Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Pon, 29.04.2024, 6:39
Dnes je pondelok 29. apríla 2024, meniny má Lea a zajtra Anastázia




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 51 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4  Ďalší
 jeep Wrangler 2,5 alebo 4,0 
Autor Správa
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 04.08.2008, 15:31
Príspevky: 1393
Bydlisko: Revúca
Odpoveď s citáciou
Poslať 
nestane sa jej nič, je to predsa strecha :wink: ale ked ju raz od času ošetríš nejakým impegračným spayom, alebo niečim podobným, odvďačí sa ti. ja ked som kupil wranglera, bol tam hard top, neskor som si kupil sofftop, potom další, neskor bikiny a hardtop som prednedávnom predal.


Sob, 05.11.2011, 13:22
Profil ICQ
Učeň
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Sob, 22.10.2011, 21:29
Príspevky: 13
Bydlisko: Gelnica
Odpoveď s citáciou
Poslať 
RENSO píše:
nestane sa jej nič, je to predsa strecha :wink: ale ked ju raz od času ošetríš nejakým impegračným spayom, alebo niečim podobným, odvďačí sa ti. ja ked som kupil wranglera, bol tam hard top, neskor som si kupil sofftop, potom další, neskor bikiny a hardtop som prednedávnom predal.

no tak to je super ale pre istotu kupim plachtu a len prehodim aby ten lad co sa spravi nejako ju neposkodil ked sem tam na nom vybehnem .

_________________
Jeep Wrangler 2,5 b r.98, pneu 31" Dakota, pevnostaky ,navijak
skype- bubo.ja


Sob, 05.11.2011, 18:07
Profil
Učeň
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Sob, 22.10.2011, 21:29
Príspevky: 13
Bydlisko: Gelnica
Odpoveď s citáciou
Poslať 
ahojte po dlhej chvilke som isielkontrolovat baterku v aute vybral som ju a co nevidim kopec piesku pod baterkou povysaval som to a nasiel som tam taky nieco premna nove zaujimave a nezname. je to z plastu taky klobucik a je to v tom plecu co je polozena baterka. je to vstrede o priemere cca3cm a idu s toho dve kable a ma to perovu plochu podlozku viacmenej to vyzera ako nejaky vypinac ci tam je bateria alebo nie neskusal som to neviem na co to je neviete niekto ? pali ? :shock: :-)

_________________
Jeep Wrangler 2,5 b r.98, pneu 31" Dakota, pevnostaky ,navijak
skype- bubo.ja


Ned, 13.11.2011, 12:37
Profil
Čumil

Registrovaný: Ned, 04.10.2009, 16:09
Príspevky: 5
Bydlisko: Jince
Odpoveď s citáciou
Poslať 
janoduch píše:
ahojte po dlhej chvilke som isielkontrolovat baterku v aute vybral som ju a co nevidim kopec piesku pod baterkou povysaval som to a nasiel som tam taky nieco premna nove zaujimave a nezname. je to z plastu taky klobucik a je to v tom plecu co je polozena baterka. je to vstrede o priemere cca3cm a idu s toho dve kable a ma to perovu plochu podlozku viacmenej to vyzera ako nejaky vypinac ci tam je bateria alebo nie neskusal som to neviem na co to je neviete niekto ? pali ? :shock: :-)


Snímač teploty baterie.Regulační prvek obvodu dobíjení.


Ned, 13.11.2011, 14:52
Profil
koumák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 06.10.2006, 9:35
Príspevky: 4310
Bydlisko: ZA
Odpoveď s citáciou
Poslať 
snimac teploty baterie.

Edit: Zapa bol rychlejsi :wink:

_________________
www.facebook.com/jeepparts , www.jeepparts.sk , www.spinsro.sk


Ned, 13.11.2011, 16:35
Profil WWW
Učeň
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Sob, 22.10.2011, 21:29
Príspevky: 13
Bydlisko: Gelnica
Odpoveď s citáciou
Poslať 
dakujem pekne som nevedel ze aj take daco existuje v aute a a to v takej jednoduchej elektrike

_________________
Jeep Wrangler 2,5 b r.98, pneu 31" Dakota, pevnostaky ,navijak
skype- bubo.ja


Ned, 13.11.2011, 18:20
Profil
Učeň
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Sob, 22.10.2011, 21:29
Príspevky: 13
Bydlisko: Gelnica
Odpoveď s citáciou
zdravicko nejaky vykres na podlozky pod pruziny by sa nenasiel alebo plati pre TJ aj tento
http://jeep.auto.ru/Grand_Cherokee/susp ... pacers.htm
alebo
http://translate.google.sk/translate?hl ... md%3Dimvns

_________________
Jeep Wrangler 2,5 b r.98, pneu 31" Dakota, pevnostaky ,navijak
skype- bubo.ja


Uto, 24.01.2012, 15:44
Profil
koumák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 06.10.2006, 9:35
Príspevky: 4310
Bydlisko: ZA
Odpoveď s citáciou
Poslať 
dopredu ano

dozadu nie

a podlozky vyssie ako 2´´ (5cm) je blbost

ak, tak predne mame skladom - cca 60€ za par

_________________
www.facebook.com/jeepparts , www.jeepparts.sk , www.spinsro.sk


Uto, 24.01.2012, 17:16
Profil WWW
Učeň
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Sob, 22.10.2011, 21:29
Príspevky: 13
Bydlisko: Gelnica
Odpoveď s citáciou
Poslať 
palo-cherokee píše:
dopredu ano

dozadu nie

a podlozky vyssie ako 2´´ (5cm) je blbost

ak, tak predne mame skladom - cca 60€ za par

preco je blbost vyssie ? tak 8cm ?je potrebe nieco okrem dlhsich tlmicov prerabat ? a ktore su do predu ten rusky link xj?

_________________
Jeep Wrangler 2,5 b r.98, pneu 31" Dakota, pevnostaky ,navijak
skype- bubo.ja


Str, 25.01.2012, 12:48
Profil
Učeň
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Sob, 22.10.2011, 21:29
Príspevky: 13
Bydlisko: Gelnica
Odpoveď s citáciou
Poslať 
mam doma z froni co som mal a dal by som ich prerobit upravit vedla kamosovy na sustruh

_________________
Jeep Wrangler 2,5 b r.98, pneu 31" Dakota, pevnostaky ,navijak
skype- bubo.ja


Str, 25.01.2012, 13:02
Profil
koumák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 06.10.2006, 9:35
Príspevky: 4310
Bydlisko: ZA
Odpoveď s citáciou
Poslať 
janoduch píše:
preco je blbost vyssie ? tak 8cm ?je potrebe nieco okrem dlhsich tlmicov prerabat ? a ktore su do predu ten rusky link xj?


ano ten rusky link pasuju dopredu


8 cm je cosi cez 3 palce. Auto sice zdvihnes, ale povodne seriove ramena na tom budu dost biedne. Zadne seriove struny podlozene o 8cm budu vykrivene do obluka. Dorazy budu chytat o struny. Napravy budes mat vyosene doboku (prednu dolava, zadnu doprava) lebo kratke panhardky. Predna panhardka bude na hranici zalomenia guloveho capu. Nebude sediet zaklon naprav a uhly kardanov. Vzadu budes mat problem s kardanom aj dlzkovo a uhlovo. Budu kratke brzdove hadice. Pri povodnej pake riadenia budes na hranici s uhlom horneho capu stuchacky. Nebude sediet uhol panhardky a stuchacky.Budu kratke tiahla stabilizatorov.....
Staci?

_________________
www.facebook.com/jeepparts , www.jeepparts.sk , www.spinsro.sk


Str, 25.01.2012, 14:04
Profil WWW
Proviantak
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 30.07.2007, 20:32
Príspevky: 887
Bydlisko: trencin
Odpoveď s citáciou
Poslať 
365x sa to tu preberalo .. snad staci... STACI CITAT , ja viem ze kazdy co ma v zadku dieru je upravca ,. idealne je upravovat tvar zacloniek na oknach alebo kopu snehu na dvore.. ale auta?? len tak ? bez vedomosti a pri takychto trivialnych otazkach. Sak si pod to svoje auto aspom raz lahni a popozeraj co a ako pracuje, taketo otazky urcite nebudes znovu klast. (teda ak si aspom trochu technik, ak nie , rovno to daj niekomu co vie co roby, inak hrozi pruser pocas jazdy)


Str, 25.01.2012, 16:44
Profil WWW
Učeň
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Sob, 22.10.2011, 21:29
Príspevky: 13
Bydlisko: Gelnica
Odpoveď s citáciou
Poslať 
pali dik to vsetko mi bolo jasne no da sa vsetko doupravovat som myslel ze nieco ine bude problem .no tie kardany si myslim ze to nebude taky problem niesom si isty. nehadam sa, jeepik som si este neupravoval.predtym som mal fronteru tam som hodil 8cm podlozky a nebol problem s kardanom a brzdovymi hadickamy,ze zadnu napravu tahalo na jednu stranu ano to sa vyriesilo predlzenim tice a bolo.
FAJER som rad ze si offroad expert ale ak nemienis pomoct tak nepis chujovinky bud tak dobry ti si tiez nezacinal s otvorenou ritou !:-) ta ze asi tak a ak by som mal si kde lahnut a nemal problemy s krizamy ta si lahnem aj teraz na sneh vonklu takych mudrych ako ty poznam spustu ale takych ako je Palo strasne malo !!!

_________________
Jeep Wrangler 2,5 b r.98, pneu 31" Dakota, pevnostaky ,navijak
skype- bubo.ja


Str, 25.01.2012, 18:39
Profil
Proviantak
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 30.07.2007, 20:32
Príspevky: 887
Bydlisko: trencin
Odpoveď s citáciou
Poslať 
darmo sa stavias na zadne a osocujes, vlakien ohladom podvozkov je tu ako maku, ak ti nestacia info tu, mozes hladat na offroadforum.cz alebo jeepforum.com .. 4x4nazory.sk.. wikipedia.com youtube.com gooogle ....je toho po chuja, ale jednoduhsie je sa tu nafukovat ako ti ten FAJER na chuja odpisal..
ohladom toho co ty prave riesis (povazujem to za zakladne vedomosti o fungovani podvozku auta ktore vozi tvoju prdel) je tu niekolko X vlakien.
otvarat a psut dalsie vlakna mas niecim co nenajdes uz X krat preberane.

nuz co ti popriat ked uz som ten expert.... upravca som chvalabohu zatial neni..
citaj, studuj, hladaj ..


Štv, 26.01.2012, 0:43
Profil WWW
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 04.03.2010, 19:40
Príspevky: 1448
Bydlisko: povazska bystrica
Odpoveď s citáciou
Poslať 
ple suhlasim s fajerom , nebud nervozny ze ta tu chalani nicia no ked chces upravovat svoju jeepku musis vediet ako pise fajer ako co pracuje vyrisit to len podlozkami to podla mna nieje riesenie a ak ano tak len docasne , nikto sa nenarodil dokonaly vsetci sme zacinali no chlapi ti tu radia od uplneho zakladu tak namiesto tvojim chyrych reci mozes byt rad ze ti Palo, a Fajer poradia :))

_________________
Myšiak 2,8TD,+8cm hore -pevnosťák ARB, HELLA 181,PMR,CB,Super Swamper 33",gurtna, dobrá duša za volantom :)

OFFROAD CLUB LÚKY


Štv, 26.01.2012, 10:48
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 51 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4  Ďalší

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: