Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Pon, 29.04.2024, 2:28
Dnes je pondelok 29. apríla 2024, meniny má Lea a zajtra Anastázia




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 48 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4  Ďalší
 cherokee 96-rada pred kupou 
Autor Správa
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 27.09.2007, 12:05
Príspevky: 1818
Bydlisko: Trencin
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Ja len, ze keby hladam cheero tak toto by bol jeden z horucich favoritov: http://auto.bazos.sk/inzerat/3508040/jeep-cherokee.php
Ten lak je trochu osumely ale to bola bezna vyrobna vada cherokeeov z tohoto obdobia. Je to 4,0 liter, LPG (vyzera to ako sekvencne, vykon a spotreba rovnaka ako pri benzine), vyzera byt velmi zachovaly, limited vybava, cize koza, elektrika v sedackach, elektricke okna, nastavitelny volant, tempomat. Rocnik 92 takze brzdovy posilovac podtlakovy (nie blby bendix) je to silnejsia verzia 4,0 litrov (HO), selectrack pridavna prevodovka (4x4cestna, 4x4 terenna-s uzavretym medzidifom, redukcia). Automat je pomerne dost blbuvzdorny, pokial to nejaky odbornik netahal pri vypnutom motore na N-ku alebo mu nedaval na hubu, pripadne sem tam vymenil olej tak este vydrzi hodne
Pripadne tento:
http://auto.bazos.cz/inzerat/5495108/JE ... utomat.php sice je z brna ale to neni tak daleko uz :wink:

_________________
"Bolesť trvá len chvíľu, víťazstvo trvá navždy"
Ex: JEEP CHEROKEE 4.0i, 4.5" lift
Ex: Patrol K260, 2.8D homemade pickup
Ex: Patrol W260, 2.8TD eMHaDecka na 33kach
Patrol Y61 3.0DTi - ma vsetko co treba


Ned, 25.04.2010, 19:34
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 19.03.2007, 14:55
Príspevky: 768
Bydlisko: PU - PB
Odpoveď s citáciou
Poslať 
No Joe a teraz si myslím, a určite nie som sám že máš z čoho vyberať, takže si pekne premysli ten diesel a radšej siahni po benzíne :wink:

_________________
Nissan Patrol Y61 4.2TD Only Black


Ned, 25.04.2010, 21:17
Profil
Učeň
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Sob, 19.09.2009, 12:36
Príspevky: 43
Bydlisko: Trebisov
Odpoveď s citáciou
Poslať 
No pravda, ponuky tu su, aj ked nie rocnik ktory by som chcel, ale za uvazenie to stoji :-) Som naozaj rad, ze tuto na tomto fore, sa aj takemu cumilovi-novacikovi, snazia chalani pomoct. To svedci o kvalite tohto fora a naplneni jeho podstaty :smt125
Vidim, ze pavol 2078 ma tento good looking jeep uz osobne preskusany, coz mi na optimisme a nahladu, ze sa za chvilu v nom budem vozit asi trochu ubera, no aj napriek tomu by som ta chcel KUBIK poziadat, aby si po nom hodil ocko, popripade mu aj slapol na pedal, mozno tam za ten cas ten majitel nieco vylepsil, aj ked sudiac podla ceny, tak skor nie nez hej :?
Nahoda je aj to, ze do Brna idem na druhy tyzden,(respektive do Cejkovic), mame zraz byvalych vojenskych gymnazistov, tak ideme ochutnat minulorocnu urodu :smt144 Mozno vyjde cas omrknut ten stvorliter ;-)
Najradsej by som vsak volil ten rocnik 97 a hore. Ten komfort je o cosi lepsi, no a ako som spominal, este stale som kancelarsky rozmaznanec :oops:
Som zvedavy na KUBIKOVE pocity a hodnotenia. Dal som si termin do konca aprila a to mi uz vela casu neostava. Nechcem zistit, ze uz je koniec leta a ja stale visim na internete a vymyslam, ktory by sa mi hodil. To urcite nie :smt018
moj osobny edit: vidim, ze uz nie som cumil, ale ucen :smt041


Ned, 25.04.2010, 22:05
Profil
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 26.01.2010, 22:27
Príspevky: 383
Bydlisko: TRENČÍN, LIPTOV
Odpoveď s citáciou
Poslať 
masurko píše:
Ja len, ze keby hladam cheero tak toto by bol jeden z horucich favoritov: http://auto.bazos.sk/inzerat/3508040/jeep-cherokee.php
Ten lak je trochu osumely ale to bola bezna vyrobna vada cherokeeov z tohoto obdobia. Je to 4,0 liter, LPG (vyzera to ako sekvencne, vykon a spotreba rovnaka ako pri benzine), vyzera byt velmi zachovaly, limited vybava, cize koza, elektrika v sedackach, elektricke okna, nastavitelny volant, tempomat. Rocnik 92 takze brzdovy posilovac podtlakovy (nie blby bendix) je to silnejsia verzia 4,0 litrov (HO), selectrack pridavna prevodovka (4x4cestna, 4x4 terenna-s uzavretym medzidifom, redukcia). Automat je pomerne dost blbuvzdorny, pokial to nejaky odbornik netahal pri vypnutom motore na N-ku alebo mu nedaval na hubu, pripadne sem tam vymenil olej tak este vydrzi hodne
Pripadne tento:
http://auto.bazos.cz/inzerat/5495108/JE ... utomat.php sice je z brna ale to neni tak daleko uz :wink:


Svätá pravda s tým plynom a nestrateným výkonom ak je to dobre urobené/sekvenčné vstreky/, to môžem potvrdiť, ten v Brne vypadá verrygood a hlavne je lepšie to kúpiť v CZ a porobiť všetky potrebné a chcené úpravy na cz značkách a dať to zapísať do TP v čechách /alternatívy pneu-iné rozmery, plyn, blablalba/ -tam nemajú s tým problém a až potom to priviesť na Slovensko a tu to dokážu len odkopírovať z CZ techničáku ako hotovú vec a nikto to potom nerieši.

_________________
všetko čo má kolesa, pásy, nohy .......


Ned, 25.04.2010, 23:15
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 04.03.2010, 19:40
Príspevky: 1448
Bydlisko: povazska bystrica
Odpoveď s citáciou
Poslať 
no joe o tom pochybujem ja som ho bol pozret teraz v piatok a to auto stoji uz asi pol roka odstavene na pumpe takze pochybujem zeby ho vylepsoval

_________________
Myšiak 2,8TD,+8cm hore -pevnosťák ARB, HELLA 181,PMR,CB,Super Swamper 33",gurtna, dobrá duša za volantom :)

OFFROAD CLUB LÚKY


Pon, 26.04.2010, 5:51
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 04.03.2010, 19:40
Príspevky: 1448
Bydlisko: povazska bystrica
Odpoveď s citáciou
Poslať 
http://jeep-cherokee.autobazar.eu/40-li ... 48872.html

vyzera dost kvalitne ako pekne udrziavany a ma LPG

_________________
Myšiak 2,8TD,+8cm hore -pevnosťák ARB, HELLA 181,PMR,CB,Super Swamper 33",gurtna, dobrá duša za volantom :)

OFFROAD CLUB LÚKY


Pon, 26.04.2010, 11:54
Profil
Učeň
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Sob, 19.09.2009, 12:36
Príspevky: 43
Bydlisko: Trebisov
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Pavol2078,
uz som mu volal(tomu z Trnavi)vyzera na slusneho chalana.
Vsetko mi o nom porozpraval a vraj aj tak dobre jazdi, ako vyzera. Jediny problem je, ze vraj zadny diferencial trochu huci, zrejme trochu viac nez by mal.
Co myslite chalani, je to problem, alebo normalny stav ojazdeneho Jeepa?
Ten co som skusal v Brezne, tiez trochu hucal, no da sa na to zvyknut. Hlavne ked si pustim dobre AC/DC :smt035 , tak ma to nebude trapit. Zvuk by mi nevadil, skor ma zaujima, ci to po technickej stranke nie je na celkom rychlu vymenu diferaku?
No a bohuzial zase ten isty problem, ist len tak na otocku do Trnavi, je dost na milu kedves :smt087
Zatial nebudem predbehovat, uvidim, co mi povie KUBIK, ako dopadol.


Pon, 26.04.2010, 14:06
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 04.03.2010, 19:40
Príspevky: 1448
Bydlisko: povazska bystrica
Odpoveď s citáciou
Poslať 
ja by som nebral ten s PB jeep nevarazil do neho ani cent a ledva to ide ti poviem akoze vyzera pekne ale miesta ako vo fabii mozno aj menej nic moc disky uplne sosuchane fakt nic moc podla mna ked som sa natom viezol

_________________
Myšiak 2,8TD,+8cm hore -pevnosťák ARB, HELLA 181,PMR,CB,Super Swamper 33",gurtna, dobrá duša za volantom :)

OFFROAD CLUB LÚKY


Pon, 26.04.2010, 14:36
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 19.03.2007, 14:55
Príspevky: 768
Bydlisko: PU - PB
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Tak Joe, išiel som dnes zo Žiliny a po ceste domov som sa zastavil, že kuknem to Číro, bohužiaľ už tam nebolo, kamarát mechanik mi povedal, že dnes ráno ho predali a o pár minút som ho stretol v meste. No čo už smola :wink: ale byť na tvojom mieste skúsim ísť pozrieť toho benzína čo tu niekto dával z Trnavy alebo skús niekoho poprosiť nech ho ide kuknúť.

_________________
Nissan Patrol Y61 4.2TD Only Black


Pon, 26.04.2010, 19:49
Profil
Učeň
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Sob, 19.09.2009, 12:36
Príspevky: 43
Bydlisko: Trebisov
Odpoveď s citáciou
Poslať 
:cry: to je pech, celkom som z toho na..ny. No nic, vsetko zle je na nieco dobre :evil:
Dakujem Ti KUBIK za ochotu, urcite sa raz stretneme a ako som vravel, odplata :smt146 ta neminie :lol:
Teraz uz len budem cakat, ci sa najde este neaka dobra dusa, aby sa mi pomohla kuknut na toho jeepka z Trnavy. Ten co to predava, je od rana do noci v BA a doma je len cez weekend, takze je to o to horsie.
Hej bistu, chcem byt jeden z vas, ale konstalacie hviezd je zrejme nie najlepsia voci mojej osobe. Bude to zrejme chciet neaku modlitbu a 2% z dane na kostol :-D
No nic, idem spekulovat dalej a ak sa najde samaritan ktory mi tohto jeepa oprobuje http://jeep-cherokee.autobazar.eu/40-li ... 48872.html, pochopitelne vdaka z celeho :smt149


Uto, 27.04.2010, 10:44
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 06.10.2006, 0:00
Príspevky: 1241
Bydlisko: Senica
Odpoveď s citáciou
Poslať 
ten z trnavy je moc pjekny :-) hlavne ten interier...ten je super :smt131

ulozim si to cislo a ked sa cez weekend nahodou zatulam na motorke niekde k trnave tak mu zavolam a kuknem to.

_________________
Zlatníctvo-Hodinárstvo


Uto, 27.04.2010, 13:16
Profil ICQ WWW
Učeň
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Sob, 19.09.2009, 12:36
Príspevky: 43
Bydlisko: Trebisov
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Este dobre, ze som si spomenul :roll: Chlapik sice je z Trnavy, ale auto je zaparkovane v Nitre. Takze biker diki, ale aby si sa nahodou neprehnal inym smerom ;-)
Kazdopadne, keby siel do Nitry, tak budem rad ked ho ocekujes. Vyzera naozaj dobre na tych fotkach, hlavne ta farebna kombinacia interieru a koberceky ako ceresna na tortu :wink:
Hlavne aby aj chodil ako ma. Predsa 200 000 km, nie je ziadna funglovka.
O motor sa nebojim, ten musi urobit 300 000 bez problemu, ale zrejme prevody a ine mechanicke casti, uz budu mat vecsiu cast zivota za sebou.
Hold, s tym musim ratat, ked chcem kupit ojazdene.
V piatok idem do Brna, tak by som sa chcel zastavit v Nitre, ale chlapik vravel, ze z roboty dojde az neskoro vecer, tak sa mi to nemusi podarit. Predsalen biker, tu je cislo este raz a zavolaj predtym nez tam pojdes,(ak pojdes, je to trochu z ruky od Senice) ci som ta uz nahodou nepredbehol: 0918 544 574
Dik


Uto, 27.04.2010, 13:52
Profil
Učeň
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Sob, 19.09.2009, 12:36
Príspevky: 43
Bydlisko: Trebisov
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Zajtra idem pozriet toho jeepa do Nitry, takze dik, ale zvladnem to omrknut aj sam. Som zvedavy, ako velmi huci ten diferencial.
Na buduci tyzden sa zase podelim so skusenostami ;-) Cez weekend degustujem vinko na juznej morave. :smt144


Štv, 29.04.2010, 22:13
Profil
Učeň
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Sob, 19.09.2009, 12:36
Príspevky: 43
Bydlisko: Trebisov
Odpoveď s citáciou
Az teraz mi konecne vysiel cas napisat, ako som dopadol v Nitre.
Tak si predstavte, ako niektory predajcovia cez telefon prijemny, mozu byt skur....ene vydrbany :shock:
Vo stvrtok po poludni som zavolal Dusanovi z Nitry, ze zajtra k nemu pridem asi okolo 4tej poobede vyskusat toho Jeepa(autobazareu, hore v prispevku).
Vravel , ze vyborne, pretoze to uz bude doma a bude cakat. Rozpravali sme sa este chvilu o stave vozidla a dokonca sme sa dohodli, ze pokial som normalny clovek a nebudem ho tahat za nos, tak vie ist s cenou trochu dole.
Po rozhovore som bol spokojny a myslel som si, ze uz konecne budem mat aj ja Jeep, pretoze na fotkach vyzeral velmi dobre a Dusan ma utvrdzoval, za v skutocnosti aj taky je. Tak som sa vecer ulozil k spanku a pripravil na pekne sny :smt095 V piatok rano pred odchodom okolo jedenactej som zavolal, "Dusan, odchadzam z Trebisova". On, ze reku dobre, bude cakat. Ked som bol pred Banskou Bystricou, tak som mu zase volal, ze tam budem za dve hodiny, ci je vsetko v poriadku a on, ze jasne, ved sme sa dohodli. Bola to parada, ako skvele mi to vsetko vychadza a aky sympaticky clovek ten Dusan je.
No o dve hodiny som bohuzial mal zazit skutocnu tvar Dusana :smt078
Uz ako som prichadzal k miestu stretnutia, sa mi situacia nezdala. Pri aute stal Dusan a dalsi traja ludia, co si obzerali podvozok a motor vozidla. Vravel som si, zrejme neaky nahodilci a chceli sa mrknut, ako vyzera americky voz.
Opak bolo pravdou. Ten skur...syn si tam pozval aj dalsich zaujemcov :shock: Tak toto som necakal. ale nedal som sa vyviest z miery. Mam za sebou vyborne skolenie asertivneho spravania 8-)
Zaparkoval som auto, vystupil, pozdravil a vravel, ze som tu :D On reku dobre a zrejme mu to velmi nepasovalo, pretoze asi mal v umysle nieco ine. Tak som si zacal obzerat auto a zistovat, ci sa podoba tej fotke na autobazareu. Nemusel som ani dlho kukat :shock: a uz mi bolo jasne, ze fotil len to co mu vyhovovalo. Nechcem zbytocne rozpisovat co bolo ine, alebo zle, ale najhorsie bolo, ze ani rocnik vozidla nesedel. Vraj, ze sorry, ze si to nevsimol. Pochopitelne, bolo starsie nez uvadzal v inzerate. Nehovoriac o motore a podvozku, ktory bol zasraty od oleja, co pochopitelne tvrdil cez telefon, ze nie je.
Po kratkej obhliadke a vyskusani motora a prevodovky som vedel, ze si ho nevezmem, ale nedalo mi a chcel som vediet, co je to za charakter.
Povedal som mu, ze OK, ze by som ho kupil. V tom momente ti traja co tam stali, zbledli ako stena a zacali po sebe pozerat. Tusil som, ze tito ludia sa s Dusanom uz dohodli na kupe a bolo to tak. No a tak to zacalo. Z nepochopitelnych dovodov sa zacali ti traja do mna obuvat, ze oni tu boli prvi a pravidlo "kto prv pride, ten prv bere" v tomto pripade plati. No poviem vam pravdu, cumel som :shock: Pytam sa Dusana, tak pane, ja sa tu nebudem natahovat s cudzimi ludmi, vy ste predajca, prisiel som za vami a s vami sa aj budem jednat. Nesedelo mu to a zacal sa vyhovarat, ze nech sa mi dohodneme a ze v skutocnosti je fakt pravda, ze oni, ti traja tu boli skor. No v tom momente som myslel, ze mu jednu vrazim. Nastastie, uz nemam dvadsat a viem sa ovladat, pretoze keby som sa odviazal, tak by to nemdopadlo dobre.
Vravim mu Dusan, ja som prisiel z Trebisova, co je kus cesty, volali sme si niekolkokrat, naposledy pred dvoma hodinami a vy ste ma ubezpecoval, ze na mna cakate a ze sa urcite dohodneme. Co ma toto znamenat? Peniaze mam pripravene, kupnopredajnu zmluvu v ruke, tak co teraz?
Opet, znepochopitelnych dovodov sa do mna obuval, teraz uz len jeden z tych troch, ze aj oni tu prisli a tiez maju peniaze na kupu vozidla a ze ho chcu. Vravim mu, pane, vy nevidite, ze tento Dusan sa zahrava jak so mnou tak s vami? Ved je to podvodnik a vobec mu nezalezi, ze sme tu merali cestu, jak vi, tak ja a dokanca uz aj vravi, ze s cenou dole nepojde, ba prave naopak. V tom momente syn toho pana, mi potichu dal za pravdu a povedal, ze je to fakt nefer.
Dusan medzitym len nervozne fajcil cigaretu a cakal, co bude.
Chvalabohu, ze to auto nebolo take dobre a chvalabohu, ze sa viem ovladat, som mu nakoniec povedal, ze aj keby to auto bolo prvotriedne, by som ho od take ho vydrbanca nekupil a ma jedno stastie, ze pokracujem dalej do Brna, inak by mi musel vysolit 100 eciek za moju cestu. Aj tak som koli nemu isiel oklukou, ale to uz som nechal tak.
Nastupi som do auta a len som mu povedal, ze tak to nenecham a budem sledovat, ci nabuduce nebude predavat zase neake auto a skusim na to formou cez toto forum a ak sa bude dat aj cez autobazareu upozornit.
Urcite ak zistim, ze sa zase objavil ako predajca, tak vam opisem ako ten Dusan vyzera.
Takze tak som dopadol a chcem aj vas varovat pred timto clovekom, ktory byva v Nitre, ale predtym byval v Trnave. Je to svinsky podvodnik :evil:
Takze ja teraz zase hladam a uz sa normalne priklanam aj k tomu, ze si kupim bud Nivu, alebo Fronteru, pretoze Jeep XJ mi nejde oproti :(
Takze kolegovia, pozor na Dusana. :!:


Sob, 08.05.2010, 12:19
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 15.03.2009, 22:18
Príspevky: 2349
Bydlisko: Banská Štiavnica
Odpoveď s citáciou
Poslať 
JOE , JOE a popri tom kusok za LV v Kalnej nad Hronom maju v autobazare asi 2ks. a dobrom stave :wink:
PS: Takeho oota treba za vaja do pruvanu :twisted:

_________________
Ex. XJ. 2,5td 1998.
WJ 2,7 crd 2002. zatial leštenka . Grand Vitara 2,0td 2006 3dv.
WK/WH 3crd. 2006.
Prejdem kade chcem - skoro všade !


Sob, 08.05.2010, 19:18
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 48 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4  Ďalší

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: