Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Pia, 29.03.2024, 2:35
Dnes je piatok 29. marca 2024, meniny má Miroslav a zajtra Vieroslava




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 2 ] 
 Nissan Patrol GR Y61 
Autor Správa
Učeň

Registrovaný: Pia, 13.09.2013, 21:40
Príspevky: 22
Odpoveď s citáciou
Servus chlapci a chlapy,

Sledujem toto fórum od roku 2013 a niekoľko krát som tu vyhral aj fotku mesiaca, avšak ako dvorný fotograf Sluboxa a pred pár týždňami po dlhom premýšlaní meraní a trápení rozhodol, že skočím do tejto rieky. Skúsenosti som mal len so značkou Jeep a modelmi XJ ZJ WJ v niekoľkých prevedeniach od Kubikovho mastodonta, čo má teraz Mirec, až po bežne cestné vozy. Hádam pol roka som hladal svoj Jeep GCH WJ 4.7 alebo 4.0 s LPG.

Avšak ako to mohlo dopadnúť inak ako zas voľbou srdca a nie rozumu. Auto som hladal hlavne na dovolenky s kamaratom Sluboxom a možno aj iným kto by sa pridal. Dovolenka to nazývam preto, lebo expidícia mi na sutolinove cesty niekde v ciernej hore pride už dosť preskúmana :) Kedže meriam cez 190cm auto som kupoval s "metrom v ruke" kvoli spaniu.

Čítal som forum, skusenosti, problémy áut až som sa nakoniec rozhodol vzdať myšlienky kupiť si Jeepku a skúsiť život s Japoncom v diesli. Nikdy by som neveril, že to niekedy bude realita, no stalo sa :).

No a teda k autu.

Jedná sa o Nissan Patrol GR Y61 2.8td 95kw, čo sa týka úprav, predošlí majiteľ dal podložky pod struny a založil MTčka Cooper Discoverer STT, okrem toho je vsetko seriové aj hrdza :D Samozrejme prahy lemy a lokalne miesta na ráme. Z toho som trochu smutný ale neni to nič čo by som si sám envedel dať do tip top stavu, zváračka sa už trase :)

Jedným slovom je to konečne DAS AUTO, milujem ho.

Predošlý majiteľ ma vybavil sadou pneumatík na diskoch letných aj zimných a nerozbaleným navijakom Superwinch EP9 s montažnou platnou. V aute je namontovana profi hudba JL audio s ALPINE woofrom a displejmi a vytlmením dverí, cuvacou kamerou a inými (pre offroad) nepotrebnymi vecami, no na dlhej ceste pred spaním dobre padne komédia :) Keď už to tam je :)

Moje plány sú veľmi jasné, intezívny boj s hrdzou a výborným technickým stavom auta, to je základ, ak mi trochu poradíte tak možno montáž toho navijaku a záhradky. Každopadne nechcem z toho offroad špeciál ako vídavam na Lúkach atď.

Obrázok 

Obrázok 

Obrázok 


Pon, 08.08.2016, 15:15
Profil
Začínajúci koumák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 14.07.2013, 11:33
Príspevky: 144
Bydlisko: Považská Bystrica
Odpoveď s citáciou
Hlavne ze fotky z lúky :lol:

Tak aj tu ťa privítam, vitaj medzi nami ;)

_________________
Aktual a už nafurt :) ! -> Jeep Grand Cherokee WJ 4.7 V8,2” , BF Goodrich AT - expedition special
EX: Š105L, BMW:324d,318is,320i,335i,530dT Indi.,JGCHZJ4.0


Pon, 08.08.2016, 18:01
Profil WWW
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 2 ] 

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron