Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Sob, 27.04.2024, 19:50
Dnes je sobota 27. apríla 2024, meniny má Jaroslav a zajtra Jarmila




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 80 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6  Ďalší
 pojazdenie v okolí LM RK LH? 
Autor Správa
Začínajúci koumák

Registrovaný: Sob, 05.12.2009, 20:45
Príspevky: 137
Bydlisko: lipt.mikulas
Odpoveď s citáciou
Poslať 
to - YJ KAO ,nemas zaco.ked sa da velmi rad.akurat ma stve ,ze sme na to isli s opacneho konca :oops: nabuduce budeme mudrejsi.ten kardan si kontroluj.

S tehelnou je to podla mojich info (s tretej ruky :lol: ) tak ,ze doposial bola v nejakej exekucii ,abo nieco take - cize + - to nikomu nepatrilo.vraj to niekto uz kupil a ma sa tam robit nejaky staveb. material.Boli iste snahy o nejake slegalizovanie ,alebo tichy suhlas no nieje najmensia sanca.v okoli totiz byvaju osoby ,ktore rozhoduju o dolezitych veciach ,su tam zahradky ,chovaju sa tam kone....hadam si nebudu kazit idilku nejakym hlukom a pohybom.
Motorky - ano , podla mna za celu situaciu - ze sa nic nesmie mozu hlavne oni.koli hluku a rychlej jazde cez obce.
Komu moze vadit ,ze sa niekto potichu niekde vozi?ked je to hlucne a pocut to cez 3 dediny ,necudo ze ludia su proti :!: , aj mne to vadi ked si chlapciska davaju cez kludnu dedinu zrychlovacie preteky.
na tej tehelni je fakt ,ze ked tam prdkali celu sobotu a nedelu od rana do vecera - to nasere.nechapem preco tie motorky neodhlucnia a bude taaaky klud :roll: len tie 2 Kw vykonu?to by im asi velmi vadilo.nejak taram.

na Liptove to vidim osobne s nejakym volnym pohybom zle.Nie som si isty ci nejake oficialne zdruzenie ,klub situacii pomoze .len aby nie naopak :!: poznam par ludi s urbarov - je to zlé.Chcu sa vozit po vlastnom len sami.Najradsej by boli keby tam mohli chodit len "vyvoleny" ,vseobecne ,ani pešo ani nijak ,ziadne huby ,cucoriedky ,ziadny pohyb.A bude to len horsie.Aut ,4 koliek a hlavne motoriek pribuda, zaujem rastie.Uvidime!

Sloboda su bohuzial peniaze...

POZITIVNE


Pokial mam dobre info ,tak je moznost ist na chatu v cervenci (nad bobrovcom ,pod Babkami).Je to luxusna trasa a isto zazitok na celi zivot.kto ste tam boli ,isto mi date za pravdu.pekny zavoz na juznom svahu vo velmi peknom prostredi ,pekne vyhliadky ,az na pasmo kosodreviny - tam je chata s chatarom.Stoji to 30 ecok na auto....nie som sice pri peniazoch ,ale pojdem isto do toho ,stoji to zato.
Ked tak navrhnite termin rad sa aj s rodinkov pripojim. :D

_________________
LR disco I 300tdi , retrowood.sk , drevotuning.sk


Uto, 13.07.2010, 9:54
Profil WWW
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 22.11.2006, 13:12
Príspevky: 1104
Bydlisko: Lipt.Hrádok /LM/ Dohňany /PU/ Brezno - práca
Odpoveď s citáciou
Poslať 
to marek sk,lm : o aky teren na tie babky ide, lebo musime mysliet na vsetký čo sa týka od vizbrojenych patrolov a Gčok až po lestenkarov...???

treba vždy myslet na to ked sa tu nieco napise ze kolko sa nas zide, lebo moze to bit 5aut a moze to bit 30 aut a to je zodpovednost...

mám napad vihrajme jackpot a kupme si nejaku horu haaahahaha :-D :-D :-D

_________________
Niva1,6 Niva1,7i Galloper2,5 TDi Patrol2,8-3,0 LR Disco1 300Tdi Honda CRV2,0 LR Disco1 200Tdi Nissan Terrano2W2,7tdi LR DiscoIITD5

autodolesa.sk
Land Rover Club Liptov
LandOFF service
Offroad Club Luky

offroadclubliptov@gmail.com
0908 384 826


Naposledy upravil blato-Lubo dňa Uto, 13.07.2010, 12:42, celkovo upravené 1



Uto, 13.07.2010, 12:37
Profil
Začínajúci koumák

Registrovaný: Sob, 05.12.2009, 20:45
Príspevky: 137
Bydlisko: lipt.mikulas
Odpoveď s citáciou
Poslať 
aj pre lestenkarov :wink: ziadny extrem.klasicky zavoz ,sotolina trosku blatka.Kludne na AT cka.len je dobre dat aspon par dni dopredu vediet. 2-3 auta mozno malinko viac ) sa da poriesit aj v ten den, eventualne den dopredu a viac radsej par dni vopred.

_________________
LR disco I 300tdi , retrowood.sk , drevotuning.sk


Uto, 13.07.2010, 12:41
Profil WWW
Začínajúci koumák

Registrovaný: Sob, 05.12.2009, 20:45
Príspevky: 137
Bydlisko: lipt.mikulas
Odpoveď s citáciou
Poslať 
http://hiking.sk/hk/ar/34/chata_pod_nar ... venec.html

http://www.bobrovec.sk/obec/ubytko/ch_cervenec.html

http://videoalbumy.azet.sk/chata-pod-ce ... ltQGXCCLL/

napriklad

_________________
LR disco I 300tdi , retrowood.sk , drevotuning.sk


Uto, 13.07.2010, 12:48
Profil WWW
Frajer
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 12.03.2009, 15:30
Príspevky: 242
Bydlisko: RS / Praha
Odpoveď s citáciou
Poslať 
No neviem, 30eur mi pride len za vyjazd dost, z Jalovca to podla mapy lesnych ciest vypada na nejakych 10km (v tych sprievodcoch pisu ze peso 2hod), z fotiek vypada cesta pohodova takze za hodinku si hore..
Kvoli tym vyhladom by som tam siel urcite radcsej peso a tych 30eur dal ako startovne na nejaku off-akciu kde mozes jazdit cely den.


Uto, 13.07.2010, 14:47
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 16.11.2008, 20:51
Príspevky: 1052
Bydlisko: Bratislava
Odpoveď s citáciou
Poslať 
blato-Lubo píše:
kupme si nejaku horu haaahahaha :-D :-D :-D



možno by sa voľaký podiel aj našiel,uvidím začiatkom augusta :P

_________________
Nissan Pathfinder R51 2005 128kW malá "expedičná" úprava: ASFIRpredný nárazník + ochrana spodku, IRON MANpodvozok, BFG KO2pneu,navijáčik


Uto, 13.07.2010, 20:43
Profil
Začínajúci koumák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 18.12.2007, 19:21
Príspevky: 105
Bydlisko: Nizna Boca
Odpoveď s citáciou
Poslať 
ja by som navrhoval zist sa tuto nedelu 18.7. na kaleniku.. mozno nieco dohodneme..a ak nie, tak aspon trocha pojadzime, ak bude pekne, mozme nieco pogrilovat....

_________________
Y61 TD42
Hilux
Sprinter 4x4


Uto, 13.07.2010, 21:13
Profil
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 06.12.2009, 16:26
Príspevky: 316
Bydlisko: Liptovsky Hrádok
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Matuš,na ten Kalenik nemožeš tiež isť len tak, treba to dohodnuť s Peťom Šeďom, ktory ho ma na starosti. Je to odo mna vzdušnou čiarou cca 1km, občas tam chodim a zoberem dakoho s autom. Problem je aj v tom, že do arealu sa ide cez sukr.pozemky, čiže cesta cez Vavrišovo eeee, iba cez zahradkar.oblasť Kalenik ;-)

_________________
čo neurobím,obkeciam


Uto, 13.07.2010, 23:01
Profil
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 08.10.2006, 20:07
Príspevky: 291
Bydlisko: Banska Bystrica
Odpoveď s citáciou
Poslať 
No tentokrát sa chcem zučasniť aj ja , prvu akciu som nestihol . Len aby som zas niekde nebol.

_________________
offffffffffffff


Uto, 13.07.2010, 23:38
Profil WWW
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 11.01.2010, 17:17
Príspevky: 325
Bydlisko: Island+Slovensko(Liptov)
Odpoveď s citáciou
Poslať 
podla mojich informacii Kalenik patri petranskemu urbaru a v sprave to ma AMK L.Peter,takze by sa to malo najprv dohodnut s uz tu spominanym panom..
ale to stretnutie 18.7. je dobre,aby sa vedelo ako dalej,aj ked miesto stretnutia na zaciatok asi nieco v hradku,na nejakom parkovisku

_________________
Patrol Y60 RD28T-sivý koník z Islandu,ktorý nikdy nesklamal
Patrol Y60 TD42-zeleny vôl,doteraz poznajúci len tvrdú prácu


Str, 14.07.2010, 6:06
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 16.11.2008, 20:51
Príspevky: 1052
Bydlisko: Bratislava
Odpoveď s citáciou
Poslať 
trocha od veci len otázka:

prvý augustový týždeň sa pohybujem v okolí LM,Pribilina,Liptovská Kokava ( obhliadka lesov,lúk,pasienkov ) a neviem aká tam bude dostupnosť pre osobné auto.
Ak by bolo treba bol by niekto možný k dispozícii s 4x4 ?

_________________
Nissan Pathfinder R51 2005 128kW malá "expedičná" úprava: ASFIRpredný nárazník + ochrana spodku, IRON MANpodvozok, BFG KO2pneu,navijáčik


Str, 14.07.2010, 8:30
Profil
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 06.12.2009, 16:26
Príspevky: 316
Bydlisko: Liptovsky Hrádok
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Fefe daj s predstihom vediet :wink:

_________________
čo neurobím,obkeciam


Str, 14.07.2010, 11:05
Profil
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 06.12.2009, 16:26
Príspevky: 316
Bydlisko: Liptovsky Hrádok
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Vladlm tak ako som vyššie napisal, AMK na Kaleniku ,,šefuje " Peter Šeďo , s ktorým sa da komunikovať. Ten areal je v pohode, cely zjazdny aj na AT

_________________
čo neurobím,obkeciam


Str, 14.07.2010, 11:08
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 22.11.2006, 13:12
Príspevky: 1104
Bydlisko: Lipt.Hrádok /LM/ Dohňany /PU/ Brezno - práca
Odpoveď s citáciou
Poslať 
roman lh píše:
Vladlm tak ako som vyššie napisal, AMK na Kaleniku ,,šefuje " Peter Šeďo , s ktorým sa da komunikovať. Ten areal je v pohode, cely zjazdny aj na AT


na zaciatku roku 2010 som predebatil celu problematiku s pánom, Sedom a mal som snim nakreslenu mapku co je koho a kde kho sa treba pitat a tak, co sa tyka kalenika zorganizovaneho na nejak rýchlo dalo bi sa ale len max 5 aut aspon podla mojho dojmu..ak viac vizaduje si to organizaciu a vibavovanie povoleni ako podotkol romanlh vsetky pozemky okolo su sukromne, a viem ake problemi su uz len ked treba vibavit motokros...

zadalsie, motokrosovi klub nema rad ked sa tam prehana vela offroadov pretože im rusime ich idealnu stopu a vihadzujeme skali, kto jazdi trosku motokros vie o co ide...

predbezne som bol dakedy dohodnuty že najidealnejsi zraz kolo 25 aut bi sa dal spravit hned po motokrosse v auguste alebo az septembri si myslim ze bude...

PS: páni velmi bi som sa rád dotoho celého pusti ale som v štadiu predaja auta kupi bitu zmeny zamestnania, tak casu nema m ani s tipku nazvis, no ak bi sa nasiel niekto medzi vami cco bi si to zobr l cele na krk velmi rad pojdem s nim za p.Sedom a dohodnete sa snim...momentalne najblišie tri výkendi som odcestovaný...

_________________
Niva1,6 Niva1,7i Galloper2,5 TDi Patrol2,8-3,0 LR Disco1 300Tdi Honda CRV2,0 LR Disco1 200Tdi Nissan Terrano2W2,7tdi LR DiscoIITD5

autodolesa.sk
Land Rover Club Liptov
LandOFF service
Offroad Club Luky

offroadclubliptov@gmail.com
0908 384 826


Naposledy upravil blato-Lubo dňa Str, 14.07.2010, 13:04, celkovo upravené 1



Str, 14.07.2010, 12:59
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 22.11.2006, 13:12
Príspevky: 1104
Bydlisko: Lipt.Hrádok /LM/ Dohňany /PU/ Brezno - práca
Odpoveď s citáciou
Poslať 
ivanbb píše:
No tentokrát sa chcem zučasniť aj ja , prvu akciu som nestihol . Len aby som zas niekde nebol.


Ivko neboj ty budeš náš VIP host... :D :D :D

_________________
Niva1,6 Niva1,7i Galloper2,5 TDi Patrol2,8-3,0 LR Disco1 300Tdi Honda CRV2,0 LR Disco1 200Tdi Nissan Terrano2W2,7tdi LR DiscoIITD5

autodolesa.sk
Land Rover Club Liptov
LandOFF service
Offroad Club Luky

offroadclubliptov@gmail.com
0908 384 826


Str, 14.07.2010, 13:02
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 80 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6  Ďalší

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: