Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Sob, 27.04.2024, 12:04
Dnes je sobota 27. apríla 2024, meniny má Jaroslav a zajtra Jarmila




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 22 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2
 Xenon na Granda 
Autor Správa
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 28.12.2006, 18:59
Príspevky: 586
Bydlisko: Zvolen
Odpoveď s citáciou
petriiik píše:
ty nasi ,,kamarati,, ti mozu zobrat papiere uz len zato ze mas o 5cm vyssie auto ako mas v TP! original nemusia byt hlavne ze maju nejake to E


OT síce, ospravedlňujem sa za "zasranie vlákna", ale nedá mi.

Čo to tu táraš za sprostosti a šíriš zas demagógiu :evil: ??.
Orgán :

Ad 1. Trt vie (aj keď Dado v zásade spávne píše) akú výšku má mať vozidlo (hlavne ak máš malý TP only)

Ad 2. Trt vie a môže zodpovedne na mieste posúdiť či aplikovaná napr. prestavbová sada je alebo nie je homologovaná a tým pádom riešiť nejaké povedzme mierne zdvihnutie.

Ad 3. Trt bude ako prvé riešiť tvoju výšku (ovšem ak nie si úúplný kretén a nebije to do očí) ale hneď z príchodu ťa "vyrieši" za nezapísaný rozmer kolies, alebo za ich presah cez obrys vozidla.

Takže : sa kolego upokojíme, dáme si čajík a ukľudníme sa .... a .........hlavne ako som už vyššie napísal : NEŠÍRIME NEZMYSLY a DEMAGÓGIU ...

_________________
Z prúseru sa vytiahnem, po "svojich" však vždy domov dôjsť xcem.
Nikdy nesúťažte s debilom! Stiahne vas na jeho úroveň a tam vás prevalcuje svojimi skúsenosťami! :-)
ex. Lada Niva 1.6


Str, 14.10.2009, 12:05
Profil ICQ
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 06.02.2008, 20:07
Príspevky: 743
Bydlisko: Nitra
Odpoveď s citáciou
Poslať 
mozmo este organ skor ako sa vyda patrat po pismenkach v abecede skontroluje pritomnost ostrekovania svetla popr. stieracika.

nie je nic horsie ako zle nastaveny pribastleny xenon v zafulanej parabole, bez milosti takemu tunerovi pustite celu svetelnu rampu do vyhladu .

a teraz ked uz som ctenemu PZ SR poradili ako na to... cakam tantiemy z vyzbieranych lupezi na mojom ucte na Kajmanoch.

_________________
GR Y60 W IM C BFG MT HiLift IM Spulka


Str, 14.10.2009, 12:15
Profil WWW
Učeň

Registrovaný: Sob, 01.03.2008, 13:51
Príspevky: 62
Bydlisko: Vrable
Odpoveď s citáciou
Poslať 
dado píše:
RENSO píše:
dado, čo povieš na to riešenie čo beha po RS, tmavomodre XJ...hm? mne sa to fest pači, bodlo by aj na moju wranku


Ano vezera to efektne. V tom svetle ma vlastne plastovy stvorec v ktorom ma osadené : stretavaci xenon, dialkove obycajne H7, smerovku a parkovacku. A cele je to prekryte cirim plexisklom.

Tie xenony sa daju objednat ako cele svetla tak to nieje ziadna prerabka sice su made in china ale mozu svietit dobre len som sa este nedopatral k cene a asi sa to bude dat objednat len s USA


Str, 14.10.2009, 12:31
Profil
Pandík

Registrovaný: Pia, 02.10.2009, 22:33
Príspevky: 3315
Odpoveď s citáciou
Poslať 
to iwko: dnes sa uz pomaly vsetko vyraba v cine tak to uz je aj jedno :-D
ale zelenaci ajtak ked ta zastavia s offom nie vzdy ale vacsinou si nico najdu ako napr rozbite sklicko ostre hrany :wink: my sme tiez mali obavy kedy nas zastavia s tym odrezanymi naraznikmi :-D ale nezastavili :-D


Str, 14.10.2009, 13:40
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 05.10.2006, 8:47
Príspevky: 4612
Bydlisko: Hlavná dedina
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Vážený každopádne jedno.

Xenony na ZJ su ale su určené len pre US trh, u nás to nemá homologizáciu a v EU celé svetlá pre xenony ani nekúpite.

Takže kto chce nech pokuša šťastie, ja jedny čínske xenony mám ale zatial v šufliku a max pojdu niekam inam ako do hlavných svetiel.

Ak niekto má plastové US svetla tak sa nečudujem že moc nesvieti, nieje to bohviečo to je fakt.

Klasické sklá pre europu svietia docela fajn pokial su dobre naštelované.
Ale určite by do nich už necpal xenon, svietiť to bude kadejako len nie tak ako má.

A dorábať všetko podla našich predpisov je dosť onania a kit na prekopávku nieje.

Takže ked niekto chce možem posunuť moje. :-D

_________________
WJ 2004 4,0l Laredo, 242 štandartne vo výbave - cestná leštenka 2" lift, Bilsteiny
Toyota Auris Tourist Sports 1,6Valvematic, multidrive S
EX Honda Civic 1,5 VVTI
EX JGCH 4l - trochu off
EX JGCH 5,2l - cestná leštenka

email: andrej.durda@gmail.com


Str, 14.10.2009, 14:06
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 04.10.2006, 20:45
Príspevky: 3148
Bydlisko: VYCHOD PO
Odpoveď s citáciou
Poslať 
trošku OT ,ale nedalo mi tu dat link ,na diskusiu ohladom xenonov .začina to celkom normalne,ale asi neskor sa to už asi hodi do funny :lol: :lol:

http://forum.autobazar.eu/zhorene-auto-t13637.html

_________________
My car is Cherokee-Jeep Grand Cherokee ! 5,2 V8,MT Goodrich,3"liftik,CB,gurtna a dobra duša za volantom.

ložiska a prislušenstvo http://www.martino-eshop.sk


Str, 14.10.2009, 18:49
Profil
Legenda Offroadu
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 05.10.2006, 10:45
Príspevky: 3012
Bydlisko: Rimavská Sobota
Odpoveď s citáciou
Poslať 
iwko píše:
dado píše:
RENSO píše:
dado, čo povieš na to riešenie čo beha po RS, tmavomodre XJ...hm? mne sa to fest pači, bodlo by aj na moju wranku


Ano vezera to efektne. V tom svetle ma vlastne plastovy stvorec v ktorom ma osadené : stretavaci xenon, dialkove obycajne H7, smerovku a parkovacku. A cele je to prekryte cirim plexisklom.

Tie xenony sa daju objednat ako cele svetla tak to nieje ziadna prerabka sice su made in china ale mozu svietit dobre len som sa este nedopatral k cene a asi sa to bude dat objednat len s USA


To je mozne, ale konkretne "on" si ich robil urcite sam - vyvsetloval mi co odkial pouzil.

_________________
Bilancia skrývky humusového horizontu poľnohospodárskej pôdy.


Str, 14.10.2009, 19:25
Profil WWW
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 22 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: