Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Štv, 02.05.2024, 22:57
Dnes je štvrtok 2. mája 2024, meniny má Žigmund a zajtra Galina




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 58 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4  Ďalší
 Cherokee XJ 2,1TD 93´ 
Autor Správa
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 05.10.2006, 8:47
Príspevky: 4612
Bydlisko: Hlavná dedina
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Hej na povodných prevodoch to bude dosť o huu v terene nejakom väčšom, ale zase je tu vždy možnosť zmeniť stále prevody za pomalšie čo može vykompenzovať ten handicap trochu. A v dnešnej dobe sa dajú získať za velmi cool ceny, akurát minulý týžden si nahodil pomalšie prevody do druhej nápravi :wink:

_________________
WJ 2004 4,0l Laredo, 242 štandartne vo výbave - cestná leštenka 2" lift, Bilsteiny
Toyota Auris Tourist Sports 1,6Valvematic, multidrive S
EX Honda Civic 1,5 VVTI
EX JGCH 4l - trochu off
EX JGCH 5,2l - cestná leštenka

email: andrej.durda@gmail.com


Ned, 11.05.2008, 16:18
Profil
Ťažký Profík

Registrovaný: Str, 12.12.2007, 23:16
Príspevky: 408
Bydlisko: Rybnik LV
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Chlapy aj ja som 2.1 viem co chcete povedat a mal so do nedavna L200 super auto akurat narocne na naftu, podobne XJ mam aj ja uz asi 2000km radsej by som mal 4.0 a citil sa ako vy no zatial som spokojny som skromnejsi clovek vykon pre mna postacuje a spotreba je velmi prijemna a myslim aj v terene pre mna pohoda cize nech nam 2.1tkarom to taha aspon tak ako doteraz pozdravujem vsetkych ano rezrva vykonu je fajn

_________________
LR Discovery 300tdi


Ned, 11.05.2008, 22:12
Profil
Koumák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 04.05.2008, 4:55
Príspevky: 159
Bydlisko: BA
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Bol som kuknúť gumu na vrakovisku na Ráztočnej - medzi Blavou a Mostom pri Ba a skoro som mal šťastie. Našiel som Mastercraft v super stave, rozmer aký potrebujem 225/75/R15, ale ešte že som pozrel poriadne. Guma bola AT a ja mám HTR. Takže už nejdem zháňať a objednávam nové.
Výkon motora ma začne trápiť až neskôr, teraz postupne odstraňujem kopec závad, ktoré som ignoroval, keď som auto kupoval. :)

_________________
Dacia Duster 1,5 dCi
Mercedes SLK
Opel Tigra


Pon, 12.05.2008, 20:46
Profil ICQ
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 01.05.2008, 22:19
Príspevky: 431
Bydlisko: Modra
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Gadzo tak dufam ze MT a tie zavady sa najdu vzdy nejake.


Pon, 12.05.2008, 20:56
Profil ICQ
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 05.10.2006, 8:47
Príspevky: 4612
Bydlisko: Hlavná dedina
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Sa potom niekedy stav a ozvi nech kukneme ten Tvoj zázrak poriadne :wink:

_________________
WJ 2004 4,0l Laredo, 242 štandartne vo výbave - cestná leštenka 2" lift, Bilsteiny
Toyota Auris Tourist Sports 1,6Valvematic, multidrive S
EX Honda Civic 1,5 VVTI
EX JGCH 4l - trochu off
EX JGCH 5,2l - cestná leštenka

email: andrej.durda@gmail.com


Pon, 12.05.2008, 20:57
Profil
Velky Kraken
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 16.11.2007, 23:01
Príspevky: 7911
Bydlisko: mesto vychadzajuceho slnka Tornala City
Odpoveď s citáciou
no Gadzo ten motor mam aj ja, neni to sice diera do sveta, ale v terene sa vacsinou budes pohybovat redukciov ako ja a ta to unesie, je pravda ze silnejsi motor by si to zasluzilo, ale je otazka na co to chces, bo na spotrebu je dobre, ale ak das dobre velke kola tak sebamensi kopec a uz radis nizsi stupen, ked len sem tam teren je to uplne v pohode, ak na offroad tak silnejsi motor, aj ja natom spekulujem,,minimum2,5 litrovy,ale na zaciatok je to dobre, nemusis sa bat,,,,,inac pekny jeepik mas,, :smt023 :smt006

_________________
EX Suzuky Samuraj1.3
EXJeep Cheroke 2.1TDI
EX Jeep Grand Cheroke Limited 4Liter
EX Mitsubishi Pajero2,5TDI GLS
EX Jeep Grand Cheroke WJ 3.2 TDI Limited
EX Nissan Patrol 2.8 TDI Y60
EX Jeep Grand Cheroke 2.5TDI laredo
EX Jeep Grand Cheroke2,5TDI Limited


Uto, 13.05.2008, 20:21
Profil
Koumák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 04.05.2008, 4:55
Príspevky: 159
Bydlisko: BA
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Dík. Po pár nabehaných km som si všimol, že by to chcelo silnejší motor, ale tento sa zatiaľ zdá byť OK, tak ho nechám. Je na ňom ešte veľa prkotín, čo ma trápia a zaberú mi kopec času, kým dam všetko do poriadku. :(
Niekto tu spomínal v nejakom príspevku bezduché japonské vozy. Včera som rozoberal palubovku, lebo som potreboval pozrieť, prečo mi nejde tachometer - hľadal som klasický bowdenový náhon, ale nič som nenašiel, takže je to zrejme elektronicky. Čo ma ale zarazilo tak, že som skoro vypadol z auta, - z plexiskla na budíkoch sa na mňa ceril nápis "made in japan". Je to možné??? :shock:

_________________
Dacia Duster 1,5 dCi
Mercedes SLK
Opel Tigra


Str, 14.05.2008, 7:58
Profil ICQ
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 04.10.2006, 17:20
Príspevky: 4200
Bydlisko: St. George SVK
Odpoveď s citáciou
Poslať 
gadzo píše:
z plexiskla na budíkoch sa na mňa ceril nápis "made in japan". Je to možné??? :shock:


neboj sa zvykneš si. Na XJ som si svojho času všimol aj made in mexico...canada...atd. Je to úplne normálne...aj tak je všetko taiwan! :-D

_________________
Strieborný Šíp & Čierny Hawran


Str, 14.05.2008, 8:37
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 18.10.2006, 1:17
Príspevky: 2388
Bydlisko: Zálesie
Odpoveď s citáciou
Poslať 
gadzo píše:
Niekto tu spomínal v nejakom príspevku bezduché japonské vozy. Včera som rozoberal palubovku, lebo som potreboval pozrieť, prečo mi nejde tachometer - hľadal som klasický bowdenový náhon, ale nič som nenašiel, takže je to zrejme elektronicky. Čo ma ale zarazilo tak, že som skoro vypadol z auta, - z plexiskla na budíkoch sa na mňa ceril nápis "made in japan". Je to možné??? :shock:


:smt125 A JE TO TU!!! :smt121

Špageti motory, elektrika od ryžojedov, prosto legenda.
:smt130

Gadzo to si nemal, to bude teraz peklo!!! :smt077

:smt126 :smt126 :smt126

_________________
Nissan Patrol GR Y60 "Listnatý les" :smt159

http://www.aloha.sk/
http://www.excursion.sk/
http://picasaweb.google.sk/michi4x4


Str, 14.05.2008, 8:47
Profil WWW
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 04.10.2006, 17:20
Príspevky: 4200
Bydlisko: St. George SVK
Odpoveď s citáciou
Poslať 
michi upokoj sa. :-D Legendu netvorí hrsť šróbov, ale tradícia, história, a image(neznašam to slovo). Japonci sú fajn ale celý ich hospodársky zázrak spočíva v cielavedomej a premyslenej priemyselnej špionáži po celom svete(za posledných viac ako 100rokov) a schopnosti realizovať cudzie myšlienky(čo je samo o sebe tiež kvalita). Takže psi nech pokojne brešú, karavána pôjde dalej. :wink: :smt028

ale to že tu bude poprask, máš asi pravdu. :smt077

gadzo, ked ti to tu bude vadiť daj vedieť...zavoláme čističa. :wink:

_________________
Strieborný Šíp & Čierny Hawran


Str, 14.05.2008, 8:57
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 05.10.2006, 8:47
Príspevky: 4612
Bydlisko: Hlavná dedina
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Mno myslím že to je jedno aj tak tie autá su zlepeninov kadečoho ako kto momentálne ktorú automobilku kupil :-D

_________________
WJ 2004 4,0l Laredo, 242 štandartne vo výbave - cestná leštenka 2" lift, Bilsteiny
Toyota Auris Tourist Sports 1,6Valvematic, multidrive S
EX Honda Civic 1,5 VVTI
EX JGCH 4l - trochu off
EX JGCH 5,2l - cestná leštenka

email: andrej.durda@gmail.com


Str, 14.05.2008, 9:01
Profil
Koumák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 04.05.2008, 4:55
Príspevky: 159
Bydlisko: BA
Odpoveď s citáciou
Poslať 
diesel píše:
gadzo píše:
z plexiskla na budíkoch sa na mňa ceril nápis "made in japan". Je to možné??? :shock:


neboj sa zvykneš si. Na XJ som si svojho času všimol aj made in mexico...canada...atd. Je to úplne normálne...aj tak je všetko taiwan! :-D


:shock: Dúfam, že nie !!! Síce v Mexiku mám vyrobané sklá, ale to ma až tak neprekvapilo. :) Motor by som mal mať Renault, o čom ma ale presviedčate, že práve to bola najhoršia voľba. :o

Neviete poradiť, kde mi spravia kľúče k autu, mám totiž len jeden a nerád by som si ho zabuchol? Zatiaľ všade, kde som sa pýtal, len krútili hlavou. A ak by sami ho podarilo stratiť, tak to by len bola zábava. :) :roll:

_________________
Dacia Duster 1,5 dCi
Mercedes SLK
Opel Tigra


Naposledy upravil gadzo dňa Str, 14.05.2008, 11:32, celkovo upravené 1



Str, 14.05.2008, 11:23
Profil ICQ
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 18.02.2007, 18:42
Príspevky: 566
Bydlisko: senk
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Cvrnknes do Mexika ze nech ti poslu nove sklo, a vybavene :-D


Str, 14.05.2008, 11:31
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 05.10.2006, 8:47
Príspevky: 4612
Bydlisko: Hlavná dedina
Odpoveď s citáciou
Poslať 
gadzo píše:
diesel píše:
Neviete poradiť, kde mi spravia kľúče k autu, mám totiž len jeden a nerád by som si ho zabuchol? Zatiaľ všade, kde som sa pýtal, len krútili hlavou. A ak by sami ho podarilo stratiť, tak to by len bola zábava. :) :roll:


Kluč ak je z imobilizérom tak asika nepoteším ale jedine ten slávny wiesental, pač tam musia napáliť soft aby ti to fungirovalo, a je divné že ked chceš obyč tak nikto nemá ja už tiež nemám orginálne kluče, ale robené.

_________________
WJ 2004 4,0l Laredo, 242 štandartne vo výbave - cestná leštenka 2" lift, Bilsteiny
Toyota Auris Tourist Sports 1,6Valvematic, multidrive S
EX Honda Civic 1,5 VVTI
EX JGCH 4l - trochu off
EX JGCH 5,2l - cestná leštenka

email: andrej.durda@gmail.com


Str, 14.05.2008, 11:41
Profil
Začínajúci koumák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 13.04.2008, 20:56
Príspevky: 137
Bydlisko: Piešťany
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Ja som si daval minuly piatok robit kluce v Trencine (Motor-Car Trenčín ) aj dialkove, lebo som mal tiez len jeden kluc. Cena bola priblizne (este neposlali fakturu) do 2500 sk v tom bolo aj dialkove aj nakodovanie dialkoveho, kluca vyrezanie..... Ale hovorim, este nemam papier, tak len cena o ktorej sme sa bavili.
Inak treba tam ist s papiermi osobne objednat, robia kopie zo vsetkeho, potom asi po tyzdni dojde kluc a treba tam ist s autom a asi za 45 min. hotovo.


Str, 14.05.2008, 14:30
Profil ICQ WWW
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 58 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4  Ďalší

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron