Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Štv, 25.04.2024, 11:14
Dnes je štvrtok 25. apríla 2024, meniny má Marek a zajtra Jaroslava




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 124 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  Ďalší
 Pajero II 2.5 TD 
Autor Správa
Začínajúci koumák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 01.07.2014, 8:39
Príspevky: 110
Bydlisko: Skalica
Odpoveď s citáciou
peterss píše:
ja som menil celu zadnu cast sasov bola to totalka

nemáš nejake foto ?

_________________
Mišáček zerzáček Pajero II 2.5 TD


Pon, 30.11.2015, 19:59
Profil
Koumák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 19.08.2015, 23:04
Príspevky: 152
Bydlisko: Vislanka
Odpoveď s citáciou
Pekne pekne si zacal ale nieje lepsie zhodit kasnu aby si to pekne povyvaral lebo si mylsim ze 2x sa ti to robit nebude chciet tak raz a poriadne a mas pokoj a predsa lepsi pristup ( kasna dole tak za 1 den roboty) ja som mal dost ked mi trebalo 2x davat kasnu dole :lol: a ta podlaha caka mozno aj mna zatial som radsej nepozeral :D tak nech sa dari :smt023


Str, 02.12.2015, 22:36
Profil
Začínajúci koumák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 01.07.2014, 8:39
Príspevky: 110
Bydlisko: Skalica
Odpoveď s citáciou
Dakujem za podporu ...
No viem, ze zhodenie kasne je najlepsi sposob, avsak niesu technicke prostriedky na taku operaciu... Tak aspon takto... Lepsir nez nic... Sak konecne uz by sa malo zacat varit tento vikend, lebo tajne dufam, ze tento rok vyjdem autom z garaze, kedze sa robi len sobota a nedela...

_________________
Mišáček zerzáček Pajero II 2.5 TD


Štv, 03.12.2015, 19:29
Profil
Začínajúci koumák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 01.07.2014, 8:39
Príspevky: 110
Bydlisko: Skalica
Odpoveď s citáciou
Tak robota ide pomaly ... málo času... ale začínajú sviatky plechu a co-čka, tak bude trochu času sa povenovať jerrymu ...
Dnes už v stave jemnej depresie som nalakoval brzdiče načerveno, nech je na ňom niečo pozitívne, alebo tzv. svetlo na konci tunela :lol: Samému mi to prišlo potom smiešne, ked som sa pozrel, že auto je jak po sovietskej ofenzíve, ale brzdy svietia :smt136

Obrázok 

_________________
Mišáček zerzáček Pajero II 2.5 TD


Uto, 22.12.2015, 19:42
Profil
Začínajúci koumák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 01.07.2014, 8:39
Príspevky: 110
Bydlisko: Skalica
Odpoveď s citáciou
Páni,
nedá sa takáto sada kúpiť aj niekde u nás ?
Taktiež, čo všetko treba urobiť pri inštalácii...
Čo som tu počítal, tak treba predĺžiť tyč riadenia, čo ide k volantu, radiace páky obe, neviem či hadice do chladiča budú stačiť pri lifte 5 cm... Poprípade kolko cm je relatívne bez problémov... videl som 2,5 cm potom 5 cm ... zdá sa mi to až príliš jednoduché, len nabuchať podložky pod kasňu a hotovo...

Ak by dakto mal s týmto skúsenosť, dajte pls. vedieť

Obrázok 

_________________
Mišáček zerzáček Pajero II 2.5 TD


Str, 23.12.2015, 21:10
Profil
Začínajúci koumák

Registrovaný: Štv, 08.05.2014, 21:10
Príspevky: 119
Bydlisko: Tvrdošín
Odpoveď s citáciou
Tyč riadenia sa dá trošku vysunúť, všetko záleží aký lift ideš robiť. Nebudú ti pasovať hadice do chladiče, sahara ti nebude pasovať na vrtulu na viskospojke, páky na prevodovky sú v pohode, akurát páka z prídavky bude narážať na plech pri zaradení 2H, takže budeš musieť vyrezať trochu do plechu. Hadica na nádrž bude takisto krátka.

_________________
Mitsubishi Pajero stále vo vývoji

00 421 948 529 882


Str, 23.12.2015, 21:39
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Sob, 18.06.2011, 9:58
Príspevky: 1210
Bydlisko: Púchov
Odpoveď s citáciou
Obrázok 
toto pajero ma 5cm liftkit pod kasnu

_________________
Uaz 2,5 gurtňe 33X10.5R15 Silverstone,samoser vpredu vzadu opät 100% mechanicka uzavierka,prekopane na strunach,naviják-2x . Tel:0904136171 keby,niečo
OFFROAD CLUB LÚKY


Štv, 24.12.2015, 8:52
Profil WWW
Začínajúci koumák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 01.07.2014, 8:39
Príspevky: 110
Bydlisko: Skalica
Odpoveď s citáciou
Ahojte,
dve otázky mam :)
Skladám dokopy moje pajero po dvoch mesiacoch a ani zanic neviem prist na tam patri ta hadika co drzim v ruke, viete mi povedať čo s ňou ? ak by sa dalo taktiež, že načo slúži...
Obrázok 

Otázka 2...
Išiel som zabudovat vypinač na zadné svetlá do zaslepenej diery pre vypinač pri ručnej brzde a pod záslepkou bol nacvaknutý konektor aj s káblami, neviete načo je tento konektor ? čo tam pasuje ?
Obrázok 

_________________
Mišáček zerzáček Pajero II 2.5 TD


Ned, 10.01.2016, 17:11
Profil
Mašinista
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 19.12.2006, 4:39
Príspevky: 1112
Odpoveď s citáciou
To prvé je odvetranie nádrže, bazizák v strede bude buď filtrík alebo jednosmerný ventil, alebo oboje
Na Patrole to ide pod podblatník k nalievaciemu hrdlu, a je tam na to taká nádobečka, aby pri brodení nádrž nenassala vodu - takže to proste vyveď niekde (nie do kabíny)

To druhé neviem, zjavne predpríprava na niečo, vyhrievané sedačky možno?
Káblový zväzok je totiž často rovnaký, v nižšej výbave chýba vypínač a samotné zariadenie
takže pasovať tam bude najskorej vypínač, a obsluhuje niečo čo v aute nemáš - niekde bude nejaký ďaľší konektor nezapojený

_________________
Bežný automobil v základnej výbave.
Nóóikdyž.. :smt077


Ned, 10.01.2016, 17:22
Profil
Začínajúci koumák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 01.07.2014, 8:39
Príspevky: 110
Bydlisko: Skalica
Odpoveď s citáciou
MoostanQue píše:
To prvé je odvetranie nádrže, bazizák v strede bude buď filtrík alebo jednosmerný ventil, alebo oboje
Na Patrole to ide pod podblatník k nalievaciemu hrdlu, a je tam na to taká nádobečka, aby pri brodení nádrž nenassala vodu - takže to proste vyveď niekde (nie do kabíny)

To druhé neviem, zjavne predpríprava na niečo, vyhrievané sedačky možno?
Káblový zväzok je totiž často rovnaký, v nižšej výbave chýba vypínač a samotné zariadenie
takže pasovať tam bude najskorej vypínač, a obsluhuje niečo čo v aute nemáš - niekde bude nejaký ďaľší konektor nezapojený


Ďakujem ti dobrá víla ... :smt156

... jj s tým kontektorom ano, kabelaže vždy rovnake u traktorov to mavame rovnako:)
potešilo by mna, keby tam bolo 12V dotiahnutých po zapnuti klučika, nemusel by som tahat ... :) len by som zapojil

_________________
Mišáček zerzáček Pajero II 2.5 TD


Ned, 10.01.2016, 17:48
Profil
Mašinista
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 19.12.2006, 4:39
Príspevky: 1112
Odpoveď s citáciou
No to by mohlo byť, omeraj

Keď nie zrovna v hentom, tak v nejakom vedľajšom, spravíš odbočku, len potom pozor na záťaž
ale jedno dve relátká hocikde v pohode, relátko nežere nič skoro

_________________
Bežný automobil v základnej výbave.
Nóóikdyž.. :smt077


Ned, 10.01.2016, 17:55
Profil
Začínajúci koumák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 01.07.2014, 8:39
Príspevky: 110
Bydlisko: Skalica
Odpoveď s citáciou
hm hm ... a taka otazka, ked to bude čisto len na vypinač, bude to problem v niečom? je tam to relatko nutne ? mal som v pláne to buchnuť normalne len s poistkou a vypinačom bez relátka...

_________________
Mišáček zerzáček Pajero II 2.5 TD


Ned, 10.01.2016, 19:11
Profil
Mašinista
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 19.12.2006, 4:39
Príspevky: 1112
Odpoveď s citáciou
Mno, a čo to tam xceš vlastne zapájať?

Neviem koľko majú odber vyhrievané sedačky, a ani nevieme esli je to vlastne z nich

Ide o to že toten prívod je dimenzovaný na nejaké zaťaženie, ktoré nepoznáme, a keď ho preťažíš, tak ti v lepšom prípade prdne poistka niekde, a v horšom sa ti roztečie kábel alebo nejaká grabička z ktorej ide, a zapáli ti auto.

Nejakú 21w žiarovku by som z toho ťahal bez výčitiek svedomia (ale na vlastné riziko, v mojom aute, nie v cudzom), ale dve 55w halogény asi nie, resp. by som zistil odkiaľ ten kábel ide, a odskúšal to.
Ak je ten prívodný kábel dosť hrubý, tak to môžeš vyskúšať, zapni na to to čo tam chceš a sleduj čo sa stane, pri náznaku smradu hneď vypať.

_________________
Bežný automobil v základnej výbave.
Nóóikdyž.. :smt077


Ned, 10.01.2016, 19:19
Profil
Začínajúci koumák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 01.07.2014, 8:39
Príspevky: 110
Bydlisko: Skalica
Odpoveď s citáciou
jo jo ... to mi je jasne, že to nezapojim na nejaky vlasek čo slúži na zapnutie kontrolky :)
idem tam zapojiť zadné svetlá, ale ani keby ma pilou rezali, tak neviem aka je tam žiarovka...

Obrázok 

_________________
Mišáček zerzáček Pajero II 2.5 TD


Ned, 10.01.2016, 19:35
Profil
Mašinista
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 19.12.2006, 4:39
Príspevky: 1112
Odpoveď s citáciou
No, a ja to mám vedeť? :-D

Podla obrázka by som hádal že nejaká halogéna, najskorej H3ka
Rozdělať svetlo, zistiť

A na toten kábel skús zapojiť nejaké dve halogény a uvidíš čo sa stane

_________________
Bežný automobil v základnej výbave.
Nóóikdyž.. :smt077


Ned, 10.01.2016, 19:41
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 124 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  Ďalší

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: