Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Pia, 10.05.2024, 5:01
Dnes je piatok 10. mája 2024, meniny má Viktória a zajtra Blažena




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 115 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Ďalší
 Pospolitosť pochodovala proti Rómom. Zasiahli ťažkoodenci 
Autor Správa
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 06.01.2009, 11:01
Príspevky: 848
Bydlisko: Bratislava - Dubravka
Odpoveď s citáciou
Poslať 
efendi kam sa ma poslat ten benzin? :smt023


Pia, 06.11.2009, 18:21
Profil WWW
Velky Kraken
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 16.11.2007, 23:01
Príspevky: 7914
Bydlisko: mesto vychadzajuceho slnka Tornala City
Odpoveď s citáciou
Poslať 
luxury píše:
kto tu povedal že sú cigáni sú sprostý???? toto by bieleho nenapadlo.....


nus mas pravdu, len si totoka pozorne precitaj,, a mozem iba potvrdit ze mas pravdu,,


Obrázok

_________________
EX Suzuky Samuraj1.3
EXJeep Cheroke 2.1TDI
EX Jeep Grand Cheroke Limited 4Liter
EX Mitsubishi Pajero2,5TDI GLS
EX Jeep Grand Cheroke WJ 3.2 TDI Limited
EX Nissan Patrol 2.8 TDI Y60
EX Jeep Grand Cheroke 2.5TDI laredo
EX Jeep Grand Cheroke2,5TDI Limited


Pia, 06.11.2009, 18:59
Profil
Velky Kraken
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 16.11.2007, 23:01
Príspevky: 7914
Bydlisko: mesto vychadzajuceho slnka Tornala City
Odpoveď s citáciou
Poslať 
kua uz maju aj basnikov ty nasi zmrdkovia, len citajte aku basnicku sa ucia v ciganskej komunite. :-D


To čumíte-bílé huby
zaplatíte za mě dluhy
z vašich daní za práci
cikáni se vyplácí

Do práce já nechci chodit
starou budu nutit rodit
svinčík dělám kolem domu
jak je zvykem mnoha Romů

Kolem sebe všechno zničím
na krádeže pakáž cvičím
řádně platit nemám zájem
energie ani nájem

Kam já vkročím, kde se mihnu
stoprocentně něco švihnu
u kanálu krycí mříž
na hřbitově zase kříž

Na chlast dobrá každá pětka
něco vysouloží štětka
a podpora v řádné výši
blahobyt mě značně zvýší

Zničený byt prodám tady
v létě letím do Kanady
tam dostanu další mamon
já si žiju jako baron

Až přiletím zase zpátky
nárok mám na ušlé dávky
a pohodu v novém bytě
v žádanější lokalitě

:-D

_________________
EX Suzuky Samuraj1.3
EXJeep Cheroke 2.1TDI
EX Jeep Grand Cheroke Limited 4Liter
EX Mitsubishi Pajero2,5TDI GLS
EX Jeep Grand Cheroke WJ 3.2 TDI Limited
EX Nissan Patrol 2.8 TDI Y60
EX Jeep Grand Cheroke 2.5TDI laredo
EX Jeep Grand Cheroke2,5TDI Limited


Uto, 10.11.2009, 15:22
Profil
Support
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 04.10.2006, 14:20
Príspevky: 6674
Bydlisko: PB
Odpoveď s citáciou
Poslať 
bacilpyrin píše:
A v tom tkvie pre nás nebezpečenstvo - že urobia všetko, aby sa k tomu žrádlu dostali - všetko okrem práce.

No ak uvazim, ze praca je vec zvecsa manualna, a aj kradez je vec manualna, tak oni vlastne pracuju ... Ci ??? :-D

_________________
Co neubrdzis, neukecas. Ak to nejde ubrzdit, aspon pridaj, nech je sranda :-D.
31" AT, AVM, hasicak, gurtne, retaze, bezna auto vybava. Zatial ...
http://www.spritmonitor.de/en/mileage_icon/599240.html


Uto, 10.11.2009, 15:38
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 16.11.2007, 10:33
Príspevky: 747
Bydlisko: Trenčianske Teplice, Košice
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Práca je uvedomelá činnosť jedinca (môže byť aj zvieraťa, alebo stroja), počas ktorej vznikajú hodnoty, ktoré si človek môže zameniť za hodnoty vytvorené iným človekom.
Pri krádeži tieto hodnoty nevznikajú - preto sa krádež nedá charakterizovať ako práca. Ale keď zmlátim kradnúceho cigána - hodnoty vznikajú - duševného charakteru - preto sa toto dá charakterizovať pojmom práca.

_________________
Nikdy sa nehádaj s blbcom. Niekdo by si nemusel všimnúť, že je medzi vami rozdiel.

LAND ROVER Discovery II.


Str, 11.11.2009, 10:31
Profil
Velky Kraken
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 16.11.2007, 23:01
Príspevky: 7914
Bydlisko: mesto vychadzajuceho slnka Tornala City
Odpoveď s citáciou
Poslať 
[quote="bacilpyrin"]Práca je uvedomelá činnosť
Pri krádeži tieto hodnoty nevznikajú - Ale keď zmlátim kradnúceho cigána - hodnoty vznikajú -


ano vznikajuu a este k tomu akee,,-p l n o h o d n o t n e,,,,, , a cim lepsie ho zmlatiiis, tym lepsie hodnoty dusevneho charakteru vznikajuu.. :smt045

_________________
EX Suzuky Samuraj1.3
EXJeep Cheroke 2.1TDI
EX Jeep Grand Cheroke Limited 4Liter
EX Mitsubishi Pajero2,5TDI GLS
EX Jeep Grand Cheroke WJ 3.2 TDI Limited
EX Nissan Patrol 2.8 TDI Y60
EX Jeep Grand Cheroke 2.5TDI laredo
EX Jeep Grand Cheroke2,5TDI Limited


Str, 11.11.2009, 11:38
Profil
Koumák

Registrovaný: Pia, 13.10.2006, 18:15
Príspevky: 174
Bydlisko: skalica
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Pani. . .
Ciganu sa akosi nikto nezastava. A asi nieje dovod..
No stejny dovod by bol ten, keby sme vyrastali v kriminalnom prostredi, nemali ziadny majetok , len ten, co si dneska ukradneme.
Cigani tu prisli cca pred 1000 rokmi. A donedavna nesmeli vlastnit nehnutelnosti etc. Tak ake /nase/navyky sa mohli naucit?
Spolocnost im dava len peniaze ako milionar svojmu spratkovi... len aby dal pokoj a aby sa o neho nemosel starat...starat , to znamena premyslat, vychovavat. No Nasa vetsina vo snahe vyhnut sa namahe mysliet povie, ze Oni sa nedaju vychovavat.... nie je to jednoduche a toto na offroad forum nepatri. Tu je to predsa o inom.....

_________________
Defender 90 Td5 170k Old Man Emu,Warn 8274,Warn CE-M 6000 ,ARB nárazník, Safari Snorkel, MT Matador Wisenta 235x85x16,Pewag A 84SV, Roll Cage,2xARBuzaverky,CB,Garmin nuvi 660 ...
Discovery 3 ,bez skrabancu


Str, 11.11.2009, 12:25
Profil WWW
Velky Kraken
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 16.11.2007, 23:01
Príspevky: 7914
Bydlisko: mesto vychadzajuceho slnka Tornala City
Odpoveď s citáciou
Poslať 
erik píše:
Pani. . .
Ciganu sa akosi nikto nezastava. A asi nieje dovod..
No stejny dovod by bol ten, keby sme vyrastali v kriminalnom prostredi, nemali ziadny majetok , len ten, co si dneska ukradneme.
Cigani tu prisli cca pred 1000 rokmi. A donedavna nesmeli vlastnit nehnutelnosti etc. Tak ake /nase/navyky sa mohli naucit?
Spolocnost im dava len peniaze ako milionar svojmu spratkovi... len aby dal pokoj a aby sa o neho nemosel starat...starat , to znamena premyslat, vychovavat. No Nasa vetsina vo snahe vyhnut sa namahe mysliet povie, ze Oni sa nedaju vychovavat.... nie je to jednoduche a toto na offroad forum nepatri. Tu je to predsa o inom.....



no preco by sme sa mali ich zastavat? ked sme uz ajtak diskriminovany??
- nevyrastaju v kriminalnom prostredii, ale si to sami vytvaraju ,, len si otvor poriadne oci,
-ze kedy sem prisli?? koho to zaujima,,kazdopadne biely sme tu skorej..
o akom donedavna tu pises? netrep tu nesmyle,
-ano spolocnost im dava peniaze a stavia aj domy v sucasnosti a v predoslom rezime dostavali n e n a v r a t n e p o z i c k y na vystavbu rodinnych domov,,,a mohli sa ty spratkovia zadarmo ucit a vyucit-vyskolit, co z nich aj male percento vyuzilo, co malo rozumu tak tieto moznosti aj vyuzili a ziju aj dnes na urovni, ale zial zbytok je aka je,- a co sa tyka vychovy, tak kolko generacii este ich budeme prevychovavat?? a to je problem nielen na slovensku ale v celej EU ,,- v skolach maju zadarmo obedy,,, a chudobne biele deti?? platia, prid na juzne slovensko dole a uvidis tu plevel ako si zije, spusta ich ma zlate retaze na krku drahe auta ale ani jeden zmrd nepracuje,,a mozno o tom to vela polemizovat,,
- toto je sice offroad foruum mas pravdu ale vlakno je zalozene na tuto tematiku ako aj ostatne inee,..priatelu..
:smt006

_________________
EX Suzuky Samuraj1.3
EXJeep Cheroke 2.1TDI
EX Jeep Grand Cheroke Limited 4Liter
EX Mitsubishi Pajero2,5TDI GLS
EX Jeep Grand Cheroke WJ 3.2 TDI Limited
EX Nissan Patrol 2.8 TDI Y60
EX Jeep Grand Cheroke 2.5TDI laredo
EX Jeep Grand Cheroke2,5TDI Limited


Str, 11.11.2009, 12:52
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 02.01.2007, 7:21
Príspevky: 1810
Bydlisko: Lúky
Odpoveď s citáciou
Poslať 
viem, že obedy za 0,03€ majú aj niektorí polovičari (deti zo zmiešaných manželstiev, kde je jeden rodič čierny) v okr. LC. Mám to z prvej ruky.
Ak sa biely dostane do hmotnej núdze, sociálka skúma majetok. Pracovníci ti poradia, čo máš predať, aby si prežil. Cigáni majetok nepriznajú. A preskúmať ich majetok v osade je pre soc. pracovníka samovražda. Takže automaticky majú nárok na sociálne dávky. Len nerozumiem tomu, prečo dávky dostanú aj za obdobie, keď dojili sociálny systém iného štátu.
Ozaj, čo je s tou cigánkou, čo sa vyhrážala zabitím pri dopravnej nehode na dušičky?

_________________
Nissan Patrol K260 2,8d, mierne ,,vylepšený" a to isté z motorom RB30 v štádiu skúmania. Seat Arosa na ľahké presuny.
Múdrejšiemu neraď, silnejšiemu nezdvíhaj!


Str, 11.11.2009, 13:14
Profil
Koumák

Registrovaný: Pia, 13.10.2006, 18:15
Príspevky: 174
Bydlisko: skalica
Odpoveď s citáciou
Poslať 
efendi píše:
erik píše:
Pani. . .
Ciganu sa akosi nikto nezastava. A asi nieje dovod..
No stejny dovod by bol ten, keby sme vyrastali v kriminalnom prostredi, nemali ziadny majetok , len ten, co si dneska ukradneme.
Cigani tu prisli cca pred 1000 rokmi. A donedavna nesmeli vlastnit nehnutelnosti etc. Tak ake /nase/navyky sa mohli naucit?
Spolocnost im dava len peniaze ako milionar svojmu spratkovi... len aby dal pokoj a aby sa o neho nemosel starat...starat , to znamena premyslat, vychovavat. No Nasa vetsina vo snahe vyhnut sa namahe mysliet povie, ze Oni sa nedaju vychovavat.... nie je to jednoduche a toto na offroad forum nepatri. Tu je to predsa o inom.....



no preco by sme sa mali ich zastavat? ked sme uz ajtak diskriminovany??
- nevyrastaju v kriminalnom prostredii, ale si to sami vytvaraju ,, len si otvor poriadne oci,
-ze kedy sem prisli?? koho to zaujima,,kazdopadne biely sme tu skorej..
o akom donedavna tu pises? netrep tu nesmyle,
-ano spolocnost im dava peniaze a stavia aj domy v sucasnosti a v predoslom rezime dostavali n e n a v r a t n e p o z i c k y na vystavbu rodinnych domov,,,a mohli sa ty spratkovia zadarmo ucit a vyucit-vyskolit, co z nich aj male percento vyuzilo, co malo rozumu tak tieto moznosti aj vyuzili a ziju aj dnes na urovni, ale zial zbytok je aka je,- a co sa tyka vychovy, tak kolko generacii este ich budeme prevychovavat?? a to je problem nielen na slovensku ale v celej EU ,,- v skolach maju zadarmo obedy,,, a chudobne biele deti?? platia, prid na juzne slovensko dole a uvidis tu plevel ako si zije, spusta ich ma zlate retaze na krku drahe auta ale ani jeden zmrd nepracuje,,a mozno o tom to vela polemizovat,,
- toto je sice offroad foruum mas pravdu ale vlakno je zalozene na tuto tematiku ako aj ostatne inee,..priatelu..
:smt006


Vidis? A to je prave dosledok.. rozculil som ta, ze mam iny nazor...
To je to, ze sa ludia na seba pozeraju tymto prismatom.. ine nabozenstvo, ina pokozka, ina narodnost...
...podstata im unika a proto ju neriesa- cigani nerobia ako bieli etc . A ten, co to napravi, nech dostane Nobelovku- by si ju zasluzil.
Ja len podotykam, ze to nevyriesime - nenavistou, nadavkami ci dlhymi davkami . Realnejsi bude zmenit v nich pristup k vzdelaniu a v nas, ye to robime pre nich... Robime to pre seba a oni to mosia robit pre seba...

sorry, ale diskutacia na toto tema je v sirokych suvislostiach pre filozofov a bez ohna a flasky je to jaksi nasucho...
e r i k

_________________
Defender 90 Td5 170k Old Man Emu,Warn 8274,Warn CE-M 6000 ,ARB nárazník, Safari Snorkel, MT Matador Wisenta 235x85x16,Pewag A 84SV, Roll Cage,2xARBuzaverky,CB,Garmin nuvi 660 ...
Discovery 3 ,bez skrabancu


Str, 11.11.2009, 14:22
Profil WWW
Support
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 04.10.2006, 14:20
Príspevky: 6674
Bydlisko: PB
Odpoveď s citáciou
Poslať 
erik píše:
A ten, co to napravi, nech dostane Nobelovku- by si ju zasluzil.

Hm ... Riesit sa to da, len treba chciet ...
Socialka ? Ok, ale nie do ruky, ale odpisovat postupne v obchode za asistencie cloveka z miestneho uradu (aj tak nemaju co na robotu). Ziadny chlast ani drogisticky tovar, ani cigarety. Odber vsetkeho len v obvyklom mnozstve a na obcanku ci iny doklad. (kvoli evidencii). (cize peniazmi by disponoval miestny urad, a postupne by ho uvolnovali na primerane nakupy). (30 rozkov, 2 mlieka, atd). Drogisticky tovar -ziadny fet, riedidla a ine somariny ...


Rodinne prispevky ? - nebolo dieta v skole bez potvrdenia lekara ? (alebo iny rukolapny dovod). Za kazdy den absencie 1/30-na prispevku dolu ....

Motivacia ? Vsimam si, ze ked sa niekde nieco kope, nie vsade moze bager.
Fajn, fesak aj ked je na socialke, kludne nech si zarobi, a socialku dostane k tomu. Za zarobok pri kopani nech si kupi co chce, socialka len vyssie uvedene.

A nech mi nikto netvrdi, ze ked sa vie niekto ohanat sekerou v NP (ako narodny park), ze to nedokaze krompacom ...

Dokonca verim tomu, ze keby miestna samosprava chcela, tak im vybavi za smieny peniaz drevo (rozne odkorky, kalamitu a ine). (hovorim stale o tych, ktory nejakym sposobom budu preukazovat ze sa im neleni ist pracovat).

A budu sa mat ako prasiatka v zite ...

Atd.

Ak im ja (stat) davam peniaze, nevidim dovod, preco by som nemohol urcit, akym sposobom s nimi budu nakladat (plati vseobecne - aj pre bielych).

Co je na tom tazke ?

_________________
Co neubrdzis, neukecas. Ak to nejde ubrzdit, aspon pridaj, nech je sranda :-D.
31" AT, AVM, hasicak, gurtne, retaze, bezna auto vybava. Zatial ...
http://www.spritmonitor.de/en/mileage_icon/599240.html


Naposledy upravil finder dňa Štv, 12.11.2009, 10:23, celkovo upravené 1



Str, 11.11.2009, 16:07
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 15.03.2009, 22:18
Príspevky: 2349
Bydlisko: Banská Štiavnica
Odpoveď s citáciou
Poslať 
ERIK -ERIK hm hm hm gde chodíš na tie nazori na cigošou ? :smt009 Ja si myslim , že vec sa ma tak , že si sa ešte z nich zo žiadnym nedostal do sporu a ani ti nebyvaju hned za domom alebo ti nechodia každý večer spievajuc pod okno až do rana . Moja skusenost je taka , že len čo sa tato priživnicka banda - lebo inak sa ani nedaju niektore tipy z tejto skupiny ludi nazvat - objaví treba ich ihned a za horuca vykazat kade lakšie . Tak napr. jeden rok nie tak davno nas5 sa par cigošou ponevieralo u nas po dedine a zbieralo železo ludia a hlavne postarší im aj sami poponukali boli aj mne pri dome , totiš to mam pod domom cca 50m. staru zasipanu bansku šachtu gde sa mnoho rokou davalo všetko možne a aj železo najprv prišli 3 potom na druhý den už 8 a na treti ich už bolo 12 ale to by ma až tak ne sralo ale ked som objavyl dalších 2 ako mi behaju okolo hospodarskej budovy a lašuju čo zobrat a pritom rozbyjaju kolesa na voz kvoli obručiam tak to ma dobra naštartovalo a ako bombonik na torte bolo prekvapko na poli - pokradnute asi polka nasadených zemiakou TAK SA TA PITAM CO BY SI ROBIL V TAKOM PRIPADE? Ked som sa ich spital ,že čO to robia skoro som dostal ja bo si privolali posilu na koniec som to vyriešil odviazanim 2 čuvačov a vlčiaka plus strelbou s plinaka :smt071 a od tedy mam pokoj viacej ku mne na samotu nechodia :!: :evil:


Str, 11.11.2009, 16:37
Profil
Recyklovaný teaneger
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 26.12.2006, 17:21
Príspevky: 3601
Bydlisko: MY/BA
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Si im mal darovať kravu, aby nehladovali.

V jednej rozprávkovej krajine vypísali konkurz na dialničné mýtne brány. Prišlo niekolko firiem. Jedna dala cenu 50 mil. eur, druhá 250 mil. eur.
Ak by sa to stalo inde, tak by to vyhrala firma z nižšou cenou. Ale v tomto královstve to vyhrala samozrejme drahšia ponuka. A táto firma potom zamestnala za 50 mil. firmu lacnejšiu.

Hádajte kde sa to stalo? Aj takto sa dá zabrániť rozhadzovaniu zbytočných penez žebrači, proste neostalo.
Ono je to tak, že tam, kde sa nedá zarobiť, sa nerieši nič. Načo?

_________________
JAK BY TADY BYLO KRÁSNE, KDYBY SEM TU NEBYL JÁ.Obrázok


Str, 11.11.2009, 17:36
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 15.03.2009, 22:18
Príspevky: 2349
Bydlisko: Banská Štiavnica
Odpoveď s citáciou
V tom čase som choval ovce a par kvoz :-D A nakoniec h..o im treba nech si zarobia ked vedia podporu prechlastat tak ich j....t :evil:


Str, 11.11.2009, 18:07
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 06.01.2009, 11:01
Príspevky: 848
Bydlisko: Bratislava - Dubravka
Odpoveď s citáciou
Poslať 
pejo píše:
Ozaj, čo je s tou cigánkou, čo sa vyhrážala zabitím pri dopravnej nehode na dušičky?

Pokial viem este ju nezabili.


Str, 11.11.2009, 19:05
Profil WWW
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 115 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Ďalší

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: