Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Sob, 27.04.2024, 12:56
Dnes je sobota 27. apríla 2024, meniny má Jaroslav a zajtra Jarmila




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 229 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 16  Ďalší
 je to ale velmi zaujimavé,,,, 
Autor Správa
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 15.03.2009, 22:18
Príspevky: 2349
Bydlisko: Banská Štiavnica
Odpoveď s citáciou
Poslať 
efendi píše:
t
kde bys urobil pre nich rezervaciu?? sak nas stat je tak maly , ze pochybujem ze by sa im naslo miesto,, iba ak nie v pusti Gobbi,,


Efi to čo sa do tej čvargy vloží penez do roka treba kupiť ostrov od krachujucich grekof a tam ich všetkych vypratať nech sa staraju samy o seba pluz obohnať dvojitím plotom aš k morskemu dnu a medzi ploty dať žraloky

_________________
Ex. XJ. 2,5td 1998.
WJ 2,7 crd 2002. zatial leštenka . Grand Vitara 2,0td 2006 3dv.
WK/WH 3crd. 2006.
Prejdem kade chcem - skoro všade !


Štv, 27.09.2012, 21:04
Profil
Velky Kraken
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 16.11.2007, 23:01
Príspevky: 7908
Bydlisko: mesto vychadzajuceho slnka Tornala City
Odpoveď s citáciou
Poslať 
:-D jooo mas uplnu pravdu,, ty greci by nam naozaj mohli dat ten daky ostrov,, sak sme im poslali pekny balik dukatov,, co im dala vlada i napriek nesuhlasu ludu,,

_________________
EX Suzuky Samuraj1.3
EXJeep Cheroke 2.1TDI
EX Jeep Grand Cheroke Limited 4Liter
EX Mitsubishi Pajero2,5TDI GLS
EX Jeep Grand Cheroke WJ 3.2 TDI Limited
EX Nissan Patrol 2.8 TDI Y60
EX Jeep Grand Cheroke 2.5TDI laredo
EX Jeep Grand Cheroke2,5TDI Limited


Pia, 28.09.2012, 8:54
Profil
Velky Kraken
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 16.11.2007, 23:01
Príspevky: 7908
Bydlisko: mesto vychadzajuceho slnka Tornala City
Odpoveď s citáciou
Poslať 
:smt017 kua ale totok vypada bytz tes zaujimave,,, http://www.topky.sk/cl/11/1325849/Europ ... Slovensko- ze by bol onen casu Janko Slota jasnovidec?? on to uz vtedy na zaciatku hovoril ze co sa chysta,,, ze by daka nova monarchia na obzore? :-D

_________________
EX Suzuky Samuraj1.3
EXJeep Cheroke 2.1TDI
EX Jeep Grand Cheroke Limited 4Liter
EX Mitsubishi Pajero2,5TDI GLS
EX Jeep Grand Cheroke WJ 3.2 TDI Limited
EX Nissan Patrol 2.8 TDI Y60
EX Jeep Grand Cheroke 2.5TDI laredo
EX Jeep Grand Cheroke2,5TDI Limited


Pia, 28.09.2012, 8:56
Profil
Ťažký Profík

Registrovaný: Sob, 11.08.2012, 15:59
Príspevky: 477
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Nemusi byt jasnovidec ten, co to vidi. Dement je ten, co to nevidi...

_________________
Obrázok


Pia, 28.09.2012, 9:43
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 22.11.2006, 13:12
Príspevky: 1104
Bydlisko: Lipt.Hrádok /LM/ Dohňany /PU/ Brezno - práca
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Zrejme to sem nepatrí, ale nikdy som týmto teóriam neveril ale ked som videl potvrdenie, malé potvrdenie toho ako to funguje na Slovensku v systéme Gorila, pochopil som že treba otvorit oči a prestat snívat že je to všetko za účelom mieru ...
http://www.youtube.com/watch?v=wwAMxByScnE
http://www.youtube.com/watch?v=rOCwfsis ... g-logo-rec
http://www.youtube.com/watch?v=OpOwiNIg ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=BEAPbmhp ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=MP8tPIFX ... r_embedded

Nie je to zrovna o sytuácii z Krásnej Hôrky ale na zamyslenie to je ...
Mám naozaj vážne prersvedčenie že je to už len o pár rokoch kedy uvidíme radikálne narúšanie suverenity štátov, nastolovanie poriadku a kontrolu občanov sposobmi napr. mýtni systém, navigácia, obchod len cez net, a podobne, používané bude všetko na čom sme už závislí ...
Nakoniec poviem že niektorý to prijmú úplne z radostou pretože tento systém vyrieši aj neprisposobivé skupiny ludí !!! alekto bude narade další !!! zastaví sa to niekde ???

_________________
Niva1,6 Niva1,7i Galloper2,5 TDi Patrol2,8-3,0 LR Disco1 300Tdi Honda CRV2,0 LR Disco1 200Tdi Nissan Terrano2W2,7tdi LR DiscoIITD5

autodolesa.sk
Land Rover Club Liptov
LandOFF service
Offroad Club Luky

offroadclubliptov@gmail.com
0908 384 826


Pia, 28.09.2012, 11:35
Profil
Ťažký Profík

Registrovaný: Sob, 11.08.2012, 15:59
Príspevky: 477
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Zastavi sa to velkym krachom. Ako kazda vyspelejsia civilizacia.
Potom sa pojde odznovu, na zaklade predoslych chyb zacnu budovat novy svet, lepsi a pohodlnejsi, ktory ale tiez raz krachne. Je to prirodzeny kolobeh zivocichov na zemi. Overene na potkanoch a na vsetkom moznom. V tomto su ludia na tom rovnako.

Napisem to sice surovo, ale pre ludstvo by bol takyto krach uplnym prospechom. Tento system brzdi sam seba. System podporuje slabe jedince, silne brzdi. Ludia nemaju dostatok potravy, vody, je nas proste vela. Keby zostane na zemi len zlomok ludi, pricom by sa zachovali tehnologie a poznatky dnesnej doby. Za kratku chvilu by vybudivali ovela vyspelejsiu civilizaciu. Energie a zdroje na to su, robotizacia je. V podstate by malo ludi vyuzivalo enormne mnozstva prostriedkov. Lenze ludstvo sa momentalne snazi zachranovat cely spolok, co je samozrejme neudrzatelne. Pud sebazachovy bojuje so zakonmi prirody. Kazdy zivocisny druh, ktory sa dostane do blahobytu nejakym sposobom na iste obdobie, tak sa najprv premnozi, lebo ho v tom nic nebrzdi. Nasledne krachne, lebo velke mnozstvo znici sam seba. Zostanu najsilnejsie jedince. Je to prirodna hromadna selekcia a ci sa nam paci, ci nie - matka priroda tak proste funguje ;)

_________________
Obrázok


Pia, 28.09.2012, 14:20
Profil
Velky Kraken
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 16.11.2007, 23:01
Príspevky: 7908
Bydlisko: mesto vychadzajuceho slnka Tornala City
Odpoveď s citáciou
Poslať 
troska k predoslej teme:: kua malo by to zacat uz aj unas a KRASNOHOPRSKE PODHRADIE BY BOLO ZROVNA IDEALNE NA ZACIATOK!! kuk nato ako je to uz tutoka,, http://www.topky.sk/cl/11/1325980/Cistk ... ili-osadu-

_________________
EX Suzuky Samuraj1.3
EXJeep Cheroke 2.1TDI
EX Jeep Grand Cheroke Limited 4Liter
EX Mitsubishi Pajero2,5TDI GLS
EX Jeep Grand Cheroke WJ 3.2 TDI Limited
EX Nissan Patrol 2.8 TDI Y60
EX Jeep Grand Cheroke 2.5TDI laredo
EX Jeep Grand Cheroke2,5TDI Limited


Pia, 28.09.2012, 17:23
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 22.11.2006, 13:12
Príspevky: 1104
Bydlisko: Lipt.Hrádok /LM/ Dohňany /PU/ Brezno - práca
Odpoveď s citáciou
Poslať 
tak a jeto jasné :
http://roznava.korzar.sme.sk/c/6548145/ ... pusti.html
http://www.roznava24.sk/news.php?extend ... E-od-12-00

_________________
Niva1,6 Niva1,7i Galloper2,5 TDi Patrol2,8-3,0 LR Disco1 300Tdi Honda CRV2,0 LR Disco1 200Tdi Nissan Terrano2W2,7tdi LR DiscoIITD5

autodolesa.sk
Land Rover Club Liptov
LandOFF service
Offroad Club Luky

offroadclubliptov@gmail.com
0908 384 826


Pia, 28.09.2012, 18:56
Profil
Velky Kraken
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 16.11.2007, 23:01
Príspevky: 7908
Bydlisko: mesto vychadzajuceho slnka Tornala City
Odpoveď s citáciou
Poslať 
tak hej,, je to smutne,, policia bude chranit ciganov,,a ty budu teraz nakoni,, nestaci ze su prizivnici???????????????????????

_________________
EX Suzuky Samuraj1.3
EXJeep Cheroke 2.1TDI
EX Jeep Grand Cheroke Limited 4Liter
EX Mitsubishi Pajero2,5TDI GLS
EX Jeep Grand Cheroke WJ 3.2 TDI Limited
EX Nissan Patrol 2.8 TDI Y60
EX Jeep Grand Cheroke 2.5TDI laredo
EX Jeep Grand Cheroke2,5TDI Limited


Pia, 28.09.2012, 19:22
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 22.11.2006, 13:12
Príspevky: 1104
Bydlisko: Lipt.Hrádok /LM/ Dohňany /PU/ Brezno - práca
Odpoveď s citáciou
Poslať 
http://www.youtube.com/watch?v=-2PAcO_O0RQ

_________________
Niva1,6 Niva1,7i Galloper2,5 TDi Patrol2,8-3,0 LR Disco1 300Tdi Honda CRV2,0 LR Disco1 200Tdi Nissan Terrano2W2,7tdi LR DiscoIITD5

autodolesa.sk
Land Rover Club Liptov
LandOFF service
Offroad Club Luky

offroadclubliptov@gmail.com
0908 384 826


Pia, 28.09.2012, 20:14
Profil
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 11.01.2010, 17:17
Príspevky: 325
Bydlisko: Island+Slovensko(Liptov)
Odpoveď s citáciou
Poslať 
tak to som zvedavy ako to dopadne...podla mna,uz Ficova vlada uz nikdy nebude mat taku sancu ako teraz,ukazat na koho strane stoji...ci na strane prava,demokracie,slusnych ludi,ktori robia daco pre tento stat...alebo na strane anarchie a vykoristovatelov tejto spolocnosti
za tento cigansky problem mozu len vlady tohto statu,to je jedno,ci Meciar,Dzurinda,alebo Fico...za 20 rokov sa neurobilo nic,ani snaha...ci to nikto nevidi,ci tomuto statu nechybaju peniaze,ktore stoji cigansky problem? ved to musia byt miliony,alebo miliardy eur rocne

ti,co tam idu zajtra,drzim palce,nech zabojuju i za nas...
mimochodom,ked to niekomu vravim tu v zahranici,tak nik nechape...neviem si predstavit,keby som si postavil dom na pozemku farmara tu v Skandinavii,co by sa stalo...v USA by ma farmar asi rovno odstrelil...to len na Slovensku je vsetko mozne,zrazu uz nemusime mat ,,europske zakony,,

_________________
Patrol Y60 RD28T-sivý koník z Islandu,ktorý nikdy nesklamal
Patrol Y60 TD42-zeleny vôl,doteraz poznajúci len tvrdú prácu


Pia, 28.09.2012, 21:17
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 20.05.2009, 21:33
Príspevky: 1835
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Pozrel som to video, a napadli ma 2 veci:
- médiá v tejto veci dávajú priestor kadekomu, každý mudruje, reční píše, a čudujsasvete, médiá nepožiadali o vyjadrenie majiteľa. Resp. som to nezaregistroval. To je potom jasne hrané proti majiteľovi a teda proti právu.
- Kotleba, pokiaľ ho nepustia na vlastný pozemok, mal by okamžite ísť na súd a požiadať o legalizáciu upratovania, nakoľko mu je v tom bránené. No a samozrejme všetko nafilmovať a dať sudcovi, nech sudca povie, či smie a lebo nesmie upratovať na vlastnom pozemku.
A samozrejme podanie európskemu ochrancovi ľudských práv.
Ale plne chápem že Kotlebu chcú zastaviť – lebo pokiaľ by Kotleba uspel, tak to spustí lavínu a to práve Fico nechce, že za jeho vlády vzniknú sociálne nepokoje. Dokonca by som tvrdil, že reálne hrozí, že SR dostane nejaký demarš za nevymožiteľnosť práva.


Pia, 28.09.2012, 21:51
Profil
Velky Kraken
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 16.11.2007, 23:01
Príspevky: 7908
Bydlisko: mesto vychadzajuceho slnka Tornala City
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Ogo,mas pravdu, ale vsetko zalezi na politikoch,,!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
zaujimave ze vo Francuzku ako je to uz tu vyssie dany odkaz http://www.youtube.com/watch?v=-2PAcO_O0RQ, sa nebali to urobit, a je im daky brusel ukradnuty,, a verym tomu ze nic sa im nestane,, iba nas stat je drbnuty ako krava,, bo je dojna krava,, cigani ju uz roky doja a dary sa im to,, pytam sa dokedy??? odpoved ,raz pride doba ked to uz nepojde dalej, pukne to a bude etnicka ocista statu, a to nie len na slovacii, ale vsade,, """"raz kazda poistka pukne!!!!""a to by bolo nedobre,,politici sa nesnazia najst riesenie,, riesia iba svoje strannicke problemy,,co ako privatizovat a podobne,,,alektoako zije, ich nezaujima ani zdaleka,,paradoxom je ze ked nieco sa unas udejeee, hned poukazuju na slovensky rasizmus,,, kdez to inde je to na dennom poriadku a nepoukazuju,, a precoo?? bo v Bruselu sedia iba nemozny ludia, co tam nemaju vobec co hladat,, verym tomu ze keby tam bol Janko Slota,BELOUSOVOVá, mali by inachsi obraz o nasej krajine, ktora je uz storocia chora od ciganov,, rozumiem tu skupinu ciganov, ktory su neprisposobivy a ziju na ukor nas, nechcu a ani nebudu pracovat, lebo vedia ze stat ich bude tak ci onak dotovat,, cigan uroby tucet deti a stat plati,, cigan ma vacsi prijem ako pracujuci clovek,, tos tu zastava zdravy rozum,,,osobne mam dost ciganskych priatelov, ale to su ludia ktory ziju poctivo a pracuju, podnikatelia atd,,nie ze by som bol rasista, to nie, ale sere ma ze vacsina je neprisposobiva,, a vyuziva nemoznost politikov a statu a ziju na ukor nasej spolocnosti,, devastuju co len mozu,, vid Lunik v Kosiciach, sidlisko na Kurinci v RS a mnoho dalsich objektov okupovanych tou hnusnou zgerbou, chamratou,verbezou,,neprisposobivou..

_________________
EX Suzuky Samuraj1.3
EXJeep Cheroke 2.1TDI
EX Jeep Grand Cheroke Limited 4Liter
EX Mitsubishi Pajero2,5TDI GLS
EX Jeep Grand Cheroke WJ 3.2 TDI Limited
EX Nissan Patrol 2.8 TDI Y60
EX Jeep Grand Cheroke 2.5TDI laredo
EX Jeep Grand Cheroke2,5TDI Limited


Sob, 29.09.2012, 8:56
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 06.01.2009, 11:01
Príspevky: 848
Bydlisko: Bratislava - Dubravka
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Takymto postupovanim sa docieli pomer obyvatelstva 9:1 (prizivnik:pracujuci) a to by som rad videl kto bude robit na policajne a politicke platy.
Nevie nahodou niekto z vas preco v pochybnych osadach nechodi na kontrolu socialny urad? Rodicia zijuci v takych podmienkach evidentne nie su schopny sa postarat o svoje deti a teda by to mal zabezpecit stat.
Ako v GB, naco niekomu vyplacat socialnu podporu v extremnych davkach (na pocet deti) ked ich mozu odobrat a neplatit prizivnikom ani cent.
Tieto udalosti ma presvedcili, ze na dalsich volbach budem volit Kotlebu. Nebol som stotozneny s jeho nazormi ale s jednym urcite, no z ostatnych stran nie som stotozneny s nicim a je to kazdym dnom horsie a horsie.

_________________
Navara 3,0 V6 http://www.ostrenienastrojov.sk


Sob, 29.09.2012, 9:45
Profil WWW
Koumák

Registrovaný: Štv, 29.03.2007, 16:15
Príspevky: 185
Bydlisko: Prešov
Odpoveď s citáciou
Poslať 
lubor píše:
Tieto udalosti ma presvedcili, ze na dalsich volbach budem volit Kotlebu. Nebol som stotozneny s jeho nazormi ale s jednym urcite, no z ostatnych stran nie som stotozneny s nicim a je to kazdym dnom horsie a horsie.


Toto si mi zobral z jazyka, ani on síce nezastaví zdražovanie a podobne, ale aspoň začne riešiť cigánsky problém.

Už sa ukázali tzv. ochrancovia verejného poriadku, Kotlebu a spolumajiteľa pozemku ráno zadržali kukláči, chce sa mi :smt078

_________________
OFF ROAD? OFF COURSE!


Sob, 29.09.2012, 12:28
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 229 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 16  Ďalší

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: