Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Štv, 28.03.2024, 15:01
Dnes je štvrtok 28. marca 2024, meniny má Sona a zajtra Miroslav




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 5 ] 
 Pajero 2 
Autor Správa
Čumil

Registrovaný: Pon, 24.12.2018, 16:15
Príspevky: 8
Odpoveď s citáciou
Ahojte
Tak aj ja som sa stal majiteľom pajerka2, 5td wagon so superselectom
Zatiaľ musím vyjadriť spokojnosť no samozrejme nejaké muchy musím odstrániť a vychytať
Jednou z nich je samozrejme hrdza rámu okolo zadných kolies a tam smeruje aj moja otazka
Keďže to chcem urobiť poriadne, chcel by som zhodiť kasnu dole. Je s tým veľa prace? Pripadne načo si dat pozor
Za každú radu som vďačný


Prílohy:
FB_IMG_1545847176354.jpg
FB_IMG_1545847176354.jpg [ 113.42 KiB | Zobrazené 3888 krát ]
Str, 26.12.2018, 20:07
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 12.10.2006, 20:37
Príspevky: 3267
Bydlisko: Nitra
Odpoveď s citáciou
Vitaj tu medzi nami.Aj ked nemam Pajero,hrdzavie to aj mne.Pokial to nie je akutne,obucham hrdzu a natriem to zmesou stareho oleja a vazeliny.Jedine to natrene dalej nehrdzavie.Aj ked sa nater po case zmyje,vsetky ostatne nastreky ma stali € a pod tym to hrdzavelo.Pokazde ked pod autom lezim ,nieco natriem a od cierneho oleja je to prirodzene cierne.A satarmo.Pokial nemas na zlozenie kasne cas,budes to skladat roky.Pretoze si budes hovorit ze ked to uz mam rozobrane spravim to a este toto a tamto a tak to pojde dalej.

_________________
Patrol GR, kde neprejdem tam pretiahnem!!!


Str, 26.12.2018, 21:41
Profil
Čumil

Registrovaný: Pon, 24.12.2018, 16:15
Príspevky: 8
Odpoveď s citáciou
Hm no času veľa nieje ale ten by som nejako našiel
Skôr neviem čo je to akútny stav :D
Podľa mňa to mám dosť mizerné keď vidím z jednej strany rámu na druhú :D


Str, 26.12.2018, 21:47
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 12.10.2006, 20:37
Príspevky: 3267
Bydlisko: Nitra
Odpoveď s citáciou
Hovorim ze cas a peniaze som nikdy nemal.Ja ked potrebujem dat dohromady auta tak musim dat v robote vypoved a na zimu sa zatvorit do garaze a pustit sa do toho.Inak sa robota len odklada a chodit do roboty a po veceroch sa srat pod autom,na to uz nemam roky.Musel by som mat velmi dobru robotu a dal by som si to porobit.Lenze to su zase peniaze ktore musis najprv zarobit ty .Je to zacarovany kruh.Niektore miesta sa mi podarilo vyvarit autogenom rovno pod autom ale su aj horsie pristupne.Ten ram vlastne skoro drzi pokope celu kasnu.Preto ma kasna az tak moc netrapi.I ked aj to by mi vadilo ak by mi voda spliechala na vajcia.Aj to som zazil :smt126 To sa da tazko posudit takto od PC .Najdi v okoli kto ma podobne auto a poradi ti.

_________________
Patrol GR, kde neprejdem tam pretiahnem!!!


Str, 26.12.2018, 22:13
Profil
Čumil

Registrovaný: Pon, 24.12.2018, 16:15
Príspevky: 8
Odpoveď s citáciou
Hm dik za skúsenosť budem sa musieť ešte poriadne zamyslieť


Štv, 27.12.2018, 5:51
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 5 ] 

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: