Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Štv, 28.03.2024, 15:07
Dnes je štvrtok 28. marca 2024, meniny má Sona a zajtra Miroslav




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 77 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6
 Moje "nové" Terrano II 
Autor Správa
Učeň

Registrovaný: Sob, 30.01.2016, 19:37
Príspevky: 25
Odpoveď s citáciou
Ahoj.
No pozerám že máš už to autíčko tri roky za ten čas vyskytli sa nejaké poruchy ako si s ním spokojný ?
Vyzerá že si ho aj trochu dvíhal alebo sa mi to len zdá ?
Ako si spokojný stými pneu čo tam momentálne máš pri dlhších cestách po diaľnici a podobne ?
Koľko stálo ak to neni tajomstvo ?
Hľadám niečo podobné síce bi som radšej pajero čo je docela problém zohnať v dobrom stave ale pokiaľ bi som zohnal slušné terano tak bi som doňho asi aj išiel len ma trochu odrádza že ho má kamarát a má docela často problémy s prednou nápravou ale zase s ním jazdí v podstate denne po horách v rámci práce.


Sob, 19.03.2016, 22:42
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 24.03.2009, 22:54
Príspevky: 508
Bydlisko: Košice
Odpoveď s citáciou
:smt023 Ahoj.Tak s terrankom som spokojný,spoľahlivý a na dlhé cesty aj celkom komfortný.Spotreba si myslím že taktiež celkom slušná.
Co sa týka pneu tak na AT je to úplne v pohode,MT používam iba na jazdenie v teréne.
Ta predná naprava je nachylna na opotrebovanie a to hlavne riadenie (pomocny cap riadenia),ale už tu na fore to niekto riešil ako to upravit aby to vydržalo.

No Pajerka su dost pohnite,teda hlavne ram,musíš poriadne kontrolovať pri kúpe.

_________________
Toyota LandCruiser 95
Nissan Terrano II 2,7 TD
Suzuki Vitara 1,6 16V
Suzuki GSX-R 600 K2 :)

http://www.youtube.com/xsimivw
http://amass.sk/


Ned, 05.02.2017, 0:44
Profil WWW
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 77 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: