Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Uto, 30.04.2024, 13:56
Dnes je utorok 30. apríla 2024, meniny má Anastázia a zajtra nikto




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 2 ] 
 Ford Explorer - poraďte 
Autor Správa
Čumil

Registrovaný: Uto, 16.09.2014, 22:28
Príspevky: 1
Odpoveď s citáciou
Zdravím všetkých. Chcel by som sa spýtať na radu - mám Ford Explorer ´94, upravený na EU normy. Oranžové smerovky v zadu, v predu namiesto oranžových "pozičných" svietia klasické biele parkovačky a podobne, tachometer v km/h. Chcel by som ho dostať kúsok do originálnejšieho stavu - teda z vonku hlavne tými svetlami. V predu so svietiacimi smerovkami by som si ako tak poradil, ale ako naspäť upraviť, aby fungovalo zadné združené svetlo? Teda jedno vlákno žiarovky obrys, druhé smerovka + brzda? Je tam vyradené/nahradené nejaké relátko, prerušovač alebo je v tom niečo viac? Veľmi ocením každú radu... A tí, ktorí ma chcete poučiť, že na SK červené smerovky neprichádzajú do úvahy - koľko vecí sa nemôže a robia sa? a keď môžu behať s červenými smerovkami na kadejakých Dodgeoch, Infinity a Chevroletoch, jedeného Explorera navyše Slovensko určite zvládne :-D. Vďaka za rady :-)


Uto, 16.09.2014, 22:45
Profil
Učeň
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Sob, 12.04.2014, 22:09
Príspevky: 80
Bydlisko: Lipt. Mikuláš SVK/DE Irschenberg
Odpoveď s citáciou
ja som s Doggom prelepil oranzove smerovky cervenou priesvitnou foliou a spokojnost ani to nezbadas ze je to folia... inak pekne ze dalsi explorer mas tu aj temu alebo nejake fotky?

_________________
Jaro Filip "stredoslovaci" : Nik nieje tak veľký, aby sa do truhly nezmestiu...

Ford Explorer 4,0i V6 SOHC/// 33x12.5 - 8x15 ET-25 /// 6" lift /// naviják 5,4T
VW Golf IV, 1,8T 132 kW (svk fullka :) )


Str, 17.09.2014, 20:07
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 2 ] 

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: