Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Uto, 04.06.2024, 13:22
Dnes je utorok 4. júna 2024, meniny má Lenka a zajtra Laura




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 80 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6  Ďalší
 pojazdenie v okolí LM RK LH? 
Autor Správa
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 11.01.2010, 17:17
Príspevky: 325
Bydlisko: Island+Slovensko(Liptov)
Odpoveď s citáciou
Poslať 
chlapci,dufam,ze sa podari nieco skor,kedze za mesiac uz odchadzam z vlasti

fefe : ak nieco bude treba,daj vediet,i ja rad pomozem

_________________
Patrol Y60 RD28T-sivý koník z Islandu,ktorý nikdy nesklamal
Patrol Y60 TD42-zeleny vôl,doteraz poznajúci len tvrdú prácu


Str, 14.07.2010, 17:49
Profil
Začínajúci koumák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 18.12.2007, 19:21
Príspevky: 105
Bydlisko: Nizna Boca
Odpoveď s citáciou
Poslať 
jooj no toto je v ri*i ked este aj na kalenik treba povolenie. som myslel, ze tam mozme pojazdit len tak

_________________
Y61 TD42
Hilux
Sprinter 4x4


Str, 14.07.2010, 21:41
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 22.11.2006, 13:12
Príspevky: 1104
Bydlisko: Lipt.Hrádok /LM/ Dohňany /PU/ Brezno - práca
Odpoveď s citáciou
Poslať 
matus píše:
jooj no toto je v ri*i ked este aj na kalenik treba povolenie. som myslel, ze tam mozme pojazdit len tak


:D :D :D to matus : dnes treba povolenie na všetko a všade...slovenská realita

_________________
Niva1,6 Niva1,7i Galloper2,5 TDi Patrol2,8-3,0 LR Disco1 300Tdi Honda CRV2,0 LR Disco1 200Tdi Nissan Terrano2W2,7tdi LR DiscoIITD5

autodolesa.sk
Land Rover Club Liptov
LandOFF service
Offroad Club Luky

offroadclubliptov@gmail.com
0908 384 826


Štv, 15.07.2010, 8:20
Profil
Začínajúci koumák

Registrovaný: Sob, 05.12.2009, 20:45
Príspevky: 137
Bydlisko: lipt.mikulas
Odpoveď s citáciou
Poslať 
viders píše:
No neviem, 30eur mi pride len za vyjazd dost, z Jalovca to podla mapy lesnych ciest vypada na nejakych 10km (v tych sprievodcoch pisu ze peso 2hod), z fotiek vypada cesta pohodova takze za hodinku si hore..
Kvoli tym vyhladom by som tam siel urcite radcsej peso a tych 30eur dal ako startovne na nejaku off-akciu kde mozes jazdit cely den.


no jasne ,ze je to vela ,velmi vela.No myslim ,ze je to jedina moznost ako sa dostat mimo asfaltovu cestu na liptove.A netreba posielat okolkovane ziadosti do bratislavy a bruselu ... :-D

ten kalenik plati? tak sa aspon stretnime ,niekde.donesieme si drevo a mozme grilovat niekde trebars pred tescom na asfalte ,tam si mozme aj oficialne pojazdit ,po parkovisku :lol: :lol: :lol:

ale vazne.teoreticky sa da ist trocha rozbytimi cestami na nejake salase.napr veterna poruba - jakubovany ,tam nieje zakaz a je tam dokonca cedula Salas.
Neviem ,ale rad sa v nedelu pridam.Kazdy isto rozmysla co sa kde da , nik nevie na nic prist co?budme radi ze este mozme do prirody aspon peso - aspon zatial :wink:
ziadne miesto stretka ma nenapada.U nas v doline je jedno oficialne miesto na taborenie a grilovanie.nad bobrovcom skoro na konci cesty do ustia doliny.Pojazdit sa tu neda nikde...
neviem ,navrhnite

_________________
LR disco I 300tdi , retrowood.sk , drevotuning.sk


Pia, 16.07.2010, 8:32
Profil WWW
Učeň

Registrovaný: Pon, 07.12.2009, 19:22
Príspevky: 55
Bydlisko: L.Hradok
Odpoveď s citáciou
Poslať 
na kaleník chodím rekreačne pojazdit na motorke


Sob, 17.07.2010, 8:20
Profil
Začínajúci koumák

Registrovaný: Sob, 05.12.2009, 20:45
Príspevky: 137
Bydlisko: lipt.mikulas
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Za "JRD" v Liskovej (pri Rbk) je motokrosova trat.Je vacsia ako na kaleniku a pravdepodobne vyuzivanejsia.Nemate niekto nejake info ,ako je to tam s moznostami?
A co ta nedela?

_________________
LR disco I 300tdi , retrowood.sk , drevotuning.sk


Sob, 17.07.2010, 9:39
Profil WWW
Začínajúci koumák

Registrovaný: Sob, 05.12.2009, 20:45
Príspevky: 137
Bydlisko: lipt.mikulas
Odpoveď s citáciou
Poslať 
http://www.countrycross.sk/trat/173-liskova

volal som s chlapom ,tak je to v pohode akurat treba dat dopredu vediet a poplatok za auto je 10 ecok na den.
Zajtra mam nejaku pracu.nemozem.

skuste hodit nejaky ternin stretka.mne osobne vyhovuje kludne aj cez tyzden.

_________________
LR disco I 300tdi , retrowood.sk , drevotuning.sk


Sob, 17.07.2010, 10:09
Profil WWW
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 11.01.2010, 17:17
Príspevky: 325
Bydlisko: Island+Slovensko(Liptov)
Odpoveď s citáciou
Poslať 
marek sk,lm píše:
ten kalenik plati? tak sa aspon stretnime ,niekde.donesieme si drevo a mozme grilovat niekde trebars pred tescom na asfalte ,tam si mozme aj oficialne pojazdit ,po parkovisku :lol: :lol: :lol:


ja som za,treba sa niekde stretnut a dohodnut ako dalej...aj ked zajtra bude mozno burka....takze napiste kde a kolkej zajtra,18.7.

_________________
Patrol Y60 RD28T-sivý koník z Islandu,ktorý nikdy nesklamal
Patrol Y60 TD42-zeleny vôl,doteraz poznajúci len tvrdú prácu


Sob, 17.07.2010, 12:45
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Ned, 21.10.2007, 18:48
Príspevky: 2503
Bydlisko: LIPT.MIKULAS
Odpoveď s citáciou
Poslať 
na Liptove to vidim osobne s nejakym volnym pohybom zle.Nie som si isty ci nejake oficialne zdruzenie ,klub situacii pomoze .len aby nie naopak :!: poznam par ludi s urbarov - je to zlé.Chcu sa vozit po vlastnom len sami.Najradsej by boli keby tam mohli chodit len "vyvoleny" ,vseobecne ,ani pešo ani nijak ,ziadne huby ,cucoriedky ,ziadny pohyb.
qotujem Mareka LM,len mi to dako nevyslo

To mas uplnu pravdu!Znova sa ukazuje ze sme si vsetci rovni,ale niektory su rovnejsi.Bohuzial ani obycajni majitelia urbaru nemozu jazdit po svojom ako by chceli.Musia byt nieco viac,napr.cervene rypaky,byvali estebaci,udavaci a preobliekaci kabatov,ktori si myslia ze nase znamena ich.Najradsej by hadam ako za cias Babinskeho lovili z vrtulnikov,keby bol po ruke daky gatling,aj ten by boli schopni pouzit.Ako raz niekto trefne napisal,vecni preobliekaci kabatov ktori musia byt hore za kazdeho rezimu dufaju ze im hadam zmodra krv a na mure domu sa objavi erb,ked do lesa mozu len oni.Nikdy mi polovnici dako nevadili,ale uz ma zacinaju srat.Myslia si a aj tomu veria ze les a zver je len ich.kedze na to maju povolenie.A ako mi jeden z takych debilov ked mi motal nieco o plaseni zveri prezradil taku hlboku myslienku[jeho auto neplasi zver,lebo on ma povolenie na vjazd do hory],tak myslim ze tie povolenia by nam mali davat vsetkym bez rozdielu,lebo predsa nikto zver plasit nechce,a aut s povoleniami sa zver neboji a ani nezanechavaju po lese ziadne stopy.Najhorsie je,ze medzi nimi je vela politikov,policajtov,pravnikov a protinim to bude tazke.Mozno vytvorit nejake velke spolocenstvo a nastojit na tom,ze ked su takymi velkymi zastancami kludu v lese,nech sa da celoplosny zakaz vjazdu vozidiel okrem lesnej techniky do lesa,aby tam nemohli ani oni a potom sa mozno trocha preberu a zacnu pozerat na svet normalnejsimi ocami.


Ned, 18.07.2010, 20:55
Profil
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 06.12.2009, 16:26
Príspevky: 316
Bydlisko: Liptovsky Hrádok
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Suhlasim skoro so všetkym vo vyššom prispevku až na,...... tiež sa najdu aj medzi nami takí, ktorí kazia celkový pohľad na všetkých offroudakov. Ako priklad služi zničena luka v Liskovej, ktora bola pri poslednej akcii ohradena paskami a aj tak,.... bola sukromny pozemok a usporiadatelia mali velky problem to nielen ukecať. Podobne problemy su skoro pri každom vyjazde, viď nedočkavosť par jedincov na Tisovci, preto si myslim že nas nielen nebudu puštať do lesa ale postupne budu mať aj niektore velke akcie problemy. Zatial viem pre par aut vybaviť pojazdenie,- urbar Hybe, Vyšna Boca ale radšej iba par aut, lebo sa može aj toto pobabrať.
Mimochodom, dnes som popred svoj dom v Lipt. Hradku zaznamenal zvyšenu migraciu offov, žeby daka akcoška :smt021 :smt022 a bezo mna

_________________
čo neurobím,obkeciam


Ned, 18.07.2010, 21:53
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Ned, 21.10.2007, 18:48
Príspevky: 2503
Bydlisko: LIPT.MIKULAS
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Tak na ofiko akcii ked je niekto debil a znici co by nemal,nie je hadam problem to dotycnemu nechat poriadne zacalovat,nie?Ja osobne nie som zastanca hromadnych akcii,mozno deformacia z roboty :D.V kazdom spolocenstve sa najde niekto[ iny],ale taki nie su vsetci a hadzat podla par ludi do jedneho vreca vsetkych?A mna si na Emke nevidel ist popred dom?Bol som si vzat par veci z kamiona.a presiel som aj cez 2 obrubniky :D


Ned, 18.07.2010, 22:13
Profil
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 06.12.2009, 16:26
Príspevky: 316
Bydlisko: Liptovsky Hrádok
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Tak to si bol ty :smt066 , bol si v Dovalove ? Ja byvam pri hrade. Inač chvilu pred tebou išla pekna toyka s Českou spz.

_________________
čo neurobím,obkeciam


Ned, 18.07.2010, 22:17
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Ned, 21.10.2007, 18:48
Príspevky: 2503
Bydlisko: LIPT.MIKULAS
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Nebol som v Dovalove :D ,ale v Hradku.Predo mnou sla cierna vitara s peknou kockou za volantom,tak som si nevsimol ci mas masinu pred domom.Naspet som siel skratkou :smt043 cez cerveny kut a zdalo sa mi ze pri Packovej chalupe je volako moc aut.Zeby zapijal odchod z politiky?


Ned, 18.07.2010, 22:29
Profil
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 06.12.2009, 16:26
Príspevky: 316
Bydlisko: Liptovsky Hrádok
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Auto je za domom, lebo je cele od blata, juj tie špinave cesty :-D

_________________
čo neurobím,obkeciam


Ned, 18.07.2010, 22:51
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Ned, 21.10.2007, 18:48
Príspevky: 2503
Bydlisko: LIPT.MIKULAS
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Hej a este ten fajny teren po dovalovskej ceste :-D sa ti zda ze ides po Rumunsku


Ned, 18.07.2010, 22:56
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 80 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6  Ďalší

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: