Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Pia, 10.05.2024, 13:54
Dnes je piatok 10. mája 2024, meniny má Viktória a zajtra Blažena




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 127 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Ďalší
 opat stara ale aktualna tema-polovnici 
Autor Správa
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 16.03.2009, 1:26
Príspevky: 2391
Bydlisko: Zvolen
Odpoveď s citáciou
Poslať 
To Leona:
Ja len že som sľúbil foto našeho hovawarda, onehdy, tak pridávam včerajšie foto z láskyplného stretnutia s borderkou (aby to nemýlilo obaja sú to psi):
Borderka Jacky vek 2 roky, hovaward Banjo vek 8 mesiacov
Obrázok Obrázok Obrázok

A niečo aj k veci... máte niekto nejaký link na tie elektronické obojky? Náš Banjo ide do puberty a je lepšie to mať pod kontrolou...

_________________
Jenki

Patrol GR (Y61) 2,8 TD6 Wagon, Family Off Road Edition
Subaru Outback 3,6 H6, SUV Edition
Pajerko II, 3,5 V6 automat, SWB, Off Road Edition - predané


Štv, 07.01.2010, 14:05
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 16.11.2008, 20:51
Príspevky: 1053
Bydlisko: Bratislava
Odpoveď s citáciou
Poslať 
ja trocha inak rozlišujem psa od psa

Samozrejme, že pes ako plemeno ulový zver ale to by som začal rozoberať. S Barzojom sa chodilo na zajace bez problémov a keď sa brali dvaja, zajace mali popi.i.

Každá svorka je nebezpečná, psačia dupľovane a o ľudskej niet pochýb.
Pár krát som utekal pred psom hlavne z dôvodu aby som ho nemusel utratiť ale najhorší zážitok mám z Brazílskej Fily u kamárata kde som vyskakoval cez okno domu na dvor a následne cez plot na ulicu. Skoro som sa posral a kamarát sa na tom náramne bavil. Nevedel som,že má ďalších 2 nových jedincov ktorí ma nepoznali a tí ma kuva prehnali. Totiž bránu ani dom nikdy nezamykali. Fuj, ešte teraz sa trasiem :P

_________________
Nissan Pathfinder R51 2005 128kW malá "expedičná" úprava: ASFIRpredný nárazník + ochrana spodku, IRON MANpodvozok, BFG KO2pneu,navijáčik


Štv, 07.01.2010, 14:09
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 15.02.2007, 19:45
Príspevky: 679
Bydlisko: BA
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Kapo píše:
To by človek nerobil nič iné, len udával.
U "nás" je jeden pytliak, a všetci polovníci vedia, že pytliačí, aj policajti to vedia. A robí to 10 rokov, a aj mne sa chválil, že má už nejakých 900kúskov. A prečo by som sa mal do toho starať ja?
Vo vláde všetci kradnú, všetci to vedia a všetci sú potom spolupáchatelia?

Sory za OT.... :roll:


pretoze to je tvoja obcianska a ludska povinnost. najlahsie je otocit hlavu a to aj vacsina robi a preto sa tu na Slovensku deje to co sa deje a kazdy len otaca hlavu - pokial sa to netyka jeho. aj vtedy vacsinou pokrci plecom a sere na to.

Leona treba sa branit vsetkymi dostupnymi pravnymi cestami - vykaslanim sa na to dosiahnes akurat, ze si v buducnosti dovoli viac. mas zbrojak?

_________________
Patrol 3,0 TDi


Štv, 07.01.2010, 14:22
Profil
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 29.08.2007, 20:54
Príspevky: 435
Bydlisko: Lučenec/Nitra
Odpoveď s citáciou
Poslať 
ja suhlasím s tým čo napísal Kapo ale aj Tyky...o pytliactve sa verejne hovorí no málo sa proti tomu robí...to čo píše o pytliakovi Kapo nie je nič výnimočné...poznám plno revírov kde je to normálne...žial aj v tom nasom...a možes sa ktomu ako obcan ci ako polovnik alebo ochranar postavit rozne...ale najvacsi problem aspon u nas je ten, ze to robia ludia, ktori su niekomu rodina, maju dobreho znameho, maju kontakty a aj ked by sa im podarilo nieco dokazat vysekaju sa z toho...a potom pride z ich strany odveta...a prejavom toho moze byt napriklad aj zastreleny alebo otraveny pes a podobne...a suhlas aj s Tykym ze pchat hlavu do piesku nie je riesenie...no stava sa ze je casto jedine bez nejakej ujmy...zial

_________________
Človek je najmenej sám sebou ked hovorí za seba, dajte mu masku a povie Vám pravdu. O.Wilde

Jeep Grand Cherokee WJ 4,7 (LPG), 2,5"lift, AT , nejaká výbava


Štv, 07.01.2010, 17:49
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 16.11.2008, 20:51
Príspevky: 1053
Bydlisko: Bratislava
Odpoveď s citáciou
Poslať 
jenki píše:
... máte niekto nejaký link na tie elektronické obojky? Náš Banjo ide do puberty a je lepšie to mať pod kontrolou...


veľmi známe sú výrobky fy.:

Obrázok

niečo sa popísalo aj tu


.

_________________
Nissan Pathfinder R51 2005 128kW malá "expedičná" úprava: ASFIRpredný nárazník + ochrana spodku, IRON MANpodvozok, BFG KO2pneu,navijáčik


Štv, 07.01.2010, 19:56
Profil
Rubicon & Samurai Woman
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 05.03.2007, 21:45
Príspevky: 767
Bydlisko: Veľká Lehota
Odpoveď s citáciou
Poslať 
lop21 to si vystihol uplne perfektne!

_________________
Len jedno je isté- že nič nieje isté...a ani to nieje isté...
....najkrajší pohľad je z chrbta koňa...a nadvíhaného auta.
jeep wrangler rubicon 4,0l
suzuki samurai
http://www.youtube.com/watch?v=rqSbl9xtCSE


Štv, 07.01.2010, 21:39
Profil ICQ WWW
Support
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 04.10.2006, 14:20
Príspevky: 6674
Bydlisko: PB
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Pri citani lopovho prispevku som sa musel usmiat.
V pondelok som mal rozhovor na nieco v zmysle "co sa da spravit pre ofroad na SK" (napr. to nestastne jazdenie po lese) - velmi rychly zaver bol - nic. Offroad komunita nema tolko vplyvnych ludi ako polovnictvo.
(chalani neberte to osobne, proste momentalne je to uz urcity druh prestize, a kastovania sa.).

_________________
Co neubrdzis, neukecas. Ak to nejde ubrzdit, aspon pridaj, nech je sranda :-D.
31" AT, AVM, hasicak, gurtne, retaze, bezna auto vybava. Zatial ...
http://www.spritmonitor.de/en/mileage_icon/599240.html


Štv, 07.01.2010, 21:49
Profil
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 29.08.2007, 20:54
Príspevky: 435
Bydlisko: Lučenec/Nitra
Odpoveď s citáciou
Poslať 
finder mas pravdu ze je to aj o tom ze je to uz pomaly vec bohatych...podla novin a televizie si nic ine ani mysliet nemozme ...realita je vsak casto krat ina...ano je par tych ktorych nam noviny a televizia ukazuju ako si kupuju reviry atd...ale existuju aj zdruzenia ktore su zalozene na totalnej chudobe a skladani sa na najom za revir...poluju aj obycajni ludia ktori maju jednu pusku po prapradedovi...takze na jednej strane to kategorizujme ale nehadzme vsetkych do jedneho vreca....myslim ze ten cas kedy to bude len vysada bohatych tu este nie je...ale urcite pride...zial je to dane nasou chamtivou spolocnostou...ale sme odbocili trochu :-D

_________________
Človek je najmenej sám sebou ked hovorí za seba, dajte mu masku a povie Vám pravdu. O.Wilde

Jeep Grand Cherokee WJ 4,7 (LPG), 2,5"lift, AT , nejaká výbava


Štv, 07.01.2010, 22:06
Profil
Rubicon & Samurai Woman
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 05.03.2007, 21:45
Príspevky: 767
Bydlisko: Veľká Lehota
Odpoveď s citáciou
Poslať 
no dnes som vypravala s dvoma polovnikmi z nasho zdruzenia, su to presne ti ludia ktorych si vazim a maju srdce na spravnom mieste...no trasu sa o svoje miesto v hierarchii, kedze im hrozi ze ich nahradia na ich postoch vplyvnejsi ludia...a preto posluchaju co hlavny baran zaveli a robia co by nikdy nerobili ak si este chcu zapolovat alebo inak polovnicky sa vyzit..
..je to zufale!!! :evil:

_________________
Len jedno je isté- že nič nieje isté...a ani to nieje isté...
....najkrajší pohľad je z chrbta koňa...a nadvíhaného auta.
jeep wrangler rubicon 4,0l
suzuki samurai
http://www.youtube.com/watch?v=rqSbl9xtCSE


Štv, 07.01.2010, 22:53
Profil ICQ WWW
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 12.10.2006, 20:37
Príspevky: 3268
Bydlisko: Nitra
Odpoveď s citáciou
Poslať 
lop21 píše:
..myslim ze ten cas kedy to bude len vysada bohatych tu este nie je...ale urcite pride..

To ano,ale nebude uz po com strielat.Minule sa mi chcel zajko zo zufalstva hodit pod kolesa.A ja som mu zachranil zivot,ved ho niekto odj.be. :smt068 Polovnikov je viac ako zveri.Kam sa podela?

_________________
Patrol GR, kde neprejdem tam pretiahnem!!!


Štv, 07.01.2010, 23:11
Profil
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Sob, 23.02.2008, 18:18
Príspevky: 407
Bydlisko: Dolne Kysuce
Odpoveď s citáciou
Poslať 
normalne sa zacinam bat o nasho momentalne hraveho drobca,ktory si na prechadzke od nas odbehne navolno uz aj viac ako 20m, dufam len,ze nasi polovnici nebudu chrapuni a neskolia nam ho pred ocami :(

_________________
Samik 1,3 Truck2000,Power 4,3t a ostatne co v aute ma byt...


Pia, 08.01.2010, 0:45
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 04.10.2006, 21:15
Príspevky: 2569
Bydlisko: Handlová
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Milan píše:
To ano,ale nebude uz po com strielat.Minule sa mi chcel zajko zo zufalstva hodit pod kolesa.


vcera sa o to pokusal aj pri mojej jazde. zeby nejaky sebevrah?

finder píše:
proste momentalne je to uz urcity druh prestize, a kastovania sa.


zhodou okolnosti povedal otec presne toto iste minuly tyzden na adresu jedneho pana ktory spolocensky dost narastol.


tu sa uz neda vela napisat tak len moja skusenost. Mali N. ovciaka (tarzan :) ) ktory nikam nebehal neutekal a vsetci mali prednim respekt, nejaky dobrak nam ho cez plot otravil . Teraz mame tu istu rasu ktora ma problem udrzat sa na dvore ked sa haraju feny. napriek tomu ze niekolko krat zdrhol tak do 100x minuleho roka :roll: zatial nemal ziadnu ujmu.

_________________
Jeep Grand Cherokee 4,7 V8 - zatial sa zoznamujeme


Pia, 08.01.2010, 19:22
Profil
Recyklovaný teaneger
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 26.12.2006, 17:21
Príspevky: 3601
Bydlisko: MY/BA
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Miloško a ?

_________________
JAK BY TADY BYLO KRÁSNE, KDYBY SEM TU NEBYL JÁ.Obrázok


Pia, 08.01.2010, 19:36
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 04.10.2006, 21:15
Príspevky: 2569
Bydlisko: Handlová
Odpoveď s citáciou
Poslať 
ja som to len tak sucho skonstatoval...

_________________
Jeep Grand Cherokee 4,7 V8 - zatial sa zoznamujeme


Pia, 08.01.2010, 19:38
Profil
Frajer
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 14.01.2007, 11:04
Príspevky: 208
Bydlisko: Trnava
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Leona,je mi ľúto tvojho psíka.Lenže som aj poľovník a nehambím sa za to a už ma vytáča ako sa tu všetci navážajú do poľovníkov,čo je to,, prezumpcia viny?"Strieľat mohol ktokolvek,možno aj s úmyslom poškodiť práve tých poľovníkov,je ľahké predpokladať na koho sa obráti zlosť majiťeľa psíka.
A ešte k všetkým tým pseudoochranárom čo furt mudrujú-ktovie vdaka komu tu ešte aj dnes na rozdiel od zvyšku ,,vyspelej"europy máme medvedov,vlkov,rysov a silné stavy inej zveri?Iste si pametáte na medveda Bruna,na ktorého povolali národnú gardu ked im privandroval do lesa-ale to im nebráni radiť nám(slovensku,poľovníkom) ako to máme robiť,ked ich tu máme premnožených.Môžete hádať-je v tých radách niečo o odstrele?Ešte to,zrazu sú to úbohí mackovia.


Naposledy upravil Jozef Joski dňa Uto, 12.01.2010, 16:11, celkovo upravené 1



Sob, 09.01.2010, 11:17
Profil WWW
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 127 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Ďalší

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: