Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Sob, 27.04.2024, 22:07
Dnes je sobota 27. apríla 2024, meniny má Jaroslav a zajtra Jarmila




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 63 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5
 PROBLEM NA NAPRAVE 
Autor Správa
Velky Kraken
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 16.11.2007, 23:01
Príspevky: 7909
Bydlisko: mesto vychadzajuceho slnka Tornala City
Odpoveď s citáciou
Poslať 
tibik píše:
Asi ma picne čepi ok. ,domec riadenia new , geometria new a DW stale kuva uz fakt neviem co to moze sposobovat - nepiste ze panghartka je ties new a dotiahnuta poriadne ,ako by privarena :smt017


hm, mal som obdobny problem,, vymenil som tie gumene picoviny na stabilizatore, bo tesboli vydrate,, takze klepali,, potom prisli dalsie zvuky,,chrakteru klepania,, samozrejma vec dole vsetky capy riadenia a kontrola, nuz ale vsetke boli OK,, tak spat, siel som na stk do roboty a dal som to tam na tu ptakovinu -plochu co trasie z vozidlom,,, a nic, kua uz som penil,,,, potom dosiel dalsi kolegaaa, a ten poriadne rozhybal vozidlo na tej stolice,,, kuaa a ukazalo sa ze gulovy cap na panhardke je v pici,, doslova,, a ked som ju dal dolee tak som ledva vedel hybat s tym capom, bo tak tesno sa v nom pohyboval a preto som si myslel ze je OK,,teda nie vstale sa da zistit ze je cap v tahu, ked ho dame dolu a skusime pohybovat s nim, stava sa ze sa ukaze len pod zatazenim, ze je v tahu,,,, vymenil som ju a odvtedy chvala bohu afto bezi pekne ticho....

gadzo, ty budes mat podla mna tes obdobny problem,,

_________________
EX Suzuky Samuraj1.3
EXJeep Cheroke 2.1TDI
EX Jeep Grand Cheroke Limited 4Liter
EX Mitsubishi Pajero2,5TDI GLS
EX Jeep Grand Cheroke WJ 3.2 TDI Limited
EX Nissan Patrol 2.8 TDI Y60
EX Jeep Grand Cheroke 2.5TDI laredo
EX Jeep Grand Cheroke2,5TDI Limited


Štv, 04.11.2010, 8:19
Profil
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 30.04.2008, 8:06
Príspevky: 407
Bydlisko: Bratislava
Odpoveď s citáciou
Poslať 
ja som mal problem ze mi auto zacalo z nicoho nic skakat ako koza, roztriaslo cele auto, volant sa nedal udrzat v rukach. zacalo to robit pri cim dalej mensej rychlosti. po panelke zo sladkovicova do senca som isiel 30 - 40... strcil som to chlapcom do servisu - v starom prievoze fy. holub
tam som im opisal, boli s tym na teste tlmicov a tam im vyhodilo ze okrem tlmicov v p... som mal uplne vyslahany aj silentblok na naprave k hornemu ramenu. ten som vymenil a auto ako vymenene. za odmenu dostalo aj nove tlmice!!


Štv, 04.11.2010, 15:17
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 15.03.2009, 22:18
Príspevky: 2349
Bydlisko: Banská Štiavnica
Odpoveď s citáciou
Poslať 
:evil: uff po vimene vsetkeho mozneho sa trasenie stratilo no ale vcul zas taha mierne do prava - myslim auto nie ja ,- to len pre vtipalkov :-D :-D :-D , pred vymenov cepov riadenia a tlmiča riadenia islo vsetko ako po masle as na to trasenie po prejdeni hociakeho hrbu na nasich uzastne dobrich cestach :twisted: - myslim pustil som volant a auto slo rovno , čo je asi na pip ja mam podozrenie na geometriu asi ju zle nastavili podla mna co vy na to?

_________________
Ex. XJ. 2,5td 1998.
WJ 2,7 crd 2002. zatial leštenka . Grand Vitara 2,0td 2006 3dv.
WK/WH 3crd. 2006.
Prejdem kade chcem - skoro všade !


Pia, 26.11.2010, 19:04
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 63 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: