Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Sob, 27.04.2024, 8:49
Dnes je sobota 27. apríla 2024, meniny má Jaroslav a zajtra Jarmila




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 24 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2
 2x Jeep Cherokee 
Autor Správa
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 02.01.2007, 7:21
Príspevky: 1810
Bydlisko: Lúky
Odpoveď s citáciou
Poslať 
S.E.F píše:
To fakt neni dobra cena? To ma zarazilo ..


Dobrá cena by to bola pred 4 rokmi. Poraď pánovi, nech to predá na súčiastky sám. Uvidí koľko zarobí. Ty si pozri napr. mobile.de a uvidíš, koľko je tam pekných jeepov do 2000e.

_________________
Nissan Patrol K260 2,8d, mierne ,,vylepšený" a to isté z motorom RB30 v štádiu skúmania. Seat Arosa na ľahké presuny.
Múdrejšiemu neraď, silnejšiemu nezdvíhaj!


Uto, 17.02.2009, 22:03
Profil
Legenda Offroadu
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 05.10.2006, 10:45
Príspevky: 3012
Bydlisko: Rimavská Sobota
Odpoveď s citáciou
Poslať 
S.E.F píše:
...a ten pan co to predava vravel ze keby som to rozpredal tak na tom pekne zarobim tak neviem .....na jednom su aj elektrony ....tak ja neviem
No vyvedte ma z omylu ak je to zla cena


Jediny kto na tom zarobi bude ten pan ak na to skocis. To z elektronmi ma pobavilo. :D

_________________
Bilancia skrývky humusového horizontu poľnohospodárskej pôdy.


Uto, 17.02.2009, 23:01
Profil WWW
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 24.03.2008, 14:40
Príspevky: 2320
Bydlisko: Sliač
Odpoveď s citáciou
Poslať 
skus pozriet napr. mobile.de, tipcars.cz atd.. a uvidis, ze to fakt nieje bohvieaka cena, a za par penazi naviac sa daju zohnat auta novsie s TP a hlavne nie taka kopa srotu!

_________________
http://www.4x4offroad.sk
Rasto
Nissan Patrol Y60 TD 4,2T, Silverstone Extreme 35'', Ironman, 2x Superwinch EP9
ex.Nissan Patrol 3.0 DTi, Silverstone 35'', Ironman C foam cell, Superwinch Talon


Uto, 17.02.2009, 23:07
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 06.10.2006, 0:00
Príspevky: 1241
Bydlisko: Senica
Odpoveď s citáciou
Poslať 
ked to chces na kseft na diely tak vela $$$ za to nedavaj. ked nemas nic na robote a mas kopu $$$ pusti sa do `renovacie` :wink: ale ja by som to nerobil. ked chces hotoveho jeepa XJ v ovela lepsom stave ako tieto dva,predam ti mojho.


dado: ja som taketo disky co su na tomto: http://www.4x4club.sk/pictures/files/ ... q7j2o3.jpg zhanal rok.. a nezohnal som :lol: az teraz :-D

_________________
Zlatníctvo-Hodinárstvo


Uto, 17.02.2009, 23:53
Profil ICQ WWW
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 27.05.2008, 18:49
Príspevky: 692
Bydlisko: TN
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Do rekonstrukcie tohoto by som sa nepustal, pokial nemas nervy na zhananie kazdej prkotiny, lebo na slovensku stoji nesmierne usilie a peniaze zohnat kazdu malu vec na taketo auta, a ked aj chces napasovat z ineho auta nikto nic nema na sklade, ziadne internetove cenniky neexistuju, predajcovia nic nevedia


Str, 18.02.2009, 10:01
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 05.10.2006, 8:47
Príspevky: 4612
Bydlisko: Hlavná dedina
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Auta v strašnom stave, sice trojdverko ale je to zrele do šrotu viac jak 400 Ečiek by za oba nedal aj to je vela.

MAsurko: 2,5 benzínových sice nieje ako 2,5TD VM ale su a vo väčšine prípadoch vo wrangleroch.

Listy predáš akurát za hodnotu zberoveho železa.

rustycj : Hm o cenách si myslím že je bezpredmetné debatovať za cenu čo to stoji v US to tu v EU nebude stáť nikdy, hold je medzia namy velká mláka. A sertiment? Tiež by sa mi páčilo keby mohol mať kamenný obchod a 90% sortimentu v nom len ad 1. sme trt krajina a tých aut tu nieje namraky takže aj to robí podiel na cene. Ad. 2 zatial niesom taký recesista aby som z vlastných many (ktoré aj tak nemám) toto postavil na nohy a myslím že sa nenájde ani nikto iný, kto by to spravil tu v SR špeciálne pre jeep. Ad 3. V okolitých štátoch napr. chrysler zdvihol ceny v priemere o 20%, tu na Sk zatial stagnuje. Takže som rád že ceny držíme na urovni +- minulého roka. A všetko nejde hned ale mal by byť tento rok aj internetový predaj, tak len tolko. A hold ked sa pýtaš v predajni škodofky na jeep tak ti asi fakt neporadia. :wink:

_________________
WJ 2004 4,0l Laredo, 242 štandartne vo výbave - cestná leštenka 2" lift, Bilsteiny
Toyota Auris Tourist Sports 1,6Valvematic, multidrive S
EX Honda Civic 1,5 VVTI
EX JGCH 4l - trochu off
EX JGCH 5,2l - cestná leštenka

email: andrej.durda@gmail.com


Str, 18.02.2009, 10:26
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 27.05.2008, 18:49
Príspevky: 692
Bydlisko: TN
Odpoveď s citáciou
Poslať 
andrej ked uz je rec o cenach mezi amerikou a cinou kde dnes vyrabaju takmer vsetko pre US (hadam okrem repasovania starterov, brzdovych valcov a pod) je ovela vacsia mlaka ako medzi cinou a EU. Zahadou je preco sa nenajde jediny clovek aspon v strednej Europe co zafinancuje siet podobnu autozone alebo advance, kde dostanes diely na vsetky znacky (zatial je rec o europskych) ktore priamo nakupuje v cine vo velkom, a mas k dispozicii online ci sa ta ktora suciastka nachadza v danom obchode, ako vyzera a ake ma zakladne rozmery; namiesto toho mas co obchod to podnikatel co sa ti ani cenu neunuva povedat a ked sa da tak ta o...ebe.


Str, 18.02.2009, 11:52
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 05.10.2006, 8:47
Príspevky: 4612
Bydlisko: Hlavná dedina
Odpoveď s citáciou
Poslať 
No toto by bolo fajn to jest pravda, len hold nieje vola aby to tak bolo a niekto kazil kšeft našim predajcom dielov, pač by asi nikto nekupoval u nich, keby si vedel niečo zohnať lacnejšie a to isté.

S tými rozmerami máš pravdu, tiež by sa niekedy zišli ked neičo hladám, hold bud si to zmerám alebo musím nurať po nete po informáciách

_________________
WJ 2004 4,0l Laredo, 242 štandartne vo výbave - cestná leštenka 2" lift, Bilsteiny
Toyota Auris Tourist Sports 1,6Valvematic, multidrive S
EX Honda Civic 1,5 VVTI
EX JGCH 4l - trochu off
EX JGCH 5,2l - cestná leštenka

email: andrej.durda@gmail.com


Str, 18.02.2009, 12:30
Profil
Čumil
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 17.02.2009, 16:39
Príspevky: 5
Bydlisko: Okolie Námestova
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Chlapy vsetkym co ste sa do tejto diskusie zapojili chcem podakovat .... asi by som urobil osudovu chybu keby som to bral .... radcej si dosporim a kupim si nieco v solidnejsiom stave ...tak este raz vdaka
Nehodili by ste mi tu prosim Vas niekto link na tu novu legislativu co tam hovoria o tych nasledkoch jazdenia bez SPZ ....prosim ....dufam ze ma tu za to neukamenujete :) ....hladal som to ale marne :(


Štv, 19.02.2009, 21:08
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 24 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: