4x4 Club Slovakia
http://www.4x4club.sk/forum/

Ponuka originalnych nahradnych dielov
http://www.4x4club.sk/forum/viewtopic.php?f=55&t=4423
Stránka 1 z 1

Autor:  SittingBull [ Str, 23.04.2008, 15:04 ]
Predmet príspevku:  Ponuka originalnych nahradnych dielov

Ahojte,
chcel by som vam dat do pozornosti moju ponuku originalnych nahradnych dielov na vasich milacikov, ale aj na manzelkine, tatkove a ostatne auta ci vozy. Ide vacsinou o vyrobcov dodavajucich svoje produkty do prvovyroby, ale je moznost aj inych alternativ. Tu je nieco z toho, je to len kratky sumar pre vasu predstavu:
:smt153 Tlmice a prislusenstvo Sachs, Kayaba, TRW, IFHS, Lesjofors, SBS
:smt153 Diely riadenia TRW, Moog, Lemforder, RTS, Swag, ZF Parts
:smt153 Brzdy TRW, Brembo, Textar, Ate, Ferodo, LPR, Bosch
:smt153 Poloosi a klby Spidan, LPR, Metelli, TTV, Nipparts, GKN
:smt153 Oleje Castrol, Shell, Mobil, Elf, Valvoline, Texaco, BP, Total
:smt153 Filtre Knecht, Filtron, Sofima, Purflux, Bosch, Nipparts, Corteco, Mahle, K&N, Ufi
:smt153 Naplne Brzdove kvapaliny, Naplne chladica, ostrekovaca, ina autochemia
:smt153 Spojky Sachs, Valeo
:smt153 Vyfuky Bosal, VFM, Rosi
:smt153 Remene Continental, Goodyear, Bosch, TRW, Nipparts, Lemforder
:smt153 Kladky Ina, SKF
:smt153 Loziska SKF, Corteco, FAG
:smt153 Startery,alternatory Bosch, Valeo, Magnetti Marelli, Nipparts, HC-Parts, Facet, Cargo
:smt153 Cerpadla Bosch, Nipparts, SKF, Airtex, Saleri, Pierburg, Luk, Siemens VDO, Sidat
:smt153 Termostaty Vernet
:smt153 Hadice Continental
:smt153 Pneumatiky siroky sortiment znaciek
:smt153 Karosarske diely Klokkerholm, Prasco, Embo, Olman, Isam, Phira
:smt153 Manzety Spidan, Autofren
:smt153 Tesnenia motora Goetze, Elwis Royal
:smt153 Elektrosuciastky Siemens VDO, Bosch, Carol
:smt153 Svetla Bosch, Hella, Magnetti Marelli, Valeo
:smt153 Ziarovky Osram, GE
:smt153 Autobaterie Bosch, TAB
:smt153 Zpalovacie sviecky NGK, Bosch
:smt153 Stierace SWF, Bosch, Cargo
:smt153 Stresne nosice Thule
:smt153 Naradie Hazet, Jonnesway

Nie je tu samozrejme vsetko, jedna sa o ponuku stotisicov tovarovych poloziek prakticky na vsetky auta.
Sposob dodania bud v den objednavky (ak je tovar skladom a je mozne vyskladnit do 16:00), alebo na druhy den.
Dovoz po Bratislave a okoli osobnym autom (passat variant) zadarmo.
Nizke ceny, vzhladom na siroky sortiment a vela moznosti su ceny na telefonicky dopyt a spatne potvrdenie.
Siroky sortiment aj pre motocykle, dodavkove a nakladne auta.

Prosim o vase nazory, ci by ste takuto sluzbu privitali. Rad by som uz konecne robil cosi zmysluplne, nieco co by ma bavilo :-D
Dakujem.

Autor:  michi [ Str, 23.04.2008, 17:02 ]
Predmet príspevku:  Re: Ponuka originalnych nahradnych dielov

SittingBull píše:
Prosim o vase nazory, ci by ste takuto sluzbu privitali. Rad by som uz konecne robil cosi zmysluplne, nieco co by ma bavilo :-D
Dakujem.


To vieš, že privítali. Všetko sa to bude ale odvíjať od cien, ktoré budeš vedieť ponúknuť. Podobný sortiment má napr. Elit, Autoprima alebo niektoré Sk a CZ e-shopy, takže slušná konkurencia.
Dodacie lehoty už asi lepšie nemôžu byť, len ich dodržať.

Držím palce. :smt023

Bude nejaký web alebo len telefón?

Autor:  Rudi [ Str, 23.04.2008, 17:08 ]
Predmet príspevku: 

Súhlasím s Michi-m,konkurencia je tvrdá,ale držím palce. :lol: :wink:

Autor:  SittingBull [ Štv, 24.04.2008, 21:20 ]
Predmet príspevku:  moznosti

no, nebude to moj hlavny job, takze to bude so sebou niest nevyhody, ale aj vyhody.
co sa tyka tych neyhod, su myslim zanedbatelne ale predsa len, vzdy jednam na rovinu: objednavky mozem prijimat a riesit kedykolvek, ale kedze som zamestnany (aj ked s volnou pracovnou dobou), dovoz tovaru mozem zabezpecit bud rano, cez obed alebo okolo siestej.
co sa tyka tych vyhod, mozem sa tomu plne venovat, lebo v oficialnej robote sa nudim a myslim ze budem vediet ponuknut aj dobre ceny, lebo to chcem robit hlavne pre dobry pocit (fakt som si nikdy nemyslel, ze zrovna toto mi bude chybat :D , asi starnem) a moj hlavny zdroj prijmu je niekde inde. pre vasu informaciu je to oblast pocitacovych sieti, internetu, bezpecnosti a podobnych zvrhlosti, hehe
mozno to bude zniet blbo, ale fakt chcem byt uzitocny, robit nieco v com aj sam uvidim realny zmysel. mozno sa taketo veci pri obchodoch pisat nemaju, ale naozaj to tak citim.

mam poslednu celkom dolezitu otazku: je pre vas potrebne aby som bol platcom dph?

Autor:  SittingBull [ Štv, 24.04.2008, 21:28 ]
Predmet príspevku:  michi

no, jednalo by sa vlastne o sluzbu vam, takze ako chcete. napiste mi ako si to predstavujete a ja sa prisposobim. ako by si si to predstavoval s tym webom?
urcite telefon, ved bez toho to nejde, mailova adresa urcite, koniec koncov pre co najrychlejsie vybavenie budem potrebovat vela informacii, mozno s vasim dovolenim by som si spravil databazu s detailami vasich strojov, takze by to tiez urychlilo a ulahcilo komunikaciu.
nechcem to robit vo velkom, ale poriadne, rychlo a dostupne. privitam vsetky nazory, ako si to predstavujete.

Autor:  Majod [ Štv, 24.04.2008, 21:37 ]
Predmet príspevku:  re

si si istý ,či danej problematike rozumieš?lebo neni to pizza čo chceš dodavať , ja ked mi tretí krat dodali predný blatník na grand vitaru miesto na vitaru som bol velice nespokojený odberatel :D

Autor:  PeterPO [ Štv, 24.04.2008, 22:15 ]
Predmet príspevku:  Re: Ponuka originalnych nahradnych dielov

Myslím,že to stojí za skúšku-držím palce.

Autor:  diesel [ Pia, 25.04.2008, 6:18 ]
Predmet príspevku:  Re: moznosti

SittingBull píše:
mam poslednu celkom dolezitu otazku: je pre vas potrebne aby som bol platcom dph?


Dôležité pre tých čo majú offroad napísaný na firmu a zároveň sú platcami. Zrovna moj prípad. :-D Ale povedal by som, že to bude menšina...aj ked... ruku do ohňa za to nedám.

Autor:  PeterPO [ Pia, 25.04.2008, 6:52 ]
Predmet príspevku:  Re: moznosti

diesel píše:
SittingBull píše:
mam poslednu celkom dolezitu otazku: je pre vas potrebne aby som bol platcom dph?


Dôležité pre tých čo majú offroad napísaný na firmu a zároveň sú platcami. Zrovna moj prípad. :-D Ale povedal by som, že to bude menšina...aj ked... ruku do ohňa za to nedám.


Ja to mám tiež tak.

Autor:  SittingBull [ Pia, 25.04.2008, 8:36 ]
Predmet príspevku:  Re: re

Majod píše:
si si istý ,či danej problematike rozumieš?lebo neni to pizza čo chceš dodavať , ja ked mi tretí krat dodali predný blatník na grand vitaru miesto na vitaru som bol velice nespokojený odberatel :D


neboj, rozumiem. ale kvoli nejakym nedorozumeniam som navrhoval urobit si databazku s modelmi, rokmi vyroby a pripadnymi zmenami. bolo by to jednoznacne a presne, samozrejme ze diskretne, v pripade zmien by ste mi dali vediet no a keby ste nieco potrebovali, tak uz dost presne budem vediet na co a nebude reba vsetky tie informacie opakovane posielat.
zatial co som takto pomahal svojmu okoliu sa nikto este nestazoval. koniec koncov aj ja uz som za tie roky cosi "nutene obnovil" a nikdy som nemal problemy.

Autor:  SittingBull [ Štv, 22.05.2008, 12:59 ]
Predmet príspevku:  OTVORENE

Opat sa vam ozyvam, tentoraz snad s dobrou spravou. Dal som do poriadku iste veci, takze v pripade, ze budete potrebovat dodat suciastky, budem rad ked vam budem vediet pomoct.

Kontaktovat ma mozte na cisle 0908 939 599
alebo sukromnou spravou sem
alebo mailom na parts@mybruno.sk

Zatial nie som platcom DPH, predpokladam ze tuto vec priebezne vybavim.

M.

Stránka 1 z 1 Všetky časy sú v GMT + 1 hodina [ letný čas ]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/