Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Štv, 28.03.2024, 23:30
Dnes je štvrtok 28. marca 2024, meniny má Sona a zajtra Miroslav




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 10488 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 582, 583, 584, 585, 586, 587, 588 ... 700  Ďalší
 Nieco pravdy na tom bude... 
Autor Správa
OFFROAD Expert

Registrovaný: Uto, 17.04.2012, 18:31
Príspevky: 2593
Bydlisko: Vychod
Odpoveď s citáciou
Cumel som teraz na stv1 na tu diskusiu a je fakt,ze ta caputka tak na otazky odpovedala taky taneckami ,frazamy ale k otazke sa priamo nikdy poriadne -jasne nevyjadrila. A Harabinko je fakt ako pojazdna enciklopedia ale trebalo by mu neakeho stylistu aby sa vedel krajsie,suvyslejsie vyjadrovat a zase taky Krajnak ten sa vie velmi dobre,pekne a promte vyjadrovat a napriklad aj hovori k veci ale ta je minulost ? :smt017 A k Kotlebovi, no podla mna on vedel dobre,ze nema sancu vyhrat ale urobil si vdaka tym diskusiam dobru predvolebnu reklamu kedze ho museli ako kandidata zavolat do diskusii :-D Ze bude to zaujimave :mrgreen: Len sa cudujem Mariankovi,ze tomu Bugarovi nevycistil zaludok v style ,ze madar sa prihlasi za kandidata na SLOVENSKEHO PREZIDENTA co je chore na hlavu :smt021 :smt126 :x :x


Str, 13.03.2019, 23:26
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Ned, 21.10.2007, 18:48
Príspevky: 2482
Bydlisko: LIPT.MIKULAS
Odpoveď s citáciou
Ogo, tak u teba zvitazila kolegialita :wink: .
Harabin povedal,ze je protizakonne zobrat ludom zbrane..... :smt126 :smt126 :smt126
A ktoryze to sudruh sudca bol pri podpisovani lisabonskej zmluvy,ktora umoznuje kecat bruselu do nasej ustavy a umozni unii demokraticky nam tie zbrane pobrat?Teda,oni nam ich nepoberu...oni zariadia,ze ich odovzdame sami.Cely byvaly sudruh s jeho pravnickymi prespekulovanymi kecami moze ist akurat do prdele a nie sa sudit s bruselom.Zakony unie su vdaka lis.zmluve nadradene nasim a rozhoduje vecsina.Uplne demokraticky.Takze,kym v tej unii budeme,tak vzdy budeme demokraticka mensina,ci uz bude suruh sudca sediet v kresle,alebo nie.Ak ho zvolia,tak budem veeeelmi zvedavy,ako bude vypovedavat tu dohodu :-D .Potom nezabudni dat link,aby som to neprepasol :smt126 .
To,ze harabin vyhral sudy neznamena,ze je cisty.To znamena len to,ze nase zakony stoja za hovno,jeho protivnici su hlupaci a on dokaze tie nase za hovno stojace zakony perfektne vyuzit vo svoj prospech.Ale v ziadnom pripade to neznamena,ze ich vyuzije v nas prospech :-D .Ale vravet vie pekne :wink: a hlavne vravi to,co chcu jeho ovcania pocut :mrgreen: .Nevravim,ze sa jeho reci nepacia aj mne.Len to vravi neskoro a nesmel by som poznat jeho minulost,aby som mu mohol verit pol slova.

Joe,caputova je nahrada za kisku....lenze jej chyba skolenie v siajej :wink: ...teda,vlastne na benzinke v juesej :wink:tak preto keca tak debilne.Ale aj tak jej vela ludi skace na lep :shock: .Skoda,ze si nemozem pustit telku.Nemci na gorlitzi asi stavaju koncentrak :-D ...polisov,psov,stanov ako nasrate,nieto ani kde zaparkovat a kolona pred hranicou hadam 5km.Asi uz nacvicuju rozsypanie unie :D .
Madar by mi ako prcident nevadil,ale musel by mat harakter.A harakter ho nema :-D .
Marian jasne,ze nema sancu....este je u nas moc dobre a ked sa to uz posere,tak zas nebude mat.Potom nastupi niekto,proti ktoremu bude majo vypadat ako slnieckar :smt011 .Ale majove reci sa mi vidia daleko uprimnejsie,ako sudcove....tak asi bude moj favorit majo v prvom kole.


Str, 13.03.2019, 23:42
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Uto, 17.04.2012, 18:31
Príspevky: 2593
Bydlisko: Vychod
Odpoveď s citáciou
Ze historia sa bude zase opakovat s tymi,, pracovnymi,, ci ako ich nazvat lagrami ? :mrgreen: Zeby nemcuri uz mali zalozny plan ? :-D No kedze si tu diskusiu nekukal -bola v rovnaky cas na Ta3 a aj Stv1 ale napriklad v stv stale opakovali moderatori ,ze kandidati maju urcity dlhy cas na otazky co ma aj nasralo kedze stv platime z koncesionarskych poplatkov tak im nic nebranilo aby sa diskusia vysielala pre mna za mna aj do skoreho rana :-D A potom dalsia chyba bola ,ze mali dat otazky-neako ich stylizovat a kandidati mali na ne odpovedat najpr jasne ano alebo nie a az potom ku odpovedi dolozit ju tymi ,,omackami,, aby sa niektori nemohli z tych otazok vykrucat ako z hovna lebo z niektorych odpovedi si clovek len mohol typnut co dany kandidat tym myslel za odpoved :smt021 Ze nic svatoborne sa clovek nedozvedel.A k Majovi zbytocne mu dat teraz v prvom kole hlas aj tak nema sancu ja asi tiez radsej hned podporim mensie zlo v talarskej ciapke aby sa dostal do druheho kola proti caputke . Ale uz niektore portali zacinaju udavat internetove prieskumy kde ,,talarnik ,, uz ma viac hlasov ako sefcovic,ze smeraci nevsadili na toho najlepsieho konika vyberom toho europskeho hujera :mrgreen:


Str, 13.03.2019, 23:56
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Ned, 21.10.2007, 18:48
Príspevky: 2482
Bydlisko: LIPT.MIKULAS
Odpoveď s citáciou
Ale ved to je zamer takychto relacii!Keby mohla byt odpoved len ano-nie,kto myslis,ze by sa do takej relacie hrnul?To by potom buduci politik nemohol povedat,ze on to myslel inak,ako to ovcan pochopil :-D ...a take veci sa v politike nerobia :-D .Je si to pzrem potom doma z jutube,ak to tam bude.Teraz som dopozeral zopar diskuzii,co mi mlady stiahol do usb a najviac na urovni sa mi zdala diskuzia maja s danom.
Ak moj hlas majovi prepadne,tak ma to nebude dako srat....aspon mu napravim skore.Mensie zlo som volil minule a uz zo seba nebudem robit uzitocneho hlupaka.Talarnik po volbach urobi to,co robi stale,-preoblecie talar...teda,kabat.
Ak vyhra caputova,ci nedajboze sevcovic,tak to budem brat ako trest pre narod,ktory dostane takeho prezidenta,ako si zasluzi.S tym sa neda nic robit.Je demokracia.


Štv, 14.03.2019, 0:05
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Uto, 17.04.2012, 18:31
Príspevky: 2593
Bydlisko: Vychod
Odpoveď s citáciou
No len nas Slovensky narod je uz trestany neako zbytocne dlho :-D :-D


Štv, 14.03.2019, 0:16
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 20.05.2009, 21:33
Príspevky: 1827
Odpoveď s citáciou
Bahno, tá zmluva by sa podpísala tak, či onak, to nebola robota jednotlivca, talárnika alebo netalárnika, to bola politická objednávka Bruselu. Ja som ju neštudoval, ale ak som správne pochopil, tak migračnú politiku aj ostatné dôležité zákony necháva v kompetencii národných štátov. Okrem toho, tam má byť, že únijné právo nie je nadriadené ústavným právam jednotlivých členov únie, však v opačnom prípade by nemohli protestovať voči kvótam nie ???? Podobne so zbraňami, je to odporúčajúci predpis, a nie je nadriadeným našim zákonom, len netreba to prijať. Je plno takýchto vecí, ktoré sa u nás akceptujú z Brusela a nemajú právny podklad, a prijímajú sa pod politickým nátlakom Bruselu, lebo nemá im kto oponovať z SK lebo nemáme takého štátnika ako napr. Orbán, lebo Slováci sa boja. Ja som aj v minulom príspevku písal, že žijem na národnostne zmiešanom území, kde hoci je Slovákov väčšina, nedržia spolu a Maďari držia spolu, však je nonsens, že Madar Bugár si dal kandidatúru na Slovensku, a to je len za to, lebo Slováci nedržia spolu. Ja nie som obhajca Harabina, ale je evidentné, že Kotleba sa nedostane nikde, a zo zvyšku Caputová - Sefcovic - Harabin jedine talarnik je iný a hovorí ináč ako tí dvaja. Ja nikoho nenavádzam koho voliť, je to každého súkromná vec, ja som už dávno rozhodnutý a keby tam nebol Harabin, tak volím Kotlebu, hoci Kotleba aj keby vyhral, tak ho neuznajú a dajú protest na voľby, proste Kotleba by musel tak zdrvujúco vyhrať, že by to nebolo možné ani nijako vyvrátiť, ale realita mu zatiaľ nenahráva. Môže veľa získať v parlamantných voľbách, ale ak by hrozilo, že veľa by získal, tak jeho stranu zakážu. Doteraz ju za to nezakázali, lebo čakajú na výsledok týchto volieb, koľko peecent by reálne dostal a ak by to ohrozilo spokojné vládnutie oligarchov, tak Kotlebovu stranu zakážu.
Téma minulosti jednotlivých kandidátov je veľmi problematická téma.
ČSSR bol štát, kde vo vysokých funkciách museli byť straníci. Ináč to nešlo. Teraz je demokracia, už cez 30 rokov, teraz niekomu vykrikovať, že pred 30 rokmi bol komunista alebo v strane, je prd platné, lebo to bola pre tú a tú funkciu existenčná záležitosť. Pokaľ by to mala byť nejaká prekážka, tak 3/4 politickej garnitúry od r. 1989 by musela odísť, resp. by nemohla dostať žiadnu funkciu.
Od r. 1989 tu už bolo zopár vlád, ktorým komunisti nevoňali, tak sa pýtam, prečo ich zákonom nevylúčili z politického pôsobenia ???????????
Preto teraz pripomínať, že XY bol pred 30 rokmi v KSČ nemá vplyv na nič. Dokonca aj keby bol spáchal trestný čin, tak je to už premlčané. Tade cesta je už zarúbaná.
Ja komunistov neobhajujem, len chcem poukázať na rozdiel v tom, že pred r. 1989 ak niekto chcel funkciu, tak musel mať aj stranícku knižku.
A teraz je demokracia a viďho, koľko politikov mené svoje stranícke tričká, kabáty...a dokonca aj počas pôsobenia v parlamente. Do parlamentu sa dostane na chrbte nejakej strany, potom z nej vystúpi, prestúpi do inej strany alebo si založí platformu alebo je nezaradený. Ako volič sa pýtam, koho vlastne zastupuje ??????
Sledujem politiku a keďže mám už skoro 60 rokov, viem porovnávať a preto viem aj s čistým svedomím vyhlásiť, že u mňa najspravodlivejšou a najviac vymakanou stranou bola KSČ. A to som bol celý život nestraník čo som dostával aj patrične vyžrať, ale ja si nesťažujem, lebo to bolo moje vedomé rozhodnutie a keby som chcel, tak sa k nim pridám a mal by som sa ešte lepšie. Najmä vtedajšia politická kultúra a slušnosť ľudí sa nedajú absolútne porovnávať s touto žumpou, čo je teraz akože národná rada. Bodka.


Štv, 14.03.2019, 1:16
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Uto, 17.04.2012, 18:31
Príspevky: 2593
Bydlisko: Vychod
Odpoveď s citáciou
Ogo ,ze za sociku clovek musel byt v strane aby mal neaku funkciu a v kapitalisme tiez musi byt v neakej strane aby mal teply flek :smt126 :mrgreen: Ale toto s tym prezliekanim kabatov a preskakovanim z jednej strany do druhej a potom,ze nezavysly,ci nezaradeny tak toto by trebalo zmenit v ustave alebo v parlamentnom poriadku ci pravidlach alebo ako sa to vola . Jednoznacne ked neaky kandidat vystupi zo strany tak nereprezentuje jej nazory a hned musi aj odist -vystupit z parlamentu a za neho by mala dosadit strana ,,nahradnika,, ineho svojeho kandidata a tak by to malo byt :smt021 . Ze toto s Tebou suhlasim . Jednoducho ustava nie je vo vsetkom dokonala a trebalo by v nej neake veci upravit no ale tych veci co by trebalo upravit by sa nazbieralo :mrgreen:


Štv, 14.03.2019, 1:51
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 30.09.2008, 18:01
Príspevky: 1932
Bydlisko: TO
Odpoveď s citáciou
bahno píše:
Ak ho zvolia,tak budem veeeelmi zvedavy,ako bude vypovedavat tu dohodu :-D .Potom nezabudni dat link,aby som to neprepasol :smt126 .

No nijako ju nevypovedá, lebo prezident na to nemá právomoci. Tak isto ako na všetky ostatné veci čo Harabin nadrístal. On si poplietol prezidentské voľby s parlamentnými.
bahno píše:
To,ze harabin vyhral sudy neznamena,ze je cisty.To znamena len to,ze nase zakony stoja za hovno,jeho protivnici su hlupaci a on dokaze tie nase za hovno stojace zakony perfektne vyuzit vo svoj prospech.

Drvivú väčšinu tých zákonov tvoril on sám, tak vie veľmi dobre kde si nechal zadné dvierka. A aktívne ich aj využíva keď poprepúšťal mafiánov a iných zločincov kvôli "procesným chybám", ktoré spravili jeho kamaráti sudcovia. A nám všetkým sa len vysmieva. Bohužiaľ, u nás majú ľudia príliš krátku pamäť a zabudli ako tu bačoval s Mečiarom, ako si ku koncu pripravil teplé miestečko na ústavnom súde kam najprv nasúkal svojich ľudí a potom sa dláždenou magistrálou presunul za predsedu ÚS. A najväčí vtip je, ako sa sa zo zažratého komunistu stal najväčší kresťan na slovensku. Keby u nás boli v móde mimozemšťania, tak sa prehlási aj za marťana a nalepí si anténky. :-D Ja Kotlebu vôbec nemusím, ale vyjadroval sa oveľa lepšie a vecnejšie ako bin -Harabín.

_________________
Pajero II 3,5l V6 24v - a už v tom zase lietam...
L200 - pracovné, a to doslova!


Štv, 14.03.2019, 10:30
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Uto, 17.04.2012, 18:31
Príspevky: 2593
Bydlisko: Vychod
Odpoveď s citáciou
No Marianko sa vyjadroval presnejsie ale zase Marianko nema sancu ani postupit v prvom kole lebo talarnik ma svoj velky-vacsi funklub :smt126


Štv, 14.03.2019, 10:34
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Ned, 21.10.2007, 18:48
Príspevky: 2482
Bydlisko: LIPT.MIKULAS
Odpoveď s citáciou
Ogo,v podstate s tebou suhlasim.Ale vezmi to podla seba.Pises,ze si nebol v strane,aj za cenu toho,ze si nedosiahol na vyssi flek.A tu sme u jadra problemu.Ti ostatni do strany vstupili preto,ze im to poskytovalo nejake vyhody.Komunistov z presvedcenia v strane moc nebolo a ked ich aj par bolo,nikdy nedosiahli na flek,z ktoreho by mohli daco ovplyvnit.Ti ostatni boli vlastne taki zoldaci....kto ponukol viac,za toho bojovali.A svoje zmyslanie nezmenili.Takze z mojho pohladu su to bezcharakterne svine a take ja volit odmietam.I ked na tom hoffno zalezi :-D ,ale aspon sa necitim byt na ich urovni.
Kedze prevrat v 89tom neorganizoval ziadny ozran vo svetri a kratkych gatiach,ale organizovala ho stb aj so spolupracovnikmi,v tom case zamaskovanymi v disidentskych kabatoch,tak to dopadlo,ako to dopadlo a ku korytam sa zas dostali len ti,ktori to mali naplanovane dopredu.
Tiez mi taha pomaly na 60,nikdy som nebol v strane,ani szm,ba aj pionier som bol asi len tyzden :-D,kym ma nevyliali :wink: a tiez povazujem ksc za vymakanu stranu.Len jej chybali komunisti na veducich miestach.Tak to s nou aj dopadlo.
Medzitym napisal Martinoff.Tomu prispevku by som nemohol vytknut ani jedno slovo :smt023 !
Ogo,citat ho aspon 50x!!! :wink:
Joe,viem,ze majo nema sancu,ale aspon raz chcem volit toho,koho chcem ja a kto aspon zcasti splna moje predstavy a nie jedno zo ziel,ktore mi ponuka vrchnost.Lebo tym hore je v podstate jedno,ci vyhra talarnik,ci caputova alebo nejaky iny pajac....s kazdym sa dohodnu.Len s jednym nie a to vypada byt moj clovek.I ked by som ho radsej videl v roli premiera.


Štv, 14.03.2019, 10:46
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 20.05.2009, 21:33
Príspevky: 1827
Odpoveď s citáciou
Tak a teraz to súdruhovia posrali !
Zablokovali Harabinovi autobus !
Buď vysokoprofesionálna chyba alebo premyslený ťah dopredu, že vyrobia z Harabina mučeníka a stúpnu mu preferencie.

https://www.hlavnespravy.sk/na-podnet-t ... eb/1696840


Štv, 14.03.2019, 11:56
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 20.05.2009, 21:33
Príspevky: 1827
Odpoveď s citáciou
[quote="Martinoff"] ....No nijako ju nevypovedá, lebo prezident na to nemá právomoci. Tak isto ako na všetky ostatné veci čo Harabin nadrístal. On si poplietol prezidentské voľby s parlamentnými.... [/quote]

Veľmi podnetné myšlienky...


Štv, 14.03.2019, 12:04
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 20.05.2009, 21:33
Príspevky: 1827
Odpoveď s citáciou
[quote="bahno"].....Medzitym napisal Martinoff.Tomu prispevku by som nemohol vytknut ani jedno slovo :smt023 !
Ogo,citat ho aspon 50x!!! :wink:.[/quote]

Nuž teda čítam, čítam, a rovno na 1-x som nepochopil, o kom to vlastne píše ( a to mi ešte ostáva tých zvyšných 49 čítaní, hehe ...)

Citujem: ... a zabudli ako tu bačoval s Mečiarom, ako si ku koncu pripravil teplé miestečko na ústavnom súde kam najprv nasúkal svojich ľudí a potom sa dláždenou magistrálou presunul za predsedu ÚS.....

Predsedami ústavného súdu SR od r. 1993 do súčasnosti boli p. Čič, Mazák a Macejková.
Takže neviem identifikovať o kom to tu Martinof vlastne píše...


Štv, 14.03.2019, 12:23
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Ned, 21.10.2007, 18:48
Príspevky: 2482
Bydlisko: LIPT.MIKULAS
Odpoveď s citáciou
Ale ved tu niesi niekde na ''nezavislom'' :smt126 :smt126 :smt126 sude,kde dvaja pravnici dokazu jeden zakon vysvetlit,= prekrutit 3x,tak sa neondej :wink: .Dobre vies o kom pise :wink: .Mozno Martinoff myslel,ze predseda najvyssieho sudu :wink: ...-98-03...09-14 :wink: ....v kazdom pripade ma v skrini dakeho toho kostlivca :-D ...no a ked ho nominovalo hzds :wink: a ked piekol s robom,s ktorym sa pre daco povadil.... ,treba ti viac?
Ten autobus...ak si ho sudruh talarnik dal zablokovat sam,je to majstrovsky tah,ktory mu nazenie hlasy :wink: ,ak mu ho dali bloknut jeho superi,je to ich uplna sprostost,lebo mu to nazenie hlasy.V kazdom pripade na tom vyryzuje.A sprosty ovcan nato skoci :-D ....
Tu pan talarnik vravi celkom rozumne :wink:
https://www.youtube.com/watch?v=fZYn4aI7UfM


Štv, 14.03.2019, 18:20
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 30.09.2008, 18:01
Príspevky: 1932
Bydlisko: TO
Odpoveď s citáciou
OGO, ospravedlňujem sa za preklep. Pochopiteľne sa jedná o najvyšší súd. Napovedá tomu aj začiatok textu o prepúšťaní mafiánov - s týmto ústavný súd nič nemá. Asi som bol vo väčšom švungu než sa zdalo.
Ale som rád, že ešte stále funguje čítanie s pochopením - na oboch stranách. :-D

Na celej debate je vidieť dosť veľkú názorovú rozdielnosť, ale vidím v tom jeden spoločný menovateľ: celkovú nespokojnosť s (ne)fungovaním systému, resp štátneho aparátu. Každý vidí riešenie niekde inde, aj keď podvedome si uvedomujeme že to vlastne riešenie nie je. Chce to fakt zmenu úplne z gruntu, hlavne v myslení ľudí.

_________________
Pajero II 3,5l V6 24v - a už v tom zase lietam...
L200 - pracovné, a to doslova!


Pia, 15.03.2019, 11:07
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 10488 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 582, 583, 584, 585, 586, 587, 588 ... 700  Ďalší

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: