Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Štv, 02.05.2024, 11:04
Dnes je štvrtok 2. mája 2024, meniny má Žigmund a zajtra Galina




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 35 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3  Ďalší
 Bratislavské reštaurácie? Katastrofa a zlodejina 
Autor Správa
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 04.10.2006, 20:45
Príspevky: 3148
Bydlisko: VYCHOD PO
Odpoveď s citáciou
Poslať 
..až teraz som to cele prečital,v niečom s pankom suhlasim ,ale v niečom nie.Moj nazor je ten ,že trebars tatarska ,či kečup ma byt zadarmo ,dobre suhlasim ,ale na druhej strane si treba uvedomit ,aky su niektori ludia-však zadarmo ,tak beriem kolko sa da ,chlieb zadarmo ? tak aspon 10 kuskov ,tri zjem a sedem do tašky :roll: ..takže možno to ani nie je o kucharoch a reštauraciach ,ale chybu robia aj niektori "tiež zakaznici " :evil:

_________________
My car is Cherokee-Jeep Grand Cherokee ! 5,2 V8,MT Goodrich,3"liftik,CB,gurtna a dobra duša za volantom.

ložiska a prislušenstvo http://www.martino-eshop.sk


Štv, 10.12.2009, 23:38
Profil
Učeň
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Sob, 14.03.2009, 14:45
Príspevky: 83
Bydlisko: Bratislava
Odpoveď s citáciou
Poslať 
EssoSk píše:
.......

btw. k téme v bratislave som jedol len raz a už v živote... v auparku obed pre 2ľudí cca 1200sk starých... a porcia o ničom... takžé..


sorry, ale nemozem nereagovat - tak len pre objektivnost - v Auparku je minimalne 15 moznosti, kde sa da najest, ale asi len jedna z toho kde zaplatis 40,-E za jedlo pre dvoch ludi. Kludne sa tam najedia 2 ludia za 10,- E, uplne v pohode. Ked si vyberies drahu restauraciu, kde sa plati mesacne najomne 10.000,-E, so 6 casnikmi, atd. tak zaplatis vela. Vsade je to tak, ze existuju drahe aj lacne restauracie a staci si len vybrat.
A to nema absolutne nic spolocne s tym v akom meste to je, a ci su tam bezdomovci, alebo spinava stanica.....

_________________
Ano, je to tak. Úspechy a peniaze sa neodpúšťajú .... ani kamarátom .... a v Bratislave OBZVLÁŠŤ :-(
Všetko pre Váš off road .... a všetci ostatní nás môžu už LEN kopírovať ...


Pia, 11.12.2009, 0:34
Profil WWW
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 18.03.2009, 20:11
Príspevky: 350
Bydlisko: Poprad
Odpoveď s citáciou
Poslať 
[quote="dAnKa"][/quote]
Do mekdonaldu sme nechceli ist jesť. Nebola to najluxusnejšia... Nerezový okrúhly malý stolík,plastové stoličky... normálna klasická reštika...
na porovnanie dávam salaš u franka ktorý je v SL ... za tú cenu čo v BA sa naje 6ľudí isto... keď mam cestu tak vždy sa tam zastavím jedno vynikajúce sedíš v kolibe pohodlne a neplatíš viac jak 300sk... a to tak že nevládzem dojesť / a to je čo povedať/...

Neviem proste toť moj názor a o tom je forum proste BA je drahá na nás vychodňarou :lol: aj keď polovica žije tam...

edit.
Tak to je jasné :smt156
2hé poschodie to už budem vedieť :) vtedy to bola v podstate rychlovka nebolo času moc hľadať kde čo je :oops:

_________________
Končím........


Naposledy upravil EssoSk dňa Pia, 11.12.2009, 1:14, celkovo upravené 1



Pia, 11.12.2009, 0:44
Profil ICQ
Učeň
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Sob, 14.03.2009, 14:45
Príspevky: 83
Bydlisko: Bratislava
Odpoveď s citáciou
Poslať 
jasne, ved na to forum je.
Ja som nehovorila o Mc Donalde, na druhom poschodi je cca 10 roznych typov rychleho ale kulturneho obcerstvenia od indickej, cez nemecku, taliansku, cinsku a na zaver taktiez na bratislavske pomery neskutocne dobrou slovenskou kuchynou.

Bratislava je draha pre vsetkych, nielen pre vychodniarov.

A zase povedzme si uprimne za 40,- sa v Auparku najedia dvaja, v kolibe v SL siesti, a u nas DOMA a asi aj u Vas DOMA sa za tu sumu naje aj 15 ludi.

_________________
Ano, je to tak. Úspechy a peniaze sa neodpúšťajú .... ani kamarátom .... a v Bratislave OBZVLÁŠŤ :-(
Všetko pre Váš off road .... a všetci ostatní nás môžu už LEN kopírovať ...


Pia, 11.12.2009, 0:55
Profil WWW
Recyklovaný teaneger
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 26.12.2006, 17:21
Príspevky: 3601
Bydlisko: MY/BA
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Všetko je len vizitka národa. Mohlo by to byť lepšie, ale aj oveľa lepšie.
Všetko je presne tak, ako sme si to urobili.
Dá sa to zmeniť, ale dá sa na to aj zvyknúť, dá sa odsťahovať trebárs do Kanady, alebo do Kazachstanu. :smt102

_________________
JAK BY TADY BYLO KRÁSNE, KDYBY SEM TU NEBYL JÁ.Obrázok


Pia, 11.12.2009, 1:42
Profil
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 30.01.2008, 6:38
Príspevky: 284
Bydlisko: krupina-/nemusite sa pfkovat -staci PETER,petko atd/
Odpoveď s citáciou
Poslať 
kapo,v kazachstane by si celkom zapadol do kolektivu domacich s tou polnou kuchynou co tahas za patrolom/ten by bolo lepsie vymenit za UAZ ale to ti na fore niekdo s vdakou vymeni :-D /uz len kupit kalacha na neplatiacich hosti...........PS-vsade sa da najest dore a lacno alebo zle a draho ale je to len o tom ako sa nam chce motat sa po meste,vacsinou najlepsie vystupit z auta rovno do dveri restauracie ,,,,potom sa neni co cudovat ze preziju aj na figu stravovne.........

_________________
ked to nejde silou,skus to este silnejsou silou...pripadne si precitaj navod na pouzitie...........REBELY FOREVER-AND YOU?(':smt134')


Pia, 11.12.2009, 6:19
Profil
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 30.04.2008, 8:06
Príspevky: 407
Bydlisko: Bratislava
Odpoveď s citáciou
Poslať 
moje postrehy:
ako bolo povedane hlavne mesto je drahe aj pre tych co v nom ziju.
klasicke buface na stojaka z cest praci sa vytratili, tych par co zostalo... drzkova 1 - 1,5 € rohlik, kofola :shock:
vo velkych centrach sa da najest aj lacnejsie, ale vsetko su to tackarne veela ludi malo miesta... normalna cena jedla je cca 5 €; pekne vyzerajuca restika neni zaruka dobreho jedla a je kus draha, obycajne jedlo cca 7- 10 € bez napoja...
co sa tyky pizzerii je ich tu neskutocne ale clovek si musi veela vybrat aby bol spokojny s velkostou a kvalitou /pizze :-D/. ja osobne chodim do jaroviec. je to tam prijemne, velkost primerana cene a je dobra. aj v taliansku som bol tiez sa dalo. este ze som vedel ze predjedla na stole sa platia zvlast. inak by ma asi svihlo. takto som s tym pocital a bolo to v norme :-D vsak nejedavam v taliansku casto...


Pia, 11.12.2009, 9:23
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 27.05.2008, 18:49
Príspevky: 692
Bydlisko: TN
Odpoveď s citáciou
Poslať 
treba si len vyberat, nastastie na slovensku sa to da lebo najest sa da na kazdom kroku - komu sa nepaci nech si skusi americke mesta a najest sa tam ako u nas. Tam dostanete pribor k jedlu od 20 USD hore (okrem cinskych a indickych AYCE na predmestiach) a hodiny vysedavania v restike. A nie je nic horsie ako cinski casnici. Ziadne take ze pocas 1/2 hod prestavky sa da odbehnut s 5 dolarmi par blokov do restiky kde maju kazdy den ine menu a bez ponahlania sa najest.


Pia, 11.12.2009, 10:35
Profil
Začínajúci koumák

Registrovaný: Str, 28.03.2007, 15:50
Príspevky: 116
Bydlisko: PU
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Tento článok je veľmi vkusný a pre nás Slovákov aj pravdivý.
Ešte zaujímavejšie bolo tohto pána počúvať na živo vo Funradiu.
Každý je zvyknutý na iný štandart a luxus.Niekomu to u nás vyhovuje inému nie.
Ja osobne keď sa chcem v Blave dobre najesť vždy idem len na jedno miesto
a tým je reštika pri pumpe na starej ceste do Blavy oproti Zlatým pieskom.
Pozná to tam niekto???


Pia, 11.12.2009, 11:14
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 06.06.2008, 11:01
Príspevky: 716
Bydlisko: New Castle SVK
Odpoveď s citáciou
Poslať 
EMODY píše:
Pozná to tam niekto???


Ak myslis tu pri slovnaft pumpe vedla NAYdomu, tak majitelom je švagrov bratranec Robo Kužlik a skutocne si da zalezat na perfektnom zazitku z obycajneho obeda. Je to velmi vyhladavane a dobre miesto na obedik a cenovo uplne primerane. Som rad, ze nas je tu viac, ktory to ocenite.

_________________
LR Diskovery II tD5, Fishing & Hunting

+421905264896, nkdisco@gmail.com


Naposledy upravil Disco dňa Pia, 11.12.2009, 12:44, celkovo upravené 1



Pia, 11.12.2009, 11:27
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 13.12.2006, 23:17
Príspevky: 667
Bydlisko: Nitra
Odpoveď s citáciou
Poslať 
No je to veru tak. Tiez mame v Nitre nieco podobne , dokonca sa tam stretneme na Kmotrovej jazde :) . Ale tak co uz, je to tam furt plne a to ze ludia jedia zhnite, skvasene, plesnive , tucne a kadejake jedlo - ak im to nevadi tak je potom vsetko v najlepsom poriadku. Su aj podniky kde sa da najset dobre za dobru cenu - aj tie su plne - kazdemu podla jeho gusta - nenutte ludi sa stravovat tak ako oni sami nechcu :D

Ja mam tiez rad borovicku a dam si ju radsej ako nejaku kvalitnu vodku, pritom tieto restauracie typu Slovensky Grob nemusim :) hovorim kazdemu chuti nieco ine :)

_________________
Lestenka


Pia, 11.12.2009, 11:55
Profil
Začínajúci koumák

Registrovaný: Str, 28.03.2007, 15:50
Príspevky: 116
Bydlisko: PU
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Presné tá pri Slovnaft pumpe, a dokonca cez obed,už neviem presne v ktorom čase robí tzv. švédske stoly a dá sa tam bohato najesť za pár Eur.
No a ked tam prídeš mimo obeda tak porcie ktoré podávajú sú pre človeka ktorý to tam nepozná vlastne skoro nezvládnuteľné.
Z jednej porcie by sa normálne najedli dvaja možno aj traja.
U mňa má táto reštika na to že je v Blave určite 1.


Pia, 11.12.2009, 12:25
Profil
Mitsubishi Woman
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 29.05.2007, 11:34
Príspevky: 1204
Bydlisko: BA
Odpoveď s citáciou
Poslať 
a mne chuti u patrika :oops: a velmi. a aj obsluha je mila. a obcas sa aj majitel pristavi...

PS: mam len jednu vyhradu - nemozete prestat davat rascu na opekane zemiaky? ked ja rascu nerad :?

_________________
Obrázok 4x4 za každých okolností


Pia, 11.12.2009, 12:38
Profil WWW
Recyklovaný teaneger
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 26.12.2006, 17:21
Príspevky: 3601
Bydlisko: MY/BA
Odpoveď s citáciou
Poslať 
pfka1 píše:
kapo,v kazachstane by si celkom zapadol do kolektivu domacich s tou polnou kuchynou........


Ďakujem za urážku.
Ty zase sqele zapadneš medzi slovenských bazárnikov....
viewtopic.php?t=9575&highlight=

_________________
JAK BY TADY BYLO KRÁSNE, KDYBY SEM TU NEBYL JÁ.Obrázok


Pia, 11.12.2009, 13:24
Profil
Učeň
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 26.10.2007, 21:00
Príspevky: 68
Bydlisko: Levice, Slovakia
Odpoveď s citáciou
Disco píše:
EMODY píše:
Pozná to tam niekto???


Ak myslis tu pri slovnaft pumpe vedla NAYdomu,


jedlo je tam chutne, ceny primerane, a hlavne vidno snahu personalu ...

mozem odporucat

_________________
mfg

*pt*
____________________________
Frontera B, 2,2 DTI, r.v.99


Pia, 11.12.2009, 17:38
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 35 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3  Ďalší

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: