Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Pia, 03.05.2024, 18:18
Dnes je piatok 3. mája 2024, meniny má Galina a zajtra Florián




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 96 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Ďalší
 pajero 3.0 benzin automat 
Autor Správa
Velky Kraken
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 16.11.2007, 23:01
Príspevky: 7912
Bydlisko: mesto vychadzajuceho slnka Tornala City
Odpoveď s citáciou
Poslať 
nuz ano to je uz zas insie cafeee,, ja som naznacil iba že za akych okolnosti by& to slo,, :D

_________________
EX Suzuky Samuraj1.3
EXJeep Cheroke 2.1TDI
EX Jeep Grand Cheroke Limited 4Liter
EX Mitsubishi Pajero2,5TDI GLS
EX Jeep Grand Cheroke WJ 3.2 TDI Limited
EX Nissan Patrol 2.8 TDI Y60
EX Jeep Grand Cheroke 2.5TDI laredo
EX Jeep Grand Cheroke2,5TDI Limited


Pon, 30.04.2012, 20:06
Profil
Učeň

Registrovaný: Uto, 03.04.2012, 14:04
Príspevky: 85
Bydlisko: Stara Ľubovna
Odpoveď s citáciou
Poslať 
auto som kupoval od anglicana a je pisane na moje meno s tym ze moja adresa je uvedena na miesto kde som pracoval cize to auto je stale registrovane v Anglicku len s novým majiteľom a nim som ja takze s autom problem nemam ani na slovenskych cestach ale ak mi poistka skonci tak na cesty uz vyjst nemozem jedine aby som si ju zase zaplatil a postou mi poslu doklad o zaplatení na adresu z pracoviska a oni mi to preposlu domov ale ma to jeden hacik a to je skt a emisna v anglicku sa chodi na stk kazdy rok a aj ked si poistku predlzim a skt uz nemam platne s autom na cesty nevyjdem a v takom pripade je uz iba jedna moznost ist nanom zase do ANG.. na stk co sa uz neoplati a ak by som na slovensku sposobil niejaku koliziu alebo niejaky iny priestupok vsetko by mi posielali na adresu mojho pracoviska v ANG.. a este jedno info kedze anglicko je spojene kralovstvo tak do inych statov nevydava ziadne informacie o motorovom vozidle ktore je registrovane v danom state

_________________
Pajero 3.0 115 kw automat


Uto, 01.05.2012, 2:03
Profil
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Sob, 27.02.2010, 2:02
Príspevky: 281
Bydlisko: Stará Lubovna
Odpoveď s citáciou
Poslať 
tak tak sveta pravda a este o tom prihlaseni prerobeneho anglicaka na lavu stranu unas ani to neprejde lebo to skusal jeden znamy a na KO ked zadali VIN cislo z neho je jasne citatelne ze je to naglicke auto tak im to pocitač vyhodi a nepusti dalej .. a oni ti tu kontrolu originality nedaju... toť k tomu...

_________________
Range Rover Classic 3.9V8


Uto, 01.05.2012, 10:20
Profil WWW
koumák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 06.10.2006, 9:35
Príspevky: 4311
Bydlisko: ZA
Odpoveď s citáciou
Poslať 
KamoD píše:
auto som kupoval od anglicana a je pisane na moje meno s tym ze moja adresa je uvedena na miesto kde som pracoval cize to auto je stale registrovane v Anglicku len s novým majiteľom a nim som ja takze s autom problem nemam ani na slovenskych cestach ale ak mi poistka skonci tak na cesty uz vyjst nemozem jedine aby som si ju zase zaplatil a postou mi poslu doklad o zaplatení na adresu z pracoviska a oni mi to preposlu domov


poistku si vies zaplatit aj online, pripadne telefonicky dohodnut. Poistovna ti potvrdenie posle. Zaklad je aby si mal auto poistene kontinualne. to znamena ze to musis urobit este PRED koncom platnosti povodnej. No a asamozrejme musis mat zelenu kartu. Pokial je auto na tvoje meno, tak by to nemal byt problem.
Druha vec je, ze ak ouzivas vozidlo s cudzou registraciou na nasom uzemi dlhsie ako 6 mesiacov tak by si mal bud zaplatit cestu dan alebo ho prihlasit na SK znacky. Otazka je ze kto to dokaze, vsakano ?

KamoD píše:
ale ma to jeden hacik a to je skt a emisna v anglicku sa chodi na stk kazdy rok a aj ked si poistku predlzim a skt uz nemam platne s autom na cesty nevyjdem a v takom pripade je uz iba jedna moznost ist nanom zase do ANG.. na stk co sa uz neoplati


MOT (STK a EK) je platna aj nasa - otazka je, ci ti ju tu niketo na to auto spravi. Je to nejaka EU dohoda, ktoru (na rozdiel od nasich uradnikov) urady inych statov EU celkom dodrziavaju. Mal som auto na AT znackach s nasou STK a bez problemov.


KamoD píše:
a ak by som na slovensku sposobil niejaku koliziu alebo niejaky iny priestupok vsetko by mi posielali na adresu mojho pracoviska v ANG..


a odtial v UK na imigracne a na policiu a dalsim uradnym postupom pekne supom SK. A ver ze nie lacno.

KamoD píše:
a este jedno info kedze anglicko je spojene kralovstvo tak do inych statov nevydava ziadne informacie o motorovom vozidle ktore je registrovane v danom state


trt makovy.
MOT je normalne pristupna aj online, staci zadat znacku. A bez problemov riesia tel a fax...
http://www.direct.gov.uk/en/Motoring/OwningAVehicle/Mot/DG_10020539

Dft a DVLA takisto.
http://www.dft.gov.uk/dvla/onlineservices.aspx

_________________
www.facebook.com/jeepparts , www.jeepparts.sk , www.spinsro.sk


Uto, 01.05.2012, 11:12
Profil WWW
Učeň

Registrovaný: Uto, 03.04.2012, 14:04
Príspevky: 85
Bydlisko: Stara Ľubovna
Odpoveď s citáciou
Poslať 
no to mi je jasne že ak by som spôsobil kolíziu tak nasli by si ma viacero spôsobmi ale mam tam dohodu že akakoľvek pošta tam pride na moje meno tak z pracoviska mi to hneď poslu domov to problém nieje a hlavne čo ma zaujímalo bolo vybaviť všetky dôkladne papiere na prevoz a vyšlo mi to tak že STK a emisnú robil predchádzajúci majiteľ par tyzdnov keď som ho kúpil mal zaplatenú aj poistku na pol roka ja som musel dopatit poistenie za seba vybaviť si trajekt a uz som nemal prekazku ist domov ...tak a tu na východe ak ukazem policajtom papiere od auta poriadny štos papierov pisanych po anglicky tak nerozumia z toho nic uz sa mi to stalo a nevedeli najst v papieroch ani znacku auta takze u nas to je tak no ... ale čoskoro mi papiere skončia a ani ich moc nepotrebujem nakolko s autom jazdím po lese a sem tam vyjdem na niejaku cestu takže ja som spokojný že som ho dotiahol domov :-) :-)

_________________
Pajero 3.0 115 kw automat


Uto, 01.05.2012, 14:58
Profil
Učeň

Registrovaný: Uto, 03.04.2012, 14:04
Príspevky: 85
Bydlisko: Stara Ľubovna
Odpoveď s citáciou
Poslať 
vcera som bol trosku prevetrat pajo :)

Obrázok

Obrázok

Obrázok

_________________
Pajero 3.0 115 kw automat


Uto, 01.05.2012, 22:32
Profil
Učeň

Registrovaný: Uto, 03.04.2012, 14:04
Príspevky: 85
Bydlisko: Stara Ľubovna
Odpoveď s citáciou
Poslať 
moze mi niekto poradit? isiel som do kopca na pajerku a zrazu mi zdochlo auto a vobec nechce nakopnut nechal som ho vychladnut ale nic je mozne ze cerpadlo je v tahu? len tak z nicoho nic mohlo dosluzit? ? a este jedna otazka ak sa cchem dostat k cerpadlu potrebujem dat sedacky uplne vonku? je to mozne? pretoze skusal som ich vybrat von ale zatial nechcu povolit

_________________
Pajero 3.0 115 kw automat


Pia, 08.06.2012, 16:16
Profil
Učeň

Registrovaný: Uto, 03.04.2012, 14:04
Príspevky: 85
Bydlisko: Stara Ľubovna
Odpoveď s citáciou
Poslať 
tak dnes som zistil ze cerpadlo to nieje pretoze pekne taha benzin ako ma ani elektrika to nieje ale neviem si dat rady dalej proste auto mi skapalo a neda sa nakopnut :(

_________________
Pajero 3.0 115 kw automat


Pon, 30.07.2012, 17:11
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 12.09.2007, 18:24
Príspevky: 1379
Bydlisko: Púchov
Odpoveď s citáciou
Poslať 
ešte na bývalom jeepe mi raz urobilo že ked som auto odstavil a vypol motor na D-čku nie na Parkingu tak som už nadruhý den auto nenaštartoval na Parkingu,, až ked som pobehal všetky polohy a dal do P potom mi auto naskočilo v pohode, ale neviem ako u teba ked hovoris ze ti skapalo za jazdy do kopca :?

_________________
~`<| _________ oooo __
~~ | / ../ …\ … \ \ _|____\
~~~[_ - - - ______ --- _ \ - \\\\\\ -\
~~~~( o) ) – o - - - ( o ) ) – o ---) )

Jeep ZJ 5.2 V8,nápravy patrol Y61, 7.5" long arm,flowmaster a kopec iného..
Jeep XJ 4.0 cestná leštenka


Pon, 30.07.2012, 17:14
Profil WWW
Učeň

Registrovaný: Uto, 03.04.2012, 14:04
Príspevky: 85
Bydlisko: Stara Ľubovna
Odpoveď s citáciou
Poslať 
no skusim aj to len zahada je v tom ze mne auto skapalo hned ziadny naznak zeby nebol privod paliva alebo co proste dzochlo a konec :( neviem sa pohnut dalej ale najskor to bude problem s elektrikou si myslim

_________________
Pajero 3.0 115 kw automat


Pon, 30.07.2012, 17:22
Profil
Učeň

Registrovaný: Uto, 03.04.2012, 14:04
Príspevky: 85
Bydlisko: Stara Ľubovna
Odpoveď s citáciou
Poslať 
ma tu niekto fotky z vyroby pevnostnych strmenov na narazniku? rad by som dokoncil svoje ramy ale neviem ako to prespekulujem tak niejaku inspiraciu :)

_________________
Pajero 3.0 115 kw automat


Pon, 30.07.2012, 18:04
Profil
Velky Kraken
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 16.11.2007, 23:01
Príspevky: 7912
Bydlisko: mesto vychadzajuceho slnka Tornala City
Odpoveď s citáciou
Poslať 
posli my svoju meil adres, poslem ti dake foto co som mal na svojom pajerku,,

_________________
EX Suzuky Samuraj1.3
EXJeep Cheroke 2.1TDI
EX Jeep Grand Cheroke Limited 4Liter
EX Mitsubishi Pajero2,5TDI GLS
EX Jeep Grand Cheroke WJ 3.2 TDI Limited
EX Nissan Patrol 2.8 TDI Y60
EX Jeep Grand Cheroke 2.5TDI laredo
EX Jeep Grand Cheroke2,5TDI Limited


Pon, 30.07.2012, 19:45
Profil
Učeň

Registrovaný: Uto, 03.04.2012, 14:04
Príspevky: 85
Bydlisko: Stara Ľubovna
Odpoveď s citáciou
Poslať 
efendi dakujm ti za inspiraciu :) je to super ako si sa s tym pobavil a nevies o niekom komu sa doma povaluje rozdelovac??? na pajero 3.0 bendzin

_________________
Pajero 3.0 115 kw automat


Uto, 31.07.2012, 19:41
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 21.03.2007, 6:03
Príspevky: 553
Bydlisko: xx
Odpoveď s citáciou
Poslať 
ked tak prevetravas v blate pozri si neutral safety switch. Ten ti umozni nastartovat v N a P. Podobne co pise pablo, ale po takomto bahennom kupeli moze byt sasrane akekolvek cidlo, pripadne ak si vapkoval moze byt odpojene.


Pia, 03.08.2012, 6:17
Profil
Pandík

Registrovaný: Pia, 02.10.2009, 22:33
Príspevky: 3315
Odpoveď s citáciou
Poslať 
myslíš toto? Obrázok

viewtopic.php?t=13595&start=0


Pia, 03.08.2012, 9:32
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 96 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Ďalší

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: