Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Uto, 04.06.2024, 6:02
Dnes je utorok 4. júna 2024, meniny má Lenka a zajtra Laura




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 16 ]  Choď na stránku 1, 2  Ďalší
 cherokee - central 
Autor Správa
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 30.04.2008, 8:06
Príspevky: 407
Bydlisko: Bratislava
Odpoveď s citáciou
tak som v sobotu nahodou zistil, ze ked zavrem centralom auto tak mi nezamyka kufor. som to potom skusil aj klucom zavret - kufor zase nic. ked kufor zavrem klucom tak je zavrety, ale na central mi nereaguje.
fasa zistenie! :shock:
ked si clovek uvedomi ze ktohovie ako dlho to tak je, kedze stavam v sidlisku a nenapadlo ma ze to nefunguje!!!

nemate niekto nejaky napad ako sa to da odstranit, alebo kde by mohla byt chyba?
pre uplnost. podla katalogu toto moje auto nema central od vyroby, takze tam bol domontovavany predoslimy majitelmi :-)

zatim dik za kazdy napad pripadne radu


Pon, 29.06.2009, 8:54
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 05.10.2006, 8:47
Príspevky: 4611
Bydlisko: Hlavná dedina
Odpoveď s citáciou
No tapacirung dole a skusiť premerať či ide šťava ad jedna teda či to mudra krabička zopína. Ak nie skusiť prečo krabička nespína a ak ano a motorček to nezavrie tak asi vymeniť.

Ktohovie čo tam a ako máš urobené.

_________________
WJ 2004 4,0l Laredo, 242 štandartne vo výbave - cestná leštenka 2" lift, Bilsteiny
Toyota Auris Tourist Sports 1,6Valvematic, multidrive S
EX Honda Civic 1,5 VVTI
EX JGCH 4l - trochu off
EX JGCH 5,2l - cestná leštenka

email: andrej.durda@gmail.com


Pon, 29.06.2009, 9:09
Profil
Velky Kraken
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 16.11.2007, 23:01
Príspevky: 7923
Bydlisko: mesto vychadzajuceho slnka Tornala City
Odpoveď s citáciou
Poslať 
postup treba dodrzat presne tak ako Andrej pise,,,, mal som ten isty problem, apri patrani zavady som zistil, ze mam spatne ukostrenie motorceka,,,

_________________
EX Suzuky Samuraj1.3
EXJeep Cheroke 2.1TDI
EX Jeep Grand Cheroke Limited 4Liter
EX Mitsubishi Pajero2,5TDI GLS
EX Jeep Grand Cheroke WJ 3.2 TDI Limited
EX Nissan Patrol 2.8 TDI Y60
EX Jeep Grand Cheroke 2.5TDI laredo
EX Jeep Grand Cheroke2,5TDI Limited


Pon, 29.06.2009, 9:19
Profil
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 30.04.2008, 8:06
Príspevky: 407
Bydlisko: Bratislava
Odpoveď s citáciou
Poslať 
no aspon ze tak. na bruchoplaznom nemcovi som to mal vsetko podtlakom a ked mi prestalo zatvarat upa parada hladat kde je prederavena hadicka som sa skoro ojezisil a rozobral pol auta.

ufam ze tato elektrika bude na tom lepsie :-)

ale to zdesenie ze ktovie ako dlho mam otvorene auto - strasny sok!


Pon, 29.06.2009, 10:02
Profil
Legenda Offroadu
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 05.10.2006, 10:45
Príspevky: 3012
Bydlisko: Rimavská Sobota
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Ak to bude mechanicka zavada skus povolit skrutky ktore drzia cely mechanizmus a skus to zavret pri otvorench dverach. Mne sa tam nieco prieci a toto my vzdy pomohlo.

_________________
Bilancia skrývky humusového horizontu poľnohospodárskej pôdy.


Pon, 29.06.2009, 12:52
Profil WWW
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 30.11.2006, 9:53
Príspevky: 630
Bydlisko: Bratislava
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Skús počúvnuť či cvrkne pri zamknutí/odomknutí. Ja som mal rozpadnuté ozubenie na prevode.

_________________
JEEP Grand Cherokee 2,7CRD, r.v.2001, GENERAL AT2 245/70/16, podvozok OME, rámy - už nie lebo zavadzali, rozšírené podložkami 3cm...


Pon, 29.06.2009, 14:46
Profil WWW
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 30.04.2008, 8:06
Príspevky: 407
Bydlisko: Bratislava
Odpoveď s citáciou
Poslať 
skusat som skusal prave ze necvakne. ked zamykam klucom tak pocut jak zamyka a odomyka, ale centralom nie. no nic hned jak ziskam troska casu tak to kuknem

skusal som aj zamknut odomknut klucom. aj vselijake kombinacie, ale ked tak nad tym rozmaslam tak by to mohlo byt elektrikou. mozno je fakt nieco povolene. rozhadzem, a ked odstranim zavadu dam vediet.


Pon, 29.06.2009, 15:30
Profil
koumák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 06.10.2006, 9:35
Príspevky: 4306
Bydlisko: ZA
Odpoveď s citáciou
Poslať 
skontroluj aj kable ktore idu do zadnych 5.tych dveri

ak je ten central dorabany, tak je dost mozne, ze tam niekto natahal kabliky len tak bez ochrany a uz je po nich

_________________
www.facebook.com/jeepparts , www.jeepparts.sk , www.spinsro.sk


Pon, 29.06.2009, 17:49
Profil WWW
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 15.03.2009, 22:18
Príspevky: 2347
Bydlisko: Banská Štiavnica
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Tak presne toto roby aj mne zatial na opravu nie je cas tak to riesim tak ze zamikam tak aby som vydel na kufor a ked zamkne tak to zbadam ako tam pekne cukne . Lenze mne to ras fachci 1---2mes . a potom tyzden vynechava a zasa je vsetko OK. aj som to tak zbezne kukol ale som s toho nejaky rozhodeny vsetko je totist tak ako ma byt :smt017


Pon, 29.06.2009, 22:05
Profil
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 30.04.2008, 8:06
Príspevky: 407
Bydlisko: Bratislava
Odpoveď s citáciou
Poslať 
tak som to vcera troska kukol a vyskusal zatvorit pri otvorenych dverach a nic. ani necuklo :-(
takze teraz musim zhodit ten tapacir a kuk kable, stavu, motorcek a ostatne. ale to uz musim mat troska viac casu


Uto, 30.06.2009, 7:59
Profil
Koumák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 04.05.2008, 4:55
Príspevky: 159
Bydlisko: BA
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Pozri poistky pod volantom. M prestalo fachčiť centrálne a chyba bola v zle zasunutej pistke. Neviem či máš tú istú poist. skrinku, ale je to tá pod červeným káblom, čo ide od poistiek spredu von, alebo vedľa nej vpravo. Keď nebola dobre zasunutá, tak len nejaké rele pod volantom slabo cvakalo.

_________________
Dacia Duster 1,5 dCi
Mercedes SLK
Opel Tigra


Pia, 24.07.2009, 17:02
Profil ICQ
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 30.04.2008, 8:06
Príspevky: 407
Bydlisko: Bratislava
Odpoveď s citáciou
Poslať 
patranim som dospel k riadiacej krabicke co sa nachadza pod kaslikom spolujazdca. je tam milion vselijakych drotov, ale vsetko vypada dorabane - vid foto :-) krabicka tam uz neni len ten spojovaci jack - to biele pod sroubovakom

Obrázok

krabicka obsahuje dve nejake rele a nejake odpory - kedze nie som elektrikar a som z toho magor... do krabicky prud ide, dozadu k motorceku uz nie /zaujimave ze motorcek ma vyrazene 4 kruhy ako by bol od audi :-)/ tak musim najst niekde taku medzeru kedy nebudem potrebovat auto a mozem to dat do servisu. ked ju odpojim, nic nefunguje tak volim mensie zlo...
takze teraz fungujem tak ze kufor zavieram klucom :-)


Sob, 25.07.2009, 10:22
Profil
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 30.04.2008, 8:06
Príspevky: 407
Bydlisko: Bratislava
Odpoveď s citáciou
Poslať 
tak hlasim.
krabicku centralu mi v servise premerali, chalanisko nieco preletoval a domyselnym patranim /merakom/ dospel k zaveru ze bol zlomeny drot v tej nohavici co idu droty z kasne do dveri.
kua som sa bal vela trnut ci to tam funguje, kabliky isli tam aj spatky a drzali... on sa nebal :-)
keby som sa ja nebal mohol som usetrit 26 €!!!

kua ze som sa nevyucil autoelektrikar! aka pekna hodinova mzda!!!


Str, 05.08.2009, 8:29
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 05.10.2006, 8:47
Príspevky: 4611
Bydlisko: Hlavná dedina
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Ťa dorazím :-D toto je prvé čo vždy pozrem ked niečo nejde. Je to síce prplavá robota ale nieje čo pomrviť, ja v tých rukávoch už mám zo 20 káblov preletovaných.

A.

_________________
WJ 2004 4,0l Laredo, 242 štandartne vo výbave - cestná leštenka 2" lift, Bilsteiny
Toyota Auris Tourist Sports 1,6Valvematic, multidrive S
EX Honda Civic 1,5 VVTI
EX JGCH 4l - trochu off
EX JGCH 5,2l - cestná leštenka

email: andrej.durda@gmail.com


Str, 05.08.2009, 9:27
Profil
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 30.04.2008, 8:06
Príspevky: 407
Bydlisko: Bratislava
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Andreji mi hovor. ja som s tym mykal. z predoslych aut mam taku skusenost ze ked s tym myknem tak ked to bolo poskodene odtrhnutim, tak mi to zostalo v ruke a potom som len nadpojil, som dal do rukava nove a letovalo sa to mimo. ale teraz som potihol, pomykal.... sa mykal aj na druhej strane a vypadalo vsetko ok.
chlapcisko tam drbol sroubovak, pomyxloval trhol a mal to vonku. najprv som myslel ze to len rozbil. ale ked to zletoval tak to fungovalo. :-D

ked som to v tom servise videl, som myslel ze ma.... ako by nebolo kam inam davat koruny.... ale tesi ma ze aj s tou krabickou pobastrngoval takze viem ze je vsetko ok :-)


Štv, 06.08.2009, 13:35
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 16 ]  Choď na stránku 1, 2  Ďalší

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: