Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Sob, 27.04.2024, 10:18
Dnes je sobota 27. apríla 2024, meniny má Jaroslav a zajtra Jarmila




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 39 ]  Choď na stránku 1, 2, 3  Ďalší
 Kúpa Wranglera 
Autor Správa
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 24.01.2007, 4:31
Príspevky: 400
Bydlisko: Trnavá Hora
Odpoveď s citáciou
Chalani potrebujem poradiť. Na rok plánujem kúpiť Wranglera benzín 4,0 L. Všetci ma od toho odhovárajú, že je problém z náhr. dielami, sú drahé a navyše že sú kazové motory. Poradte kto máte skúsenosti. Dík.


Štv, 15.11.2007, 15:34
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 05.10.2006, 8:47
Príspevky: 4612
Bydlisko: Hlavná dedina
Odpoveď s citáciou
Vlado píše:
Chalani potrebujem poradiť. Na rok plánujem kúpiť Wranglera benzín 4,0 L. Všetci ma od toho odhovárajú, že je problém z náhr. dielami, sú drahé a navyše že sú kazové motory. Poradte kto máte skúsenosti. Dík.


A totoku toto kto povedal??? Zase jedna pani povedala bez skúsenosti??

Ono motor je taký ako sa on majitel staral a je jedno či benzín aleboo diesel. (Dieselko nemyslel som Teba :wink: ).

Osobne už vyše roka mám 4l benzín v Grande, najazdených cez 275 tic. km Jedine čo ma teraz postihlo tak po 12r pustilo tesnenie pod hlavou smerom vom.

Diely na jeepy všeobecne su lacnejšie ako na najeké japoce či ochcávku, len netreba objednávať u viesentála :-D

Takže suma smárum som spokojný užívatel 4l motora :wink:

_________________
WJ 2004 4,0l Laredo, 242 štandartne vo výbave - cestná leštenka 2" lift, Bilsteiny
Toyota Auris Tourist Sports 1,6Valvematic, multidrive S
EX Honda Civic 1,5 VVTI
EX JGCH 4l - trochu off
EX JGCH 5,2l - cestná leštenka

email: andrej.durda@gmail.com


Štv, 15.11.2007, 17:13
Profil
Ťažký Profík

Registrovaný: Str, 01.11.2006, 12:26
Príspevky: 424
Bydlisko: Bratislava
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Presne.....urcite manik co videl Jeepa z vlaku.....co som sa napocuval ze V8 zerie 20 litrov..pokial som to nekupil a zistil ako je.....mam sice 2,5 ale som spokojny.....bez poruch.....

_________________
Grand Cherokee V8 4,7 WJ
Jeep Wrangler 2,5 YJ


Štv, 15.11.2007, 17:49
Profil
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 24.01.2007, 4:31
Príspevky: 400
Bydlisko: Trnavá Hora
Odpoveď s citáciou
Poslať 
chalani dík, už som si myslel že sa mi rozplynie sen o Wranglerovi. Koľko to asi tak papká v priemere ?


Štv, 15.11.2007, 18:32
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 05.10.2006, 8:47
Príspevky: 4612
Bydlisko: Hlavná dedina
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Vlado píše:
chalani dík, už som si myslel že sa mi rozplynie sen o Wranglerovi. Koľko to asi tak papká v priemere ?


To je rozne priemerka ofic na granda 4l je 15,6l ale da sa jazdiť aj za menej aj za viac. Záleží ake trate jazdíš dlhé krátke, zápchy dialnica. Osobne som mal najmenšieu spotrebu pod 10l ale to bolo na 28" kolesách a navyše úzkych inač cca 12-13 priemer na benzín, na lpg cca od 14-19l a terén nerátam pre istotu. :-D

_________________
WJ 2004 4,0l Laredo, 242 štandartne vo výbave - cestná leštenka 2" lift, Bilsteiny
Toyota Auris Tourist Sports 1,6Valvematic, multidrive S
EX Honda Civic 1,5 VVTI
EX JGCH 4l - trochu off
EX JGCH 5,2l - cestná leštenka

email: andrej.durda@gmail.com


Štv, 15.11.2007, 19:30
Profil
Začínajúci koumák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 15.10.2006, 20:00
Príspevky: 148
Bydlisko: Nitra
Odpoveď s citáciou
Vlado píše:
Chalani potrebujem poradiť. Na rok plánujem kúpiť Wranglera benzín 4,0 L. Všetci ma od toho odhovárajú, že je problém z náhr. dielami, sú drahé a navyše že sú kazové motory. Poradte kto máte skúsenosti. Dík.


Ze pozdravujem tych ludi co ti tak radili a radsej ich nepocuvaj. S dielmi to je lacnejsie ako si myslis... a motory su natolko kazove na kolko sa o ne nestaras.

_________________
Land Cruiser 80, 4.2TD, automat, 33"x12.5 , CB16, gurtne,sekle, kompresor, navijak


Štv, 15.11.2007, 21:34
Profil WWW
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 19.11.2006, 15:09
Príspevky: 646
Bydlisko: Praha
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Tak,tak! A zrovna 4,0L jsou držáky!

_________________
Jeep Grand Cherokee ZJ LX 5,9 V8,
Jeep Wrangler Sahara TJ 4,0L automat.
www.properform.cz


Štv, 15.11.2007, 22:52
Profil WWW
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 06.10.2006, 0:00
Príspevky: 1241
Bydlisko: Senica
Odpoveď s citáciou
Poslať 
ano! presne tak! :lol:
vlado: to si nekupuuuuj!? :shock:
sak motor 4-litre,zere to jaxvina,malo vykonu na taky obsah,kazi sa to furt, drahe diely,americke auto-to bude problem servisovat u nas,nikto tomu nerozumie, kazdy s tym ma problemy....trase sa to,male to je,nesedi to na ceste,automaticka prevodovka-to sa furt kazi... a podobne...

:-D :-D :-D takuto predstavu o americkom terenaku maju ludia co jazdia 30 rokov na skodofke :lol: ich treba pocuvat :wink:

_________________
Zlatníctvo-Hodinárstvo


Pia, 16.11.2007, 1:12
Profil ICQ WWW
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 30.11.2006, 9:53
Príspevky: 630
Bydlisko: Bratislava
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Je to tak ako hovorí Maťo. Ja som dával auto 1 rok dokopy po predchádzajúcom majiteľovi. Teraz už skoro druhý rok jazdím bez problémov. A to jazdím každý deň a 1.000 km štreky nie sú výnimkou. A tie diely na JEEP sú fakt o dosť lacnejšie ako na SUPERB alebo KIA. Niektoré aj o 30-50%. Viem to porovnať. Určite chceš vedieť ktoré: s určitosťou viem o kotúčoch, baranoch, prevodke riadenia, čapy majú porovnateľnú cenu, guferá sú smiešne ceny.... A všetko sa dá zohnať.

_________________
JEEP Grand Cherokee 2,7CRD, r.v.2001, GENERAL AT2 245/70/16, podvozok OME, rámy - už nie lebo zavadzali, rozšírené podložkami 3cm...


Pia, 16.11.2007, 1:26
Profil WWW
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 05.02.2007, 18:46
Príspevky: 423
Bydlisko: Ilava
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Wrangler TJ, 4L , len tretí mesiac , ale strááááášne dobre :lol:
Až budem vedieť viac, či už dobrého alebo nie , dám vedieť.
A kde sa sa stratil NEMO ? ( hľadá sa ...) , on riešil Wraníka pred rokom


Pia, 16.11.2007, 8:23
Profil
Pajero compatibile
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 09.10.2006, 11:04
Príspevky: 2172
Bydlisko: Licavca City
Odpoveď s citáciou
Poslať 
wrangler to je symbol offroadu
ak je zlý symbol, je zlý celý svet offroadu
howgh

_________________
:smt017 Krásnu blondínu, abo nadupaný off????? ..... :smt115 Poradím sa s tou brunetou v mojom pajero šport!!!!!... :smt025


Pia, 16.11.2007, 10:27
Profil
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 24.01.2007, 4:31
Príspevky: 400
Bydlisko: Trnavá Hora
Odpoveď s citáciou
Poslať 
chalani ešte raz dík, asi máte pravdu Wrangi je legenda a keby to stálo za prd tak to asi tolko rokov nevyrábajú. A na neprajníkov (asi to tak vidím) sa môžem z vysoka vy...ať, nechach sa vyzia na produktoch od pinpongov, alebo súdruhov z NDR. Ešte raz dík, až to vyjde priložím foto ale aš niekedy v lete, možno skôr. Uvidíme aká bude konštalácia hviezd. Najskôr musím predať Gaza s kopou ND.


Pia, 16.11.2007, 18:04
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 05.10.2006, 8:47
Príspevky: 4612
Bydlisko: Hlavná dedina
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Vlado píše:
chalani ešte raz dík, asi máte pravdu Wrangi je legenda a keby to stálo za prd tak to asi tolko rokov nevyrábajú. A na neprajníkov (asi to tak vidím) sa môžem z vysoka vy...ať, nechach sa vyzia na produktoch od pinpongov, alebo súdruhov z NDR. Ešte raz dík, až to vyjde priložím foto ale aš niekedy v lete, možno skôr. Uvidíme aká bude konštalácia hviezd. Najskôr musím predať Gaza s kopou ND.


Tak držim palce nech vyjde tak ako si praješ :smt023

_________________
WJ 2004 4,0l Laredo, 242 štandartne vo výbave - cestná leštenka 2" lift, Bilsteiny
Toyota Auris Tourist Sports 1,6Valvematic, multidrive S
EX Honda Civic 1,5 VVTI
EX JGCH 4l - trochu off
EX JGCH 5,2l - cestná leštenka

email: andrej.durda@gmail.com


Pia, 16.11.2007, 18:05
Profil
Pajero compatibile
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 09.10.2006, 11:04
Príspevky: 2172
Bydlisko: Licavca City
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Vlado píše:
... nechach sa vyzia na produktoch od pinpongov, alebo súdruhov z NDR...

by si sa divil, koľko v dnešnej kozmopolitnej dobe majú spoločné amíci s pinpongami pri výrobe trebárs aj áut a ako krásne je ten kapitál prepletený
nejde o to, kto to vyrobil, ale čo to znamená pre teba a či vieš čo chceš; v prípade wranglera určite nejde o chybu, ako ani v pripade patrola či iných fajn kúskov (mitsubishi, toyota.... :wink: )

_________________
:smt017 Krásnu blondínu, abo nadupaný off????? ..... :smt115 Poradím sa s tou brunetou v mojom pajero šport!!!!!... :smt025


Pia, 16.11.2007, 19:18
Profil
koumák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 06.10.2006, 9:35
Príspevky: 4310
Bydlisko: ZA
Odpoveď s citáciou
Poslať 
mno, ja k tomu toľko, že Wrangler ako taký je auto úplne bukové, tvrdé, nepohodlné, nepraktické, neužitočné, nekomfortné, malé, pažravé, neobratné a čo ja viem čo ešte - toto ti bude tvrdiť väčšina ľudí

a okrem toho vraj americké, nespoľahlivé drahé na údržbu ..... čo s výnimkou tvrdenia že je americké - je blbosť :-D

Ostatné je v podstate pravda, ale je to aj zámer výrobcu. Pri jazde po ceste budeš 100 x nadávať, ale akonáhle z tej cesty zídeš.... 8) 8)
...

proste Wrangler je Wrangler - Love it or leave it :!:

(Ja by som ho bral, ale keďže veľa rozhodnutí je kompromis, tak mám Cherokee )

_________________
www.facebook.com/jeepparts , www.jeepparts.sk , www.spinsro.sk


Pia, 16.11.2007, 19:23
Profil WWW
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 39 ]  Choď na stránku 1, 2, 3  Ďalší

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: