Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Ned, 28.04.2024, 2:57
Dnes je nedela 28. apríla 2024, meniny má Jarmila a zajtra Lea




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 13 ] 
 peticia za atv a off-road parky 
Autor Správa
Čumil

Registrovaný: Ned, 01.05.2016, 20:37
Príspevky: 3
Bydlisko: Nitra
Odpoveď s citáciou
zdravim vsetych milovnikov off-roadu, chcel by som vas poprosim o podpisanie pripadne share-ovanie tejto peticie. kedze zakon ktory oznacuje jazdu mimo komunikacie za trestny cin zmenime len tazko, snazime sa vytvorit nieco, co u nas este nie je. a to je off-road park. vyhradene miesto kde by sme mohli beztrestne pouzivat nase motorove vozidla vseho druhu. ak bude podpisov dostatocne mnozstvo, odosleme ziadost priamo na ministerstvo aj s prilozenymi podpismy a mozno naozaj ked boh da, aj ta motyka vystreli :) treba to skusat, ak to ani neskusime, urcite sa to nepodari..

odkaz na peticiu: http://www.peticie.com/peticia_za_vycle ... arkov_v_sr

Roman


Prílohy:
1948.jpg
1948.jpg [ 46.42 KiB | Zobrazené 5949 krát ]
Ned, 01.05.2016, 20:52
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 12.10.2006, 20:37
Príspevky: 3268
Bydlisko: Nitra
Odpoveď s citáciou
264mazo píše:
snazime sa vytvorit nieco, co u nas este nie je. a to je off-road park.

Tento park by ma zaujimal,kde,ako a co.Si myslim ze arealov na Off je dost.Ak budes mat dost velky sukromny pozemok na Off areal ho mozes kludne pouzit.Ale lepsie to bude na cudzom. :mrgreen: Podpis by nebol problem,len nemam sajnu ako ti ho poslat.

_________________
Patrol GR, kde neprejdem tam pretiahnem!!!


Ned, 01.05.2016, 21:18
Profil
Čumil

Registrovaný: Ned, 01.05.2016, 20:37
Príspevky: 3
Bydlisko: Nitra
Odpoveď s citáciou
Milan píše:
264mazo píše:
snazime sa vytvorit nieco, co u nas este nie je. a to je off-road park.

Tento park by ma zaujimal,kde,ako a co.Si myslim ze arealov na Off je dost.Ak budes mat dost velky sukromny pozemok na Off areal ho mozes kludne pouzit.Ale lepsie to bude na cudzom. :mrgreen: Podpis by nebol problem,len nemam sajnu ako ti ho poslat.


keby mam dostatocne velky sukromny pozemok, nezbieram podpisy... :D kliknes na odkaz, vyplnis svoje meno, mail a kde byvas a tusknes potvrdit ci podpisat ci ako to tam je a podpis je hotovy ;)

v zasade sa budeme usilovat o vyclenenie urciteho priestoru, kde? podla toho co ponuknu (ak vobec, ale som optimista tak verim ze ano). ked mozu byt vyclenene napriklad obrovske vojenske priestory, preto nie nieco aj pre verejnost na hobby a rekreaciu..


Ned, 01.05.2016, 21:32
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 11.09.2012, 15:10
Príspevky: 514
Bydlisko: Ružomberok
Odpoveď s citáciou
drzim palce ale toto je nerealne :smt147

_________________
| pajero 2,8TD intercooler 3dv. r.97 + M/T toyo | facebook |


Ned, 01.05.2016, 22:27
Profil ICQ
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 12.10.2006, 20:37
Príspevky: 3268
Bydlisko: Nitra
Odpoveď s citáciou
264mazo píše:
podla toho co ponuknu

A to kto ma podla teba ponuknut neaky pozemok?Lebo teraz uz asi kazdy pozemok niekomu patri.
Ak by sme boli spolu tak neaky papier kludne z adresou nie je problem.Ale denne mazem E-maily plne picovin ktore mi to zahlcuju a samu reklamu.A toto mi nepripada niako inak.

_________________
Patrol GR, kde neprejdem tam pretiahnem!!!


Ned, 01.05.2016, 22:38
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 16.11.2008, 20:51
Príspevky: 1052
Bydlisko: Bratislava
Odpoveď s citáciou
môj osobný názor,že je to nepriechodné a dostaneš možno odpoveď: máte k dispozícii motokrosové a pod areáli na využitie .

možno by prižmúrili oko vojaci na svojich "dráhach" kde sa necvičí ostrou muníciou - napr.areál kde sa koná kmoter akcia.

Lešť a VVP Záhorie no neviem.

_________________
Nissan Pathfinder R51 2005 128kW malá "expedičná" úprava: ASFIRpredný nárazník + ochrana spodku, IRON MANpodvozok, BFG KO2pneu,navijáčik


Pon, 02.05.2016, 7:55
Profil
Frajer
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 30.04.2014, 16:52
Príspevky: 229
Bydlisko: Bratislava, niekedy Liptov
Odpoveď s citáciou
presne, zahorie sa da prenajat za 50 eur na hodinu....bol som tam pred tyzdnom a je to fajn vozenie....


Pon, 02.05.2016, 9:56
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 20.05.2009, 21:33
Príspevky: 1835
Odpoveď s citáciou
Chlapci areálov je dosť, a mám pocit, že chátrajú práve kvôli nezáujmu. Konkrétne vo Fiľakovských Kľačanoch, okr. Lučenec je jeden taký areál, dostatočne veľký, jazdieval sa tam motokros, autokros, v minulosti aj majstrovské závody sveta alebo Európy. Je tam miesto na parkovanie možno tisíc áut, dá sa kempovať, stanovať. Motorkári tam boli aj vlani alebo predvlani a jazdili tam nejaké viacdňové enduro. Dá sa tam jazdiť na hocičom, charakteristika pripúšťa viacero možných druhov okruhov. V poslednej dobe areál chátra, občas tam chodia potrénovať krosári, ináč nič.
Ak máte tadiaľ cestu, zastavte sa a kuknite, stojí to za to !


Pon, 02.05.2016, 10:42
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 31.03.2013, 19:37
Príspevky: 2118
Bydlisko: Lipt. Mikuláš
Odpoveď s citáciou
Možno by bolo dobre túto tému premenovať (alebo založiť novú) a spraviť si zoznam offroad parkov, prípadne cien nájmu :smt139

Ja spomeniem zaujímavý moto/autocross areál v Brezne kde sa človek vyjazdí do sýtosti a za pár korún.

_________________
...Respect Nature...
Som označený za extrém, pretože milujem svoju zem!


Pon, 02.05.2016, 10:47
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 05.04.2013, 17:43
Príspevky: 1580
Bydlisko: Čierny Balog (Brezno)
Odpoveď s citáciou
Luther píše:
Možno by bolo dobre túto tému premenovať (alebo založiť novú) a spraviť si zoznam offroad parkov, prípadne cien nájmu :smt139

Ja spomeniem zaujímavý moto/autocross areál v Brezne kde sa človek vyjazdí do sýtosti a za pár korún.


Podla mna super napad spravit zoznam arealov kde sa da legalne jazdit plus ceny a ak by sa dalo aj kontakt na osobu ktora ma nastarosti areal....

Je pravda ze tie miesta su pre ludi dost nezname a vela z nas by sa slo povozit aj do nich pripadne tam spravit dake to stretko

_________________
PREDAJ POUZITYCH ND NISSAN PATROL Y60
0915 526 286
Nissan Patrol GR Y61 2.8 TD troska podvihnute, Maxxis CC 37x12.5, navijaky, pevnostaky, zahradka, CB, lana, sekera a vsetko ostatne
EX:Opel Frontera 2.4i, Navijak 5,5t, MT31x10,5


Pon, 02.05.2016, 12:53
Profil
Čumil

Registrovaný: Ned, 01.05.2016, 20:37
Príspevky: 3
Bydlisko: Nitra
Odpoveď s citáciou
zalozit novu temu o priestoroch ktore poznate urcite nie je zly napad, aspon budeme vediet ake su moznosti, kde a za kolko.. kde a kto ponukne, tazko povedat, zacat by som chcel na ministerstve podohospodarstva. neviem ci je to nerealne, kazdopadne sa tu nebucham do hrude, ze to urcite vyde a bude to do troch mesiacov.. ale ked to neskusime tak nevieme, chceme to teda aspon skusit. keby tebe niekto povie ze tamten kopec bez navijaka nevydes tiez sa asi len tak neotocis a neodides a aspon to skusit ;) su to predsa offroadaci co maju heslo "kde ini koncia, my zaciname..." nie? prvym krokom je tato peticia a btw ziadny spam ani reklama mi z nej na mail este neprisiel ale budis, nikto nikoho nenuti to podpisovat online. ak bude dostatok podpisov bude stat za to zacat ich otravovat. ziadat o nieco taketo ako jednotlivec, pripade s peticiou podpisanou 50timi ludmi asi naozaj nema vyznam. takze asi tak to zatial vidim..


Pon, 02.05.2016, 18:11
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 22.12.2013, 13:28
Príspevky: 544
Bydlisko: Moravske Lieskove tel:0903790668
Odpoveď s citáciou
Pridi na hociake stretko co sa bude konat daj papier usporiadatelovy a podpisov bude dost ale osobne to sice podpisem ale nedavam ani desatinu percenta ze to bude mat neaku vahu :wink:


Pon, 02.05.2016, 19:59
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 16.11.2008, 20:51
Príspevky: 1052
Bydlisko: Bratislava
Odpoveď s citáciou
minulosti myslím v starom režime sa dosť jazdil moto-auto cross čiže tých areálov by malo byť.

:smt151 :smt151 lenže kde sú ? :smt022 :smt022

_________________
Nissan Pathfinder R51 2005 128kW malá "expedičná" úprava: ASFIRpredný nárazník + ochrana spodku, IRON MANpodvozok, BFG KO2pneu,navijáčik


Pon, 02.05.2016, 20:42
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 13 ] 

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: