim viac videi kde slubuju co nedavno popreli a odvolavaju co nedavno slubili,coraz viac eliminuje ich sance na mojom volebnom harku :wink: .
No a aby si to uz pochopil,tak sa zopakujem,-ja nebudem volit tych ktori ma uz ojebali,aj ked teraz ich kortesacka znie presne tak,ako by som chcel pocut.Lebo mam istotu,ze ma ojebu zas.Ze im ty veris,to je tvoj problem.


Sob, 27.03.2021, 8:13
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 10488 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 627, 628, 629, 630, 631, 632, 633 ... 700  Ďalší

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron