Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Ned, 28.04.2024, 0:27
Dnes je nedela 28. apríla 2024, meniny má Jarmila a zajtra Lea




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 24 ]  Choď na stránku 1, 2  Ďalší
 2x Jeep Cherokee 
Autor Správa
Čumil
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 17.02.2009, 16:39
Príspevky: 5
Bydlisko: Okolie Námestova
Odpoveď s citáciou
Zdravim,

Mam moznost kupit tieto 2 Jeep-y. Majitel za obidva chce 50 000. Co na ne poviete je to dobra cena?

Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok

Stav .... Sivy ma nahod zadnych kolies a je plne pojazdny (udajne) a modry ma 4x4 lenze mu chyba chladic a predna maska ... tiez udajne plne pojazdny keby tam bol chladic. Jeden ma SPZ (vravel ze cisla na tomto type Jeep-u su len na stitkoch takze papiere mozem mat na ktorom chcem ... mete s tym skusenosti? ) Dalej ake su slabe miesta tychto jeepov? Na co si mam davat pozor?

Za Vase prispevky vopred dakujem

Tibor


Naposledy upravil S.E.F dňa Uto, 17.02.2009, 20:13, celkovo upravené 1



Uto, 17.02.2009, 19:48
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 27.09.2007, 12:05
Príspevky: 1818
Bydlisko: Trencin
Odpoveď s citáciou
Poslať 
obidva su trojdveraky zeby 2.1td? ale stav je velmi ubohy :? Ak by si to bral na suciastky tak ani tak su neni hodne 50 000. To by si sa s tym narobil kym by si to spojazdnil :roll: Za 50 000 sa da doviezt nieco z vonku v normalnom stave a nie v rozklade ako tieto dva :wink:

_________________
"Bolesť trvá len chvíľu, víťazstvo trvá navždy"
Ex: JEEP CHEROKEE 4.0i, 4.5" lift
Ex: Patrol K260, 2.8D homemade pickup
Ex: Patrol W260, 2.8TD eMHaDecka na 33kach
Patrol Y61 3.0DTi - ma vsetko co treba


Uto, 17.02.2009, 19:54
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 04.10.2006, 21:15
Príspevky: 2569
Bydlisko: Handlová
Odpoveď s citáciou
Poslať 
masurko sice sa v Jeppoch nevyznam ale trufam si povedat ze to neni zla cena pokial su oba skutocne pojazdne. aky je stav? no sak dobre. budme realisti... ale panko sa nevyjadril na aky ucel ich chce kupit. ak to chce len mimo ciest tak si myslim ze pohoda. a moze sa blaznit kolko chce.

_________________
Jeep Grand Cherokee 4,7 V8 - zatial sa zoznamujeme


Uto, 17.02.2009, 19:57
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 04.10.2006, 17:20
Príspevky: 4200
Bydlisko: St. George SVK
Odpoveď s citáciou
Poslať 
...a niesu to Grand Cherokee ale Cherokee. inak asi ako masurko píše.

_________________
Strieborný Šíp & Čierny Hawran


Uto, 17.02.2009, 20:00
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 27.09.2007, 12:05
Príspevky: 1818
Bydlisko: Trencin
Odpoveď s citáciou
Poslať 
jo este je to Cherokee, nie Grand Cherokee. Vychadzal som s toho, ze ked sa panko pyta na co si ma davat pozor tak este jeepa nema, teda na suciastky ich asi nechce. Ako tak polepit by sa mozno dali ale na jazdenie po cestach len s velkou davkou odvahy. Ak chce panko nieco na vyblbnutie tak na autobazar.eu je hned niekolko jeepov okolo 50-60 000 ktore vyzeraju v ako tak pojazdnom stave aj ked vecsinou s 2.5TD. Jo a Milos ja sa do jeepov vyznam len velmi malicko :wink:

_________________
"Bolesť trvá len chvíľu, víťazstvo trvá navždy"
Ex: JEEP CHEROKEE 4.0i, 4.5" lift
Ex: Patrol K260, 2.8D homemade pickup
Ex: Patrol W260, 2.8TD eMHaDecka na 33kach
Patrol Y61 3.0DTi - ma vsetko co treba


Uto, 17.02.2009, 20:03
Profil
Čumil
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 17.02.2009, 16:39
Príspevky: 5
Bydlisko: Okolie Námestova
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Aha tak prepacte nevyznam sa v jeepoch takze vdaka za opravu :) (uz som opravil nazov).... No je tam Motor 2,5 benzin v obidvoch ak sa nemylim. Ze je tam upraveny motor - karburator z favorita.
A ten ucel ..... No jeden by som chcel vyuzivat na znackach. A druhy bud rozpredat alebo dokupit chybajuce diely a vyblaznit sa na polnych a lesnych cestickach.
To fakt neni dobra cena? To ma zarazilo ...Samuraje sa predavaju po 40-50 000 ....a toto je myslim lepsie .... a ten pan co to predava vravel ze keby som to rozpredal tak na tom pekne zarobim tak neviem .....na jednom su aj elektrony ....tak ja neviem
No vyvedte ma z omylu ak je to zla cena


Uto, 17.02.2009, 20:11
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 04.10.2006, 21:15
Príspevky: 2569
Bydlisko: Handlová
Odpoveď s citáciou
Poslať 
no tak teraz sa pripajam k hore uvedenemu... ked to chces aj na cestu tak nie. pokial nechces este dost investovat .

_________________
Jeep Grand Cherokee 4,7 V8 - zatial sa zoznamujeme


Uto, 17.02.2009, 20:20
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 04.10.2006, 17:20
Príspevky: 4200
Bydlisko: St. George SVK
Odpoveď s citáciou
Poslať 
je to hodne ovplyvnené tým žalostným výzorom oboch.

ak je na tom podobne aj stav podvozku, prípadne motorov...ale to z fotiek nezistíme

_________________
Strieborný Šíp & Čierny Hawran


Uto, 17.02.2009, 20:21
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 27.09.2007, 12:05
Príspevky: 1818
Bydlisko: Trencin
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Takze z motora toho veru moc nepredas, na slovensku spocitas na prstoch vsetky 2.5litrove benzinove motory, z kasne toho tiez moc nepredas pretoze trojdveraky tiez spocitas na jednej ruke, pridavnu prevodovku to nema selectrac, ktora sa jedina da za ako tak slusny peniaz predat. Predas mozno kardany, napravy, listove pera a par dalsich drobnosti. Ak za to dostanes 20 000 + nejake 3-5000 za kasnu v srote tak si mozes gratulovat. Po novom ak ta chytia na aute bez ECV tak je za to palka az 100 000 tusim. Napriklad nieco taketo:
http://jeep-cherokee.autobazar.eu/40i-l ... 94103.html
ma aj plyn zapisany v tp je to na znackach, 4.0 liter silny a velmi odolny motor a taktiez automaticka prevodovka ktorej staci sem tam novy olej a vydrzi vsetko :-)

_________________
"Bolesť trvá len chvíľu, víťazstvo trvá navždy"
Ex: JEEP CHEROKEE 4.0i, 4.5" lift
Ex: Patrol K260, 2.8D homemade pickup
Ex: Patrol W260, 2.8TD eMHaDecka na 33kach
Patrol Y61 3.0DTi - ma vsetko co treba


Uto, 17.02.2009, 20:27
Profil
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Sob, 18.08.2007, 9:31
Príspevky: 335
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Ťažko sa mi hovorí lebo sa v Jeepoch nevyznám,ale ten stav je ako tu už spomínali aspoň z vonku hrozný.Ja by som kúpil jedného,v poriadnom stave,s týmito sa len natrápiš kým budú vyzerať k svetu myslím,aj keď by si jedného chcel ako si písal na pole,stále by si toho jedného musel opravovať.Pokiaľ máš na to prostriedky a čas a myslíš že sa to oplatí tak choď do toho.Ale ja by som skor ako som už napísal volil variantu,jeden ale poriadný bez nejakého veľkého opravovania,skor len nejaké OFF úpravy :wink:


Uto, 17.02.2009, 20:29
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 28.12.2006, 18:59
Príspevky: 586
Bydlisko: Zvolen
Odpoveď s citáciou
S.E.F píše:
A druhy bud rozpredat alebo dokupit chybajuce diely a vyblaznit sa na polnych a lesnych cestickach.


Vidím, že si sa registroval LEN dnes. Takže ak tu budeš dlhšie a prečítaš si aj ostatné vlákna týkajúce sa hlavne novej legislatívy asi následne zrejme aj veeeeľmi rýchlo upustíš od bezŠPZkového a "lesného" využitia JEEPa.

_________________
Z prúseru sa vytiahnem, po "svojich" však vždy domov dôjsť xcem.
Nikdy nesúťažte s debilom! Stiahne vas na jeho úroveň a tam vás prevalcuje svojimi skúsenosťami! :-)
ex. Lada Niva 1.6


Uto, 17.02.2009, 20:41
Profil ICQ
Čumil
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 17.02.2009, 16:39
Príspevky: 5
Bydlisko: Okolie Námestova
Odpoveď s citáciou
No tak asi budem musiet kupit nieco ine ak sa toto neoplati
...a ta nova legislativa plati aj pre vyuzivanie vozidiel v lesoch??? ....ak hej tak to je dobra volovina .... a to som chcel spravit onedllho Rally verziu skody 110L :) .... takze teraz asi auto bez SPZ nebude chciet nik :)


Uto, 17.02.2009, 21:33
Profil
Legenda Offroadu
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 05.10.2006, 10:45
Príspevky: 3012
Bydlisko: Rimavská Sobota
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Za 50 000,-Sk urcite nebrat. Max. 20 000 Sk. Ak pockas este par mesiacov tak predavajuci bude rad ak ti ich da za 10 000,-Sk. Ta zbastlenina z karburatorom z favorita je co preboha , to nemoze normalne jazdit. :roll:

_________________
Bilancia skrývky humusového horizontu poľnohospodárskej pôdy.


Uto, 17.02.2009, 21:34
Profil WWW
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 30.01.2008, 6:38
Príspevky: 284
Bydlisko: krupina-/nemusite sa pfkovat -staci PETER,petko atd/
Odpoveď s citáciou
Poslať 
odo mna asi takto-ak nevies opravovat sam jeep,nekupuj nieco asi pojazdne s vidinou ze predas cosi z druheho opravis za to prvy-kym sa dostanes k peniazom predaja nd,budes tvrdo platit aby si jazdil s tym prvym.....poradia ti tu chalani co jazdia s jeepom co sa oplati resp.mozno aj predaju.daj o cosi viac na zaciatku a v konecnom dosledku to bude aj tak menej ako tvoja zarubana 50 tisicova cesta.... a teraz moja suzuki parketa-nemal by si porovnavat samurai a jeep-to ako by si hladal co ma spolocne blondina s ciernovlaskou--nooo maju nieco ;-) velmi podobne,aj im to podobne rovnako funguje ale vzdy je to rozdiel ako to jazdi do dosledku....kazdemu sedi ine auto! PS -pojazdi na jednom,druhom uvidis,s tymi babami skusanie moze ti domaca zatrhnut na zaciatku :-D

_________________
ked to nejde silou,skus to este silnejsou silou...pripadne si precitaj navod na pouzitie...........REBELY FOREVER-AND YOU?(':smt134')


Uto, 17.02.2009, 21:37
Profil
OFFROAD PYRO
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 26.01.2007, 11:50
Príspevky: 297
Bydlisko: BA
Odpoveď s citáciou
Poslať 
S.E.F píše:
a ten pan co to predava vravel ze keby som to rozpredal tak na tom pekne zarobim tak neviem .....na jednom su aj elektrony ....tak ja neviem


pan nech ti da radsej 100€ ze mu to odtial zoberies a nemusi platit likvidaciu,jedine tak na tom zarobis :roll:

_________________
td5
http://picasaweb.google.sk/gaboinfo


Uto, 17.02.2009, 22:00
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 24 ]  Choď na stránku 1, 2  Ďalší

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: