Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Štv, 28.03.2024, 19:30
Dnes je štvrtok 28. marca 2024, meniny má Sona a zajtra Miroslav




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 2 ] 
 Pajero II Wagon 1996 
Autor Správa
Čumil
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 06.08.2017, 13:04
Príspevky: 6
Bydlisko: Banská Bystrica
Odpoveď s citáciou
Zdravím Vás, som tu nový tak sa trochu predstavím, stal som sa hrdým majiteľom Pajera, ktoré je v rovnakom veku ako ja , k takémuto autu som sa dostal vďaka tomuto fóru, kedže pred kúpou mi bolo povedané aby som si čo to zistil o štvorkolách (moja prvá 4x4), takže som zavítal sem a po prečítaní mnoho tém som sa dostal k jedinej možnosti čo spĺnala všetky moje požiadavky, pajero II 2.8td, pôvodne som chcel terrano 2. Tu by som sa aj poďakoval všetkým Vám ktorý tu máte príspevky, pretože s autom som maximálne spokojný, splnilo všetky očakávania a už zvládlo aj prvý väčší roadtrip po krajinách bývalej Juhoslávie. Pomaly ale isto sa bude auto dalej upravovať, vylepšovať a prispôsobovať skúsenostami z ciest :)

Obrázok 

Obrázok 

Obrázok 


Ned, 06.08.2017, 15:19
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 28.01.2009, 23:51
Príspevky: 791
Bydlisko: Preßburg
Odpoveď s citáciou
Ahooj a vitaj medzi nami wagonistami :smt133 Pajerko je komfortné, len sa oňho musíš starať, aby ti dlho vydržalo! Užívaj a možno sa vidíme niekde :smt023

_________________
MITSUBISHI PAJERO WAGON 3.5 V6 GLSA
Ex: MITSUBISHI PAJERO WAGON 3.0 V6 GLS


Ned, 06.08.2017, 23:44
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 2 ] 

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: