Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Sob, 27.04.2024, 8:34
Dnes je sobota 27. apríla 2024, meniny má Jaroslav a zajtra Jarmila




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 2 ] 
 Repro na Grand Cherokee 
Autor Správa
Učeň

Registrovaný: Str, 04.06.2008, 9:33
Príspevky: 42
Bydlisko: Presporock
Odpoveď s citáciou
Chcel by som sa popytat skusenejsich, mozno ste uz niekto vymienali predne vyskovo-stredove repraky v palubovke, tie 2,5" front tweetery z toho Premium Sound Infinity systemu na WJ-čku.

V Cechach to niektori riesia vymenou za PC repraciky, ked som hladal nejake lepsie, ako tie, co su tam, s tou papierovou membrankou, tak som moc so 4-ohmovymi nepochodil. Mam tam predsa len dat take iste a za par rokov ich znova vymenit, alebo je aj nejaka lepsia nahrada?

Najlacnejsie vychadza tento HCD Gold Series Premium Kit za $49.99 (+15 $ postovne do Europy), takze spolu 75 $, co sa zmesti aj do bezcolneho a bezdepehackoveho limitu.

Alebo Mopar Infinity OEM Dash Tweeter Speakers za $88.75. Na eBay som nasiel za $83.75, pripadne nejake podobne za $49.95, len tí zase neposielaju na Slovensko:-(.

A na zaver este vesela prihoda z autorizovaneho servisu jeep: zavolal som aj k "motorkarovi", mladencovi som vysvetlil, ze by to malo byt na WJ 2001 a ten ma po chvilke hladania informoval, ze v roku 2001 sa WJčko nevyrabalo;-). Tak som skusil WG a zduploval som, ze to vééé ma byt dvojiteéé a mladenec sa ohradil: "Ja s tym robim uz nejaky ten rok, to mi nemusite vysvetlovat" :lol: :lol: :lol:

Nakoniec sme sa dopatrali aj k reprakom, stoja vraj 56€ kus, takze 112€ za par.

_________________
Jeep Grand Cherokee V8 4,7 limited WG 2001


Uto, 21.04.2009, 14:39
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 05.10.2006, 8:47
Príspevky: 4612
Bydlisko: Hlavná dedina
Odpoveď s citáciou
Ja som komplet vymenil repro a sadu kupoval vo firme www.hifol.sk akurát vytrábal nové uchyty na výškové repro čo su v palubovke.

_________________
WJ 2004 4,0l Laredo, 242 štandartne vo výbave - cestná leštenka 2" lift, Bilsteiny
Toyota Auris Tourist Sports 1,6Valvematic, multidrive S
EX Honda Civic 1,5 VVTI
EX JGCH 4l - trochu off
EX JGCH 5,2l - cestná leštenka

email: andrej.durda@gmail.com


Uto, 21.04.2009, 15:32
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 2 ] 

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: