Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Štv, 28.03.2024, 10:56
Dnes je štvrtok 28. marca 2024, meniny má Sona a zajtra Miroslav




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 81 ]  Choď na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Ďalší
 Ženy za volantom 
Autor Správa
Učeň
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 05.10.2006, 11:52
Príspevky: 22
Bydlisko: Považská Bystrica
Odpoveď s citáciou
Čo si myslíte o ženách za volantom?

Podľa viacerých prieskumov vodičky spôsobujú podstatne menej dopravných nehôd než vodiči, nehody ktoré spôsobia ženy sú menej závažné, za volantom menej riskujú než muži a takmer vôbec nejazdia pod vplyvom alkoholu.

Na druhe strane ale priskumy upozorňujú na to, že ženy potrebujú dlhší čas na zácvik, menej sa sústreďujú na jazdu, neporadia si pri poruche alebo defekte, majú horšiu orientáciu a štatistiky im dávajú prvenstvo za jazdu v protismere.

_________________
Najlepšie terénne auto je služobné auto.


Uto, 02.01.2007, 13:34
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 12.10.2006, 20:37
Príspevky: 3267
Bydlisko: Nitra
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Zena za volantom ako auto bez vodica.Cest vynimkam :D

_________________
Patrol GR, kde neprejdem tam pretiahnem!!!


Uto, 02.01.2007, 13:51
Profil
Trvalá prekážka
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 05.10.2006, 0:10
Príspevky: 3197
Bydlisko: nr
Odpoveď s citáciou
celbos píše:
Čo si myslíte o ženách za volantom?


Keď to vedia, tak nie je dôvod aby to vedeli horšie ako chlap.

A keď to nevedia, nie je dôvod aby to chlapi tiež nevedeli zle.

A keďže je za volantom stéle viac mužov ako žien, štatistika nepustí a určite sú ako mizerný šoféri horší chlapi.

A myslím že aj keby sa to výpočtom štandartizovalo, tak by baby nevyšli zle.

Problém je skôr psychologický.

Ida do roboty ma zavrzgnú priemerne 6 až 8 krát. Na každého kypťavého kolegu zanadávam, ale nakoniec si budem pamätať len tú "slépku namalovanú" ktorá mi vybehla z vedlajšej... a aj to skoro nevinne pretože ma cez zaparkované autá príliš nemohla vidieť.


Uto, 02.01.2007, 13:53
Profil WWW
Učeň
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 05.10.2006, 11:52
Príspevky: 22
Bydlisko: Považská Bystrica
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Mne sa za posledný rok stala jediná dopravná nehoda. Slečna za volantom sa pri státí na križovatke rozhodla, že by mala trocha zacúvať a že určite nebudú za ňou ďalšie autá, tak sa ani nemusí pozrieť do spetného zrkadla, a že to trúbenie za ňou sa asi ozývalo určite len tak zo srandy.
Takéto niečo sa mužovi ťažko stane.

Ženy síce spôsobujú menej dopravných nehôd, ale zároveň aj menej jazdia oproti mužom. Štatistiky by boli asi úplne iné keby každý vodič väčšinou nezareagoval dostatočne včas na vodičku ktorá vylezie z vedľajšej cesty na hlavnú bez potreby dať prednosť v jazde, či nepočkal na parkovisku z ktorého práve cúva žena.

Česť výnimkám, ale ženy za volantom račej nie.

_________________
Najlepšie terénne auto je služobné auto.


Uto, 02.01.2007, 14:30
Profil
Koumák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 01.01.2007, 23:11
Príspevky: 175
Bydlisko: Nitra
Odpoveď s citáciou
Poslať 
celbos píše:
Mne sa za posledný ....
Česť výnimkám, ale ženy za volantom račej nie.


podla mna schopnost soferovat nieje vecou pohlavia, ale toho kto ako dlho a v akych podmienkach soferuje. Bez debaty jazdim a parkujem podstatne horsie ako moj manzel ktory jazdi denne po meste...ja sice jazdim denne vyse 100 km, ibaze je to do Trnavy a tam parkujem stale na tom istom mieste. Zase na druhej strane, co sme mali fakt zle situacie v aute, nikdy ten druhy sofer nebola zena...Naposledy cca pred tyzdnom do nas na kruhovom v Nr pri hypermarkete skoro vletel typek z PN pretoze proste nedaval pozor na to ze je tam zmenena prednost...Mam teraz hovorit ze vsetci z PN nevedia soferovat? A povedzme si pravdu...vacsina tych fakt zlych soferiek su babiky v drahych farach ktore nieze nevedia soferovat, oni vacsinou nevedia robit vobec nic...teda okrem schopnosti chytit prachaca co nejake to havarovane BMW da opravit... :smt102

_________________
Nie som povinná byť taká, aká by som podľa ostatných mala byť. Je to ich omyl, nie moje zlyhanie.


Uto, 02.01.2007, 14:47
Profil ICQ
Koumák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 10.10.2006, 16:48
Príspevky: 197
Bydlisko: Jablonica
Odpoveď s citáciou
Poslať 
tak tak,niektore baby ked soferuju,tak chlapom musia pocas jazdy pripravit igelitove vrecka na blvkanie :lol: ale su to vynimky,ale je to tak :wink:


Uto, 02.01.2007, 15:13
Profil
Učeň
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 05.10.2006, 11:52
Príspevky: 22
Bydlisko: Považská Bystrica
Odpoveď s citáciou
Poslať 
majaNR píše:
podla mna schopnost soferovat nieje vecou pohlavia, ale toho kto ako dlho a v akych podmienkach soferuje.


"Na druhou stranu ale platí, že i ženy, které řídí často, jsou jen průměrní řidiči v porovnání s muži." http://www.autoweb.cz/rady-pro-vas/zeny ... ml?id=3577

_________________
Najlepšie terénne auto je služobné auto.


Uto, 02.01.2007, 15:21
Profil
Support
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 04.10.2006, 14:20
Príspevky: 6674
Bydlisko: PB
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Sused, ty si nejaky nabruseny na tie baby :-D .
Ja mam skusenosti, ze baby su skor disciplinovane vodicky, ale prudko to zavysi od najazdenych km, a veku ...
Mlada frkanda sa za volantom sprava uplne inac ako matka 8-rocneho dietata ...

Bohuzial, to iste sa ale musi povedat o chalanoch.
Chalan spravi papiere a hura, je majster sveta ...
Vlastne, papiere su len taka formalita, ved ja som jazdit vedel davno predtym ... Cervena znacka - STop - nepoznam, naco aj ...Ved vidim vsade kde treba ...

_________________
Co neubrdzis, neukecas. Ak to nejde ubrzdit, aspon pridaj, nech je sranda :-D.
31" AT, AVM, hasicak, gurtne, retaze, bezna auto vybava. Zatial ...
http://www.spritmonitor.de/en/mileage_icon/599240.html


Uto, 02.01.2007, 15:25
Profil
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 09.10.2006, 16:11
Príspevky: 409
Bydlisko: Bratislava
Odpoveď s citáciou
Poslať 
To s tym cuvanim sa stalo aj mne, len s rozdielom, ze do mna nacuval chlap. Nastastie to narazniky ustali bez poskodenia.

_________________
Range Rover farma :)


Uto, 02.01.2007, 15:28
Profil
Koumák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 01.01.2007, 23:11
Príspevky: 175
Bydlisko: Nitra
Odpoveď s citáciou
Poslať 
celbos píše:
majaNR píše:
podla mna schopnost soferovat nieje vecou pohlavia, ale toho kto ako dlho a v akych podmienkach soferuje.


"Na druhou stranu ale platí, že i ženy, které řídí často, jsou jen průměrní řidiči v porovnání s muži." http://www.autoweb.cz/rady-pro-vas/zeny ... ml?id=3577


:D mam pocit ze je uplne zbytocne sa o tejto teme bavit, beztak sa tym nic nevyriesi. Kto chce psa bit, palicu si najde... Muzi vs. zeny je vecna a uz doost obohrana tema, a to nielen v autach..

_________________
Nie som povinná byť taká, aká by som podľa ostatných mala byť. Je to ich omyl, nie moje zlyhanie.


Uto, 02.01.2007, 15:29
Profil ICQ
Koumák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 10.10.2006, 16:48
Príspevky: 197
Bydlisko: Jablonica
Odpoveď s citáciou
Poslať 
to s tym cuvanim sa stalo minuly tyzden mojej sestre v anglicku.vsetci na nu v dvojprudovom kruhaci trubili ci co aby pustila jedneho dedka,ktory don vosiel a teda namiesto brzdy mu na automate zoslapla plny a mala trojdverova corsa sa rozcuvala ako diabol :lol: nastastie bol za nou skuseny vodic a za nim nikto,tak cuvol aj on a vysiel z toho cely kruhac bez jedineho skrabancu :wink: bez automatu by sa jej to nestalo,lebo jednou nohou by musela mat vymacknutu spojku a dalsou plyn a ked viem ako sa vie rozjet,tak by jej to urcite kaplo :D


Uto, 02.01.2007, 15:35
Profil
Pajero compatibile
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 09.10.2006, 11:04
Príspevky: 2172
Bydlisko: Licavca City
Odpoveď s citáciou
Poslať 
majaNR píše:
celbos píše:
majaNR píše:
podla mna schopnost soferovat nieje vecou pohlavia, ale toho kto ako dlho a v akych podmienkach soferuje.


"Na druhou stranu ale platí, že i ženy, které řídí často, jsou jen průměrní řidiči v porovnání s muži." http://www.autoweb.cz/rady-pro-vas/zeny ... ml?id=3577


:D mam pocit ze je uplne zbytocne sa o tejto teme bavit, beztak sa tym nic nevyriesi. Kto chce psa bit, palicu si najde... Muzi vs. zeny je vecna a uz doost obohrana tema, a to nielen v autach..

súúúhlas; konieckoncov nienadarmo sa vraví, že muž a žena si nemôžu ani rozumieť - veď on chce ju a ona jeho, aj keď... :smt017

_________________
:smt017 Krásnu blondínu, abo nadupaný off????? ..... :smt115 Poradím sa s tou brunetou v mojom pajero šport!!!!!... :smt025


Uto, 02.01.2007, 15:36
Profil
Koumák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 10.10.2006, 16:48
Príspevky: 197
Bydlisko: Jablonica
Odpoveď s citáciou
Poslať 
maja.jj,vo vsetkom a psy sa nebiju!!!!! :D


Uto, 02.01.2007, 15:37
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 12.10.2006, 20:37
Príspevky: 3267
Bydlisko: Nitra
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Ta moja sa za volantom vyskeri jak osa na bonbone ked ma niekedy vezie a co sa jej najviac paci ze ako je mala tak na ostatnych sa pozera z Patrola pekne z vysoka :smt129

_________________
Patrol GR, kde neprejdem tam pretiahnem!!!


Uto, 02.01.2007, 15:54
Profil
Koumák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 01.01.2007, 23:11
Príspevky: 175
Bydlisko: Nitra
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Jano JP píše:
[súúúhlas; konieckoncov nienadarmo sa vraví, že muž a žena si nemôžu ani rozumieť - veď on chce ju a ona jeho, aj keď... :smt017


pruser by bol keby ona chcela ju a on jeho :-D

_________________
Nie som povinná byť taká, aká by som podľa ostatných mala byť. Je to ich omyl, nie moje zlyhanie.


Uto, 02.01.2007, 15:54
Profil ICQ
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 81 ]  Choď na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Ďalší

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: