Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Štv, 18.04.2024, 5:07
Dnes je štvrtok 18. apríla 2024, meniny má Valér a zajtra Jela




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 10510 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 628, 629, 630, 631, 632, 633, 634 ... 701  Ďalší
 Nieco pravdy na tom bude... 
Autor Správa
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 20.05.2009, 21:33
Príspevky: 1832
Odpoveď s citáciou
To, že nerešpektujú ústavu, tak to je jedna z príčin bordelu. Môže byť bordel hocikde, akonáhle bordel vznikne v práve, štát sa potápa.
So záujmom som si prečítal tvoj diskusný príspevok, ale nechcem sa k nemu širšie vyjadrovať, tak sa obmedzím len na zopár bodov, či faktov k tým odrbávačom v politike. Posledných pár rokov sú tu viac menej len 2 konštelácie a síce ficovci a protificovci.
Takže fico za posledných pár rokov vyhral 4-x voľby a bol 3-x predsedom vlády. Koľko je to spolu ? 10 – 12 rokov ?
Protificovci v prvej zostave s radičovou išli ku dnu cca po roku plus pár mesiacov.
Druhá družina – matelkovci – s ústavnou väčšinou ( !!! ) po roku podávajú demisie ako na bežiacom páse, dostali štát na naklonenú rovinu kde na jej konci je priepasť, s jediným významnejším výsledkom, že vraj zatvárajú veľké zvieratá, a rozviazali ruky polícii, to akoby sa lesník chválil s tým, že nechá stromy rásť, alebo stavbyvedúci, že dovolil robotníkom miešať maltu....
Takže áno, radšej volím osvedčených odrbávačov, ktorí zabezpečia aby všetko fungovalo, miesto družiny amatérskych experimentátorov a plagiátorov, ktorý doroka a do dňa všetko dodrbú na cáry.
Ako majú občania rešpektovať a dôverovať vláde, pokiaľ jej samotní členovia sa nerešpektujú a nedôverujú si ? Keď je príčina rozvratu u nich, samotných ?


Sob, 27.03.2021, 12:26
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Ned, 21.10.2007, 18:48
Príspevky: 2491
Bydlisko: LIPT.MIKULAS
Odpoveď s citáciou
No vidis :wink: ....ty radsej volis osvedcenych odrbavacov,aj ked vies,ze su zlodeji a odrbavaci,a ja radsej tych,ktori ma este neodrbali.
...protificovci sli ku dnu....to prave bolo spravne,kedze zlodeji a odrbavaci co prisli po inych zlodejoch(ficovcoch) nedokazali tak odrbavat narod a tak sli ku dnu,kym stihli narobit viac skody.Len volici sa zachovali ako ty a zvolili si naspet osvedcenych zlodejov a odrbavacov,ktori tu skodu za nich dokoncovali.Len rafinovanejsie.
Teraz zas volici namiesto zlodejov a odrbavacov zvolili inych zlodejov a odrbavacov,ktorych smola je ta,ze fico je jeden(aj s nim sice vyjebal sparatkar :wink: ) a v tejto sebranke by kazdy chcel byt ficom.A tak sa zeru.Ale to bolo jasne uz pred volbami...na tom nieje nic cudne.
A minuli zlodeji a odrbavaci teraz hovoria retorikou terajsich zlodejov a odrbavacov a tak im preferencie rastu.A volici,ktori ako ty nevnimaju,ci nechcu pametat na minulost minulych zlodejov im nadsene tlieskaju :mrgreen: .
Lenze je aj tretia cesta....skusit zvolit tych,ktori nas este nestihli odrbat a okradnut,aj ked nemaju kupene media a sponzorov.
No,ale je demokracia(zatial) a kazdy si moze slobodne zvolit politika ktory ho ojebe :mrgreen: .
Obcania nemaju vlade doverovat,ale maju kontrolovat ci plni to,co slubovala.Ak nie,vykopat od valovov!


Sob, 27.03.2021, 14:25
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 31.03.2013, 19:37
Príspevky: 2118
Bydlisko: Lipt. Mikuláš
Odpoveď s citáciou
Toto je najväčší problém Slovenska. Ľudia si vyberajú zlo a menšie zlo. Pritom zabúdajú, že stále je to zlo.

_________________
...Respect Nature...
Som označený za extrém, pretože milujem svoju zem!


Sob, 27.03.2021, 19:38
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Ned, 21.10.2007, 18:48
Príspevky: 2491
Bydlisko: LIPT.MIKULAS
Odpoveď s citáciou
Ale ina moznost nieje.Vzdy je na vyber len medzi vecsim a mensim zlom.Len je tazko dopredu odhadnut,ktore to zlo je pre vecsinu obyvatelov mensie.


Sob, 27.03.2021, 19:54
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 31.03.2013, 19:37
Príspevky: 2118
Bydlisko: Lipt. Mikuláš
Odpoveď s citáciou
Nesúhlasím. Viem minimálne (teraz už :-D ) o dvoch stranách, ktoré to myslia zo slovenskom dobre.
Volit milionárov a myslieť si, že išli do politiky preto, aby národu pomohli je utópia.

_________________
...Respect Nature...
Som označený za extrém, pretože milujem svoju zem!


Sob, 27.03.2021, 20:59
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Ned, 21.10.2007, 18:48
Príspevky: 2491
Bydlisko: LIPT.MIKULAS
Odpoveď s citáciou
Ten optimizmus a vieru ti zavidim :wink: .Ja si tiez myslim,ze su strany ktore to so slovenskom myslia dobre...ale ci je to naozaj pravda,to by sa ukazalo az vtedy,keby boli zvolene.Ja politikov delim na tych co ma uz ojebali a na tych,co to este nestihli.Ale kludne moze byt nejaka vynimka a objavi sa politik ktory ma neojebe,aj ked by prilezitost mal.Ved ked motyka chce,aj panboh vystreli :mrgreen: ...tak sa moze najst aj cestny politik.No,ale ako sa vravi..../do politiky sa slusny clovek nedostane a ak,bud sa stane hyena,alebo ho odtial vysackuju.Ine by bolo,keby ta jedna strana ziskala taku velku vecsinu,zeby mohla robit svoj program bez ohladu na ostatne.Vtedy by sa ukazalo,ci predvolebne reci boli reci statnikov,alebo kecy politikov.Lebo pred volbami kazdy vravi presne to,co chcu jeho volici pocut.
S tvojou poslednou vetou suhlasim na 100% :wink: .


Sob, 27.03.2021, 21:20
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 31.03.2013, 19:37
Príspevky: 2118
Bydlisko: Lipt. Mikuláš
Odpoveď s citáciou
Viera je dôležitá :)

Ale hovorím zo skúseností. Sú tam ľudia ktorých poznám roky, stretávame sa skoro pravidelne, moc sa nezmenili, priority ostali a neboli by tam, keby to bolo len na oko.

_________________
...Respect Nature...
Som označený za extrém, pretože milujem svoju zem!


Sob, 27.03.2021, 21:29
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Ned, 21.10.2007, 18:48
Príspevky: 2491
Bydlisko: LIPT.MIKULAS
Odpoveď s citáciou
Ved hej,priority ostali.Lebo ich nositelia este neboli zvoleni a tak mozu smelo ukazovat tie priority.Kazdy politik ma svoje priority a kazdy velmi pekne ...hlavne pred volbami.Otazka znie,ci by tie priority ostali aj pri jeho zvoleni.A to sa prave ukaze po volbach.Aj robo,aj igi mali pekne priority pred volbami a vidis,kde tie priority skoncili :-D .


Sob, 27.03.2021, 22:04
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 31.03.2013, 19:37
Príspevky: 2118
Bydlisko: Lipt. Mikuláš
Odpoveď s citáciou
Myslel som aj ľudí, ktorí zvolení sú. Ale asi si myslel, že neboli v koalícii.

A predvolebné sľuby by som za priority neoznačoval.

_________________
...Respect Nature...
Som označený za extrém, pretože milujem svoju zem!


Sob, 27.03.2021, 22:08
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Ned, 21.10.2007, 18:48
Príspevky: 2491
Bydlisko: LIPT.MIKULAS
Odpoveď s citáciou
Hej,tak som to myslel.Lebo az ked je strana pri realnej moci,moze ukazat ci to so slubmi myslela vazne.Kym je strana v opozicii,moze mat idealy ake chce,pravda sa ukaze az vtedy,ked sa strana dostane k moci.Preto je tazko dopredu vediet,ktora strana bude mensie zlo.Momentalne je problem,ze u moci je priliz vela stran s roznymi prioritami a tak dohodnut nieco rozumne medzi nimi nepokladam za mozne.Dohodnu max.nejaky paskvil,ktory im umozni udrzat sa pri valovoch.
Pokial volby nedopadnu tak,aby mala navrch len jedna strana ktora by potom mohla bez problemov uskutocnit svoj program,nic sa nezmeni.A nato mame strany,politikov a media.Aby rozostvali ludi medzi sebou tak,ze oni nikdy nebudu schopni dat vecsinu hlasov strane,ktora by sa za nich postavila.


Ned, 28.03.2021, 8:40
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Ned, 21.10.2007, 18:48
Príspevky: 2491
Bydlisko: LIPT.MIKULAS
Odpoveď s citáciou
Naaadhera,nie?Sparatkar,ktory si s fickom vymenil stolicku kritizuje igiho,ktory si stolicku vymiena so svojim pajacom :shock: :smt121,ze si vymenili stolicky ...to je mozne len v politike.Slusny clovek s aspon trochou svedomia a charakteru by sa tam citil trapne.....ba ani by sa nesiel pretrcat pred kamery.
https://www.youtube.com/watch?v=FcbLt9b1jxc
Tak som uz len zvedavy,ci aj igiho pajac nakoniec podrazi svojho sefa,ako to urobil fickov pajac.
Nechapem,co sa cuduje,ked igorovci len kopiruju ich pocinanie .Bolo jasne,ze urobia vsetko preto,aby ostali pri plnych valovoch,ved plny valov je bohove silny magnet :mrgreen: .Igimu ukazali,ze odtial potial a uz si nebude moct vsetko vytrucovat ako rozmaznany fagan a ide sa dalej.


Pon, 29.03.2021, 13:47
Profil
Frajer

Registrovaný: Pon, 31.12.2018, 15:41
Príspevky: 209
Bydlisko: TN Mitice
Odpoveď s citáciou
Mal som pocit, že politická satira umrela s Filipom a Radičom.
Ale evidentne títo idioti si ju robia sami.

Bahno, pokiaľ si dobre pamätám, tak Fico išiel ako poslanec do parlamentu, nie ako Igor rošáda z Hegerom, premiér <=> financmajster

Ja to tipujem tak týždeň po Veľkej noci a bude oheň na streche.
Naď sa videl ako premiér, ten to nenechá len tak

_________________
OPEL Frontera A 2.2i 16V benzín http://www.strechy-tono.sk


Pon, 29.03.2021, 19:30
Profil WWW
OFFROAD Expert

Registrovaný: Ned, 21.10.2007, 18:48
Príspevky: 2491
Bydlisko: LIPT.MIKULAS
Odpoveď s citáciou
Proti ficovi protestovali aj obcania vyhecovani prave igorom a spol,proti igimu sa spojili len jeho ''kolegovia''.narod si uz vycerpal sily,alebo zvykol na saskarne.
Ohen na streche bude,to je jasne....ved tolko subjektov s nezriedka protichodnymi zaujmami v jednej vlade nevesti nic dobre pre nas.Ale koryto je silne pojitko...tak som zvedavy,ake komedie nam este zahraju.
Ani sa neodvazim tipovat,ci heger bude vecsie alebo mensie zlo,ako igi :smt139 .Ak bude poslusne naplnat igiho sialene napady,plus prida svoje....


Pon, 29.03.2021, 20:53
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Uto, 17.04.2012, 18:31
Príspevky: 2593
Bydlisko: Vychod
Odpoveď s citáciou
Bahno ako sa neodvazis typovat co bude hegerko robit? Sak hegerko by podla teba mal byt teraz predlzena ruka matelka ako pele pri fickovi a ten je citatelny si minule pisal :-D
Bude este veselo :mrgreen:


Pon, 29.03.2021, 22:22
Profil
Frajer

Registrovaný: Pon, 31.12.2018, 15:41
Príspevky: 209
Bydlisko: TN Mitice
Odpoveď s citáciou
Magorovič kedysi vyhlásil, že jeho daňové priznania robila manželka, lebo on sa tomu nerozumie.

To ako chce potom riadiť financie, cez Tipos?

Veronička trasohlávka mala podmienku, že Sulino s Matelkom musia odísť z vlády, lebo inak to nemôže fungovať. A ajhľa, odrazu jej to nevadí.

Matel si dobre spočítal, že Sulino mu dal nesplniteľnú úlohu a vlastne by on dostal čierneho petra.
Sulino by bol čistý, či by Matel odišiel, alebo nie.
Teraz sa akože upokojil a ustúpil z podmienok.

A keď som počúval tie drísty od Hegera, že ako nás čaká posledný úder tejto pliage, hlavne treba nosiť rúška aj vonku na ulici, ideálne aj respirátory, aby sme sa náhodou nepredávkovali čerstvým vzduchom.
To je čistá magoriáda. Nepoznám nikoho, kto by si dobrovoľne kúpil a nosil respirátor.

_________________
OPEL Frontera A 2.2i 16V benzín http://www.strechy-tono.sk


Pon, 29.03.2021, 23:29
Profil WWW
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 10510 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 628, 629, 630, 631, 632, 633, 634 ... 701  Ďalší

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: