Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Pia, 10.05.2024, 0:42
Dnes je piatok 10. mája 2024, meniny má Viktória a zajtra Blažena




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 36 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3
 Zahadne prehrievanie motora (ex: Prask. Zvody) 
Autor Správa
Ťažký Profík

Registrovaný: Sob, 11.08.2012, 15:59
Príspevky: 477
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Tak ale lacne to tez neni. Zalezi od toho, co vsetko na tom aute bude na huja. Ked tam bude tolko zavad, ze mi na tu visko nezostanu love - tak bohuzial ano, budem ju musiem menit az neskor - to ja uz si prehodim doma, jak budu dalsie love na toto vyhradene :)
Ked mi palo povi, ze tam treba za 500 euro robit veci, tak visko sto pro bude musiet pockat.
Teraz mozno vyzeram, jak kkt, ze som si kupil terenak a nemam na to love - ale za pol roka som do toho dal uz snad liter aj pol, teraz dalsia oprava a ja tiez nehcem robit len na auto.
Mam starsieho VW od Jeepa, ktory za 8 rokov este nebol raz pokazeny a pocital som s tym, ze toto auto bude aspon priblizne. O auta sa staram, opravim, vymenin, udrziavam podstivo - ale aby som teraz vsetky love rol vkuse drbal do oprav - to asi nie. Uvazujem, ze sa toho radsej zbavit, ked to ma ist v tomto style. No...
Som zvedavy, co povie Zilina a podla toho pokracujem. Dam to prec aj s pokazenou visko, ako to doslo aj ku mne. ;)

_________________
Obrázok


Pon, 01.10.2012, 10:15
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 04.08.2008, 15:31
Príspevky: 1393
Bydlisko: Revúca
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Ale nieee, taký nádejný a vytrvalý wranglerák tu už dlho nebol :D ono je to také ako píšeš ale skôr by som povedal od kusu aký dostaneš do rúk, niekedy je to bezinvestičné, inokedy treba pomeniť už tie veci, do ktorých sa predchadzajucemu majiteľovi velmi nechcelo, ale tak vela toho zase na stane 4 litri neni, tak este kusok zatni zuby a bude dobre ;) a držím palce nech toho je čo najmenej, ja riešim na chlp to isté, ale skladám celý chladiaci systém nanovo, nech s tým už neni tak skoro žiadny problém, t.j. GO hlavy v HU, temostat, nové zvody, všetky tesnenia, chladič, vodná pumpa, hadice...

_________________
vek: 25
ex: Wrangler 2,5i
ex: Wrangler 4,0i
ex: Cherokee 4,0i
ex: Cherokee 2,5TD
ex: Cherokee 4,0i
ex: Cherokee 4,0i závodný špeciál
ex: Grand Cherokee 4,7 WJ cestná leštenka
now: Ford Explorer


Naposledy upravil RENSO dňa Pon, 01.10.2012, 13:32, celkovo upravené 1



Pon, 01.10.2012, 13:06
Profil ICQ
Ťažký Profík

Registrovaný: Sob, 11.08.2012, 15:59
Príspevky: 477
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Uvidime, aku bude mat chlapec diagnozu :D
Sak vymenit wranu za wranu je najmenej, na autobazari na mna uz jedna fesanda zmurka asi mesiac :D Znacku by som asi uz nemenil, ani typ :))

Edit: ale de bych to já predal, uz ked som sa s tym tolko natrapil :D zilinčané dajú do porádku, kukuricu v rádku :D A verim, ze mi poukazuju potom aj daky zilinsky TERRAIN :D

_________________
Obrázok


Pon, 01.10.2012, 13:15
Profil
Ťažký Profík

Registrovaný: Sob, 11.08.2012, 15:59
Príspevky: 477
Odpoveď s citáciou
Poslať 
LoL, tak neska som nadrbal v kolone :D Akoze original ma yebne...
Predomnou som potlacil fobiu a ta samozrejme bez brzdenia do ochcavie pred nou. Skody minimalne, len trochu otuknute plechy [na jeepe zatlacena trubka, nic viac, navijak v poriadku:] - ale cirkus taky, ze koniec sveta. Stary z ochcavie ma fyzicky napadol, kopal ma a nadaval, ze som idiot a ze som sa rutil rychlo, jak blazon [v kolone, kde ide kazdy na jednotke sa da rutit inak svetelnou rychlostou]. Proste som nezareagoval, nedobrzdil - inak na asfalte s 1cm vodou tie MT-cka akurat tak kkt ubrzdia. To som len spojazdnoval auto, aby som s nim mohol ist do tej ZA, tak reku dam si po meste kolecko po pumpu a naspat - nech sa prevetra, atd.. A toto do toho ? Original ma yebne. Teraz riesit kadejakych debilkov, poistovne, papiere, haluze, kokotiny... A ked ma stary bude moc srat, tak na neho vytiahnem este fyzicky utok, co dosvedcila aj samotna holka z fabie a nadavky.
Bezny tukanec v kolone a idiot z titulom, ktory mal asi 2cm skrabanec na narazniku sa ide stavat na predne, ze ma skodu na aute 3000 Euro. Dufam, ze ma to nebude stat ani cent [okrem pokuty 60 Euro, ktoru uz som vyplatil], lebo ma to zacina unavovat. To auto proste nechce u mna byt, alebo co.

Dnes, ked som zaradil spiatocku, tak totalne zaskakal automat - jak ked zdochyna manual v jednotke cez spojku. nepochopil som to. Dalsi krat uz to nerobilo, len trochu divne zvuky idu zo spodku, ked dam spiatocku, pomaly sa rozbehnem a potom pribzrzdim. Este nech sa prevodovka zacne yebat a uz neviem co...

_________________
Obrázok


Uto, 02.10.2012, 19:49
Profil
Ťažký Profík

Registrovaný: Sob, 11.08.2012, 15:59
Príspevky: 477
Odpoveď s citáciou
Poslať 
HAHA, tak teraz som odpadol :D
Zhoda nahod ??

Obrázok

_________________
Obrázok


Uto, 02.10.2012, 21:58
Profil
Ťažký Profík

Registrovaný: Sob, 11.08.2012, 15:59
Príspevky: 477
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Trpim samomluvou. Ale nevadiii... ;)

Zajtra ideme na Wellness pobyt - smer Zilina, Jeepparts !
Auto zostava tam v kupeloch a ja idem domov na vlak :)

Dufam, ze sa moje zavadne zahady konecne vyliecia [vyriesia]...

Oppam Gangnam Style ! :D

_________________
Obrázok


Štv, 04.10.2012, 21:11
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 36 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: