Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Sob, 27.04.2024, 22:59
Dnes je sobota 27. apríla 2024, meniny má Jaroslav a zajtra Jarmila




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 26 ]  Choď na stránku 1, 2  Ďalší
 Nissan patrol k260 
Autor Správa
Učeň
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 28.10.2015, 21:52
Príspevky: 12
Bydlisko: Bratislava
Odpoveď s citáciou
Zdravim vas klubaci. dnes som sa stal vytesenim majitelom off roadu nissan patrol k260 auto je zvysene podvozok porobeny takze vlastne tak ako som chcel. som clovek ktory skusa auta od limuziny cez cabriolet a prisiel na radu off road. hladal som nieco co by bolo uz nejakym zakladom porobene a nasiel som tento kusok. mozno ho klubaci poznaju mozno nie neviem.. no kazopadne pridavam par fotiek v blizkej buducnosti napisem o aute urcite viac. teraz len zaklad je to 3.0 benzin karburator Auto je zdvihnuté, Rozšírené, Off-Road pneu, Pevnostné nárazníky, Laná proti konárom, Navijak do 5,5 T na dialkové ovládanie, Dorobené el. okná, šnorchel, Strešný nosič, Ťažné zariadenie, HARDTOP, polyuretánové uloženia. pomerne dost tam toho je aspon mam slusny zaklad a mozem sa hrat. nie som sice typ cloveka co by behal moc po lesoch a podobne no ked som s tym autom isiel prvych 20 km tak sa normalne tesim do vinohradov a lesov :) budem velmi rad ak tu spoznam niekoho z BA kedze fakt o tejto tematike moc neviem a velmi rad sa dozviem nove veci. napriklad hned prva. auto s tym podvozkom a gumami jemne plava a dnes na dialnici ked som ho viezol domov tak sa mi roztriaslo velmi neprijemne ako keby ked pridavam vsetko ok ale ked brzdim motorom tak auto zo strany na stranu. co by to mohlo byt? vsimol som si ze ´´tlmic riadenia´´ je v kufri a nie na mieste kde ma byt namontovany moze to byt tym? pripadne ako absolutny lajk mam gumy t3 235/85 r16 a netusim na kolko atmosfer by mali byt nafukane :) a pripadne ak tu ma niekto patrol k260 alebo 160 velmi rad by som videl nejaku inspiraciu interieru lebo ten moj je v katastrofalnom stave a musim ho dat do kopy :) za zaclenenie do fora dakujem a dufam ze budem aj ja ku niecomu uzitocny . :smt156


Obrázok 

Obrázok 


Str, 28.10.2015, 22:43
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Sob, 29.12.2012, 21:30
Príspevky: 676
Bydlisko: Trenčín-Opatová
Odpoveď s citáciou
Krásny kúsok,zrovna včera som ho pozeral na bazoši a celkom slušná cena takže za mňa palec hore,fakt parádny :)

_________________
Sex je pre chudobných,My bohatí jazdíme OFF-ROAD

keby niečo,treba volať na 0948 718 350






Škoda 125 L
Felícia 1.3 BMM

EX Hyundai Galloper 2.5 tdi
Felícia 1.6 mpi


Str, 28.10.2015, 22:55
Profil
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 07.12.2010, 10:17
Príspevky: 420
Bydlisko: Liptovský Mikuláš
Odpoveď s citáciou
Vitaj tak auticko pekne porobene pekny zaklad tiez som ho pozeral na nete ked bolo na predaj ..... Len daj tie lanka proti konarom dole lebo ta policajti zozeru ak chtis nespravneho

_________________
Mitsubishi Pajero "Blister fender" 3.5 V6 24v wagon manuál 143 kW (194ps) pri 5000 otáčkach, 313 Nm pri 3500 otáčkach
Staré pořekadlo "Objem ničím nenahradíš"


Str, 28.10.2015, 23:56
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 05.04.2013, 17:43
Príspevky: 1580
Bydlisko: Čierny Balog (Brezno)
Odpoveď s citáciou
vitaj tu na fore :D je tu tema bahnenie okolo BA tam urcite najdes partiu na zabavanie sa v terene
to trasenie na dialnici moze byt kadeco skus popozerat kardanove krize ci su v poriadku potom aj vyvazenie pneu lebo T3 nieje zrovna guma na dialnice :D tak isto aj capy ulozenia a tak dalej

_________________
PREDAJ POUZITYCH ND NISSAN PATROL Y60
0915 526 286
Nissan Patrol GR Y61 2.8 TD troska podvihnute, Maxxis CC 37x12.5, navijaky, pevnostaky, zahradka, CB, lana, sekera a vsetko ostatne
EX:Opel Frontera 2.4i, Navijak 5,5t, MT31x10,5


Štv, 29.10.2015, 14:50
Profil
Učeň
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 28.10.2015, 21:52
Príspevky: 12
Bydlisko: Bratislava
Odpoveď s citáciou
Ako na aute nic absolútne nebúcha ani neklepe no je možne ze tym ze je to zvýšené a t3 guma robia svoje [FACE WITH TEARS OF JOY] každopádne nevracia mi volant a ide pomerne tažko to bude asi gumami a výškou ci? Ďalšia vec co ma prekvapuje je ze auto ma karburátor asi zo škodovky skrz spotrebu [FLUSHED FACE] dostal som ku autu aj sériový aj este jeden väčší no chcem sa spýtať to vážne to auto so sériovým karburátorom tak moze zrat ze ho niekto hodil a priškrtil na spotrebu? [FLUSHED FACE] auto ma dosť az moc vysokú spotrebu aj teraz tak by som rad počul názory [WINKING FACE] ps: nemam prvé auto a ani som posledných pár rokov nemal auto pod 150kw alebo 3.2 v6 benzin takze ked hovorím vysoká spotreba myslím 15 a viac [WHITE SMILING FACE]️ inak auto ma veľmi vela do seba . Začal som dávať do kopy interiér kedze ja som takzvaný "Lestenkar" preto mam aj umývarku a podobne [FACE WITH TEARS OF JOY] prekvapuje ma ze na ten vek to auto pôsobí na ľudi prijemne. Bol to hlavný faktor ktorého som sa bál ze ako to bude brat okolie kedze každý ma pozná ze vždy zaujímavé auto no vačšinou kabriolet limuzína a podobne a zrazu som dosiel s tymto [FACE WITH TEARS OF JOY] ľudia to auto berú a teším sa z toho. Ale spat ku autu. Interiér sa práve caluni do čiernej Koženky kedze bývalý majiteľ ocalunil dvere nejakým poťahom zo sedačiek [FACE WITH TEARS OF JOY] a prerábajú sa aj Repraky vo dverách kedze boli osadene v Felicia doorboard paneli ktory zavadzal sedačke a tažko sa zatvárali dvere [FACE WITH TEARS OF JOY] posledný majiteľ spravil tieto "dvere" a este doplnil led svetla do interiéru kam sa dalo [FLUSHED FACE] takze to ide tiež fuč lebo ako ja vravím séria je v tomto séria a maximálne nejaké pekne JEMNE diodky ako diskotéka .. Na aute sa pripravuje servis olej, filtre a podobne čiže po mechanickej stránke a snáď uz aj interiérovej bude topka [WHITE SMILING FACE]️ auto z vonka pôsobí sice ako krava Milka ale je to presne to co robi auto zaujímavým takze tam ma čaká iba opraviť čiernu farbu ktorá je matná a pomerne zle nastriekaná za nieco príjemnejšie na oko. VIEM tieto auta sa nerobia na vyzaz ale na účel a ked šuchne konár auto tak nech to neboli ale ako som napísal v rámci práce a vlastného pokoja chcem aby bolo tip top. Koniec koncov ako som bol pri kúpe nerozhodný tak ma auto chytilo . Výška a robustnosť ked idem mimo cestu je pecka. Doteraz kabriolet a mnoho kilometrov na výlet pred sebou a teraz skôr ist opekať niekde do lesa autom . Nikdy by ma to nenapadlo ale to auto samo od seba ťahá majiteľa do "prírody" a zabaviť sa ako s autom tak si spravit prijemne dni. Skúsim pozrieť ako si napísal janciak behanie okolo BA. Ďakujem za každé info a určite sa posnažím pridať aj foto co a ako postupuje a funguje.


Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk


Pia, 30.10.2015, 21:04
Profil
Učeň
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 28.10.2015, 21:52
Príspevky: 12
Bydlisko: Bratislava
Odpoveď s citáciou
A este sa vopred ospravedlňujem ale pomerne rychlo píšem a telefón mi autocorrectom opraví sem tam hlúposť alebo niekde pridá niekde nepridá ˇ´ . Nie nie som Mongol ale nechce sa mi často riesit co to doplnilo čiže tak [WHITE SMILING FACE]️


Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk


Pia, 30.10.2015, 21:10
Profil
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 07.12.2010, 10:17
Príspevky: 420
Bydlisko: Liptovský Mikuláš
Odpoveď s citáciou
K tej spotrebe len tolko vitaj vo svete offroad-u tu nik nema nizsiu spotrebu ako 15 ked ma benzinovy motor ( cest vynimkam) mas terenne auto ktore nie je robene na airodinamiku mas velke terenne gumy aj ho mas dvihnute takze ked si to poskladas tak je to normalka ze take auto ma taku spotrebu ja mam 3.5 V6 a po meste a okoli na normalnych pneu a nezodvyhnutom aute mam spotrebuju 14-16 litrov je to dan za take auto ;) a uz sa tesim na foto ako postupujes

_________________
Mitsubishi Pajero "Blister fender" 3.5 V6 24v wagon manuál 143 kW (194ps) pri 5000 otáčkach, 313 Nm pri 3500 otáčkach
Staré pořekadlo "Objem ničím nenahradíš"


Sob, 31.10.2015, 2:29
Profil
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 01.12.2010, 23:14
Príspevky: 280
Bydlisko: plavecke podhradie
Odpoveď s citáciou
pekny a jednoduchy maskac. :smt023
inak dobra kupa,nech dlho vydrzi...


Sob, 31.10.2015, 11:45
Profil
Učeň
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 28.10.2015, 21:52
Príspevky: 12
Bydlisko: Bratislava
Odpoveď s citáciou
Hej so sériovým karburátorom ktory je väčší a podobne to beriem ale je tam menší a este ku tomu odstavená jedna komora tak sa divím. Uvidím musim skočiť za niekym kto rieši karburátor. Makak dakujem a uvidíme kolko vydrží je to veľký nezvyk a otázne je ci si zvyknem [WHITE SMILING FACE]️ akú ma vlastne takéto auto hodnotu? Pýtam sa pre to ze keby som ho chcel predať a pýtam sa pre to lebo ja som ho nekupoval ale vymenil [WHITE SMILING FACE]️ čiže absolútne nepoznám tieto auta a hlavne ani kde by som zháňal na takéto auto kupcu [WHITE SMILING FACE]️


Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk


Sob, 31.10.2015, 15:03
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 11.09.2012, 15:10
Príspevky: 514
Bydlisko: Ružomberok
Odpoveď s citáciou
Ak som spravne pochopil moc sa s mim nechces blatit teda len obcas a pre tvoj vacsi komfort, by som kupit dake A/T cka ... sice z T3 to vyzera ako traktor ale na cesty to moc nieje

_________________
| pajero 2,8TD intercooler 3dv. r.97 + M/T toyo | facebook |


Sob, 31.10.2015, 16:33
Profil ICQ
Začínajúci koumák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 17.11.2008, 9:40
Príspevky: 143
Bydlisko: okr.Levice
Odpoveď s citáciou
Fakt veľmi pekný Patrol, videl som ho v Leviciach na pumpe.

_________________
Land Rover DiscoveryII TD5
VW Caravelle T5


Sob, 31.10.2015, 18:44
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 05.01.2015, 21:13
Príspevky: 623
Bydlisko: Ba 5
Odpoveď s citáciou
Si vitany na nasom bratislavskom babneni. Odkial si ho kupil? Mne sa zda, ze takyto Patrol staval v Blave v Karlovke na Dlhych dieloch...

_________________
Myšivbuši Pajero II 2,8td , Toyo Open country MT 265/75 R16
Myšivbuši Pajero II 2,8td aut. , Michelin 265/70 R15


Sob, 31.10.2015, 20:10
Profil
Učeň
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 28.10.2015, 21:52
Príspevky: 12
Bydlisko: Bratislava
Odpoveď s citáciou
Ja som ho doniesol z LV ale naštastie u toho majiteľa bol len chvilu. Inak auto je originál z BA a to zachranka Bratislava [WHITE SMILING FACE]️. Dnes sa uz riešili konečne tapacire. Bývali majiteľ ako som spomínal spravil dve veci tapacire a ledky. Tu je vysledok ako to bolo spravene [FACE WITH TEARS OF JOY]Obrázok


Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk


Sob, 31.10.2015, 23:13
Profil
Učeň
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 28.10.2015, 21:52
Príspevky: 12
Bydlisko: Bratislava
Odpoveď s citáciou
A tu sa črta nový tapacir Obrázok


Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk


Sob, 31.10.2015, 23:14
Profil
Velky Kraken
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 16.11.2007, 23:01
Príspevky: 7909
Bydlisko: mesto vychadzajuceho slnka Tornala City
Odpoveď s citáciou
:D hm ved hej aspon si to porobis, bo ten tapacir-calunenie je asi pat-mat systemm **A jeto** :-D :smt023 inac pekny trolik, hodne stastia s nim a hodne uspesnych km.. :smt156

_________________
EX Suzuky Samuraj1.3
EXJeep Cheroke 2.1TDI
EX Jeep Grand Cheroke Limited 4Liter
EX Mitsubishi Pajero2,5TDI GLS
EX Jeep Grand Cheroke WJ 3.2 TDI Limited
EX Nissan Patrol 2.8 TDI Y60
EX Jeep Grand Cheroke 2.5TDI laredo
EX Jeep Grand Cheroke2,5TDI Limited


Ned, 01.11.2015, 11:31
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 26 ]  Choď na stránku 1, 2  Ďalší

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: