Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Štv, 28.03.2024, 13:36
Dnes je štvrtok 28. marca 2024, meniny má Sona a zajtra Miroslav




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 34 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3
 Emisne tieto.... 
Autor Správa
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 05.10.2006, 8:47
Príspevky: 4612
Bydlisko: Hlavná dedina
Odpoveď s citáciou
Poslať 
A kua tak to sa máme načo tešiť, kua ja to ríkal už v predchádzajúcom, zachvílu budú úradníci aj na kontrolu kolko budeš dýchať vzduchu a ked nazaplatíš love nebudeš :-D :-D

Zastratá byrokratická EU :twisted:

_________________
WJ 2004 4,0l Laredo, 242 štandartne vo výbave - cestná leštenka 2" lift, Bilsteiny
Toyota Auris Tourist Sports 1,6Valvematic, multidrive S
EX Honda Civic 1,5 VVTI
EX JGCH 4l - trochu off
EX JGCH 5,2l - cestná leštenka

email: andrej.durda@gmail.com


Sob, 27.01.2007, 12:05
Profil
Trvalá prekážka
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 05.10.2006, 0:10
Príspevky: 3197
Bydlisko: nr
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Muhehe... chcem vidieť uradníka kontrolujúceho prístup na súkromné hajzle (v ríši taký nepochybne je, má špeciálny preukaz a uradný názov na dva riadky :-D )

Ale iné som chceu... Pali... poldovia budú pri kontrole chcieť komplet protokol z STK alebo kartičku ktorú mi v takom frajerskom malinkom futráliku na STK dali k nálepke a protokolu?

Ešte bude treba sebou nosiť ten technický preukaz novinového formátu, protokol STK, protokol EK, poistnu zmluvu, poistne podmienky, doklad o zaplateni dialničnej nálepky, cestnej dane, poplatku za parkovanie, dane za psa, lekársku správu na min 8 strán aj zo záznamom z EKG nie starším 6 mesiacov, protokol o dezinfekcii od veterinárnej správy za daný štvrťrok.... asi si obstarám na doklady úhľadný diplomatku....

A to som sa tešil že až sa raz rozmôžu informačné technológie tak si bude policajt vedieť podla otlačku prsta zistiť kto som, čo som, aké mám oprávnenia, aké mám auto a či s ním môžem jazdiť... :evil: Namiesto toho sa IT používa len na plodenie ďalších a ďalších papierov ktoré mám mať u seba.


Pon, 29.01.2007, 11:10
Profil WWW
Mitsubishi Man
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 10.01.2007, 22:54
Príspevky: 1375
Bydlisko: Púchov
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Myslím si že u nás je dosť veľký lobing predajcov nových áut vo vláde a Tý si robia potom zákony tak aby čo najviac odbúrali dovozy starších a ojazdených áut.A preto stále vymýšľajú nejaké zákazy,príkazy a kontroly. :roll: Veď aj tie podmienky na dovoz ojazdených áut,to nemá nikdo iný len mi na Slovensku.Je to EU po Slovensky.

_________________
Každý raz začínal!Nemalo by sa na to zabúdať!
Offroad nie je o autách,ale o ľuďoch!


Pon, 29.01.2007, 11:58
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 05.10.2006, 8:47
Príspevky: 4612
Bydlisko: Hlavná dedina
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Rudi píše:
Myslím si že u nás je dosť veľký lobing predajcov nových áut vo vláde a Tý si robia potom zákony tak aby čo najviac odbúrali dovozy starších a ojazdených áut.A preto stále vymýšľajú nejaké zákazy,príkazy a kontroly. :roll: Veď aj tie podmienky na dovoz ojazdených áut,to nemá nikdo iný len mi na Slovensku.Je to EU po Slovensky.


Tak tak mi budeme mať fšicko ako v EU a + nejaký ten bonus navyše :-D

_________________
WJ 2004 4,0l Laredo, 242 štandartne vo výbave - cestná leštenka 2" lift, Bilsteiny
Toyota Auris Tourist Sports 1,6Valvematic, multidrive S
EX Honda Civic 1,5 VVTI
EX JGCH 4l - trochu off
EX JGCH 5,2l - cestná leštenka

email: andrej.durda@gmail.com


Pon, 29.01.2007, 12:11
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 34 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: